Hirdetés

Aktív témák

  • Kasza08

    őstag

    válasz feca81 #28953 üzenetére

    Oh, dehogynem, hívtam én mindenkit, dehát aki ott volt a közelben, az nem tudott segíteni, mert nem vette fel/nem volt futója/azt se tudta hol van, aki meg tudott volna, az 100km+ra lakik. Próbálkoztunk autómentővel, de 6-ból egy tetves cég nem vette fel a telefont, holott kiírták, hogy non-stop. a 7. felvette, álmos hangon:
    Haló?
    -Jóestét kívánok, én a Kaszai Tomika vagyok és meghalt a motorom az erdő közepén dabas után 5km-el.
    -Mijabaja? - álmából felvert hangon az autómentő
    - Meg szorult a blokk - mondtam - és ön az egyetlen aki felvette, mennyi idő amíg kiérnek?
    - hátazvagy2órahosszamer16kerbőjövök.
    - Mondom hát más utat nem látok, jöjjenek kérem.
    - Nyeehh. aaa..
    puff, lebaszta. és már nem volt elérhető mikor próbáltam visszahívni. Haver diktálta a számokat, akitől jöttem. A kesztyűmmel írtam a telszámot az út menti murvába, amit a mocival világítottam meg.
    Próbáltam stoppolni, de egy elbaszott mikrobusz sem állt volna meg, csak személyautó.
    Unokatesóm sem vette fel reggel 6kor, pedig nála letehettük volna, ezzel spórolva 7km-t.
    Így utólag többen tudtak volna segíteni, csak álmukból keltettem őket és azt se tudták fiúk-e vagy lányok. (ugye éjjel 3kor volt már ez.)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés