Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) worxland válasza sohajda90 (#50) üzenetére


worxland
addikt

ÁFA-t rakd rá és máris nem éri meg.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#52) Snoop27 válasza sohajda90 (#50) üzenetére


Snoop27
őstag

Drága mulatság lenne az.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#53) Elit3Zotya válasza Snoop27 (#49) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Itt persze nem lesz, ez a samsung igazi nagy előnye.. :K

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#54) Snoop27 válasza Elit3Zotya (#53) üzenetére


Snoop27
őstag

Várható még hajlithatós teló a közeljövőben?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#55) Elit3Zotya válasza Snoop27 (#54) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem tudok róla..

Valaki nem tudja, hogy milyen promóciós kódot lehet ide még megadni..? :R

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#56) worxland válasza Elit3Zotya (#55) üzenetére


worxland
addikt

ment pü, talán segít (ha nem névreszóló volt a kód)

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#57) Snoop27 válasza Elit3Zotya (#55) üzenetére


Snoop27
őstag

Berendelted? :Y

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#58) Elit3Zotya válasza Snoop27 (#57) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem, mert a kedvezmény amit belehet írni, ad ugyan 100 ojró kedvezményt, de a végösszegből mégsem von le semmit..:((( :F

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#59) worxland válasza Elit3Zotya (#58) üzenetére


worxland
addikt

Magyar címre kérted volna? Mert Magyarországra 1899 az ára.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#60) Elit3Zotya válasza worxland (#59) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ismerős vette volna, Német címre.

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#61) Snoop27 válasza Elit3Zotya (#60) üzenetére


Snoop27
őstag

Valóban furcsa.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#62) Elit3Zotya válasza Snoop27 (#61) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Bocsi Luxemburg címre..
Mi sem értjük, ezért is kérdeztem be..

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#63) Snoop27 válasza Elit3Zotya (#62) üzenetére


Snoop27
őstag

De ahogy ismerlek úgyis előbb-utóbb be fogod rendelni ;]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#64) Snoop27 válasza Elit3Zotya (#62) üzenetére


Snoop27
őstag

Mégsem rendelted le? Szólj ha mégis, kiváncsi lennék a tapasztalatodra.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#65) fermat555


fermat555
újonc

Sziasztok! Mar tobb, mint 10 eve olvasom a mobilarenat, de meg egyszer sem jutottam oda, hogy csinaljak egy felhasznalot. Most, hogy megrendeltem az Opent, gondoltam megosztom a tapasztalataimat veletek. Latom, hogy nem olyan egyszeru a beszerzese, kulonosen ezen az aron.

En vegul 1460 Euroert vettem, sikerult kihasznalni a 250 Euros bonuszt, valamint a csaladban volt egy egyetemi e-mail cim, ugyhogy a diak bonuszt is kihasznaltam (jo magyar modra) :D Itt egyebkent a kutyat nem zavarta, hogy mas nevvel aktivaltam a student beans bonuszt. Mivel az ajandek fules sikerult elpasszolni, egesz vallalhato ara lett, ahhoz kepest, hogy foldable.

A telefon egyebkent mar megerkezett, de majd jovo heten kapom csak kezhez, addig az egyik csaladtagnal van. Ha van valami kerdesetek, nyugodtan irjatok. Masik hajlithatosom eddig nem volt, ugyhogy sajnos osszehasonlitani nem tudom majd.

Nokia N8 -> Samsung Galaxy S3 -> Sony Xperia Z2 -> Google Nexus 5X -> Oneplus 6T ->

(#66) worxland válasza fermat555 (#65) üzenetére


worxland
addikt

Szia! Melyik nap adtad le a rendelést és melyik országba rendelted?

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#67) fermat555


fermat555
újonc

12-én rendeltem elő és amikor kijött az ár és ki lehetett fizetni a teljeset, asszem az 20-a volt, akkor rendeltem meg rendesen. Az app-ban a 12. látszik. Magyarországra rendeltem és a DHL szerint Németországból jött, Berlin mellől. Ironikus, hogy ott a raktár, aztán pont ott nem lehet kapni.

Nokia N8 -> Samsung Galaxy S3 -> Sony Xperia Z2 -> Google Nexus 5X -> Oneplus 6T ->

(#68) worxland válasza fermat555 (#67) üzenetére


worxland
addikt

OK, köszönöm. Én 19-én rendeltem (foglaltam), 20-án fizettem, de még mindig preparing order státuszban van.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#69) Snoop27 válasza fermat555 (#65) üzenetére


Snoop27
őstag

Használd egészséggel, kiváncsian várom a beszámolódat.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#70) worxland válasza Elit3Zotya (#58) üzenetére


worxland
addikt

Új esély:

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#71) sohajda90 válasza worxland (#70) üzenetére


sohajda90
tag

Nekem is feldobta a OnePlus Store App. Ha találnék valakit, akinek van StudentBeans fiókja és a még 10% kedvezményt sikerülne érvényesíteni már lehet megrendelném.

