Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Miskolci Egyetem - GÉIK

Hozzászólások

(#151) Egorov


Egorov
aktív tag

Hallo!

Ha még nézi valaki ezt a témát :)
Nincs valakinek Gépgyártás technológia minta zh-ja? vagy anyagismeret esetleg? :DD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#152) Kephamos válasza Egorov (#151) üzenetére


Kephamos
addikt

(#153) Kephamos


Kephamos
addikt

Ha erre jár egy Moderátor akkor átnevezni Miskolci Egyetem - GÉK -re atopikot, tekintve, hogy nem csak infósok látogatják, sőt, talán többen is látogatnák a karról.

(#154) Kephamos


Kephamos
addikt

vizsgaidőszak hogy alakul, népek?

(#155) Tv válasza Kephamos (#154) üzenetére


Tv
senior tag

Holnapután megyek Nummódból vizsgázni. De már megőrülök az egésztől :O

(#156) Kephamos válasza Tv (#155) üzenetére


Kephamos
addikt

nummód az nekem még nincs egyelőre, mert most nyomatom a matek1-et, másodéves létemre.

(#157) Tv válasza Kephamos (#156) üzenetére


Tv
senior tag

Meglett most hála Istennek. Én harmadéves vagyok, de szinte minden tárgyam másodéves, sőt van 1-2 elsőéves is :( . Szóval előfordul az ilyesmi :)

(#158) Kephamos válasza Tv (#157) üzenetére


Kephamos
addikt

Koliban laksz, vagy miskolci vagy?

(#159) Tv válasza Kephamos (#158) üzenetére


Tv
senior tag

Bejárós vagyok

(#160) Egorov válasza Tv (#157) üzenetére


Egorov
aktív tag

Igen előfordul :) Én 2. éves vagyok. most csináltam meg a matek 1et meg a jogot :C bár ez utóbbi csak 7. vizsgaalkalomra lett meg :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#161) Egorov


Egorov
aktív tag

Hejj Kephamos! Végül megint beindul a téma? :DD

Jah meg anyagismeretből megy a halál megint alpótozni. Pénzt is kellene fizetni :N , nem mellesleg meg meg se tudom tanulni...így skippelem azt a gyönyörű tantárgyat. Majd jövőre :)
Legyen meg a a gépgyár meg a gépelemek.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#162) Kephamos válasza Egorov (#161) üzenetére


Kephamos
addikt

én holnap megpróbálom dékánival. Tanulom, mint állat, de baromira sok.
Ma vágtak ki géprajzról Tanulás nélkül is egész jót írtam... Kár, hogy a hajamra kenhetem.

(#163) Egorov válasza Kephamos (#162) üzenetére


Egorov
aktív tag

Jah a géprajz az becsapós, mert kis vonal rossz helyen, és rögtön nulla pont :-) Aztán sok sikert az anyaghoz....írd majd ide, hogy hogy sikerült :-)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#164) Kephamos válasza Egorov (#163) üzenetére


Kephamos
addikt

kis bihari, aztán rögötön nulla pont...

(#165) Egorov válasza Kephamos (#164) üzenetére


Egorov
aktív tag

:K van benne igazság

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#166) Blasiii


Blasiii
csendes tag

Nem gondoltam volna hogy ennyire vészes, húzós ez a Miskolci Egyetem...El kell gondolkoznom hogy beadjam e februárban infóra. :F

(#167) Egorov válasza Blasiii (#166) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nézd ez egy egyetem, szerintem mindenhol húzós. Na jó nem mindenhol de az szutyok egyetem. A Miskolci Egyetem egy nívós intézmény, sokat kérnek számon (legalábbis műszaki karon, a többiről nem tudok semmit :DDD ) de ez javarészt érted van.
Az amit olvasol itt, hogy így nincs aláírás meg akkora egyes lett, hát ez előfordul a legjobb körökben is. No persze azért én meg nem viszem túlzásba a tanulást, ez is az oka a sikertelen vizsgáknak. :)
Ellenben ismerek több olyat, akinek 4-es átlaga van :Y (Hogy "rohaggyon" meg :DD )

Szóval bátorság, a Miskolci Egyetem remek hely! Add be bátran a jelentkezési lapodat.

szerk.: és persze ha info-ra mész, akkor nem lesz se géprajzod, se anyagismereted. ;)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#168) Egorov


Egorov
aktív tag

Kephamos!
Na hogy sikerült az anyag?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#169) Kephamos válasza Egorov (#168) üzenetére


Kephamos
addikt

Kibasztak! :)) Látszik, hogy ez egy kisírt alakalom volt. Rohadtul trógerül pontoztak. Simán meglett volna egy kettes, vagy hármas... Egy egész oldalt lenulláztak :DDD

(#170) Egorov


Egorov
aktív tag

Szopacs...akkor jövőre találkozunk anyagismeret 2-n :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#171) Kephamos válasza Egorov (#170) üzenetére


Kephamos
addikt

Jaja!
Gépgyártás hogy megy?

(#172) Egorov válasza Kephamos (#171) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hát....majd meglátjuk... megpróbálom kilőni, de azért tanulgatok is...már 4 tétel kész van a 20ból :DDD
Holnap, azaz már ma reggel 6 kor kelek, aztán ami nagyon nem megy azt megnézegetem, estig csak ragad rám valami.....aztán sose volt még úgy ne lett volna valahogy....van még egy vizsgaalkalom.
A gépelemektől jobban félek. Tudod a Bi@@ri klán :) Kell a cenzúra, hátha ők is itt ólálkodnak :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#173) Kephamos válasza Egorov (#172) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem hinném. Ráadásul nem esznek ők embert, csak meg tudnak szivatni, ha meg akarnak. :D

(#174) Egorov válasza Kephamos (#173) üzenetére


Egorov
aktív tag

Az a baj, hogy mindig meg akarnak ;]
Te figy csak....Aufot mikor varratsz magadnak? Mert én találtam itt a városban egy szabót, aki foglalkozik vele. Huszonvalamennyi ezer kb.
Lassan meg kellene venni a gombokat....majd ha a koliban leszel kérdezd már meg, hogy a Valéta mikor van nyitva, mert asszem ott lehet venni cuccokat.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#175) Kephamos válasza Egorov (#174) üzenetére


Kephamos
addikt

Ha megvan a matekom csináltatom. Ha minden jól megy szerdán letudom a matekot. Remélem megsegít a Jóisten.

(#176) Egorov


Egorov
aktív tag

Én meg azt hiszem leadom a 22-i gépelemek vizsgámat és elmegyek az uccsó vizsgaalkalomra. Addig át tudom nézni a rajzokat meg a számolásokat rendesen.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#177) Kephamos


Kephamos
addikt

Meglett a matek! :)) Öröm bódottág!

(#178) Egorov válasza Kephamos (#177) üzenetére


Egorov
aktív tag

Na gratula vazze :DDD megvolt utána egy sör a biztonság meg az íze kedvéért? Vááááűá jövőre matek 2 tele integrálással :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#179) Egorov


Egorov
aktív tag

Na most már megvolt a sör is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#180) Egorov


Egorov
aktív tag

Na Kephamos ezt is megcsináltuk...gépgyár kipipálva :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#181) Kephamos válasza Egorov (#180) üzenetére


Kephamos
addikt

Éppen ideje volt! :)

(#182) Egorov


Egorov
aktív tag

Wahahha Gépelemek teljesítve, így 21/28 kredit.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#183) Egorov


Egorov
aktív tag

Na megint kihalt ez a topic :(
Hétfőn kezdődik a vizsgák időszaka, szerencsére fizikából voltam elővizsgázni, sikerült, így ennyivel is kevesebb :))
Fő cél most a matek meg statika :Y

Hátha van itt még valaki aki írna ide :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#184) Kephamos válasza Egorov (#183) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem eddig megvan: fizika, szociológia, vegyipari, logisztika. most jön a matek, aztán statika, aztán szigorlat és nagyjából végeztem is a vizsgaidőszakkal. van 2 cv.-m még, meg egy anyagmozgató.

