Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33251) emvy válasza emvy (#33249) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerk.: ezek vszeg kamu arak, ez nem realis.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#33252) TayRol válasza Gaboman (#33246) üzenetére


TayRol
veterán

persze, nem is ezt mondtam. de azert 180 loerohoz mar sokkal nagyobb koncentracio kell, mint 120-hoz.

(#33253) TayRol válasza emvy (#33249) üzenetére


TayRol
veterán

ez durvan olcso!

(#33254) Kasza08 válasza Integra (#33238) üzenetére


Kasza08
őstag

jah, nem. a k5-ös az 120 (gazdi szerint, tüzi linkje meg 126-t ír...), másik barátom gixere mode kapcsolós, az a 130 (K8).:)
Jó, persze lehet okosan, de sokkal könnyebb majd 50 lóval kevesebbel közlekedni. Esős úton felesleges a maximális teljesítmény. Még benzint is spórolsz.

Daniel Alves: Hát, te sem maradsz kemény, ha a tűzoltók szednek össze:U

[ Szerkesztve ]

(#33255) Adonimus válasza Boci_83 (#33210) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Üdw. Elég jól néz ki a mocid. :)
Miért cseréled le?
Milyet akarsz helyette?
Már nem sokat kell várni a jó időre.
Íme az enyém:

Nem egy CBR 929 de most még megteszi. :DD

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#33256) emvy


emvy
nagyúr

Tyuhuu, sracok, most mentem kicsit egy ZX9-el. Hat, ez eletem eddigi legkenyelmesebb motorja, mintha ram ontottek volna, elkepesztoen tetszik.

while (!sleep) sheep++;

(#33257) Gaboman válasza TayRol (#33252) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Meg ugye az sem mindegy hogy azt a 120pacikát hogy adja le,mert általában egy 600 sport motor 8000ig nem egy nyomatékhegy,nem kell annyira félni tőle.
Mondjuk egy B-King az már más világ ha már ezt említetted,mert azzal alul is vigyázni kell az irtózatos nyomatéka végett.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#33258) Daniel Alves válasza Kasza08 (#33254) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Hát, te sem maradsz kemény, ha a tűzoltók szednek össze :F :U

Valahogy sosem bírtam az ilyen "beszólásokat"! De inkább nem nyitok vitát erről! :U

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#33259) Gaboman válasza emvy (#33256) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Mennyi kilométert mentél vele?
Mert a karok és a csukló szokott elfáradni egy ilyen stílusú motoron hosszabb túra alatt.
Itt nem 50-100kmre gondoltam.
Havernak GT650R van,még viszonylag kényelmesnek számít de neki is 150-200km után már fájnak a kezei a súlyterhelődés végett,meg a nyaka is a folyamatos felfelé nézéstől.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#33260) TayRol válasza Gaboman (#33257) üzenetére


TayRol
veterán

azert is irtam azt peldanak.:)

(#33261) emvy válasza Gaboman (#33259) üzenetére


emvy
nagyúr

Nagyon keveset :) Az a helyzet egyebkent, hogy nekem az atlagosnal joval hosszabbak a kezeim ( a magassagomhoz kepest ), igy valahogy ez erzodik termeszetesnek. Hogy mast ne mondjak, a bringamon a kormany altalaban alacsonyabban van, mint az ules, nekem igy jo (teny, hogy terheli a nyakat).

while (!sleep) sheep++;

(#33262) TayRol válasza emvy (#33261) üzenetére


TayRol
veterán

nekem is magasabban van az ules, mint a kormany a cangamon.:)

(#33263) Integra válasza Kasza08 (#33254) üzenetére


Integra
titán

igen, csak elfelejtünk motorozni.
aztán egyszer esős időben elfelejti megnyomni a gombot, jól ráránt a gázra, aztán hellosziaszevasz..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33264) TayRol válasza Integra (#33263) üzenetére


TayRol
veterán

120-130 lovas gepnel nem is kell erosebb kozutra - nekunk haladoknak.:)

(#33265) Gaboman válasza TayRol (#33264) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Így van,én sem tudom az enyémnek még a felét sem kihasználni,mert ahhoz nem tudás kell hogy egyenesben tövig húzom a gázt!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#33266) Integra válasza TayRol (#33264) üzenetére


Integra
titán

nekem most tuti nem, szerintem kell vagy 30-40ezer km, hogy a 120-at megszokjam.
már nyakig benne vagyok a pályatréningekben, képzésekben, próbálom a szabijaimat beosztani, a nürburgringhez igazítani. nagyon meg akarok tanulni rendesen motorozni ezzel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33267) Boci_83 válasza Adonimus (#33255) üzenetére


Boci_83
őstag

Ha elviszik ez a szezon kimarad, vagy valami nagyon olcsót beszámítok esetleg!
Ám nem bánnám ha április elején lenne valami közös topic gurulás, benne lennék!

Ma felraktam hirdetésbe, egy óra sem telt el, felhívott egy tag hogy neki nem az egész motor kellene, csak a xenon belőle, a kristály lámpa, meg a kipufogó! :DDD :W Hehe Besz@rok!

