Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Szabtom válasza Mosqu!to (#49) üzenetére


Szabtom
senior tag

megfürödhettek cserébe azért, hogy szerepelnek

:C
:C

[Szerkesztve]

(#52) Loretto válasza Szabtom (#50) üzenetére


Loretto
veterán

szerindó hozzátartozik az élethez hogy azért mindenben képben legyél.de ezzel nem a te véleményed akarom +változtatni. :)

Soirée...

(#53) Loretto válasza Szabtom (#50) üzenetére


Loretto
veterán

Mosq: egyetértek. :)

[Szerkesztve]

Soirée...

(#54) Lozsi


Lozsi
csendes tag

Hi! Jó a topic! Jók a dumák, itt rögögök 15 perce. Egyébként azért alacsony a szinvonal,mert tanult épeszű ember nem megy be a showba (aki magára venné:a kivétel erősiti a szabályt).Egyébként azért megy még,hogy ki legyen töltve a műsoridő. A valóvilágból kiesetteknek is be kell menniük szerepelni,olyankor sajnálom őket, mert látni rajtuk,hogy szenvednek.(egyébként ritkán nézem ezeket a műsorokat,és akkor is csak felidegesitem magam) A v v egyébként csak a szavazatok miatt befolyó pénzért folytatódik.A szavazatszámokból látni hogy csökken a népszerűség. :)):))

(#55) Mosqu!to válasza Lozsi (#54) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Na igen. Nem emlékszem a pontos számokra, de a VV2-nél itt egy ilyen kiesésnél a szavazatok fejenként több százezer volt, míg itt százezer alatt van, néha még ha összeadjuk a számokat, akkor is. Viszont most egyre többet látni a VV4 reklámot, és ebből már kicsit elegem van. Nem tudom megérteni, hogy hogy lehet ennyi emeber ilyen hülye, hogy a pénzét arra költi, hogy lásson valakit a tv-ben... Áhh...inkább nem írom tovább, mert csak felidegesítem magam...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#56) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#47) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ok, akkor irigy vagyok. Jól megmondtad nekem. :U
Szerintem Te is mehetnél műsorvezetőnek, kellenek ilyen tökös megmondóemberek a tévébe.

Részemről ez lezárva.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#57) Notes válasza Szabtom (#50) üzenetére


Notes
senior tag

Na nekem meg pont a ''természetfilm'' csatornákból van elegem. Ott is egyre több az olyan film ami a gyilkolásról szól csak. Ragagdozók, ragadozók hátán, meg természeti katasztrófák, meg balesetek.

Romanes eunt domus!

(#58) bdav válasza Lozsi (#54) üzenetére


bdav
őstag

VV kiszavazás érdekes... nemtom olvastátok e Árpa Attila könyvét (Ha én ezt a klubról egyszer elmesélem...) végülis nem biztos h. igazat ir benne, de ha igen az vicces :) pl. a VV1 elsö kiszavazására valami száz nagysegrendü szavazat érkezett, azt azt szorozták fel valahogy :)

amugy Híradót se nagyon nézek (a mármár fókusz szintjét alulmúló híreken kívül a ''magyar politika'' néven futó sárdobálózás sem nagyon érdekel) + természetcsatornákat főleg nem (bár a történelmi dokumentumfilmeket szeretem, a tudományosok is jok lennének scak ezek többsége nagyon lol)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#59) faster válasza bLaCkDoGoNe (#56) üzenetére


faster
nagyúr

Ne is foglalkozz vele.

(#60) alitak válasza AceTom (#9) üzenetére


alitak
senior tag

Maximálisan egyetértek veled. Ezek helyett sokkal több értelmes műsort is le lehetne adni a tvkben :((

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#61) divot válasza Mosqu!to (#55) üzenetére


divot
veterán

Azért jön a negyedik, mert furcsa mód a magyar showk egy picit másként működnek, mint a külföldi teshowk (szójáték :D). Ugyanis míg ott a vége felé pörög fel a műsor, addig mifelénk rendre a legunalmasabb arcok maradnak a végére, azok meg leviszik a nézettséget. Tehát jönnie kell az újabb kezdőcsapatnak, hogy meglegyen a profit.

