Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi k8n neo4 platinum (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) uzsz


uzsz
senior tag

A minap beszereztem egy ilyen lapot és az lenne a kérdésem, hogy tuning-nál mire kell figyelni, v milyen trükkjei vannak a lapnak? =re 245ös fsb-n hajtom egy 3000+ Venice procival, de még így is alul marad a régi 745-ös 3000+om hoz képest ami 230-on 2,3Ghz-n nyomta. 250 és felette már bajok vanak, hiába veszem vissza a ramokat 150-re és 3-as CL-re. fesz 1,496. A ramokét is emeltem, de nem tudom mennyire kellene.
Ettől eltekintve nagyon jó kis lapocskának tűnik, tartozékokkal sincs gond, minden van hozzá, izléses csomagolás, nm lehet rá egy rossz szavam sem, bár félek az alaplapi chiő kis ventijétől, nehogy hangos legyen, mert valami 6500-on pörög, v pöröhet.


[Szerkesztve]

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#2) Atlantis válasza uzsz (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Bővebben: link

Legközelebb Kereső!!!

Zárom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi k8n neo4 platinum (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.