Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) TheVeryGuest válasza faster (#12) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Szrintem meg igenis tanulságos. Látni lehet belőle mekkora buta tuskó emberek élnek az országban. Olyan buta tuskók, hogy képesek a buta tuskóságukat még a TV-ben is megmutatni. Néha azt nem tudom eldönteni, hogy ez csak paródia vagy ilyen tényleg van. Pl. 16 éves terhes lány, suliba jár, anyja rá akarja venni, hogy menjen abortuszra, de nem hagyja, mert az az ő gyereke, meg kijelenti, hogy az anyjától nem kell semmi segítség, majd elköltözik albiba a barátjával, aki szintén iskolába jár és majd ketten jól felnevelik a gyereket.
Annyira szürreálisak a történetek és a figurák, hogy váltottam Dr. Csernusra (arra még pont hazérek munkából).

Igazából néha már télleg az az érzése az embernek, hogy jelentkeznek ezek a nyomorultak szereplőnek, és a stáb meg rájuk tukmálja, hogy csak akkor jöhetnek be, ha lesz benne ikertestvér, amnézia, vérfertőzés, stb. A Dr. Csernus-ban csak szimpla ''benne leszek a TV-ben'' effektus működik.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.