(#62) TheVeryGuest válasza divot (#61) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Azért jön a negyedik, mert nincs licenszdíjja a műsornak. Saját produkció, persze nem az, mert az összes többiből van összelopkodva, de így legalább erre nem kell pézt költeni. Csak a villát kell bérelni, a berendezést összeadja az IKEA/KIKA/RS, vagy valamielyik nagyobb bútorbolt. Gondolom a nyereményeket is valami szponzor ajánlja fel cserébe állandóan bemondják a cég nevét. Olyan hülyét meg mindig lehet találni, aki semmihez sem ért, de sok pénzt akar vele keresni. És akkor ott vannak még az emeltdíjas SMS-ek is. Plusz az, hogy felkavarják az állóvizet, az össze saját gyártású műsorba lehet ezeket vendégnek hívni, lehet róla vitatkozni, stb, stb...
Sokkal többe lenne venni egy újabb sorozat vészhelyzetet vagy 3. műszakot.

Meg hát Stohl Bucinak is meg kell élnie valamiből, mert ha vége lesz a VV-nek mihez fog kezdeni, hova fog ő kelleni? Persze elmehet haknizni RódSóra.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#63) Arhel válasza divot (#61) üzenetére


Arhel
senior tag

Szerintem meg azért jön a 4.-ik, mert még mindig meg van nekik az a nézettség, és SMS forgalom amiből, még mindig pluszra jönnek ki, nem úgy mint ''nagytesó 2''-nél. De én már ****-ra unom :((( :((( :(((

(#64) g@bo válasza Arhel (#63) üzenetére


g@bo
nagyúr

a nézettséget a hirdetőkkel kell elhitetni, mivel saját produkció... :((( gondolom télleg sokkal olcsóbb mint valami normális film, vagy sorozat ( nem mexikói gány ), a szponzorok meg némi sms manival még megéri nekik. bb2 már megdöglött mert volt jogdij, és nem nézték. szerintem ezt se nézik sokan, de ez olcsó az r*l-nek.

nézzétek meg a mai műsort: v v3, barátok közt, v v3 párbaj, találkozások, hiradó, belevaló világ...

igényes... :D

(#65) maniac válasza klepto (#39) üzenetére


maniac
senior tag

nem en nem a balazs showban dolgoztam.
de a foszerkeszto egyik haverom (szoke gyerek)

(#66) Mosqu!to válasza g@bo (#64) üzenetére


Mosqu!to
addikt

a barátok közt jó! a 3. szappanopera amit nézek!:D első kettő aszem még párhuzasmosan ment: szomszédok, dallas. aztán most jött ez:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#67) alázógyík válasza Mosqu!to (#66) üzenetére


alázógyík
őstag

és még a körmödet is lerágod az izgalom tetőfokán? :DD :D :)

(#68) Mosqu!to válasza alázógyík (#67) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én legalább bevallom!
ugyanis a barátok közt nézettsége 2 millió fő/adás, azaz minden 5. ember nézi.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#69) divot válasza Mosqu!to (#68) üzenetére


divot
veterán

Na mondjuk, ezek a magyar nézettségi mérések... :(

(#70) Shodan


Shodan
addikt

Én meg már voltam a Mónikába :DDD
2 ropit kaptam érte,hétköznaop viszont 3at kap az ember!
Ja és amin ülsz pad vagy minek hívjam nagyon kényelmes kb. már 10 perc múlva beszakad a hátad! :))

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#71) WuDu válasza Shodan (#70) üzenetére


WuDu
tag

Én erre nem lennék büszke, add azt a két ropit a PH!nak, hogy töröljék a hozzászólásodat :DDD [Bocs csak vicc volt :)] Amugy anyám mindig nézi, vagyis inkább csak megy, de a mai 5évesek szerelem-történetei igencsak kikezdték az idegeimet, ugyhogy el is mentem futni :DD

(#72) Lord Myn válasza WuDu (#71) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Hát pedig SZVSZ az a jobbik eset, amikor ilyen ''aranyos'' akar lenni a műsor, én inkább attól vagyok ki, amikor az elb*szott figurák vannak benne, akkor szoktam
undorodva elkapcsolni... (mondjuk ha lenne hova, sajnos, a kereskedelmi
csatornákon ilyen sz*r a délutáni műsor, még jó, hogy sokszor nem vagyok otthon ilyenkor...)

