Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#481) Arkennys


Arkennys
addikt

Sziasztok!
Régi gépem már megélt jó pár évet a kezeim alatt, és bár eddig semmi baj nem volt vele, egyrészt már-már kevés a teljesítménye, másrészt mostanra már néha akadnak hibajelenségek. Mielőtt végleg kihalna, még karácsony előtt tervezek venni egy másikat.
Mindenből újat szeretnék, és a maximális ráköltésem 100, leges legfeljebb 110 e ft. Igazából azért írok csak ide, hogy szerintetek a beírásra kerülő alkatrészekből összerakott gép megfelel e 3D-s tervezési feladatokra és 3D-s modellen végzett analízisek végzésére, valamint néha játékra (ilyen 3-4 évvel ezelőttiekből vannak főleg, amikkel szoktam játszani, ez a jövőben sem nagyon fog változni, a legfrissebb általam favorizált játék a left 4 dead 2 ).
Annyit kérek, hogy ilyen 3ezerért ebből és ebből van jobb ajánlásokkal ne bombázzatok, hiszen e téren mindig mindennél van jobb pár ezerrel többért (bánom is, hogy kispénzű lévén ez a maximum, amennyit ki tudok sajtolni erre a célra, de muszáj, hogy haladni tudjak a dolgaimmal, ami gép nélkül nem menne). Tehát következzék az alkatrészlista (néhol kérdéssel fűszerezve):
videokártya: ASUS EAH6670/DIS/1GD5 HD6670 1GB GDDR5 PCIE (tudtommal
megy crossfire-ben a processzorral, amennyire utánanéztem)
processzor: A8-3870k
alaplap - ASROCK A75 Pro4
Ház és táp: LCPOWER 7032B 420W (remélem, elég ekkora táp a rendes működéshez, mit gondoltok?)
memória - GEIL 8192MB EVO CORSA DDR3 2133Mhz CL10 KIT GOC38GB2133C10ADC
processzorhűtés - SCYTHE Ninja 3 Rev. B (ezt ajánlások alapján néztem,
de érdekelne a ti véleményetek bíznék, a lényeg, hogy ne engedje
nagyon melegedni a processzort, amennyire hallom, a gyárival hajlamos
eléggé megszaladni a hőmérséklet...és ne legyen drágább az említettnél))
winchester - WD 500GB Caviar Black 7200rpm 64MB SATA3 WD5003AZEX
Optikai: Pioneer DVR-219LBK SATA Fekete OEM
Köszönöm az igyekezetét előre is minden válaszadónak.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.