[ Szerkesztve ]

**********

(#33268) TayRol válasza Boci_83 (#33267) üzenetére


TayRol
veterán

biztos piacosok hivtak.:)

Inti: Nurburgringre en is elmennek egyszer, de abbol semmi nem lesz.:)

Gabo: en sem az enyemnek, pedig ez csak 85 loeros.:)

[ Szerkesztve ]

(#33269) Daniel Alves válasza Boci_83 (#33267) üzenetére


Daniel Alves
őstag

...az igen! :DDD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#33270) Kasza08 válasza Daniel Alves (#33258) üzenetére


Kasza08
őstag

A kapcsoló maradjon meg a puhányoknak!

Én meg az efféle kissé nagyképű, flegma beszólásokat. De ezen én sem akarok vitatkozni. Mindenesetre én okos ötletnek tartom. písz.

Integra: A motorozás olyan a biciklizés. Nem lehet elfelejteni ;) Bár ti már öregek vagytok, ti lehet, hogy elfelejtitek ;] De szerintem ugyanúgy, ahogy nem felejtjük lehajtani a plexit esős időben, úgy nem felejtjük el átkapcsolni a mode-ot. Ráadásul te szoktad rángatni a gázt esős időben?:)

(#33271) Integra válasza Kasza08 (#33270) üzenetére


Integra
titán

igen, már mentem eszement módjára esőben főúton autósorokat előzve szembe forgalomban, haza akartam már érni, mert a pöcsömnél is ömlött a víz.. :DDD tavaly sikerült pár ezer km-t csak esőben megtenni.:(:)
(kurva jók a diablo gumik)

azt továbbra is fenntartom, hogy ezek a kapcsoló gombok arra valók, hogy marketing, és hogy rontsa a vezetési képességet. az abs még határeset, ezzel utcára én is abs egyetértek.
de ilyen kapcsológombok.. hát, ez arra való, ohgy írjanak róla a cikkben, aztán beszéljünk róla, hogy de fasza cucc, aztán meg, hogy megvegyük.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33272) Integra


Integra
titán

járatom be a ruhát, kanapén beöltözve, ölemben notebook, szépen kezdek megsülni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33273) TayRol válasza Integra (#33272) üzenetére


TayRol
veterán

ugy is kell azt.:D en tegnap beoltoztem es gurultam egy kicsit az uj rucimban, hat, meg kicsit nehezen mozogtam.:D

(#33274) Integra válasza TayRol (#33273) üzenetére


Integra
titán

már fáradnka a térdeim rendesen.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33275) emvy


emvy
nagyúr

Egyelore 3300 fontot mondott a srac a K5-os GSXR600-ra, 7000 km, vadonatuj gumik, etc. A masik eselyes a 2003-as VFR 800ABS, dobozokkal, 3500-ert, 35000 km-rel. Utobbinal kicsit sok a km, mondjuk a ma latott ZX9-ben 50k km van, es perfekt..

while (!sleep) sheep++;

(#33276) Adonimus válasza Boci_83 (#33267) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Az durva. Akkor a következő érdeklődő majd a szelepsapkát akarja megvenni?! :DD

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#33277) Tüzi válasza emvy (#33275) üzenetére

Túrázni kell, vagy marhulni? Marhulni jó a gixi, túrázni meg 98-01-es vfr-t vegyél. Rendesen gondozva életed végéig kiszolgál.

"Hondások 123-as mercije"

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33278) Tüzi válasza Tüzi (#33277) üzenetére

Arról nem beszélve, hogy szaré'-hugyé' dobálják kint őket. 2.100font (600ezer huf) egy hibátlan 40-50ezer km-es motor, ami 8-9 éve 3.2milla volt itthon. Nem mókás?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33279) Detox!


Detox!
senior tag

Tüzi bácsi lenne hozzád egy kérdésem! Ezek a 400-ak digitálisan mérik a km/h-t? Mert a ford.számot asszem hogy igen, csak fontos lenne tudnom hogy a sebességet spirállalal veszi-e le, mert akarok fokozatkijelzőt de csak azokhoz jó amik digitálisan mérnek.

Ma elkezdtük összerakni, megjött a hengerfej tömítés, vezérlés, hengerfej, alojkartell már a helyén, szelepfedél dekni és generátor dekni ami még nincs a helyén, de az már gyors munka. Hol papír, hol hőálló szilo. tömítést alkalmaztunk, amit lehet telenyomtam Metabondal, zsírral, nem akarom elkiabálni, de nyugodtabb vagyok mintha bárhova betoltam volna h rakdössze.

