Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) tdream


tdream
csendes tag

Sziasztok,

Kérnék 1 kis segítséget,ha valaki találkozott már ilyennel. Az alaplap MSI z97a Gaming 7, a proci 4790k.
Az AIDA és a CPU-z is 2 magot lát csak. A WIN7 eszközkezelője látja mind a 8 magot. A feladatkezelő már csak 2 magot lát. Az alaplapon a legújabb bios, bár a régivel is ez volt. A biosban a HT engedélyezve. Lövésem sincs, mi lehet. Szar a proci vagy a lap, vagy én vagyok a hülye? 5letet vlakinek?

[ Szerkesztve ]

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1552) laychi válasza tdream (#1551) üzenetére


laychi
veterán

Előtte volt benne i5 magos proci?

Ha igen,vagy ha nem is,nézd meg a követketőt:

-Startmenü keresőbe beírod:msconfig
-Rendszerindítás fül
-Speciális beállítások
-Processzorok száma: pipa
-Legördülő menüben beállítassz:8-at és Ok,Alkalmaz,OK,restart.

Biosban is megnézheted az engedélyezett processszormagokat,legyen engedélyezve mind.

OC menü
CPU Features
Active Processor cores ALL + HT legyen bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1553) laychi válasza laychi (#1552) üzenetére


laychi
veterán

Szerkesztettem még az előzőt,tehát nem i5 magos,hanem 2 magos lett volna eredetileg :D
De aztán láttam,hogy 4 szál funkcionál(előzőleg nem néztem),így i5-re gondoltam,hogy az lehetett,vagy még a 4 szál miatt i3,ami megelőzhette(ha volt előtte másik proci).

(#1554) tdream


tdream
csendes tag

Teljesen szűz a gép, most vettem 3 napja. A winfos is új telepítés. Az msconfigot is néztem, ott is csak 4 magot lát. A Bios-ba "all core-on" van, HT engedélyezve. Tegnap letöltöttem az Intel Processor Diagnostic-ot, az is csak 2 fizikai magot lát.

Valami szar csak azt nem tudom eldönteni az alaplap vagy a Proci...

Az a baj, hogy senkinek nincs a környékemen 1150-es gépe, hogy átdobnám bele a procit.

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1555) tdream


tdream
csendes tag

Érdekes a Command Center látja mind a 4 magot. Lehet, hogy a Win7 lesz a gyenge láncszem?

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1556) laychi válasza tdream (#1554) üzenetére


laychi
veterán

CMOS resetet próbáltál?
Esetleg egy bios frissítést indíts,hátha helyre teszi

(#1557) tdream


tdream
csendes tag

Egy AMD-és régi topikban leltem a megoldásra. Csak egy pipa volt a baj, 2 nap stressz

aztán

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1558) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok!

Kiolvastam az internetet, de sehol sem találok megoldást. :/
Adott egy Z97 Gaming 3 i5 4690K-val, de OC nélkül, a VGA egyébiránt egy MSI GTX960, 2x4GB RAM dualban.
Olyan problémám akadt, hogy WIN10-t frissítettem 1511-re, illetve azóta clean installal is próbálkoztam, de max 1 nap után használhatatlan lesz a rendszer, közel 100%-on pörgeti a vinyót, illetve a memóriát. Mindent megpróbáltam, amit fórumokon olvastam, indexelést, a megváltozott memóriakezelést kikapcsolni, de semmi. Hatezerszer újratelepített, drivereket frissítettem, ugyancsak semmi.
Minden ötletem elfogyott, nem volt hasonló gondja másnak ezzel a lappal? Ja, a vinyó mbr, nem gpt, ha ez segít.

(#1559) jim bcs válasza birorichard (#1558) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

A hdd-t feltétlen le kellene formázni GPT-re, utána egyből a 1511-es win10 menjen fel tisztán, ezután megszűnik a gondod.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1560) birorichard válasza jim bcs (#1559) üzenetére


birorichard
őstag

Legutóbb azt olvastam, hogy a Killer Network-kel akad össze valami, és az felelős a memory leak-ért, tegnap frissítettem és felraktam azt a drivert, ami másoknál megszüntette a problémát, egyelőre úgy tűnik, hogy működik, memória, hdd használat is rendben van... Utolsó lehetőségként bennem is az mbr vs gpt probléma merült fel, ha újrakezdődne, akkor azt mindenképpen megpróbálom, köszönöm! :R Az utóbbi 2 hétben cca 6x raktam újra a rendszert mindenestül és kicsit kivagyok már tőle. :W :DDD

Tudom, láma kérdés, de a GPT a gyakorlatban miben különbözik az MBR-től, azon kívül, hogy a 2 TB-osnál nagyobb háttértárakat is tudja kezelni+UEFI?

