Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) Vigneau válasza Integra (#149) üzenetére


Vigneau
félisten

Ő legalább nyiltan bevallja ezt, szimpi! :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#152) Integra


Integra
titán

talma második helyről indul!!! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#153) #70869248 válasza Integra (#152) üzenetére


#70869248
törölt tag

bezony! :C
és elég nagy ürességben van időben, előtte 4tized, mögötte 5tized, bármi lehet holnap..

(#154) Integra válasza #70869248 (#153) üzenetére


Integra
titán

jaja:)
megyek vissza nézni, meg főzni közben, most tudom nézni angol júrón ősöknél, de nálam meg elb@asztam a upcmet, nulla jelem meg csatornám van épp, úgyhogy lehet hogy nemtom megnézni a futamokat holnap... :(
vagy itt alszom, nemtom, de tiszta ideg vagyok miatta..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#155) motoGP válasza Integra (#154) üzenetére


motoGP
csendes tag

Hi !

Felveszem videóra, ha netán......!

;]

''Haragban a Világgal'' /Mobile-Barton 2500+/NF7-S v2.0/ThermalRight SP-97/Kingston 2*1Gb/X850XT/Chieftech 400W

(#156) Petya25


Petya25
addikt

Megkezdődött a mai GP is. ;]
Talma és Rossi nagyon jó helyről rajtol majd. :C

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#157) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hi!

Mikor kezdődik a verseny?
Talma a 2. helyről rajtol???:Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#158) Petya25 válasza Motion_Blur (#157) üzenetére


Petya25
addikt

Még 5 perc van az edzésből és jön a 125-ös futam.
Biaggi most dobta el a vasat.

Rossi, tényleg Doctor lett. :D

[Szerkesztve]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#159) Vigneau válasza Motion_Blur (#157) üzenetére


Vigneau
félisten

Szép eredmény, mi? :C Remélem, lehet belőle még futamgyőzelem is. Én mindenesetre nagyon drukkolok Neki! :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#160) Motion_Blur válasza Vigneau (#159) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Remélem Kallio bukik előle:C

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#161) Petya25 válasza Motion_Blur (#160) üzenetére


Petya25
addikt

Naaa, ne kívánj neki rosszat.
Majd Talma megmutatja mit tud.
Remélem az 5. kör után nem esik majd vissza.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#162) Vigneau válasza Motion_Blur (#160) üzenetére


Vigneau
félisten

Ő már egyszer bukott Kallio előtt, úgyhogy itt a csere ideje! ;]

Amúgy meg győzzön a jobbik... ;)

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#163) Petya25


Petya25
addikt

Tamának nem mennek a kigyorsítások, kéne egy nitro gomb. ;]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#164) gézu válasza Petya25 (#163) üzenetére


gézu
őstag

Nyertünk!
Micsoda befutó,hihetetlen

[Szerkesztve]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#165) Loretto


Loretto
veterán

Ez hihetetlen. Láttátok? Elképesztő.
De nyert, és lesz a nagykönyvben.... :C

[Szerkesztve]

Soirée...

(#166) mahatma


mahatma
aktív tag

Anyáááám, ekkor mázlit.....:B szerencsétlen Kallio és Faubel iszonyat csúnyát bukott....
Grat Talma!!!!

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#167) #70869248


#70869248
törölt tag

Te jó ég! :C
Grat Talma!!! Ez van, sokan nyertek már így, egy bukásnak, (:( ) köszönhetően, és ő is esett már el így pontoktól.
Elsősorban magának köszönheti, mert megharcolta a 3. helyet...
Ha nem teszi, akkor nem nyeri meg a futamot.
..És Böröczki úr elérzékenyülése is nagyon tetszett, mert ezt így kell.

[Szerkesztve]

(#168) mahatma válasza #70869248 (#167) üzenetére


mahatma
aktív tag

Nagyon megérdemelte, mert nem hagyta Luthit maga előtt, nem a biztos 4. helyre ment...
Ez tényleg sporttörténelem!! Lássuk a dobogót!!

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#169) Csazsol


Csazsol
aktív tag

A végéről a kimerevitett kép megvan valakinek?

Vagyok

(#170) gézu válasza #70869248 (#167) üzenetére


gézu
őstag

Amit az utolsó körben művelt a 3. helyért az csodálatos volt,ezért érdemes
az utolsó pillanatig harcolni....gyönyörű ajándék ez az első hely mindannyiunknak:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#171) joshua7


joshua7
veterán

Talma az isten!!!
:R :R

Semper Fi

(#172) a_tesz


a_tesz
Korrektor

ez nagyon szép volt! igaz hogy hellett hozzá egy jó adag szerencse, de a motorsportok erről is szólnak. végre megérett a kemény munka első gyümölcse, csak így tovább Talma!

lehet már tudni, mi van Kallioval meg Fauberrel?