"War does not determine who is right - only who is left."

(#73) Loretto


Loretto
veterán

a valóvilág mint minden más egy igen nagy üzlet olyan köntösben amit az emberek szívesen huznak fel.amugy nem csoda hogy nézett nem kell semmiféle különösebb előképzettség a megértéséhez.
topiccim. hát a -most már tegnapi- showba sikerült belekukkantanom.szörnyű.amikor már a 4-5-6 éves gyerekek ilyen kifejezést használ hogy ''felszedtem egy csajt'' vagy ''majd kint megbeszéljük'' nem tudom miért csodálkozok a világ dolgain.persze ami monikánk feletébb élvezte hogy végre ő is szerves részét alkotta a ''műsornak''

Soirée...

(#74) Tithian válasza Mosqu!to (#68) üzenetére


Tithian
őstag

Bő 4000 ember alapján igen.
SZVSZ ez túl kevés 10 millió fő ízlésének képviseléséhez.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#75) Loretto válasza Mosqu!to (#68) üzenetére


Loretto
veterán

szerintem sem rocc csak ennyit is lássunk, és ne a háttér mögé.volt 1 ismerősöm aki szereoelt 1v 2-szer a sorozatba.

Soirée...

(#76) Mosqu!to válasza Loretto (#75) üzenetére


Mosqu!to
addikt

lényegtelen, én nem szégenlem, hogy nézem. amúgy megy ebben az időpontban a konkurens csatornálon nincs semmi izgalmas, tehát ezért is választottam ezt.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#77) Loretto válasza Mosqu!to (#76) üzenetére


Loretto
veterán

szerintem semmi szégyelnivaló nincs.csak menő a kollektív fikázás:)

[Szerkesztve]

Soirée...

(#78) divot válasza Loretto (#77) üzenetére


divot
veterán

Hát nem tom. Miért muszáj tévét nézni, ha már normális műsor sincs benne :F

(#79) Loretto válasza divot (#78) üzenetére


Loretto
veterán

ezt miből vágtad le?én nem arra helyeseltem hogy tv-t kell nézni, hanem hogy nem szégyen monikát nézni v barátok közt-t nézni, ha télleg érdekel.
bár a monikát én spec. ki nem állom.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#80) divot válasza Loretto (#79) üzenetére


divot
veterán

Épp erre mondtam. Ha szar minden csatornán a műsor, akkor számomra nem az a megoldás, hogy a legkevésbé szart nézem. Kikapcs, és kész. Vagy be se kapcs.

(#81) Loretto válasza divot (#80) üzenetére


Loretto
veterán

evidens.de ha érdekel akkor megnézem az adott műsort.amugy ha nincs semmi inkább alszom:)
bár most roland garros megy . és a teniszt imádom.

Soirée...

(#82) TheVeryGuest válasza Mosqu!to (#76) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

BK helyett inkább megnézném az egyik kedvenc filmemet, akár minden nap is. Vagy a teásbögrét, ahogy forog a mikrosütőben, és a teaaroma szép lassan megfesti a vizet. Még az is izgalmasabb. De ha minőségi szórakozásra vágysz és energiatakarékos akarsz lenni játsz inkább a magadéval. Biztos jobb, mint a BK.
:o

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#83) lorcsi


lorcsi
veterán

mi az hogy egyre lejjebb soh anem volt fenn.A **arba bentebb süllyed mint valaha!!!!!!!!!!!!!!:8(

(#84) carvelino


carvelino
csendes tag

egy kérdés:

VOLT EZ EGYÁLTALÁN FÖNN VALAHA???

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#85) Lord Zero


Lord Zero
addikt

csak irigyelni tudom az előttem szólókat, akik a mónikasót ily remekül kritizálják (akár pro akár kontra), mert azt jelenti, ti olyankor már otthon vagytok!!!!

(hja, az idő érték, kár elshowzni ;) )

nem, mindegy

(#86) Loretto válasza Lord Zero (#85) üzenetére


Loretto
veterán

:C

Soirée...

(#87) shaft72


shaft72
tag

Nem tudom nézte-e valaki a mai Show-t, de asszem ez túllépett minden határon. Hála istennek nem láttam az egészet, csak a végét, de az is bőven elég volt: elcsukló hangú mamika hihetetlen alázattal Honti Hannát énekel a műsorban, majd végletekig meghatódottan közli, hogy már azért is megérte eljönnie, mert láthatja Mónikát élőben, és még egy olyat is sikerült kieresztenie, hogy ''most már nyugodtan halok meg''. Ez szerintem borzasztó nevetséges és szánalmas is egyben, hogy egy nyugdíjasnak életcélja legyen, és életét akár befejezettnek is tekinthesse azzal, hogy elénekel néhány sort egy délutáni primitív tóksóban. A műsorra az utolsó produkció tette fel a koronát, ami abból állt, hogy 6-7 öreg mami önmagát járókeretes vén trottyá alacsonyítva, iszonyú kínos táncmozdulatnak nem nevezhető vonaglások közepette (és természetesen az összhang legapróbb jelenlétét is nélkülözve) rángatózott a Száguldás, Porsche, Szerelem c. számra, egy fehérköpenyes kezelőorvos jelenlétében, miközben a birka droid közönség unott képpel trappolta a fizetett kényszerritmust, Mónikánk pedig kényszeredetten-fancsali képpel mosolygott (talán ez már neki is sok volt). Komolyan, ekkora mocskos szart már régen láttam.

(#88) divot válasza shaft72 (#87) üzenetére


divot
veterán

Ha valakinek az volt az életcélja, hogy Mónikát lássa élőben, gondold el, milyen lehetett az élete...

(#89) Integra válasza divot (#88) üzenetére


Integra
titán

úúúúú, ezt a topicot te nyitottad?
ezek szerint te tényleg láttál már egy adást belőle... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#90) divot válasza Integra (#89) üzenetére


divot
veterán

Akkoriban sokat dolgoztam itthon, és mivel még nem volt meg a Hi-fi-m, háttérben szólt a tíví. :DDD

(#91) #54715584 válasza divot (#88) üzenetére


#54715584
törölt tag

no ez a baj...
és ez a többség a mai XXI. században... :O

(#92) VladimirR válasza shaft72 (#87) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Ez szerintem borzasztó nevetséges és szánalmas is egyben'' - az sem sokkal kevesbe nevetseges es szanalmas, hogy valaki annak ellenere, hogy tudja milyen szar a musor megnezi, csak azert, hogy utana kibeszelhesse a haverokkal/munkatarsakkal/forumtarsakkal, hogy ''hu! ez nagyopn szar volt''

bojkottald az adast - ne nezd!

(#93) faster válasza shaft72 (#87) üzenetére


faster
nagyúr

Úristen, ezt még elolvasni is szörnyű volt, ez már már egy dadaista műalkotásra emlékeztet. :))
Minek kínzod magad ilyennel?
Egyébként valahol megértelek, néha én is tévé elé kerülök, és komoly meglepetések érnek a műsorok színvonalát illetően.

[Szerkesztve]

(#94) QuarK


QuarK
senior tag

Ehhez annyit szólnék hozzá: Kollégium without TV rulz... Én szeptember óta egy kanyi percet nem ültem TV előtt... Eleinte a hírek hiányoztak, de voltaképp azokban is szaftos-véres-gyilkolós-terroristás-éhezős-nézzétek-milyen-sz@r-a-világ blokkok vannak.

szánalmas :(

sorry az offért, ez úgy jött

(#95) shaft72 válasza VladimirR (#92) üzenetére


shaft72
tag

Én egyátalán nem szoktam TV-t nézni, úgyhogy valószínűleg azért ért kissé sokkolóan a dolog. A véleményemet meg lécci ne mondd meg, hogy kivel és mikor oszthatom meg főleg, hogy rád gondolva bányásztam elő ezt a topicot, hogy ne tudjál még abba is belekötni ;]

(#96) Detox_85


Detox_85
tag

Volt alkalmam 2*-is végignézni a műsorajánlatot. Eddig szkeptikus voltam azokkal a véleményekkel szemben, hogy fizetett (statiszták) személyek csupán eljátszák a hülyét, vagy magukat adják (olykor ez is elég ;] ) . De amit ebben az 1 percben láttam... :(

[Szerkesztve]

Arra törekedj, hogy igaz légy és ne arra, hogy igazad legyen. /Joseph Joubert/

(#97) VladimirR válasza shaft72 (#95) üzenetére


VladimirR
nagyúr

eszem agaban sincs megmondani, hogy kinek mondd/ne mondd el a velemenyed es igazan orulok, hogy nem nyitottal ennek ujabb topicot, csak mig teged az en kotoszkodesem bosszant, addig engem az a mentalitas, amit fentebb irtam (ha rad nem vonatkozna, ugy elnezest, de ez jott at a szavaidbol)
egyebkent en sem nezek tv-t - es Quark-kal ellentetben nekem a hirek sem hianyoztak - sot, nalam tobbek kozt a hiradasok szinvonala is kozrejatszott ebben a dontesben (bar mint azt mar valahol leirtam ez nem elsosorban a media hibaja :()

(#98) eziskamu válasza QuarK (#94) üzenetére


eziskamu
addikt

Már a bűbájos boszik is nagyságrendekkel jobb mint a mónika. Csak azt nem értem mi a francnak van két ilyen só amikor 1 műsor is lehetne (vagy az se ). Ha legalább az Élesben, vagy a Jakubcsek szinvonalát megütné az egyik, a másik meg maradana a gagyi só, de így hogy mindkettő az így még értelmetlenebb a dolog. Én nem vagyok teljesen a talk sók ellen, de ez már tényleg borzalom. Még az is jobb volt ennél amikor a Fridi Shówban David Hasselhof dodzsemmel érkezett a stúdióba a Knight Rieder zenéjére.

(#99) #54715584


#54715584
törölt tag

én 2000ben költöztem koliba, ott volt tv, de azóta nagyon ritkán nézem... mondhatnám úgyis, hogy havi 5 órát tv-zek :DDD a hírműsorok nem sok újat mondanak, a napilapokról is lemondtam, mert a nethez képest mind2 késik egy napot... ráadásul itt robbant, ott gyilkolt, amott a mai 3. baleset... mindezt elég 1 helyen néznem a neten...

egyébként mien jó is vóóót régen a Fridi sóóó :DDD éppen ezen gondolkoztam ma reggel a villamoson :DDD

(#100) shaft72 válasza VladimirR (#97) üzenetére


shaft72
tag

Hát ja abban igazad van, hogy az egész tömegtájékoztatást-szórakoztatást átitatja valami hihetetlen felszínesség-hatásvadászat-igénytelenség, amiből sokan (én sem) kérnek. De az a borzasztó, hogy ezek a műsorok mégis léteznek, sőt egyre durvulnak, tehát akkor mégiscsak (sokan) nézik, hovatovább igénylik őket, ami viszont már erős aggodalomra ad okot. Egy idő után már ez lesz az etalon? Szimpla bojkottal nem tudom, hogy gátat lehet-e szabni ennek az agymosásnak, ami a tévéből árad mostanában. Egy idő után a zombik lesznek többen :))

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.