(#1561) bozont válasza birorichard (#1560) üzenetére


bozont
veterán

Más egyelőre nem nagyon és kötve hiszem az MBR miatt lenen probléma. Úgy is csinálta hogy semmilyen programot nem telepítettél fel? Használat közben is vagy csak akkor mikor idle hagyod a gépet?

[ Szerkesztve ]

(#1562) birorichard válasza bozont (#1561) üzenetére


birorichard
őstag

Igen, használat közben is. Feladatkezelőben felsoroltak közül egyiknek sem volt akkora memóriafelhasználása, összesen sem, hogy megteljen a 8GB. Mikor elérte a 100%-t, elkezdett swapolni, és akkor kész, vége volt a gépnek, restart, sőt, sokszor reset.
Először arra gyanakodtam, hogy összeakadt vmi Autodesk vagy Adobe programmal, de egy sima chrome, utorrent, vlc-vel is elkezdett haldokolni clean install esetében is. Mindent végigpróbáltam, szolgáltatásokat kikapcsoltam, amik tekerhetik a gépet, superfetch, defrag, defender, de semmi nem használt. Nem nagyon maradt már más ötletem, mint hogy valami a lappal okozza a galibát, ezért bátorkodtam ide beírni, hátha más is találkozott már vele. Ezzel párhuzamosan elkezdtem most már kifejezetten erre keresni, illetve megnéztem a korábbi topicokat is, és azt vettem észre, hogy akinek hasonló problémája volt, mindegyiknek Killer Network Adaptere van. Végül rátaláltam egy fórumra, ahol linkelték ezt a drivert, és mióta felraktam, egyelőre működik.
Tegnap frissítettem, lekopogom, azóta még nem jelentkezett, szóval azért mondom, hogy egyelőre, de még pár napot tesztelgetem, és írok.
Addig is, ha valaki másnak van ilyen jellegű gondja ilyen vagy KN-kel szerelt lappal, akkor tegyen egy próbát.

(#1563) bozont válasza birorichard (#1562) üzenetére


bozont
veterán

Én mielőtt megvettem a lapot, szerencsére olvastam, hogy a Killer Management progiját nem szabad feltenni, csak a drivert így nem volt semmi problémám még vele. Ha meg nem szűnik meg, akkor pedig az a megoldás marad, hogy egyesével telepíted fel a drivereket és programokat, így kilehet szűrni mi is okozza.

(#1564) birorichard válasza bozont (#1563) üzenetére


birorichard
őstag

Remélem, nem lesz már rá szükség, de írok mindenképpen pár nap múlva, ez volt-e a gond.

(#1565) jim bcs válasza birorichard (#1560) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#1560) birorichard
GPT-nél minden egyes partíció egyedi, véletlenszerűen generált, 36 karakterből álló Unicode nevet kap a rendszertől. Annak az esélye, hogy két partíció egy gépben ugyanazt a nevet kapja, nagyjából zéró. UEFI mellett automatikusan GPT partíciót készít a rendszer és három részre osztja a rendszertárolót. Készül egy 300 MB-os helyreállító, egy 100 MB-os rendszer partíció, a maradékra pedig a rendszer és esetlegesen a saját fájljaink kerülnek – a rendszer csupán utóbbinak ad betűjelet, a többit elrejti. Mikor kell a GPT? 64 bites rendszer és UEFI esetén, itt kapacitásra és tárhely típusra tekintet nélkül GPT legyen a választás. Ha 2 TB-nál nagyobb tárolót választasz rendszermeghajtónak, akkor is mindenképpen 64 bites oprendszerre és UEFI-re lesz szükséged. Adattár esetében 2 TB felett minden esetben GPT-re legyen formattálva az adat HDD.

A GPT előnyei röviden:
1. GUID-t (UUID-t) használ a partíciók típusának megállapításához, így nincsenek ütközések.
2. Fájlrendszertől függetlenül tartja számon a partíciókat és lemezeket.
3. Nincs többé szükség kiterjesztett és logikai partíciókra.
4. Tartalék fejlécet és partíciós táblát tárol a lemez végén, mely segít a helyreállításban ha az elsődleges megsérül.

