Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Most ide mit írjak?

Hozzászólások

(#1) lol


lol
senior tag

Hmm, ezt a blogos szeretik az emberek ( igen Te pl nem, de vannak mások akik szeretik) hiszen yo belelátni néha egy másik ember életébe, együtt örülni, szomorkodni vele. Néha még vicces is -> tomcat blogja,,, azt pl naon szeretem, nagyon yol ír a srác és a pólói is nagyon teccenek, csak kár hogy elutazott úgyhogy droidok meg blog nélkül maradtam,,, szomorúú :((( nemtom hogy mennyire vezetem majd ezt a blogot de yo lessz visszaolvasni majd,,,

legyen ez kezdet, ugyse olvassa el majd senki,,,

(#2) lol


lol
senior tag

Egész nyáron az -elmúlás- nyomja rá fejemre a bélyegét, állandón a múlton, az elmúlt yo dolgokon rágódok, szigetnek is vége,,, sokan sziggyák, hogy rossz volt, meg lopnak, meg diszkósabb lett meg sz@r stb,,, akkor is nekem teccett, monnyuk ha a yo társaság meg van akko bárhol yol tuggyuk magunkat érezni.
érdekes ez a net, összehozza az embereket,,, érdekes,,, álmos vagyok, a világ megváltását holnap folytatom, az a baj hohgy csomó gondolatom van, és ijjenkor jön rám az álmosság grrr:( nyelvtani és hejjes írásért felelősséget nem vállalok

[Szerkesztve]

(#3) lol


lol
senior tag

nah sikerült felkelnem, anyám azt mondja hogy naon megváltoztam, megy tapló vagyokk... a követketőő pillanatban meg má normáliis, hmm nem értem. Kéne írni egy használati utasítást anyámhoz, monnyuk gariztatni má visszavittam volna akkom á az is tutti. Kb 4 hónapja pH!zok: Teljesen a szívemhez nőőtt, monnyuk hozzászólni alig szólokk hozzá, ellentétben egy két emberrel akkiből ömlik a szó, sokszor értelmetlenül,,, de ez alatt a pár hónap alatt rengeteget olvastam, tanultam, ez tök yo... /macskanadrág ennyiazegész/ wááááá rám mászott egy pók, nem is utálom a pókokat mi a f*szé rinyálokk,,, loller, meg kéne nézni a plázst - remélem nem ojjan gány mint tavaly, az ötlet nem rossz de háát a többi... érdekes nemakarbejeltkezniazmsn:O má érik egy format meg egy xp install me ez így nem lessz yo! a pók most fel-le császkál a monitoron, egy apró monzdulat és kiolthatom az életét... a törvények marhára védik az emberi életet de lesz*rja az állatokat... káár, grr tomcat még mindig nem ír,,, holnap családi utazás, minnyá itt a forma1 - lehet szorkulni a Zsoltinak hogy célba érjen, nem baj szimpi srác a Zsolti, szeretjük is. Remélem a palik kommentájja majd me nagyokat tudok rajta röhögni, vicce ember... rájöttem hogy inkább öszeszedem a gondolataimat, majd megpróbálom vlmi szebb formába önteni mer ez a blog így SZÁNALMAS.hu, de mivel életemben nem írtam,,, lol ,,, nambajmajdbelejövök

(#4) lol


lol
senior tag

''Elég nagyot csalódtam benned emberileg.'' írta, mert nem hagyatam nyilvánosan szivatni magam, mellesleg a srác pár éve lopott tőlem és akko bennem csalódnak emberileg,,,hmm érdekes... hol itt az igazság? de egész nyáron annyi csaj meg csávó öntötte ki nekem a lelkét, sírt a vállamon hogy kicsiz kezd sok lenni,,, nembaj itt a suli, talán megoldja a problémáimat, vagy talán még több leszz? :( kezdek mély depresszióba esni + egész nap csak alszok és egyre fárattabb vagyok... nyár elején szakítottam a barátnőmmel és azóta nincs senki akivel igazán együtt tudnék lenni és kicsi lelkitámaszt nyújtana.. bruhuhhu

(#5) lol


lol
senior tag

Nah megoldódott a problémám a sráccal, monnyuk vele csak pár napig tudok haragban lennii, de most nagy kő esett le a szívemről :) csökkent a depis hajlamom is... most indulunk a családi kiruccanásra wáááááááááá unalom ON,,,
jövő héten dzsánkÍz konzert a zöldben, valaki jön? minnyá itt van 20.a tüzijátékk meg minden! tavaly asszemm ekkor égett le egy hajo.. érdekes ... itt a zolimpia is - monnyuk nem vagyok annyira ráállva de madj belejövök... majd még hétfőn írok asszem, nah puszilom magam byeZ