Valaki esetleg ebben tud segíteni?

(#72) Elit3Zotya válasza Snoop27 (#64) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem.. :(

#70worxland Így mennyire lehet lehet letornázni vajon.. :F

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#73) worxland válasza Elit3Zotya (#72) üzenetére


worxland
addikt

1899-250=1649. Pont amennyi az előrendelői akció volt. De a kuponos topikban már beszóltak, hogy a oneplus.com-on nem ment, csak a shoajda90 által említett OnePlus Sotre App-ban. Nem tom, nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#74) sohajda90 válasza worxland (#73) üzenetére


sohajda90
tag

Reméltem, hogy még egy 100 EUR-t sikerül behúzni azzal a "Welcome to the OnePlus Family" kuponnal, amit a Launch Event környékén osztogattak feliratkozásért és 1000 EUR feletti vásárlásokra lehetett felhasználni, de nem engedi összevonni a Blackfriday kouponnal...nem értem miért nem mind1 nekik, akkor minek osztogatnak különböző kedvezményeket?
Nekem a OnePlus reward program keretében amúgy is lenne 8% kedvezményem minden OnePlus készülékre, meg van még egy 50 EUR-s kuponom tőlük OnePlus mobilokra, de egyik sem használható fel OnePlus Open vásárlásra...akkor miért a különböző tier-es hűségprogrma :W

Én meghúztam magamnak 1500 EUR-nál a lélektani határt, de úgy látszik az OP nem szeretné, hogy náluk költsem a pénzem...sebaj akkor megvárom az Open 2-t remélhetőleg abból lesz fekete erre is meg belefér majd a wireless charging...

[ Szerkesztve ]

(#75) joey04


joey04
titán

Látom még kuponozásban is felnőttek a samu mellé! :DDD

(#76) Elit3Zotya válasza joey04 (#75) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Sajnos nagyon nem.. :(((

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#77) stomi83


stomi83
csendes tag

Sziasztok! Mennyi garancia van az Open-re a oneplus oldaláról rendelve? Lehet csak én vagyok vak, de sehol nem találom ezt az infót.
És az még továbbra is úgy van, hogy garanciális probléma esetén futár hozza-viszi a telefont?
Köszi!

(#78) sohajda90


sohajda90
tag

A hivatalos site-ra most magyar lokációval is felkerült a fekete modell, elvileg 17-től lesz rendelhető...na most örülök, hogy eddig nem csábultam el egy zöldre...

(#79) fermat555


fermat555
újonc

Sziasztok!

úgy döntöttem leülök aztán leírom a tapasztalataimat, mert habár 1-1,5 napja van nálam a telefon, mégis sikerült már nagyjából belakni.

- A telefon külső kijelzőn kényelmes méretű, belül meg nagyon jól mutat, ha az ember olyan appokat használ, mint a galéria, böngésző, stb.
- Úgy érzem, hogy nagyobb a "wow"-faktor, mint a Z Fold esetében. (MediaMarkt-ossal összehasonlítva) Nem tudom, hogy ez azért van, mert belaktam már, vagy tényleg az a kicsivel nagyobb kijelző ennyivel hasznosabb felületet ad.
- Oneplus 6T után a gesztusnavigálás lassabb (bár ez inkább az android hibája). Ott ez az alulról csücsökből behúzás, stb. sokkal gyorsabb volt számomra és biztosabb is. Ez különösen akkor zavaró, ha az ember más launchert használ (Nova), mert ha visszamész a home-screenre, van egy 0,1-0,3 s késleltetés, ami alatt nem tudsz kattintani még semmit. Elvileg ez nem új dolog, más készüléken is előfordul.
- A gyári launcheren viszont nem. Ezért megpróbáltam azt használni, de még mindig úgy érzem, hogy kevés a testreszabási lehetőség (grid: 5 app vagy 4 fér meg egymás mellett, stb.), így arra jutottam, hogy nem kezdem el azt használni (pedig tényleg készültem rá).
- Ez egy kis probléma viszont, mert a taskbar csak a gyári launcheren van. Furának tartom ezt. Megszokja az ember, hogy windowson ez alap és mindig van, itt meg nem teljesen. Lehet később jobban integrálják rendszerszinten.
- A multitasking így is nagyon jól használható viszont. Az open canvas nagyon király. Egy ilyen oldalról behúzható gyorsmenüből lehet 3 appot hozzáadni, aztán úgy rendezgetni, átméretezni az appokat, ahogy az ember akarja.
- Külön tetszik, hogy a nagy kijelzőn az appokat windows-hoz hasonlóan kis kockákban lehet megnézni. Tehát nem az a taskmanager, ami a külsö kijelzőn. Ez az áttekintés sokkal jobb a nagy kijelzőre.
- Ez az egész open canvas téma most egy kicsit olyan, mint valami "jövőbeli technológia". Már most is nagyon jól használható. Érződik viszont, hogy ebben még nagy potenciál van. Remélem elkezdik nyomatni ezt, mert ez az a kijelzőméret, ahol sok mindent meg lehet valósítani, amit egy sima telefonkijelzőn nem. Kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak a következő évek/hónapok.
- Néhány appnál, amit megszoktam, pl. Firefox, látszik, hogy nincs a nagy kijelzőre optimalizálva. Chrome-nál vannak tab-ok, ami elég hasznos, és ahhoz közelít, ami PC-n van, a Firefoxban ez meg sajnos nincs integrálva. Érdekes lesz, hogy ha ezek a telefonok elterjednek, mennyire kezdik az ilyen feature-öket belerakni amúgy átlagos appokba is.
(- Android 11 után egy kicsit zavar engem a notification panel. Úgy érzem sok a kihasználatlan hely, de ez is egy androidos téma.)