Az MBR hátrányai röviden:
1. A kiterjesztett partíciókban levő logikaiak metaadatai láncolt lista szerkezetben tárolódnak. Ha egy lánc elveszik, az utána következő összes logikai partíció elveszik.
2. Az MBR csak 1 bájt nagyságú partíció-típus kódokat támogat, mely sok összeütközéshez vezet.
3. A lemezek maximális címezhető méretét 2 TB-ig támogatja, a 2 TB méreten felüli hely MBR particionálással nem használható.

(#1563) bozont
Nem bizony és felesleges is, csak a driver only kell.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1566) birorichard válasza jim bcs (#1565) üzenetére


birorichard
őstag

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#1567) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok, segítségre lenne szükségem!

Az eddig tökéletesen működő gépemmel tegnap óta (amikor újratelepítettem a HP 2480 nyomtatót) nem tudtam az Internet Explorer-el nettezni és a Nyomtatók és Eszközök-et megnézve az xxx PC-re hibát jelzett, amit a Hibajavítás funkcióval nem sikerült megszüntetni.
Arra sikerült rájönnöm, hogy az Adobe Flash Player-t hiányolja az IE, ami az AFP telepítése után már működik, de a Nyomtatók- Eszközök-nél továbbra is hibát jelez a PC-re.

Szerintetek hogy lehetne ezt a hibát megszüntetni?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1568) sz.j válasza sz.j (#1567) üzenetére


sz.j
nagyúr

Lemaradt ...
A Opera, FF és a Chrome végig tökéletesen működött és most is az.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1569) birorichard válasza sz.j (#1567) üzenetére


birorichard
őstag

Eszközkezelőről raksz fel egy screenshotot? Illetve ott mit ír a nyomtatóra? Tuti jó a driver (win verzió, x86/64, stb.)?

Egyébként nagy örömömre a fentebb leírt megoldással végre napok óta probléma nélkül megy a gép, megszűnt a memory leak. :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#1570) sz.j válasza birorichard (#1569) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ez a driver volt előzően is amikor nem volt gond a géppel. Amúgy újra megnéztem és ez való a rendszerhez.
Itt a kép az Eszközkezelőről, itt úgy tűnik, hogy minden oké.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1571) birorichard válasza sz.j (#1570) üzenetére


birorichard
őstag

Leszedted a drivert, mielőtt újratelepítetted?
Próbáld meg azt, hogy először driver uninstall, legújabbat letöltöd, telepíted, neki bevált.

(#1572) sz.j válasza birorichard (#1571) üzenetére


sz.j
nagyúr

Természetesen uninstall volt az újratelepítés előtt, majd CCleaner is lefutott. Sőt miután kiderült a hiba még vagy kétszer ugyanez megtörtént.
Sem a nyomtatóhoz kapott telepítő CD-ről sem pedig a HP oldaláról leszedett nem változott semmi, mindkettőnél fennáll a hiba ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1573) birorichard válasza sz.j (#1572) üzenetére


birorichard
őstag

Eszközkezelőben nem ír semmi gondot, ha megnyitod a tulajdonságait a nyomtatónak? Akkor az IE meg a nyomtató működik már, csak a sárga felkiáltójel maradt meg?

Am miért kellett újrarakni a drivert?

[ Szerkesztve ]

(#1574) sz.j válasza birorichard (#1573) üzenetére


sz.j
nagyúr

Igen, az IE meg a nyomtató már működik, csak a sárga felkiáltójel maradt meg ami idegesít, hogy vajon mit akar jelezni, mit hiányol?
A tulajdonságokat már előzően és most újra megnéztem, a szokásos "Az eszköz megfelelően működik" szöveg olvasható ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1575) sz.j válasza sz.j (#1574) üzenetére


sz.j
nagyúr

Senkinek nincs ötlete, hogy mi okozza a felkiáltójelet az Eszközök-nél? :F

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1576) #16729600 válasza sz.j (#1575) üzenetére


#16729600
törölt tag

Felkiáltójel vírus ? :U :D

(#1577) sz.j válasza #16729600 (#1576) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem, azt írja, hogy az "ismeretlen eszközhöz valami illesztőprogramot" hiányol

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1578) #16729600 válasza sz.j (#1577) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát, ha minden működik rendben, ne zavartasd magadat. Lehet egy win reins. megoldaná a gondot, de felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#1579) sz.j válasza #16729600 (#1578) üzenetére


sz.j
nagyúr

A gép tökéletesen működik, csak "idegesít", hogy mi a fene okozhatja a hibát

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1580) #16729600 válasza sz.j (#1579) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nekem hosszú hónapokig ismeretlen eszközt írt az LG Oled UHD TV-mre, amit monitorként használok, aztán egy szép napon bejavult.Hinni kell a spontán gyógyulásban. :D Amúgy ez szerintem nálad ( is ) az op. rendszer gondja és nem a deszkáé.

