Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen tápot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31) bendi


bendi
tag

Enermax tápom van nekem is, mert anno, mikor vettem, nem volt Chieftech dualventis 360-as... most sincs, de mindegy.
Szóval, eladtam (én balga)... a barátomnak, aki vhogy így reagált: B**eg, K***va csendes... Király... mostantól csak enermaxot veszek!!!
Én meg mondom, majd rendelek másikat... rendeltem coolinket. Az se volt rossz, de valahogy az enermax után kicsit gagyinak tűnt, még aznap este el is adtam.
Most megint megjött kb. 2 hónap várakozás után az enermax 365AXVE, és semmi pénzért nem válnék meg tőle!
Chieftech is halk, nagyon, enermax talán méghalkabb. A Coolink az olyan furcsa sziszegést adott ki magából, azt mondják, siklócsapágy miatt.
Vki kérdi, milyen táp 10000 alatt: Egyértelműen DTK 300W-osa... elég csendes, és ha el is száll, semmit nem visz magával!
A Tomshardweren meg nem tom, mit hallottak, hogy 35 dB, de nem hiszem... esetleg, ha kézzel csontra vágom a venti fordulatszámát...
Ha nem sajnálod a pénzt, vegyél enermaxot

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen tápot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.