Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8801) BullZeye


BullZeye
veterán

Sziasztok
Bnőm édesanyjának szeretnénk egy Laptopot szülinapjára, viszont elég régen nézegettem már őket, így nem tudom ma mik a trendi dolgok.

Pár szempont, amit fontosnak tartunk megjegyezni:
- Lehetőleg nőies legyen, már amennyire egy notebook az lehet, de NE fekete/szürke legyen. A zöld szín nagy előnyt jelentene.
- 17" körül legyen a kijelzője, mert főként netezni, és filmezni szeretne rajta. NEM játszani.
- Viszont legyen könnyű is, mert hordozva lenne, ez fontos.
- Kimenetek közül legyen legalább 1 HDMI, hogy a tévére lehessen kötni.
- Optikai meghajtó nem kell, ha van nem baj, de nem létszükség.
- Wifi N legyen benne, de ezt gondolom már mondani sem kell :)
- Akkuja bírjon 1 film megnézését, 2-3 órát ~
- Dual Core bőven elég lenne, csak vigyen egy 1080p filmet zökkenőmentesen.
- Memória 2-4Gb, minél több annál jobb.
- HDD 160gb elég, mert nem tároló gépről lenne szó.

Árat egyenlőre nem tudok pontosan mondani, mert nem döntöttük el, mennyit szánunk rá, majd meglátjuk, hogy milyen a felhozatal, és mire érdemes többet áldozni, de kb olyan 150k~ körül gondolkodtunk.

Gyártó kizárások: Acer.

Jah és ami fontos, hogy a garancia legyen első osztályú, és MIN 2 év.

[ Szerkesztve ]

(#8802) Chaser válasza BullZeye (#8801) üzenetére


Chaser
titán

17-esben könnyű? Mondjuk kinek mi a könnyű:) Talán egy dell inspiron lehet legközelebb az elképzeléshez. n7010 3 év garral 165k-ért..elég erős hw-rel, talán van zöldben is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8803) ImI87


ImI87
őstag

A mysoft megbízható hely? Ez egy fizikailag is létező bolt, vagy csak egy webshop?

(#8804) Z86 válasza BullZeye (#8801) üzenetére


Z86
őstag

A 17" kizárja, hogy könnyű legyen. Kisebb is megfelel?
Illetve a zöld szín is necces, elég ritka.
Tudom, hogy nagyon kilóg a keretből, de azért belinkelem mert ez nagyon zöld :)
szerk: Nézegettem a n7010-es inspironokat, de nem találtam zöldet.

(#8803) ImI87
Nekem annak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#8805) Bikkrom válasza BullZeye (#8801) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Az a Dell amit linkeltek elég jó. Mindennek megfelel a HDMI-n kívül. Ez HDMI-s de zöldet tuti nem lelsz belőle. :P Esetleg egy fóliás haverral csináltathatsz rá pár zöldes védőfóliát.
MSI CX720 Ja és ez már "csak" 3kg. :P Könnyebb nem nagyon lesz 17-esben.

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#8806) BullZeye válasza Z86 (#8804) üzenetére


BullZeye
veterán

Kicsi, de drága! :D
A zöld nem feltétel, de jó ha zöld, de ahogy néztem itthon Inspiron ami szimpatikus zöldben nem kapható :\

Könnyű az úgy könnyű, hogy ne 8 kilós vadállat legyen. Az én Asus laptopom ami 6 éves 3.1 kiló, most lemértem, igaz az csak 15.4".

De ami fontos, hogy a kijelző nagy legyen, és szép. Szóval a fekete amennyire lehet fekete legyen, és a bevilágítás se legyen drasztikus.

Ezek a Dell Inspiron gépek gyakorlatban mennyit bírnak egy feltöltéssel? Szóval nem a ráírt dolgokra vagyok kíváncsi, 5%os fényerővel amikor fut egy paint, hanem egy 720p film lejátszásánál max fényerővel.

szerk.: oh, ennek nincs HDMI kimenete? O.o

szerk2.: itt azt írják van hozzá

szerk3.: Így nézelődve ami fontos, hogy 17"+,
Játssza le 1080p filmeket,
HDMI kimenet,
és NE fekete/szürke legyen.