[ Szerkesztve ]

(#1581) sz.j válasza #16729600 (#1580) üzenetére


sz.j
nagyúr

Oké .., ha nem tud rá valaki egy jó megoldást nyilván így fog maradni, mert ezért nem fogom újrarakni a gépet.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1582) birorichard válasza sz.j (#1581) üzenetére


birorichard
őstag

Én is csak csatlakozni tudok, hogy ha mellette minden működik megfelelően, akkor ignoráld, majd egyszer egy frissítés alkalmával talán észbe kap.

(#1583) watador600 válasza sz.j (#1581) üzenetére


watador600
senior tag

Nekem is jelzett hibát ott egyszer. Újra lett telepítve a gép (nem emiatt) és akkor már nem volt ott a hiba. Szóval rejtély :D

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#1584) rocketry23


rocketry23
tag

Sziasztok!

Aláírásomban szereplő konfigom néha csinál olyat hogy 9C vagy 99-es post kódnál megáll, időzik egy kicsit, majd továbblép, és normálisan folytatódik a boot. Ezt addig csinálja amíg teljesen le nem áramtalanítom a gépet. Simán BIOS reset, elem ki nem segít. Ha áramtalanítom akkor BIOS reset nélkül is megjavul. Áramtalanítás után megint jó, valameddig. Van amikor egy-két napig, van amikor hónapokig. A neten utánaolvasva A 9C valamiféle USB vezérlő hiba, ha jól értelmeztem. De akárhogy tesztelem a meglévő eszközeimmel, akárhogy variálva a portokkal, nem tudom reprodukálni.

Ilyenkor ha gariztatni szeretném akkor ezt ki tudják szűrni? Vagy ha náluk nem jön elő akkor nincs csere?

[ Szerkesztve ]

(#1585) Gibo


Gibo
senior tag

Sziasztok!

Erről a Krait lapról mi a véleményetek? A Gaming3 és e között vacillálok. A processzor ami belekerül vagy egy 4770es lesz vagy egy 4790-es lesz (esetleg egy 4690, ezen még gondolkodok erősen...). Előre is köszi a válaszokat!

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#1586) birorichard válasza Gibo (#1585) üzenetére


birorichard
őstag

Ha nem SLI (csak CF-t támogat) konfighoz kell, és nem zavar a Killer Network, akkor szerintem Gaming3. Nagyon szépen szól, esztétikailag is rendben van. Kapja folyamatosan a Bios update-eket, Killer Network a driver frissítéseket, uh. azzal sincs már gond (nálam memory leak volt w10 1511 update után).
Árban, ahogy láttam, nem igazán különböznek. Részrehajló vagyok kicsit, mert nekem is G3 van, úgyhogy én ezt tudom mondani. :D

(#1584) rocketry23: nekem egyszer csinálta ezt, mikor vmi féresikerült pendrive-ot hagytam benne, amiről linuxot akartam bootolni, de el lett b*szva, aztán gondolom, azt próbálta értelmezni. Ötletem sincs, mi lehet. Ha gariztatni akarod, akkor az egy érdekes menet lesz, biztos, elküldik szervizbe, ha relatív nehéz reprodukálni a hibát. Nem tudom, mennyire akarsz vele szöszmötölni, de esetleg az usb eszközöket érdemes volna lecserélni (KB+M), lehet h ezek közül vmelyikkel van a gond.

[ Szerkesztve ]

(#1587) rocketry23 válasza birorichard (#1586) üzenetére


rocketry23
tag

Szia!
Hmm, linuxos pendriveokkal én is szoktam babrálni. Jó tipp. Bill + egér logitech gaming cuccok, remélem azok jók. Amíg nem válik állandóvá vagy nagyon zavaróvá én sem akarok garival szenvedni.

