Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) aXXon válasza bmx powa (#36) üzenetére


aXXon
senior tag

no kisgyerek, igyal egy kolat es nyugodjal le! senki nem mondta, hogy 14eves vagy, csak azt irtam, hogy tudom mennyi vagy es azt hogy en 14eves koromban voltam eltelve magamtol, hogy mekkora hacker vagyok. ma mar belatom, szanalmas voltam. mintahogy te is az vagy. csak reszben azert, mert graffitisnek kepzeled magad egy nyavalyas farostlemez utan, hanem azert ahogy nekunk valaszolgatsz. hogy örüjjönaszám?? :)) nevetseges vagy kisgyerek es nem miattunk hanem magad miatt en segitsegkeppen ajanlottam fel a fenykepezest es nem basztataskeppen, ugy gondolom hogy normalis hangnemban szoltam hozzad. eloszor tanulj tiszteletet az idosebbek irant, meg valamilyen minimalis szintu helyesirast, mert kisse vicces... en sem irok anniyra hu de nagyon helyesen, de alapveto dolgokat azert ennyiszer elrontani...

na, arcbol visszavenni, graffitire felkeszulni....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.