Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#199) Blaze71 válasza szajbely (#198) üzenetére


Blaze71
őstag

A lap nem rossz választás, de ha a jövőre gondolsz, akkor inkább a 890-es lapját választanám az ASRocknak, ami olyan 27 ezer körüli áron kapható. A 790-es Chip nem tudja az USB3-at, csak ha jól tudom, akkor képes kezelni, de a sebessége nincs meg. Proci rendben van, de memóriából elég kevés lesz az 1 GB. Winyóból nem tennék bele 1 TB-ost, mert függetlenül attól, hogy már elég elterjedtek, de még mindig nem eléggé kiforrottak. Keres helyette egytányéros 500, vagy 640 GB-ost. Sokkal megbízhatóbb. Tápból nem rossz a Chifi, de már elavult. Ajánlom helyette a Gigabyte SuperB 460-at, ami valójában egy 400 W-os FSP, csak kicsit több rajta a csatlakozó. Ettől függetlenül a Chifi egy minőségi példány, csak jóval hangosabb, kb annyira, hogy alaphangon zajong úgy, mint a Giga közepesen terhelve. DVD író rendben van, én is NEC-t használok az utóbbi 3 évben és meg vagyok velük elégedve. Hűtésnek meg nem kell venned semmit, mert a gyárival sem melegszik ez a proci. Ha meg tuningolni akarod, akkor a Zalman sem lesz elég. Ráadásul a sokkal jobb hűtőknél drágább. CoolerMaster TX3, vagy Articooling Hyper sokkal jobb és még olcsóbb is. A FireWire kártya szűkségtelen lesz, mert van az alaplapon, legalább is a 890-esen. A GeForce FX550-at szintén félreteheted, mert az alaplapi 4350 megeszi majd reggelire.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.