Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) Delávégá


Delávégá
tag

Az amazon coin csak US, UK és DE. Magyarországról nem elérhető.

(#10952) eami válasza Delávégá (#10951) üzenetére


eami
Topikgazda

igen, közben épp nézem itt hogy hazai vásárláshoz nem adják meg :|

(#10953) csadi0011 válasza Delávégá (#10951) üzenetére


csadi0011
őstag

Szerintem legtöbbünknek minden helyinformáció US-re van állítva amazonon az ingyenes játékok miatt.
De én kódot sem kaptam, amit aktiválhatnék. :F Ezért vettem meg a csomagot.

Szerk: "Codes are redeemable in US, UK, and DE." Szerintem hülyeség lenne, hogy nem adják oda a kódot, ha amazonon úgy sem tudom aktiválni. Az is a csomag tartalma. Lehet, hogy másnak adnám, mint ahogy minden játékot továbbadhatok giftként egyenként.

[ Szerkesztve ]

(#10954) Crytek válasza csadi0011 (#10953) üzenetére


Crytek
veterán

Ott a gond hogy az amazonon... Ez meg Humblen van .Ha vásárlás előtt nem vpn-eztél nincs coin.
Ha csak ezért vetted a pakkot jöhet a Heroes egy kösziért viszem :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#10955) Delávégá válasza csadi0011 (#10953) üzenetére


Delávégá
tag

Szerintem ez a HumbleBundle-ös vásárlással függ össze és ha ott magyarországi címet adsz meg akkor a vásárlás mellé nem jár az Amazon coin.

(#10956) bepken válasza csadi0011 (#10953) üzenetére


bepken
veterán

akkor ezt most én is benéztem :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#10957) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

ha valakinek nem kell a Blade & Soul kód, szívesen elfogadom (és továbbosztom haveri körben, mert 1acc-hoz 1x lehet csak használni sajnos, pedig jól jönne pár 7napos prémium meg a ruha is a többi karimnak:)) )

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#10958) Crytek


Crytek
veterán

Új G2A bundle

- Tropico 4
- Dungeons II
- 12 is Better Than 6
- Case Animatronics
- Car Mechanic Simulator 2015

Case Animatronics érdekelne engem aki esetleg megveszi...

Next PC Upgrade: 2022

(#10959) sowi válasza Crytek (#10958) üzenetére


sowi
őstag

fele nemreg volt ingyen, vagy nagyon olcsoert, ez igy eleg gyenge eresztes....

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#10960) K1LLMy53Lf válasza Crytek (#10958) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ohh hát ez tényleg 0... remélem paypal-ról estig nem fogja tudni auto levonni és le tudom mondani, mert még a már nem létező bankkártyám az elsődlegesen beállított (vagy ilyenkor levonja azonnl a másodlagosról?)

közben paypal-on inaktívra is vágtam (de amúgy a régi kártya volt fixen hozzárendelve a prepay-hez).

Ugyanakkor az előző havi pakk is megvan, ha valakit esetleg érdekel, teljesen érintetlen, ha valakit érdekel egyben írjon és megdumáljuk (külön-külön gammánként nem akarok vele foglalkozni)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#10961) TheProb válasza Crytek (#10958) üzenetére


TheProb
veterán

Szerintem a Case Animatronics és Car Mechanic Simulator 2015 miatt megérheti.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10962) Nestor16 válasza Nestor16 (#10904) üzenetére


Nestor16
senior tag

Még 1 bundle maradt.

Üdv, Dávid

(#10963) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Van aki megkapta a 2 Twitch ládát?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#10964) Hunbeast87 válasza DrTechnoid (#10963) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szerintem még várhatunk rá egy kicsit.
- HB oldalán: "Estimated fulfilment date: June 28, 2017"
- Redeem oldalon: "Thank you for buying the E3 2017 Digital Ticket! To redeem your two Twitch Crate, just enter your Twitch username below. Once your username is submitted, Twitch will add the two crates to your account no later than Wednesday, June 28th."

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#10965) default.


default.
őstag

Sheltered akciós a Bundle Stars-on, ha esetleg valakit érdekel.
Én régebben megvettem, nekem nagyon bejött :)

(#10966) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Ez a GOG.com mennyire megbízható bolt? Hivatalos, normális kulcsokat árulnak?