Köszönöm

(#1588) M.Jani


M.Jani
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni mert elég tudatlan vagyok e téren. Új alaplapot szeretnék venni,de nem tudom mivel járnék a legjobban,főleg abban ,hogy melyik gyártó és melyik típust válasszam.Eléggé szimpi az msi,de azért érdekelne a Ti véleményetek is!

A lapra volna 50-70 ezer forintom!

Főbb szempontok:

Lga 1150
Z97 chipset
Ddr3 slot 4db
m.2sata
optikai hang kimenet.

Eddig a Msi z97 gaming 7 nálam a befutó. Van e esetleg tudásban alternatívája más gyártótól?

Köszönettel: Mucsi János

(#1589) M.Jani


M.Jani
csendes tag

És lemaradt az SLI.

(#1590) MiklosSaS válasza M.Jani (#1588) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

MSI z97 MPower ....nekem volt, nagyon jó alaplap.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#1591) M.Jani válasza MiklosSaS (#1590) üzenetére


M.Jani
csendes tag

Köszi!

(#1592) laychi


laychi
veterán

ITT A JÖVŐ SRÁCOK!!!
[link]

(#1593) bozont válasza laychi (#1592) üzenetére


bozont
veterán

Jah, kár hogy lemaradtam az előrendelésről: [link] ;]

(#1594) AdluAn


AdluAn
tag

Sziasztok

Tud segíteni valaki nekem abban, hogy ha van egy MSI H97 gaming3 alaplapom amiben most van egy videókártya a processzorhoz közelebbi slotban azt lejebb rakhatom e egy másik pcie slotba anélkül hogy ez hátrányosan érintsen engem sebeségben?
A házam úgy van kialakítva hogy alulról is szívja be a levegőt és ki szeretném próbálni lejjebb hogy az hogyan befojásolja a vga hőmérsékletet.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#1595) laychi válasza AdluAn (#1594) üzenetére


laychi
veterán

Én kivettem az alsó és első ventiket a házból. szűrő ide vagy oda,de sok port tudnak behordani.

Ha közelebb teszed,akkor valószínűleg nem lesz jobb a helyzet,esetleg időszakosan.

(#1596) watador600


watador600
senior tag

Nem tudja valaki azt, hogy ha nvme-s m.2 ssd-t rakok be, akkor az milyen hatással van a pci lineokra?
Néztem neten, de semmi értelmeset (számomra) nem találtam.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#1597) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

Lenne egy hatalmas nagy problémám!

Ma msi live update progival windows alol frissitettem egy H97 gaming3 biosát, és a gép pont most döntött úgy, hogy az nvidia driver szét crash-eli magát, pont bios update közben, így a gép kékhalállal ujraindult!

Azóta a gép nem hajlandó képet kiadni magából se vga-n se igp-n keresztül semelyik porton se! Cmos reset elemkivetel se segített, se kép se hang :W

Tudok ezzel kezdeni valamit??

(#1598) jim bcs válasza GeneraL_XTX (#1597) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"msi live update progival windows alol frissitettem egy H97 gaming3 biosát"
Ez bődületes nagy hiba volt, biost bios alól frissítünk!

Szedj ki, köss le mindent, a dvga-t szedd ki! Csak a rendszer meghajtó legyen bekötve, más semmi. Pendrive-ra tedd fel a biost kicsomagolva a gyökérbe -> E7918IMS.1B0 (2016-02-18 a legfrissebb 7918v1B), usb-be be és lássuk mit csinál.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1599) GeneraL_XTX válasza jim bcs (#1598) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Már megcsináltam, de nem történik semmi :( az a baj, hogy egyrészt nem is látom mi történik, másrészt a billentyűzet se kap áramot így az se működik :(

Bios update-ről annyit, hogy mióta eszemet tudom így frissítem a biost, seha nem volt még probléma, pedig már vagy 20x csináltam. :W

[ Szerkesztve ]

(#1600) jim bcs válasza GeneraL_XTX (#1599) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Proci ki-be + másik táppal próba. Ha így sem történik semmi akkor van baj.

Lehet, hogy eddig így csináltad x-szer, de os alól soha nem frissítünk biost, nem találkoztam még olyannal akinél előbb vagy utóbb ne lett volna valamilyen galiba.

Nekem nincs több ötletem, ide még nézz be, hátha van még valakinek valami ami eszébe jut. Majd írj már egy pv-ot ha megvan a megoldás, bár szerintem game over van neki.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.