A köbcentikhez meg lóerőkhöz annyit mondanék, hogy szívesebben rajzolok ívet csőgázon a 400-al, mint rajzolnék egy 1000en 5K fordulattal. ;]

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#33280) Tüzi válasza Detox! (#33279) üzenetére

Bal oldalt megy bele a spirál, ami az első fogaskerékről jön le.
Ha nincs benne a spirál, 5ezernél letilt :) Tapasztalat:)

mod: mármint a műszerfalba bal oldalt.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33281) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Megvan a kicsike. :)kép

Régóta állt, alig sikerült beröffenteni, de először 1 hengerrel, majd 1 próbakör után már két hengerrel pöfögött. Van rajta itt-ott némi vakrozsda, trutymóval teli a tank, de a krómozások épek, a blokk csöndes, és nagyon erős, a falsot szívó karbival, és tüsszögő egyik hengerrel is gyönyörűen forgott 10000-ig. :))
A futómű rendben, elengedett kézzel se szitál. Gumik újak, lánc oké. Akksi gyenge, felraktam töltőre, holnapra kiderült, hogy megdöglött-e, vagy csak lemerült. Youngtimer minősítéssel olcsó a bizti is.
Ja, és 200k volt. :D

(#33282) Integra válasza zsoltee10 (#33281) üzenetére


Integra
titán

gratula!!!
nagyon penge bringa:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33283) Detox! válasza Tüzi (#33280) üzenetére


Detox!
senior tag

Ja a Dani is szívott ezzel asszem, hogy szétszedték a műszerfalat aztán nem sok mindent csinált a masín. :D Kössz az infót, bajos lesz ez majd a tuning fejidommal, mert a műszerfalat sem tervezem rajthagyni, de csak ki kötöm valahoogy. ;]

zsoltee: Az eléggé jó gép. :R

[ Szerkesztve ]

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#33284) TayRol válasza zsoltee10 (#33281) üzenetére


TayRol
veterán

gratula!:) annyiert megerte!:D

(#33285) Prof01 válasza zsoltee10 (#33281) üzenetére


Prof01
veterán

Zsír! Gratuláció! Szép mocc. :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#33286) Tüzi válasza zsoltee10 (#33281) üzenetére

Gratula :) Tessék szépen helyrerakni, ez nagyon pofás motor :C

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33287) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Köszönöm mindenkinek a gratulációt. :)

Szívesen fogadok bármilyen tanácsot a moci rendbetétele ügyében.
Ami tuti kell hozzá: két gyertya, gyertyapipa. ki kell pucolni a tankot, és a karbikat, majd beállíttatnom valahol. le kell szednem a ráégett dzsuvát a kipuff könyökökről. megszakítós a gyújtás, az is kéne hozzá, hogy tuti megbízható legyen. aztán a benzin, ráégett kosz miatt foltos a blokk.
milyen szereket javasoltok a blokk, kipuff könyök, felnik tisztításához, rozsdamentesítéséhez?

(#33288) Picco válasza zsoltee10 (#33281) üzenetére


Picco
addikt
LOGOUT blog (1)

gratulalok, leld benne sok oromodet :R

OFF: ez kib. rohelyes, 10 cm hora ebredtem...hihetetlen ez az idojaras.....jah amugy ma van a B.kat rutinvizsgam...no mind1, hatha konyebb lesz a garazs beallas...kezifekkel :DDD

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#33289) Ferdzsoo válasza Picco (#33288) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egy kalappal! Én is márciusban csináltam nagy rittyóban annó! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#33290) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Egy kis VIDÁMSÁG :))

-= No way back from Here =-

(#33291) Detox! válasza zsoltee10 (#33287) üzenetére


Detox!
senior tag

Brigéciol egy jó szer, olajos trutyit elég jól hozza, ecseteld be a blokk és könyök részeket, olyan 5-10 perc alatt feloldja amit tud, a legjobb ha pamacsolod közben, a végén vízzel lemosod. Simo kipu. könyökkel nálam nem bírt, de jobbat nem tudok és olcsó 700-800HUF / 1l. Rozsdával nincs tapasztalatom.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#33292) TayRol válasza [lAyCsI] (#33290) üzenetére


TayRol
veterán

azok a zubbonyok.:D

(#33293) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

A leömlő csöveket mivel/ hogyan érdemes felpolírozni?
Annyira szeretném ha szépen csillognának. Van egyáltalán értelme, vagy 20 km után megint besötétedik? :U (mert ha igen akkor nem sok értelme van.. :) )

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#33294) TayRol válasza Ferdzsoo (#33293) üzenetére


TayRol
veterán

azt nekem is meg kellene ejtenem.

(#33295) Tüzi válasza Ferdzsoo (#33293) üzenetére

Gyári csövet, ha nem saválló, akkor semmivel.

Detox!:
Abból is csak a narancssárgát szabad venni, a citromsárga sz.rt sem ér.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33296) Detox! válasza Tüzi (#33295) üzenetére


Detox!
senior tag

Még csak zöldel találkoztam. :F :D

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#33297) TayRol válasza Tüzi (#33295) üzenetére


TayRol
veterán

vagy esetleg valami kromtisztitoval? vagy azzal se?

(#33298) TayRol


TayRol
veterán

FZ8 hivatalos adatok.

(#33299) Tüzi válasza Detox! (#33296) üzenetére

Bazz :Y Kupak színét nézzed :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#33300) Steven


Steven
addikt

heló srácok ... csütön nézem meg a mocit sv1000-st ha minden stimmel nemsokára sv 1000 tulajdonosa leszek :C [link]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.