Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    válasz sutykuru #9785 üzenetére

    Juj, de meg mondtad, látom, index.hu színvonal itt is kezd terjedni.

    jópofa, hogy gyakorlatilag semmit nem tudsz az előtörténetről, semmit, mi volt itt x évig,
    de megy az itélkezés. tényleg, mit tudsz arról, ki mit miért cselekedett egy történetben?
    tehát a ha jól értem, valami durvát akartál beszólni nekem ezért nem írtál. vag mi? Konkrétumokat kérek.

    vagy mi van? Pázmányos tetszik lenni? Hát sajnálom, azt a megjegyzésem fenntartom.

    egyáltalán nem én vagyok a kötekedő, bocs ha így jött le.

    figyelj, az is az én hibám, hogy előtte anyámat egy részeg szomszéd kibelezéssel fenyegette meg mások előtt?
    És utána ez a fickó még mindig láthatóan részegen bemegy az alattunk levő szomszédhoz, és hazugságokat mond rólunk?
    Nem tudtam 2 évig tanulni egész évben, különösen telente, mert 3-4 oldalról is egész nap ment az ugrálás.
    De mi senkit nem csesztettünk ezért, nem indítottunk hadjáratot.max finoman szóltunk neki.

    Az hogy van, kedves ártatlan szomszéd,elkezd olyanokat bemondani egy rendőrségi vallomásba, hogy szerinte egész nap nem dolgozom, éjszaka járok haza, szóval úgy fest le, mint egy züllött alakot, mintha 70-es években járnánk?

    Arra mit mnodanál, kedves szomszéd azzal kezdte az ide költözést, hogy felfeszítette másnak a pincéjét, hogy vízcsövet vezessen be?

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés