Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Iszonyatos ez a mostani színvonal. Én évek óta néztem ezt a mónika show -balás showt, de az utóbbi fél évben mindíg ugyan az a téma: megcsajtál melissza klarisszával, ezt hogy tehetted velem!
a legtöbbször olyan emberek szerepelnek, akik beszélni alig tudnak, szerintem csak összeszedték őket az utcán, és mondjuk megfürödhettek azért cserébe h szerepelnek, meg kapnak némi elemózsiát. egyszerűen szánalmas, mind2 műsorban ugyanaz megy, semmi változatosság. ráadásul a mai témája a mónikának tényleg ovis szint(szó szerint): ovodás gyerek SZERELMI ÜGYEIT tárgyalják ki. HOVA SÜLLYED A VILÁG? ovodában mi az a szerelem? látszik rajtuk hogy állandóan néznek a kamera mellé, mert anyuka-apuka ott súgja, hgoy mit mondjon...
egyszerűen hányinger, és az a probléma, hogy délután választhatja az ember ezt, vagy a brazil szappanoperákat, vagy a mindenféle csillivilli semmire sem használható eszközök shopját:(((

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.