Ha van valami kérdés, nyugodtan. Remélem segít ez a vásárláson gondolkozóknak :)

Nokia N8 -> Samsung Galaxy S3 -> Sony Xperia Z2 -> Google Nexus 5X -> Oneplus 6T ->

(#80) Snoop27 válasza fermat555 (#79) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi a beszámolót, ezek szerint eddig meg vagy vele elégedve.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#81) Elit3Zotya válasza Snoop27 (#80) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Igaz nekem nincs, de akárhogy is nézem, jelenleg ez tűnik a kinyithatósok királyának. :K

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

(#82) Snoop27 válasza Elit3Zotya (#81) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, én is annak látom, valószinű ez sem tökéletes, de ennek ellenére nekem teljes mértékben megfelelne.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#83) worxland válasza worxland (#68) üzenetére


worxland
addikt

Végül ma érkezett meg.
Egyelőre tetszik, még ismerkedünk.
Ami nekem lényeges volt:
rendes töltés: pipa
széles képernyő: pipa
zéró crease: képeken nem jött át, de hihetetlenül jó. Ha csak videót nézel, akkor ott látszik egy kevés. Rendes használatban meg egyáltalán nem és ujjal is éppen csak érezni.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#84) Timer válasza worxland (#83) üzenetére


Timer
veterán

Irigykedem! :B Használd egészséggel!

(#85) worxland válasza worxland (#83) üzenetére


worxland
addikt

"Rendes használatban meg egyáltalán nem és ujjal is éppen csak érezni." - annyiban módosítom, hogy sima húzogatásnál nem érezni, de ha pölö egy ikont húzok arébb (folyamatosan nyomva tartva, emiatt erősebben nyomva a képernyőt), egy kis hupli érződik, de meg se közelíti a Fold 5 Mariana-árkát.
A telefonklónozás zökkenőmentesen ment, egy app-ot nem hozott át, de az specifikusan a régi telefonhoz volt készítve (gyári app).
Egy app vacakolt, a VLC for Android, netes találatok alapján a OnePlus-szal nem szeretik egymást, lecseréltem MX Player nevű cuccra, az megy, nem ér fel a VLC-vel, de kibírom.
Súly: 180 grammos telefonról költöztem át, összecsukva nagyon érződik a súlytöbblet, kinyitva viszont a kezem a 300 grammos tabletemhez hasonlítja, akkor meg lájtos :).
Tok elég gagyi, rosszabb érzete van, mint a telefonnak (jobban csúszik), így maradt a dobozban.
Enyhe nyöszörgés van nyitáskor, de ezt külön kiemelte az első induláskor az ismertető szöveg, azt mondta, ne idegeskedjek, ez normális.
A kamerasziget (mit sziget, kontinens!) nem teszi fejnehézzé a készüléket, direkt lökdöstem a tetejét kézben tartva, de olyan, mint a keljfeljancsi, nem akar kibilleni a kezemből.
Infra működik, LG tévével 2-3 perc volt az összehangolás, de ha csak next-next üzemmódban kattintgattam volna, fél perc is elég lett volna.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#86) worxland válasza worxland (#85) üzenetére


worxland
addikt

arébb: arrébb

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#87) stomi83 válasza worxland (#86) üzenetére


stomi83
csendes tag

Szia! A oneplus.com oldalról rendelted? Mennyi gari van onnan a telefonra? Köszi szépen!!

(#88) worxland válasza stomi83 (#87) üzenetére


worxland
addikt

Igen, onnan.

A számla alatt a FAQ-ban ezt találtam:

What is the warranty policy for OnePlus devices?

OnePlus phones, watches and audio products purchased from oneplus.com will be covered by the OnePlus 2-year limited warranty; this period starts from the delivery date. For OnePlus accessories purchased from oneplus.com, a limited warranty lasting 15 days (30 days for the UK) applies.

For more details on the OnePlus warranty policy, please refer to the following: https://www.oneplus.com/hu/legal/terms-of-sales

A linken már ez van:
6.8 A Termékeinkre vonatkozó korlátozott garancia időtartamai alább találhatóak. A Korlátozott garancia által fedezett termékek:
For goods costing between HUF 10,000 and HUF 100,000 (approx. EUR 30 – EUR 300)
The mandatory consumer guarantee remains one year;
For goods costing between HUF 100,000 and HUF 250,000 (approx. EUR 300 – EUR 750)
The mandatory consumer guarantee lasts for two years;
For goods costing more than HUF 250,000 (EUR 750)
The mandatory consumer guarantee lasts for three years.

Szóval a magyarországi 250k HUF feletti 3 év gari itt is él.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#89) sohajda90


sohajda90
tag

Valaki nem tudja, hogy a Róbert Károly körúti Alza-ban (mivel ők forgalmazzák és elvileg raktáron is van nekik) ki van-e állítva? Megnézném élőben milyen ez a zöld (általában nekem ezek a nem fekete telefonok esetén az oldalkeret a választóvíz, általában azon nem szoktak jól kinézni ezek a festések), mert ameddig csak a zöldet lehetett kapni csak a feketére vágytam, de most elbizonytalanodtam, mert a zöld OnePlus Pad-dal, zöld Buds Pro 2-vel lehet jó triót alkotnának :DD

(#90) worxland válasza sohajda90 (#89) üzenetére


worxland
addikt

Nincs.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#91) Snoop27 válasza worxland (#85) üzenetére


Snoop27
őstag

Jónak tűnik a leirásod alapján, ha úgy alakúl dobj be pár fotót is. Köszi.
A játékok gondolom nem akadoznak; a melegedés érezhető?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#92) worxland válasza Snoop27 (#91) üzenetére


worxland
addikt

Fotó: nem érdemes, béna fotókat készítek, nem értek hozzá. Játék: nem játszom mobilon. :D

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#93) worxland válasza worxland (#92) üzenetére


worxland
addikt

A próba kedvéért vIsszaraktam a Clash of Clanst és a Real Racing 3-at, 10 perc CoC game, 10 perc RR3 töltögetés és 10 perc RR3 game után még csak langyos se volt a telefon. Mondjuk egyik se Genshin...

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#94) Snoop27 válasza worxland (#93) üzenetére


Snoop27
őstag

Még nem engedtem el a dolgot, hogy berendeljek egyet, de még várom a tapasztalatokat és reménykedem kis áresésben is.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#95) worxland válasza Snoop27 (#94) üzenetére


worxland
addikt

Nov. 17-30. között megint él a 250 euró kedvezmény, ennél sokkal több szerintem nem várható. Most annyival jobb, hogy már rendelhető fekete is.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#96) worxland válasza worxland (#95) üzenetére


worxland
addikt

520-ért amúgy már a hardveraprón is van.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#97) Snoop27 válasza worxland (#96) üzenetére


Snoop27
őstag

Neked bevált, meg vagy vele elégedve?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#98) worxland válasza Snoop27 (#97) üzenetére


worxland
addikt

Igen és igen. Nyilván 3 nap után még nem lehet megbízhatóságról, strapabírásról beszélni, de ami nekem kell, az mind benne van. Az egyetlen "negatívum" a súly, nekem kicsit nehéz.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#100) Elit3Zotya válasza worxland (#98) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

1 millió nyitásra tervezték, ami oké marketing is, de ha csak a fele igaz, már akkor is verte az egész mezőnyt..
Próbálom kritikusan nézni az opent, de akár hogy is próbálom egyenlőre kikezdhetetlen..
Aksi nagyon jó tesztek alapján, kamera akármelyik jelenlegi csúcs telefonnal felveszi a versenyt, kijelző az egyik legjobb , ha nem a legjobb ami jelenleg van telefonban, hajtás csík a legkisebb ami létezik..stb.
Szerintem elkerülhetetlen, hogy legyen nekem, mert jelenleg tényleg verhetetlen.
Honor volna ami hozná a szintet, de az meg nincs, vagy ha van, akkor nincs google. :(((

Bár ezeket csak a tesztekből következtetetem ki, lehet napi használatban volnának vele gondok és volna ami nem is annyira tökéletes..

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Gray -( Realme 12 Pro + Eladó.! )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.