Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Miskolci Egyetem - GÉIK

Hozzászólások

(#101) S.Feri válasza Kephamos (#100) üzenetére


S.Feri
őstag

én 31-én balekolok :DDD eltoltam a valszám vizsgám idáig. Eddig nagyon jól megy a felkészülés. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#102) S.Feri válasza Kephamos (#100) üzenetére


S.Feri
őstag

Szeget vigyél!!!!

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#103) Kephamos válasza S.Feri (#102) üzenetére


Kephamos
addikt

minek?
----------
Mos látom, csak, hogy te is nyíiregyi vagy? Nem találkoztok már? Mondjuk a Rock Innben? Mert ott dumáltam egy Feri nevű miskolci sráccal, aki programozó és augusztus végén vizsgázik.
----------
Mellesleg nem vettek fel a koliba, de van már albérlet az Avas 3-ban, a Hajós Alfréd utcán.
----------
Nem kellene átnevezni a topicot, csak simán GÉK-re, ''Mármint Miskolci Egyetem GÉK''-re, vagy valami ilyesmire.

[Szerkesztve]

(#104) S.Feri válasza Kephamos (#103) üzenetére


S.Feri
őstag

Beszegelni az ajtót magatokra egy hétre. :DDD

Átneveztetheted, ha gondolod.

Sajna mostanában sehova nem jutok el. A mostanában vagy 7 éve. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#105) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, megvolt a bALEKHÉT! Nagyon jó volt. A meggérkezés eléggé húzós volt. Kb. 4 órán keresztül mászkáltunk az egyetemen. Utánna volt a Kékmezei túra, ami szerintem nagyon hangulatos volt. Ezután jött a nonpluszultra, a kocsmatúra. :DDD Eléggé jó becsápoltunk. Összességében a második lett a csapatunk. Nagyon jó vezetőink voltak, sokat köszönhetünk nekik. :R Rengeteg nótaázás volt és legalább annyo ital. Életem eddigi egyik legjobb élményével gazdagodtam.

(#106) S.Feri válasza Kephamos (#105) üzenetére


S.Feri
őstag

Gratula. :D

Nekem meg ma lett meg a valszám kolokviumom elsőre. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#107) Kephamos válasza S.Feri (#106) üzenetére


Kephamos
addikt

Gratz!

(#108) Sianis válasza S.Feri (#106) üzenetére


Sianis
addikt

Ez a Peti bácsi féle? :) Az jó fajta nekem csak harmadikra lett meg, no de 3-asra.

Sianis

(#109) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, megkezdtem tanulmányaimat. Egyenlőre eléggé kemény, de majdcsak belejövök, mint kiskutya az ugatásba.

(#110) S.Feri válasza Sianis (#108) üzenetére


S.Feri
őstag

Nem ez a Fegyver..neki féle, elsőre kettes. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#111) Sianis válasza S.Feri (#110) üzenetére


Sianis
addikt

Vagy úgy! Ő nagy barátom, információelméletből elsőre átengedett :)

Sianis

(#112) Kephamos


Kephamos
addikt

Tegnap boltam balekoktatáson. :)

(#113) Kephamos


Kephamos
addikt

Megvolt a harmadik balekoktatás. Sianis jól befosatott. :DD

(#114) Sianis válasza Kephamos (#113) üzenetére


Sianis
addikt

Szokni kell fiam, szokni kell.

Sianis

(#115) Kephamos


Kephamos
addikt

Rocktóber? Voltatok?

(#116) Sianis válasza Kephamos (#115) üzenetére


Sianis
addikt

Én nem! Te voltál?

Sianis

(#117) S.Feri válasza Kephamos (#115) üzenetére


S.Feri
őstag

Én sem, még suliba sem tudtam elmenni. :O

Remélem majd most, bár azt sem tudom mikor lesz.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#118) Kephamos válasza Sianis (#116) üzenetére


Kephamos
addikt

Én voltam csütörtökön. Nem volt rossz. Voltam a millerben is... hogy ott mekkor rib.. könnyűvérű lányok vannak. :DD :))

(#119) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, megvolt az 5. balekoktaás is. 16-án vizsga. Szurkolni ám!
---------------------
Sianis! Mikor jössz vissza? A bólintós estet mikor ejtjük meg?

(#120) Sianis válasza Kephamos (#119) üzenetére


Sianis
addikt

Tanuljál rá!

Ott a könyv, nyaljad befelé!

Sianis

(#121) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#122) Kephamos


Kephamos
addikt

Vááá, Borzalams lett a balek zh-m,mert nem volt időm tanulni. Szerencsére Cserjés elhagyta a beadandómat, így előző este azt kellet csinálni. Meg nem voltak jó kérdések. Node ez senkit sem érdekel, ma este bevágom az egészet.

(#123) Kephamos válasza Kephamos (#122) üzenetére


Kephamos
addikt

68.5 pont, ami asszem 70% feletti eredmény. Egészen jó lett. :DD Nemsokára szóbeli, csak még nemtudom, hogy mikor.

(#124) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, hétfőn szóbeli, remélem nem lesz szopatós.
Most pénteken meg anyagtudomány zh.
---------------
(Kez blogszaga lenni ennek a topiknak. :)) )

(#125) Kokkantas válasza Kephamos (#122) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Semmi értelmét nem látom ennek a balekoktatásnak. Semmi bajom nincs vele, csupán annyi, ha nem veszel részt rajta akkor elvileg nem kaphatsz se szalagot, se gyűrűt. Milyen jogon kötik hozzá ezt a két dolgot.?

