Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Hatchet válasza runner 125 (#150) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Sorry, igaz!

Egyik nap azt lehetett olvasni, hogy végre vége, mert csökkent a nézettsége. De tényleg csak a nyári szünet miatt szünetel.
Még egyszer sorry a kamu-infóért!

Teljes jóindulattal és megkönnyebüléssel írtam, abban a tudatban, hogy hál' Istennek megszabadultunk az egymással 5 rugóért ordítozó statisztáktól...

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#152) Kobe


Kobe
veterán

én azon lepődök meg, hogy mostnaában a Józsi Barát műsorban minden nap megy a bunyó.....lehet kartellmegállapodást kötött mónika meg józsi, hogy amig az egyik szünetel, a másik csapassa a népet....

(#153) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én szombaton élesben láttam. Megyek MOM Parkba, új Terminátorra, aztán a 61-es vili megállójában egyik c... néne elkezdi tépni és kergetni a másikat, de csúnyán ám, aztán megtépte a velük lévő férfiembört is. És volt a hééé,nömmá,ééé, eee, óóódéé, tee, hööj

Kövezzetek, de én ezt ~130as ikúval is élvezem, nem hogy 80assal :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#154) runner 125 válasza Kobe (#152) üzenetére


runner 125
nagyúr

lol. :D

hoffman_

Én is "bevallottam" már h élvezem"
Jobb a lelkednek igaz? :B
:D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#155) Hatchet


Hatchet
csendes tag

Na jó, be kell vallanom, hogy én a Mónika-Saút, a Jocó-barátot a Youtube-on lesem. Ott megyek rá a harci részekre, ahol ki van válogatva az "elit"... :)

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#156) mephi666 válasza Hatchet (#155) üzenetére


mephi666
nagyúr

az egész megvan írva... lepukkant népek elmennek maunikához, meg fosibaráthoz és rongyos 10ezrekért hülyét csinálnak magukból... benn kicsit rájátszanak, megagyalják egymást, aztán otthon a helyi kocsmában meg ők lesznek a helyi celebek és elisszák a "keresetet"... ;] amúgy szerintem bizonyíték: eddig nem nagyon láttam még olyat, hogy vér folyt volna a műsorban... pedig ha valakire nagyon haragudnék és képencsapnám tisztességesen, akkor ott lehet, h kiesne egy fog vagy betörne 1 orr :) ezekben a műsorokban meg nálam nagyobb darab emberek vannak általában... meg van játszva nagy része... és hallottam több helyről olyat, hogy valakinek az ismerőse+barátnője+anyja+akárkije elmentek ilyen műsorba és valami kamusztorit előadtak: ki kivel kit csalt meg, stb... (0% igazság volt benne) és lett kis költőpénz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#157) Hatchet válasza mephi666 (#156) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Mennyi? 5 rugót ajánlanak még mindig a szereplőknek?
Még anno hívtak, akkor annyiért kellett volna színes-szélesvásznút mesélni... :)

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#158) mephi666 válasza Hatchet (#157) üzenetére


mephi666
nagyúr

passz, hallottam olyat h 10/fő... de ez régebben volt már... fene tudja, mit változott azóta a dolog...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159) runner 125 válasza mephi666 (#158) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én is 10-ről tudok, illetve aki vidékről érkezik állják az útiköltségüket is. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#160) cherilady


cherilady
tag

Én annó azt hittem h ez a Józsi barát egy normális beszélgetős műsor lesz, normális dolgokról. Még az elején csak csak volt 1-2 normális műsora, de most már h látom a bemutatókba mik mennek, hát csak szörnyűlködök. A párom szokta néha másnap megmuttani a neten mikor az indexen olvas vmit és megint az a főtéma h bunyó volt a Józsi műsorában és menjek nézzem meg és röhögjünk egy jót. Tényleg nevetséges. A Mónika dettó, rosszúl vagyok tőle.
A Balázs műsora még legalább vicces volt, bár abban is voltak bugyuta dolgok. Bár őszintén szólva a Balázst már kezdem unni mert a csapból is ő folyik :|
Amúgy a volt pasim anyukája anno a Claudia show-ba ment el szerepelni. És az volt a téma h plázacica a lányom. Akkor a párom huga 12 éves volt és rohadtúl nem járta a plázákat, inkább a játszótérre mentünk le szórakozni nem a plázába cicáskodni :DDD
Az osztálytársam pedig a Barbara showban szerepelt az egyik haverjával (és amúgy akkor már jegyes volt az oszt társam egy másik csávóval) h ők egy pár és a pasi folyamatosan alázza meg megcsalja meg így meg úgy. Aztán találkoztam vele és megkérdeztem h mégis ez igaz volt. AZtán mondta h ja nem az a pasi csak agy barátja és megbeszélték h együtt elmennek mert kaptak érte pénzt. És akkor mondta h amúgy már van vőlegénye! Én meg csak lestem :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#161) mephi666 válasza cherilady (#160) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy kezdődött az egész, hogy szerintem az egyik csatorna rájött, hogy a másik nézettsége megugrik, ha "bejelentett bunyó" van... aztán innentől kezdve elkezdték egymást überelni... először csak 1-2 maflás... aztán hajtépés... majd szépen eljutottak a tömegverekedésekig... komolyan, innen csak pár lépés, hogy sz@rral dobálják egymást... a színvonal pedig eléggé lecsökkent... ennél még "vólker, a teszvesz kopó" is jobb lenne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162) cherilady válasza mephi666 (#161) üzenetére