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#173) Petya25


Petya25
addikt

Nagyon örülök, hogy Talma tudott bizonyítani. Jó volt a magyar szót hallani az ES-en. :C

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#174) Vertic


Vertic
aktív tag

Talma a király! :D fasza volt, így tovább

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#175) motoGP


motoGP
csendes tag

Üdv mindenkinek !

Köszönjük Talma !!!

Csatlakozom b-typehoz, lehet, hogy szerencse is kellett de mégis, azzal, hogy nem elégedett meg a 4. hellyel és a végén egy elképesztő kemény előzéssel megszerezte a 3. helyet ezzel kivívta magának a GYŐZELMET !!!

:C

''Haragban a Világgal'' /Mobile-Barton 2500+/NF7-S v2.0/ThermalRight SP-97/Kingston 2*1Gb/X850XT/Chieftech 400W

(#176) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#160) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''Remélem Kallio bukik előle''
:DD

Nekem is bepárásodott a szemem, amikor a dobogón állt:B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#177) Motion_Blur válasza Csazsol (#169) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Huhh, az nagyon jó volt, nekem is tetszett:R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#178) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szegény Biaggi megérdemelte volna, hogy nyerjen:O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#179) @rglaaf válasza Motion_Blur (#176) üzenetére


@rglaaf
veterán

Télleg at ember elérzékenyült főleg akkor amikor Pepi is elsirta magát hát nagyon felemelő érzés volt a Magyar himnuszt halgatni,és evvel a szenzációs első hellyel az összesitésben feljött a 3. helyre hát ebből még bármi is lehet

Capirex-nek nagyon szorítottam hogy meglegyen a dobogó már nagyon ki járt neki.Gibi meg szép lassan bucsúzhat a vb.címtől ha igy fojtatja.

PSN:BiZzare_0 ️

(#180) Motion_Blur válasza @rglaaf (#179) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mondjuk nem vitték túlzásba a Himnuszt, játszották vagy 15 mp-ig:(
De nagyon jó érzés volt látni a magyar zászlót;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#181) @rglaaf válasza Motion_Blur (#180) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mind 1 ez a legkevesebb de ha már ilyen röviden játszották akkor legalább halljuk minnél sűrűbben.
Remélem mostmár itthonis felfogják végre hogy odafigyeljenek a motorsportra jobban mint eddig és nem csak megtürt lessz az ágazat mint mondotta Pepi

PSN:BiZzare_0 ️

(#182) Motion_Blur válasza @rglaaf (#181) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ja, jobb, mint az F1;), és itthon még fele annyira sem ismert sportág:O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#183) Csazsol válasza Motion_Blur (#182) üzenetére


Csazsol
aktív tag

;)

Vagyok

(#184) Vigneau


Vigneau
félisten

Gratula Talmának! Most az egyszer a próféta szólt belőlem korábban...
Megyek is lottózni!

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#185) @rglaaf válasza Motion_Blur (#182) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát szerintem is sokkal emberközelibb ez az egész mint az f1 ahol mit látsz, sok elszált hülyét aki fenn hordja az orrát mert nyert 1-2 futamot vagy még azt sem,régebben szerettem az f1-t de amitóta nézem a Moto GP-t azóta nem hoz lázba eggyáltalán at unalmas körözés a pályán.

PSN:BiZzare_0 ️

(#186) Latyakos


Latyakos
aktív tag

Az elöttem szólóval egyetértvén, tényleg sokkal emberközelibb, és a magyar ''hírességek'' is teljesen rendesek, ezt onnna tudom hogy sorozáson talmácsi melett ültem végig, és a dokiknál is vele voltam bennt, nem semmi egy srác, simán kibulizott egy-két szóval 1 év halasztást, engem meg vittek /volna/ tapolcára. :)
Nagyon közvetlen volt, és jófej, no meg motorozni is tud. :)

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#187) Integra


Integra
titán

elmített technikai okok miatt sikeresen lemaradtam mind a három futamról vasárnap..... :(((
de nagy gratula talmának, egyszerűen tudtam hogy pont most fog nyerni, mikor pont nem volt upc-m... :) na nem baj, ha ez kellett.. :D
pedrosa nagy ász, hozta a formáját
aki meglepett az maxibajadzsi volt, alig hittem a szememnek mikor megláttam az eredményt!!!!!

