Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Mobil kikódolás legálisan? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) zeus1 válasza CuKoR (#3) üzenetére


zeus1
csendes tag

Szia,

én írtam neked sms-t.
Tudsz segíteni egy 6610i kikódolásában?

Köszönöm!

:R

Z.

(#152) _seth_


_seth_
veterán

Mobilt legálisan csak egy módon lehet kikódoltatni: ahhoz a szolgáltatóhoz kell visszavinni amelyik hálózatára van kódolva és ott kell kérni, hogy függetlenítsék persze jó pénzért csinálják csak meg.

A saját telefon otthoni függetlenítése is bűncselekmény és az is haszonszerzés mert ált az adott szolgáltató eladta 19,9Kért hálózatfüggőn azt a készüléket ami függetlenül 39,9Kba kerül vagyis az már erőteljesen haszonszerzés.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#153) _seth_ válasza zeus1 (#151) üzenetére


_seth_
veterán

Ha elküldöd az IMEI-t akkor segíthetek én is.... (az nekem nem haszonszerzés :D)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#154) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Aki az interneten egy kicsit rákeres, gyanítom hogy nem kell sokáig keresni a legelterjedtebb márka függetlenítésével kapcsolatban. Még szerencse, hogy a PH-n van normális moderálás, múltkor körülnéztem egy telefonos lap fórumában, hát csak úgy röpködtek az imei számok, meg válaszként a hozzájuk tartozó seriálok. Még szerencse, hogy a szolgáltatók nem nézik ezeket a fórumokat, az ott megadott adatok alapján (típus, szolgáltató, imei) könnyen visszakereshető lenne az illető. Azt meg sokan nem tudják, hogy öt lehetőség van a függetlenítő kód beírására, utána a ''korlátozás nem visszavonható'' üzenet látható. Elég sokan elcseszik. Nem baj, a szervizeknek is élni kell valamiből.....;)

(#155) _seth_ válasza Zoli bácsi (#154) üzenetére


_seth_
veterán

Pontosan, ameddig megkeresnek egy fórumot ahol megkérdezhetnék, hogy ki tudja függetleníten addig goggle segítségével le is tölthetnék maguknak. Pl ilyen szavakat kell használni: Nokia Free download és az első oldalon már tuti ott lesz a befutó oldal a megfelelő progival... Igen vissza lehet keresni hiszen eladáskor felírják az IMEI-t még ált a használt teló boltokban is.... 5 lehetőség van ez is tény de ha nem sikerül nem kell feltétlen a szervízbe menni :) Pl motorolánál sok esetben otthonra jobb progik vannak mint a szervízben DE a szervízben nem kell vele sokat foglalkozni mert van egy kis aranyoa doboz amire rákötik a tecsit megnyomnak egy gombot és szoftveresen olyan lesz mint újkorában...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#156) Krono válasza Varga Csaba (#139) üzenetére


Krono
csendes tag

Hello!
Az egyetlen topik amit elejétől végéig elolvastam.
Különösebben nem érintett a téma hiszen jól megvagyok a 2 régi (10 éves kb.)
mobiljaimmal; -amire használni kitalálták arra nekem tökéletesen megfelel.
Viszont a hivatkozás ami már 10 éves nem hiszem, hogy az az akkori
formájában élne jelenleg is!

(#157) vizslakutya válasza zeus1 (#151) üzenetére


vizslakutya
senior tag

ment egy mail

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#158) Sanya válasza Zoli bácsi (#154) üzenetére


Sanya
nagyúr

ami azt jelenti, hogy csak kábellel lehet kifüggetleníteni a szervízt nemértem :F

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#159) Zoli bácsi válasza Sanya (#158) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

A függetlenítő kódot maximum ötször lehet beírni. Ha egyik sem volt jó, akkor lezár a teló, kóddal már nem nyitható. Ezekután ha független teló kell, akkor lehet szervizt keresni, legalábbis egy olyan embert, aki ért hozzá, és van felszerelése.

(#160) Sanya válasza Zoli bácsi (#159) üzenetére


Sanya
nagyúr

ígyvan, de ez nem volt kivehető egy hozzá nem értő ember számára(olyan volt, mintha 5x elbaszod, és viheted javítani, a szervíz szó miatt)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#161) hindy


hindy
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segiteni kikódolásban? Van egy nokia6234-es telóm amit ki szeretnék kódolni, ehhez kaptam a szolgáltatótol kódot azonban ez sajnos nem jó! Elég bosszantó, mert már az első beutött karadternél kiirja hogy kódhiba!
Tud valaki segiteni hogyan lehetne kikódolni esetleg van valakinek kódja hozzá_
köszi!
H.

(#162) Viktor0610 válasza hindy (#161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kikódolás egyetlen legális módja az, ha elviszed a szolgáltatódhoz, ahol külön díj ellenében leszedik a készülékről a hálózati zárat.
Minden egyéb mód illegális, tehát a fórumon tiltott, így erre a fórumra nem való.
Mivel jelen téma is elment ebbe az irányba, így zárom.
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Mobil kikódolás legálisan? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.