cherilady
tag

Őszintén szólva én egyiket se néztem/nézem :DDD
De ezek a mónikaféle showk katasztrófálisak!
De az a katasztrófa h erre van igény! Ahelyett h tényleg leadnának vmi kultúrális műsort.
Én még a hülye áll az alkunk akadok ki! Az is egy akkora megrendezett műsor a sok műbőgéssel, h rosszúl vagyok. Inkább átkapcsolok a magyar 1re ott legalább értelmes dolgok vannak. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#163) Hatchet válasza mephi666 (#161) üzenetére


Hatchet
csendes tag

A receptet már a Jerry Springerben kitalálták...
Ott, már akik először találkoztak életükben, már Tigris tankkal és robbanó-nyilakkal mentek egymásnak :)
Ott már az van kiadva, nem is kell beszélni, csak azokat üsd, akik bent vannak a stúdióban...

Sőt aztán jött, hogy a bunyó nem is elég, kellenek a mellek is--> le kell tépni a szilikonos szőkékről "véletlenül" a felsőt... Na itt vált élvezhetetlenné a műsor, mivel a szöveget a sok sípolástól nem értetted, és még a bunyó legjavát is kikockázták a mellbimbók miatt :D

Na itt az ORTT-nek sűrgösen kéne szólni, mielőtt a Maúnika is elfajul oda, a hogy a bent lévő kreol bőrű hangosan rikácsoló asszonyok villantsanak valamit...

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#164) tomcsi23


tomcsi23
veterán

No. [link] :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#165) runner 125 válasza tomcsi23 (#164) üzenetére


runner 125
nagyúr

..megláttam a neved, gondoltam jelentkeztek az elvonási tüneteid. ;] :D
Hjah, oertété már csak ilyen.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#166) tomcsi23 válasza runner 125 (#165) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jah. :D
amúgy ez a rész volt érdekes: egy férfi korábbi és jelenlegi partnerének trágár szópárbajból verekedésig fajuló vitáját bemutató ;]
A link eltűnt, itt egy másik. :) [link]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#167) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem lesz több bunyó Mónikánál

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#168) Hatchet válasza Winner_hun (#167) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Azért a "jutyúbon" még találsz új harcokat :DDD

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#169) Winner_hun válasza Hatchet (#168) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyáltalán nem érdekelnek:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#170) R válasza Winner_hun (#167) üzenetére


R
aktív tag

elég fos is lett azóta :(

[ Szerkesztve ]

(#171) Eagl3


Eagl3
veterán

Kukába az egésszel, Maúnika monnyon' le!

(#172) R válasza Eagl3 (#171) üzenetére


R
aktív tag

manapság még a joshi is jobb 1 °-kal :)

[ Szerkesztve ]

(#173) mephi666 válasza R (#172) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem meg mindkettő egy kriminálisan nagy hulladék... :) még az is izgalmasabb volt, amikor csáknorrisz körbepörgőrúgott délutánonként :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#174) R válasza mephi666 (#173) üzenetére


R
aktív tag

ezzel nem vitatkozok, mert szerintem is, de én vagyok olyan elvetemült h megnézem ezeket is, amolyan úri huncutság

[ Szerkesztve ]

(#175) mephi666 válasza R (#174) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is bele szoktam nézni, mert nagyon sz@r és jókat lehet röhögni néha a "műjeleneteken" :) ma szerintem megnézem, hogy a benkő hogy kúrálja valamelyik ordas ribancát :) az is annyira rossz, hogy hihetetlen... rohasztani kell kicsit az agyam alvás előtt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#176) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Annyi nekije. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#177) csaba54 válasza tomcsi23 (#176) üzenetére


csaba54
tag

már épp ideje volt

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#178) GICA666


GICA666
tag

Szánalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.