b-type:
mi volt gp futamon? összegeznéd?
vasárnap estére megcsináltam az upc-m, de az eurosport2-n sem adták a futamokat ismétlésben sajnos... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#188) a_tesz válasza Integra (#187) üzenetére


a_tesz
Korrektor

akkor légyszi ne nézd már az évben a motogp-t ;]

de félretéve a viccet, reméljük, hogy az elkövetkezendő pályákon, amik ráadásul jobban is fekszenek neki, hasonló jó eredményeket fog elérni, én legalábbis szurkolni fogok neki, ahogy eddig is

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#189) gyomlosi


gyomlosi
tag

Tegnap este láttátok a hiradót?? RTL Klub vagy TV2-n? Még meg sem említették a MotoGP-t. Ennyit a magyar médiáról. Foci van dögivel, de minek??? 73 -óta első magyar futam győzelem és semmi említeés a tv-ben. szomorú vagyok :(

(#190) Darken


Darken
aktív tag

Wow! Ágyból kiugrottam és akkorát ordítottam vasárnap amikor átment a célvonalon, hogy a panelbe aki még aludt, még 5 lépcsőháznyira is felébredtek.

Mekkora verseny volt már! És végre! Mióta szorítunk már neki!
Mekkora volt az amikor az utolsó kanyarban Böröckei ''nagyon ott van a szíve'' Pepi elkezdett ordítani, hogy:'' és elesik a két első és ebben a pillanatban a magyar fiú az első és megnyeri első gp futámát. Történelem!!!'' ÁÁÁÁ. Alap volt. Aztán elsírta magát az öreg, aranyos volt :)

Nagy feeling volt sosem felejetem le. Magyar zászló, himnusz. :R

Remélem ez még több pluszt ad Gábornak és a következő futamokon is hasonló élményünk lesz!

3. a vb-n!!! Minimális hátránnyal! Erre nem merek semmit mondani.

Talmácsi Gábor -> :R




[Szerkesztve]

http://darken.hu

(#191) Darken válasza gyomlosi (#189) üzenetére


Darken
aktív tag

Ezen te csodálkozól? Mert én nem.

http://darken.hu

(#192) Darken válasza Integra (#187) üzenetére


Darken
aktív tag

Mad Max nagyon jól nyomtam. Sajnos a Doctor-t szvsz most képtelenség megverni. Kurva jó volt a motogp futam is, de ez is már egy kicsit uncsi, hogy mindig Rossi nyer. Immár nem is tudom hanyadik éve... Én Sete szurker vagyok, de kezdek benne csalódni. Tegnap full béna volt, megint eldobta a gépet, pff.

http://darken.hu

(#193) Integra válasza gyomlosi (#189) üzenetére


Integra
titán

ja, kereskedelmik szartak rá
a tornász eb hőseinkről se mondtak semmit
magyar egyesen viszont mindenki benne volt a sporthírekben!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#194) Integra


Integra
titán

[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#195) @rglaaf válasza Integra (#193) üzenetére


@rglaaf
veterán

Még hogy sz..tak rá ilyet ne mondj hisz a tv2-n muttatak egy elsuhanó KTM-et rajta a 14-es számmal és a 1 mondatos comment''Talmácsi az utólsó körben előzött és fejött a 3.helyre de kiesett előle svájci riválisa igy megnyerte a futamot''
Na ez egy minden igényt kielégítő hir volt ,a bemondó kurvára képben volt ugy vettem észre vagy a hirszerkesztő,legalább annyi fáradságot vettek volna hogy pontosan utána nézzenek mi is történt:(((

PSN:BiZzare_0 ️

(#196) #70869248 válasza Integra (#187) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyon jó volt, remélem megtudod szerezni, nekem is megvan vhs-en..de csak vhs-en, majd körülnézek..