Köszönöm!

(#10967) reelc válasza default. (#10966) üzenetére


reelc
veterán

Teljesen megbízható, hivatalos.
Hivatalos, normális, saját, GOG-os kulcsot árulnak.
Csak náluk lehet beváltani.

(#10968) [Prolixus] válasza default. (#10966) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A Witcher játékokat készítő CDProject Red áll mögötte ráadásul.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10969) drtimot válasza reelc (#10967) üzenetére


drtimot
aktív tag

Hadd írjam le azért még egyértelműbb szavakkal, hogy ez mit jelent: nem Steam-es kulcsokat árulnak, hanem a saját GOG.com rendszerükbe regisztrálható játék-kulcsokat. (A játékok pedig weboldalról vagy GOG kliensből tölthetőek le.)

Tudom, hogy te is pont erről beszéltél, de jobb ezt szájbarágni, ha valaki nem ismeri a rendszert :)

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#10970) Vesa válasza default. (#10966) üzenetére


Vesa
veterán

Megbízható? Ennél megbízhatóbb bolt nincs! A Steam-et is beleértve. A GOG-on ugyanis DRM free minden game, tehát amit megvettél, az a tiéd, ellentétben a Steam-el, ami ha adott esetben tönkremegy, akkor repül az accountod a játékokkal együtt (persze ennek esélye egyelőre konvergál a nullához, de jó tudni, hogy az ASZF-ben ez szerepel). Amit a GOG-on veszel, azt letöltöd és életed végéig annyiszor és oda installálod, ahova akarod, nem kell hozzá sem kliens, se semmi.

A tudomány a valóság költészete!

(#10971) reelc válasza Vesa (#10970) üzenetére


reelc
veterán

Ráadásul van ez az eléggé szimpatikus GOG Connectjük, a kliensüket meg vagy használja az ember, vagy nem.

(#10972) Crytek


Crytek
veterán

A vízióm az ,hogy ez a gog connect azért jött létre,mert szép lassan a steam összes is fent lesz a gogon és a valve kiszáll a pc-s piacból nem lesz többé steam :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :C :C :C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#10973) reelc válasza Crytek (#10972) üzenetére


reelc
veterán

Azért ne legyen az összes, nem kell a sok alja bundlis szemét.
Meg a rengeteg igénytelen kategóriás indie. A minőségi persze mehet. :)
+ nem kell kártyarendszer, stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#10974) Nestor16 válasza Vesa (#10970) üzenetére


Nestor16
senior tag

Akár egyszerre 5 gépre is telepíthetem? Többen is játszhatnak vele egyszerre (akár multiban is)?

Üdv, Dávid

(#10975) fogtunder válasza Nestor16 (#10974) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A multit nem vágom, de nekem az FTL és a Stardew Valley perpill 3 gépen van fent, ebből az egyik ráadásul Linuxos.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#10976) reelc válasza Nestor16 (#10974) üzenetére


reelc
veterán

Nem hiszem.
Egyszerűen DRM-Free. Erről van szó.
A multihoz kell a kliensük, a GOG Galaxy, az meg ugye tudja, hogy ki vette meg, mert a fiókkal össze van kapcsolva. Attól, hogy nem erl

De nyilván annak nincs akadálya, hogy a laptopodra és az asztali gépedre feltelepítsd egyszerre a single player játékot, és hol ezen - hol azon játszogass te, vagy akár rokon. De nem multiban.

#10975) fogtunder: Mivel DRM-FREE, és gondolom nem multiban nyomjátok, igazából annyi gépedre telepíted, ahányra akarod, és működni is fognak.

[ Szerkesztve ]

(#10977) default. válasza drtimot (#10969) üzenetére


default.
őstag

Köszönöm a felvilágosítást mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#10978) fogtunder válasza reelc (#10976) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Mindegyik az én gépem, nem értem a többes számot.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#10979) reelc válasza default. (#10977) üzenetére


reelc
veterán

A kliens nem kötelező.
Akkor kell feltétlenül, ha multizni is akarsz az adott játékkal. Persze ha lehet egyáltalán lehet vele.
Amúgy elég szépen fejlődik a GOG Galaxy.