(#185) Egorov


Egorov
aktív tag

Remélem nem csak Kephamos és én vagyunk itt, teszek egy próbát :)

Gépelemek II. előadás anyagot keresek olvasható formában. Esetleg jöhet egy kis Vegyipari technológiák és gépeik gyakorlat anyag is :B
Akinek van, ne legyen irigy és tegye közzé az email címemen :DDD

Jah még valami. Aki volt gépelemekből vizsgázni elárulhatná mik voltak a kérdések.
Köszönöm.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#186) Egorov


Egorov
aktív tag

Na szereztem gépelemek 2 cuccot, ha kell valakinek írjon ide vagy emilt vagy pü-t :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#187) Blasi


Blasi
csendes tag

Na sziasztok újra itt ! Rég volt hogy írtam. Azóta beadtam az egyetemre a jelentkezésem. Elsősorban infó a cél hogy felvegyenek, amit nagyon remélek is hogy sikerül. Infó után még az energetikát is bejelöltem és a műszaki menedzsert is. Sok helyen olvastam és hallottam már azt, hogy a diákok kaphatnak laptopot is ha igényt tartanak rá. Ezt szeretném megkérdezni, hogy itt létezik-e ilyesmi, mert ha nem akkor kénytelen leszek lassan vásárolni egy laptopot. :F

!PEACE!

(#188) Egorov válasza Blasi (#187) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hát én még nem hallottam ilyenről de ez nem azt jelenti, hogy nincs. Csak ötletem sincs, hogy hova lehetne fordulni ilyen ügyben. Na meg is kérdem majd valakitől hátha tud róla valamit.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#189) Kephamos válasza Blasi (#187) üzenetére


Kephamos
addikt

Kaphatsz,ha beadod az igénylésed egy boltba és kifizeted az ellenösszeget. :DDD
Igazából nemtudom, csak vicceltem. Utána kell járni.
--------------
Meglett a matek szigorlatom. Irány a kocsma!

(#190) Egorov válasza Kephamos (#189) üzenetére


Egorov
aktív tag

Igyál helyettem is, mert nekem meg nem lett meg :( Majd jövőre és kihasználom a 10 félév lehetőségemet.
Gratula. Remélem meglesz a 12 sör, szigorúan csak az íze kedvéért :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#191) Egorov


Egorov
aktív tag

Na sikerült leadni az indexet, félév lezárva, ösztöndíj mission failed. Következő félévre tervezett kreditek száma: 48 (Jogsival együtt, ami 6kredit) :)
Tanulásban szegény kellemes nyarat minden ME hallgatónak.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#192) Kephamos válasza Egorov (#190) üzenetére


Kephamos
addikt

Megvolt. Ha jól emlékszem. Várjunk csak...Semmire sem emlékszem, tehát megvolt :DDD

(#193) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Ügyintéző vagy gyors-és gépírás tanári állást keresek Miskolcon. Ha valaki tudna segíteni megköszönném. Önéletrajzot, motivációs levelet kérésre küldök.
Elérhetőségek:
E-mail: tihorcsilla@gmail.com
Mobil: 06-30-283-2812

Bocsi, hogy ide is írtam, de minden lehetőséget meg kell ragadni.

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#194) Egorov


Egorov
aktív tag

Ehun-e!

Van itt valaki aki most lesz elsős és az Uni-Hotelbe adta be a felvételit? Megkapta már az értesítést, hogy felvették-e?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#195) Egorov válasza Egorov (#194) üzenetére


Egorov
aktív tag

Megoldva :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#196) golyani


golyani
addikt

Na egy érdekes kérdés:

kispál oldalon szept 10-re kivan nekik írva h koncert Rocktoberfest, Ludmilla-n és Hooliganson meg 11-e van kiírva szintén szeptember. Namost akkor szeptember 9-12 körül lenne a rocktoberfest??? Tud valaki valamit?

(#197) Egorov


Egorov
aktív tag

Igen én is hallottam valami olyasmit, hogy a Rocktóber Fest Szeptemberben lesz. :F
Nem hangzik majd valami jól, hogy September fest.

szerk.: legalább nem szólnak közbe a zh-k, lehet menni nyugodt szívvel. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#198) Egorov


Egorov
aktív tag

Ehune Kephamos kollega!

Na ha tényleg Szeptemberben lesz a fest, akkor letakaradunk és veszünk bérletet (ha lesz :F ) csak az ízekedvéért, osz' letoljuk a szokásos 12 sört. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#199) golyani válasza Egorov (#198) üzenetére


golyani
addikt

bérlet már tavaly se volt meg most MEN-en sem volt. sztem nem lesz most se.

am nekem most jön utolsó félév:D utána lehet megpályázok egy hegesztőmérnöki MSC-t vagyis az érdekelne.

(#200) golyani


golyani
addikt

közbe nézelődtem és találtam más zenekaroknál is kiírást szeptemberfesztre 10-11-12-re miskolcra. elég furi

de születésnapomra kapok egy egész fesztivált:D:D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Miskolci Egyetem - GÉIK
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.