Na szal:
125ccm:
Gábor lábas rajtot vett, úgy látszott megrajtolta a mezőnyt, de még az első kanyar előtt visszajött Kallio, innen zúzás volt pár körig, míg ki nem alakult az 5-ös vezető bolyban, hogy ki tudja menni a tempót, amivel elszakadnak a mezőnytől.
Kialakult, elszakadtak.
Talma egyszer betámadott a 2. helyig, aztán vissza 5.-nek, és beállt utazni, Simoncelli bukott akkorát mint ház, kiesett, így 4-es lett az addigi 5-ös, ..és mák volt hogy Talma nem gázolt bele Simoncelli-be..
4-5 körrel a vége előtt elindultak a helyezkedések, Talma is izmozott, és egy ritmusvesztés miatt leszakadt kicsit, de kente-vágta tovább, és jött is, de elég lassan, mert Kallio húzta nagyon az elejét, el akart volna távolodni a befutóra.
Talma az utolsó körre felért Luthi-re, és elkezdte kostólgatni, látszott, hogy valami nagyot kell ütni, mert Luthi jól csinált mindent, és bámm, meg is ütötte b@sszus az utolsó-utolsó előtti kanyarban nagyon szépen berakta Luthi-nek a gépet, és bár necces volt, de meg védte, és meg is tartotta az ívet Luthi előtt, ...épp elkezdtem örülni, mikor Kallio túlhúzta az elején, elindult a hátsó, és el is ment, BaMM, és csúsztában elkaszálta Faubel-t, ha már...
és Talma, ...B@zze-vazze még most sem hiszem el, ott döglöttem meg a tévé előtt, bejött nyertesnek!!!!!!!!
..ez kész volt. :)
Talma verte a gépet, Pepi sírt, én leájultam 10 IQ-ra, és nem tudtam csak nyökögni...
Szabó 2 a tévé előtt, Drapál az égből..minden volt itt...
Csak Várhegyi volt továbbra is egy répa.
Jah, és az egyik legynagyobb az volt, hogy vége volt a himnusznak, volt egy kis 15ms üresjárat, Talma fogta magát felkapta a serleget, és indult elfelé...:D
Luthi szólt utána, hogy - vazzeh, a pezsgőt nem várod meg???
Talma észbekapott, visszaállt a dobogóra, Luthi röhögött mint gép..:D
Aztán pezsgőztek, interjú, Magyar duma..fúúúú...nagyon jó volt!
mégegyszer: Grat Talma :C


[Szerkesztve]

(#197) Integra válasza #70869248 (#196) üzenetére


Integra
titán

megkell valahonnan szereznem angolul az egészet, nincs mese.
az vicces lehetett ahogy észbe kapott hogy pezsgő is van, nem picit lehetett kész ő is :))
na de majd ebbe is belejön!!! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#198) Darken válasza Integra (#197) üzenetére


Darken
aktív tag

magyarul is okés, Pepi nem semmi dumát vágott le a végén :) megköszönte még a szomszéd néninek is :)

http://darken.hu

(#199) Integra válasza Darken (#198) üzenetére


Integra
titán

gondolom, azért legalább arra az 5 percre a végén illik normálisan ép mondatokat kiejteni, de a legkevésbé sem vagyok rájuk kíváncsi, ha nem muszáj.
hozzászoktam randy-hez, julian-hez és toby-hoz, ez van :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#200) Integra


Integra
titán

Red Bull KTM rider Gabor Talmacsi scored the first victory of his career in a dramatic finish to the Italian Grand Prix at Mugello. Talmacsi’s win was the first by a Hungarian rider since 1973 when Janos Drapal took victory in the 350cc Yugoslavian GP.

However, while Talmacsi celebrated, his team-mate Mika Kallio was being treated in the medical centre following his horrific final-corner crash. Kallio was leading the race when he high-sided coming off the final curve and was hit by the closely following Aprilia, ridden by Spaniard Hector Faubel.

Talmacsi rode a well judged race to overcome early problems with a slipping clutch and the Hungarian charger started the final lap in fourth place behind Kallio, Faubel and Luthi. With a superb move on the final corner, Talmacsi raced around the outside of Luthi and then inherited the lead as Kallio and Faubel crashed in front.

“We did some great work on the set-up of the bike and I felt more and more comfortable with it, and that allowed me to take second on the grid,” commented Talmacsi. “During the race, I had some problems with the clutch and I had to be very careful about it. I was able to stay with the leading pack, but my top speed wasn’t good enough to try and go first.”

“The two leaders were very quick, so I just focussed on overtaking Lüthi. I could pass him on the last lap and was favoured by Kallio’s and Faubel’s crash. When I realized what happened, I just pushed as hard as I could to make sure that I would cross the line in first position, and I did!”

“We have begun the season really well, if we put apart the race in Estoril where I retired – but that’s also part of racing. After this win, I’m much closer to the Championship leader, Lüthi. I’m really looking forward to the next race because Catalunya is one of my favourite circuits.”

“KTM is working well and hard. There’s a lot of communication and when it comes to work on the set-up of the bike, there’s a good understanding. In every session they do a great job in order to get in perfect condition for the race.”

Talmacsi’s victory puts him in third place in the world championship with 62 points; while Kallio dropped to second, now eight points behind Luthi in the standings.

pezsgőzik a gyerkőc:D
Bővebben: link

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.