(#10980) reelc válasza fogtunder (#10978) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudtam, hogy mind a tiéd, lehet pl. testvéredé az egyik, mindegy. Azért a többesszám.

(#10981) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
Én NEM tudom milyen játékok (?) ezek a bundle-ban, de mik ezek?
A SEKAI PROJECT.
Hogy lehet velük játszani, mit lehet?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#10982) Rendo84 válasza KisApám (#10981) üzenetére


Rendo84
senior tag

Jobb, vagy bal kéz használata, attól függően melyik esik jobban kézre. Igény esetén síkosító használata is ajánlott lehet. ;]

(#10983) [Prolixus] válasza KisApám (#10981) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Párra ránéztem amikor megvettem az 1 dolláros alapot, hogy mit is vettem. :DDD Visual novel-nek tűntek, de eléggé a hentai vonalból.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10984) DrTechnoid válasza KisApám (#10981) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én megvettem a csomagot, és ez az első alkalom hogy elindítottam egy ilyen témájú játékot , mégpedig a Nekopara vol.0-át. Fogalmam se volt hogy mi ez,és mit kell benne csinálni, de gyakorlatilag semmit , az első 15 percben csak kattintani a japán a szövegek után és utána jön a következő szereplő aki beszél.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#10985) Vertigo18 válasza DrTechnoid (#10984) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hát, akkor meg is értetted a lényegét! :D ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#10986) KisApám


KisApám
addikt

Az új HumbelBundle szoftver csomiban ami van Corel Photo Brush - AfterShot és ParticleShop azokhoz kell alapprogram, hogy használni lehessen? Például a ParticleShop az egy plugin.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#10987) horvathd válasza KisApám (#10986) üzenetére


horvathd
aktív tag

A Corel Photo Brush - AfterShot igazából a Corel AfterShot 3 (ahogy a kép is mutatja) ami egy magában is használható képszerkesztő, és tudja indítani a ParticeleShopot.

"The Kid just rages for a while."

(#10988) Vesa válasza KisApám (#10986) üzenetére


Vesa
veterán

A ParticleShop alapvetően plugin, legjobban persze Photoshop vagy más Host application alól használató. De ahogy előttem írták, AfterShot alól is indul, de az AfterShot alapvetően utómunka szoftver (mint pl. az Adobe LightRoom).

Itt vannak a használható host applikációk:

Adobe Photoshop CS5, CS6, or CC 2014+
Adobe Photoshop Lightroom® CS5, CS6, or CC 2014+
Adobe Photoshop Elements 13 and 14
CorelDRAW® Graphics Suite X6+
CorelDRAW® Technical Suite X7+
Corel® PaintShop® Pro X6+
Corel® AfterShot 3 and Corel AfterShot Pro 3**

**In Corel AfterShot 3 and Corel AfterShot Pro 3, you need to set ParticleShop as an external editor. For information on setting ParticleShop as an external editor, see External Editor preferences in the Corel AfterShot Help.

A tudomány a valóság költészete!

(#10989) gmeszaros válasza horvathd (#10987) üzenetére


gmeszaros
tag

Es mennyire eri ez meg? Van egy fenykepezogepem (Panasonic G7) es egy csomo RAW meg jpg fileom. Jo volna egy program, amiben rendszerezni (hogy ne nekem kelljen kezzel konyvtarakat rendszerezni), filterezni (kitorolni a nem kelleket) tudom oket, esetleg feltolteni valami online backup rendszerre (Amazon, Google, ilyesmi). Tok amator vagyok es a leheto legkevesebbet szeretnem erre szanni.

Erdemes megvenni ezt a bundle-t a fenti celbol, vagy valami mast ajanlanatok.

(#10990) xpsyx


xpsyx
tag

humblin ingyenes a Killing Floor!!

Szép hétvégét :))

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#10991) Crytek


Crytek
veterán

Valaki társulna? (0.88/bundle)

Next PC Upgrade: 2022

(#10992) Anonymus23 válasza Crytek (#10991) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak furdalja az oldalam a kíváncsiság, ezért megkérdezem, de őszintén, mégis mi az elképzelés?
Mert ha át kell küldeni neked a 0,88 USD-t PP-n, akkor kb a +díj kb. annyi, hogy akkor már megveszem "tisztán"...