(#6) lol


lol
senior tag

megérkeztünk hévízre,,, enyhén nekem túl nyugdíjas+elegáns kategória de vlhogy túl élem... vicces me anyámmal percenként összeveszek kibékülök... má kezdődik az olimpia, sztem egész yo volt a nyitó stuff bár csak az elejét láttam. nemtom mit írjak inkább nem írok semmit,,,

(#7) lol


lol
senior tag

szauna - mostani bejegyzésemet a szent szaunák oltárán szeretném kiteljesíteni (najo ennek qrv*ra nincs értelme, de mijjen yo)
sajna nagyon ritkán jutok el szaunába, hiszen suli meg a lustaság és a bpi körülmények,,, nah szal hévízen nagyon yo kis szauna volt és megint rájöötttem hogy az északi népek vlmit tudnak, de nagyon... szóval az az eufórikus nyogottság és teljes nyugalmi állapot, ami 10 perc szauna és utána nagyon hideg vízben töténő fürdés után jön létreee háááát az elmondhatatlan! gondolkottam hogy itthonra is kéne egy szauna de kicsi a hely meg naon drágaaa :( minnyá itt a nyár vége ujra suli,, boldog is vaok meg nem is hmm nyár elején sztem senkinek nem volt ugy igazán nyári hangulta most meg itt a végg hmm érdekes ? ma zp dzsánkííz meg minden,, visszajött tomcat is öröm öröm bódogsááh a csálágyáééé űű nem máséééé a csalágyáéééé hihi LOL van olimpia is meg minden -> a magyar televízió pont el tuggya találni azt a legizgalmassabb pontot amiko benyomnak egy sz*zuki reklámot hmm meg a közvetítő arcok sincsenek a toppon de yokat lehet röhögnii szomorúúú...

(#8) lol


lol
senior tag

Megérkeztünk Erdélyből, érdekes volt - írok inkább kölün cikket és azt fogom ide fel tenni, kiváncsi vagyok mennyivel lesz tartalmassabb, jobb. Holnap pótvizsga szóbelie van egyik haveromnak, szegény eléggé fél, de hát ha év közben picit sem vette a fáratságot akkor.. Najo kipróbálom a külön szerkesztést, kiávncsi vagyok :)

(#9) lol


lol
senior tag

hmm lecsengett a blog írás ideje...

(#10) lol


lol
senior tag

nem baj > innentől kezdve a vízhűtés építésének fogom szentelni a blogomat... örööm....

(#11) lol


lol
senior tag

szóval > eddig
meglévő alkatrészek: lada radiátor, Soltz L20 pumpa (remélem jól írtam :F), barkácsolt tartály

(#12) lol


lol
senior tag

kellő cuccok: vga blok, cpu blok, talán északira és a winyóra...

(#13) lol válasza lol (#12) üzenetére


lol
senior tag

nah alakul a dolog:
Hunfrost 3.1 réz blokkot vettem > nagyon szép kis blokk, már fel is polírozom, hétvégére talán kész is lessz mert nincs nagyon időm :(
csövek innivatek 8/10 piros színben > ez nyerte el teccésemet + piros hideg katódot rakok a ház, a chieftech meg fekete szal tecceni fog :)
ttstől nemsokára átveszem a L20 átalakítókat és utána már csak a lada-radiba kell beleaprikálni csonkot és KÉSZ :D

(#14) lol válasza lol (#13) üzenetére


lol
senior tag

juj elfelejtettem > a tartály! nézegettem a vizhutes.comon a cuccokat ismét megállapított, hogy qrva drágák > nem nekem gyártották :U....
asszem egy ásványvizes palac lessz a végén, ólcsón megúszom...
holnap leszek 200napos :D

(#15) lol


lol
senior tag

egy kis pénz beosztós hsz lessz > mit vegyek itt a karácsony eljövetelével:F
amikre gondoltam, hogy nem lenne rossz:
- mx510 >> 10800FT
- logitech 560 >> 66250FT VAGY logitech z-5300 >> 39125FT
- 4db noiseblocker venti (remélem jól írtam) >> 3250FT
- audigy2 ZS
(nem tom miért de a sima és a zs között nincs ár különbség vagy rossz boltokat nézek:F) >>19800FT
- vga block >> 7000FT

Össz.: 105850FT VAGY 79975FT

wááá ez elég sok... :Y

[Szerkesztve]

(#16) lol válasza lol (#15) üzenetére


lol
senior tag

hmm ez a blog dolog nagyon leült... hm nem baj

>audigy2, mx 510 meglett, most a vga blokk meg ttstől a csonkok kellenének... hmm jó éjt ;)

(#17) lol


lol
senior tag

http://constructh.hu >> Ajánlom figyelmedbe.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Most ide mit írjak?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.