[ Szerkesztve ]

(#126) Kephamos válasza Kokkantas (#125) üzenetére


Kephamos
addikt

Hagyomány, hagyomány, hagyomány! :)
simán járhat az ember az egyetemre, vagy járhat és részt is vesz a hagyományok ápolásában. Ápolás alatt értendő a balekoktatástól kezdve a Valétálásig.
------------
Te melyik szakra jársz?

(#127) Kokkantas válasza Kephamos (#126) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Villamos BSC 3. évfolyam...

(#128) Sianis válasza Kokkantas (#125) üzenetére


Sianis
addikt

Hagyomány jogán kötik hozzá. A többi oktatási intézményben milyen alapon, jogon köik hozzá? Törvényben nincs leírva, hogy márpedig szalagot és gyűrűt kell adni. Mindenki azt mondja, mert ez a hagyomány. Miskolcon pedig az a hagyomány, hogy az kap, aki ápolja a selmeci hagyományokat.

Sianis

(#129) Kephamos


Kephamos
addikt

bALEK LETTEM! bALEK LETTEM! bALEK LETTEM! :DD

(#130) S.Feri válasza Kokkantas (#127) üzenetére


S.Feri
őstag

No akkor húzzál bele, még semmiről nem vagy lemaradva. Ha jó balek leszel biztos kapsz te is gyűrűt. :C

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#131) vargavik válasza Kephamos (#129) üzenetére


vargavik
csendes tag

Jó Szerencsét! Tisztelet a Gépésznek!Én kicsit régebben (2005) Valétáltam és jól esik olvasni ezeket a sorokat:) :K
Egy kérdés:Mikor lesz balekkersztelő???

DV

(#132) Kephamos válasza vargavik (#131) üzenetére


Kephamos
addikt

nov. 7-e és 8-a, asszem. :)

(#133) Hoek válasza Kephamos (#132) üzenetére


Hoek
tag

Biztos hogy akkor lesznek.

''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

(#134) Kephamos válasza Hoek (#133) üzenetére


Kephamos
addikt

Te mire jársz?

(#135) Hoek válasza Kephamos (#134) üzenetére


Hoek
tag

Gépészmérnöki, V.év

''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

(#136) S.Feri


S.Feri
őstag

Építkezem és eddig ebben a félévben nem voltam suliba, lassan ideje lenne, mert itt a vizsgaidőszak. :O

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#137) Kephamos


Kephamos
addikt

Akkor most lesz pénteken suli?

(#138) golyani


golyani
addikt

a héten elméletileg meg lesz az AUF-om :C csütörtökön fel is lesz avatva szakestéylen :DD

(#139) Chelseafan


Chelseafan
csendes tag

Sziasztok!

Én is ide járok, csak már mérnök infó a neve a szaknak. :) Eléggé brutál már most is az egész... Analízis (Tuzson...), diszkmat. (Radeleczki...), progalap (Wagner... :((( )... Nemtom hogy lesznek meg ezek... :(

(#140) S.Feri válasza Chelseafan (#139) üzenetére


S.Feri
őstag

Tudsz élni! Hogy haladsz?

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#141) Sianis válasza Chelseafan (#139) üzenetére


Sianis
addikt

Ó hát nyugodj meg! Lesz ez még jobb is! :) Az első félév az csak bemelegítés. Wagner amúgy nagyon rendes fickó, csak meg kell szűrnie a dolgokat. Tuzson pedig ha máskor nem, hát alpóton átenged, ha valami tudsz is. Radar mester pedig nem szívatja a népet, amit leadott órán azt kéri vissza.

Várd ki majd mikor jön a valszám + os, meg a többi nagy kedvencem!

Sianis

(#142) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, ha minde igaz hétfőn, kedden, szerdán letudom a vizsgákat ebben a sorrendben: anyagtudomány, filozófia, általános géptan.

(#143) Beya


Beya
tag

Hi mindenki,

Barátnőm nick-jén írok. Ide járok én is Infóra, Energetika szakirányra. Most vagyok végzős. Ha netán valakinek szüksége van infóra, vagy anyagokra, nyugodtan írjon. Valamit csak sikerül találni. Nagy kalappal a vizsgaidőszakra mindenkinek. (én már túl vagyok rajta :D )

Gergő

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#144) S.Feri válasza Sianis (#141) üzenetére


S.Feri
őstag

Csak amikor kérdezi, hogy vili akkor vili legyen nem kell kérdezni nála. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#145) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, letudva a vizsgaidőszak. Egy húzós tárgy nem lett meg. :(( Jövő héten megyek elintézem a papírügyeket, aztán kezdőthet az egész előröl. :)

(#146) Kephamos


Kephamos
addikt

Nagynezehen leadtam az indexet és hat századdal maradtam le az ösztöndíról. nincs valami kérelem, amivel ezt ele lehet intézn?

(#147) vargavik


vargavik
csendes tag

Hát az sajna nincs legfeljebb elmész javítani :))

DV

(#148) Kephamos


Kephamos
addikt

Itt a vizsagidőszak UP! :)

(#149) Kephamos


Kephamos
addikt

Koli ügyben tud valaki valamit intézni?

(#150) Kephamos válasza Kephamos (#149) üzenetére


Kephamos
addikt

uo

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Miskolci Egyetem - GÉIK
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.