;) - The Power of the Light Side

(#10993) Crytek válasza Anonymus23 (#10992) üzenetére


Crytek
veterán

Már tegnap meglett a partner rá, úgyhogy tárgytalan.

A fee-ről sajnos én nem tehetek (nyilván akinek nem éri meg nem bizniszel) A legjobb ez a groub buynál van amin csak röhögni tudok... A srác állandó feliratkozó lassan 1.5 éve mindig van feeje tehát bundlenkent +0.38$-t ráfizet. De az hogy előre utalt volna mondjuk 50$-t vagy a felét és sporolt volna 10-15 bundle árat meg se fordult a fejébe... Nem mindenkit érdekel szaros 80-10 ft+ amikor 10-12 játékról van szó... (Na jó engem igen mert foglalkozok vele és röhögök rajta)

Next PC Upgrade: 2022

(#10994) Anonymus23 válasza Crytek (#10993) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem akartam társulni, 12 centért nem éri meg az egész...
De végül is választ kaptam, hogy hogyan is gondoltad...

;) - The Power of the Light Side

(#10995) Mr.Csizmás válasza Anonymus23 (#10994) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

végülis ez is egy extrémsport, centfaragás

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10996) ZsZso válasza Anonymus23 (#10992) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha raksz PP fiókra lóvét, akkor ingyen van a giftelés (legalábbis régión belül). Ezzel a probléma az, hogy magyarként csak HUF -ot tudsz feltölteni és a PP híresen rosszul vált, de még mindig nagyságrendekkel jobb vállalkozás így eljárni ilyen kis összegeknél (% -okban mérve természetetesen, mert Ft -ban a fillérb*szás kimaxolása ezért ennyit kínlódni). Nekem mindig van pénz a fiókomon, ezért a fee sose szokott foglalkoztatni.

(kivéve ha Brazíliába vagy egyéb olyan helyekre kellene küldeni, ahol nincs gift lehetőség ;))

Egyébként a sok kicsi sokra megy (elcsépelt mondás, de igaz), így ha rendszeresen apró összegeket utalgatsz, akkor érdemes pár ezer forintot beletenni a virtuális pénztárcádba és azt sarcolgatni az utalásoknál. :K

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#10997) [Prolixus] válasza ZsZso (#10996) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Vaaagy, veszel pár bundlit, bontod, ami nem kell eladod, PP-ra kéred a pénzt, és lőn, te a bankod által váltott dollárral/euróval fizettél, nem terhel a rossz PP váltás és még fee-t sem kell fizetned ha később veszel a pénzből valamit. Nyilván ennek meg az a kockázata hogy pár játék rajtad marad, de veszélyesen kell élni. :D

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10998) ZsZso válasza [Prolixus] (#10997) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezer módja van annak, hogy pénzt tehess a PP fiókodra, így van. Mondjuk az általad javasolt jóval időigényesebb mint utalni, de tény, hogy működőképes + ON topik is, hiszen bundli topikban vagyunk :). Én is hasonlóképpen forgatom vissza a zsét + toldom kérdőívezgetéssel (ami szintén nem 5 perces móka), de így legalább nyugodt szívvel költöm játékokra. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#10999) Anonymus23 válasza ZsZso (#10998) üzenetére


Anonymus23
veterán

Vagy tojok az egészre, és megveszem PP-ről, úgy, hogy nem szokott rajta lenni pénz, csak a webes számla kártyái vannak bekötve rá. Nem veszek "kéz alól" már egy jó ideje semmit.
Volt rajta, de mindig arról akarta fizetni/vagy Ő akarta váltani és vásárlásonként kellett állítgatni (hiába fixáltam, mindig átállt), volt már, hogy emiatt még a PP is "kompenzációt" utalt a számlámra, amikor egyszer meguntam és megreklamáltam.

;) - The Power of the Light Side

(#11000) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Go Go Bundle #9

$1.99 per bundle (if you buy x1)
$1.25 per bundle (if you buy x2)
$0.80 per bundle (if you buy x5)
$0.60 per bundle (if you buy x10)
$0.50 per bundle (if you buy x20)
$0.40 per bundle (if you buy x50)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.