[ Szerkesztve ]

(#8807) Bikkrom válasza BullZeye (#8806) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Jaja, nincs benne. Amit te linkeltél az már drágább, abban van. :P Az MSI amit linkeltem milyen? Mindennek megfelel a színen kívül.(17-esben nagyon nehéz lesz ennyiért színeset lelned.)
Szerk.:Szerintem fóliával oldd meg a színt: Link Pár ezer Ft. Keresgess a neten van 1000 féle fajta, minta, szín...

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#8808) BullZeye válasza Bikkrom (#8807) üzenetére


BullZeye
veterán

Nagyon szürke, és unalmas :D de egyébként nem rossz...Bár MSI-vel még nem volt dolgom, mennyire megbízhatóak? Nekik is olyan a garancia, hogy futár házhoz jön és viszi, ha baj van?

Egyébként ez a matricás dolog mennyire tartós? Vagyis ha rárakom feljön a széle idővel? Vagy ha 1 év után le akarom szedni akkor le fog jönni nyom nélkül? És mennyire néz ki hülyén, ha szürke laptopra valami zöld hátterű képet rakatok? Mert így belegondolva eléggé :)

(#8809) Bikkrom válasza BullZeye (#8808) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Jaja a linken írják is ezt a fajta garit. Nem mellesleg olcsóbb a dellnél és elég jól szerelt kis gép +HDMI. MSI-ről nem hallani sokat, azaz rosszat sem, ami jó. :P

Ha értesz hozzá és jól felrakod, előtte szépen letisztítod akkor nagyon jó szolgálatot nyújt. Itt van pár minta, még zöld is. Link. Olvasd el a leírását valamelyik fóliánál.

Szerk: Itt a fóliás csávó oldala, van pár fajta+sajátot is csinál ha van képed.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#8810) BullZeye válasza Bikkrom (#8809) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezek a képek sajna PS-el készültek, így nem tükrözi, hogy valóságban milyen, és neten sem találtam notebook dekoráció-ra semmit ami real life kép lenne..

Engem az érdekelne tényleg, hogy a széle milyen, meg hogy mennyire üt el, mennyire mű a kép.

notebook skin-re talál párat, és hogy értsd mitől tartok:
[link]
Látod a szélét a képnek? Nagyon elüt tőle, és nem tudom, hogy milyen anyagúak ezek a ragasztható dolgok. Szóval lehetséges, hogy a széle átlátszó, és úgy szürékből mintha egy ablak lenne átmenetes kép a középén ami zöld? Vagy nincs olyan, hogy átlátszó rész? (Aka fehér lapra nyomtatják a képet, vagy teljesen átlátszóra?)

Meg nézegettem van 1-2 kép, ahol a lekerekített részeken is rajta van a fólia? Ez lehetséges, vagy kis PS rásegítés történt azokban az esetekben? pl itt:

[ Szerkesztve ]

(#8811) Bikkrom válasza BullZeye (#8810) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Ez már eléggé off lett. Természetesen ha van egy kép és megvan a notebook színe akkor 2 kattintás a matrica gyártónak, hogy színátmenet keretet tegyen a kép szélére PSsel és máris nem üt el a laptoptól. :D "Laptop SKIN" kulcsszavakra elég sok cuccot dob a gugli. Képet, cikket, videót.

Teljesen lehetséges a kerekítés de ez anyagfüggő. Ezt már a fólia gyátró emberkétől kell megérdeklődni. Minden esetre a piros Dellen kívül nincs sok opció ilyen igényekkel ennyi pénzből(és mint látható abban nincs HDMI ami 165k). :(

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#8812) AccA88


AccA88
csendes tag

Helló!
A következő laptopok küzül szeretnék választani, vagy hasonló ár/érték arányban. Véleményt, javaslatot szeretnék kérni privátba vagy akár ide is.

Köszi:

AccA

http://www.aqua.hu/asus-k52je-ex225d-notebook-127613.html

http://www.aqua.hu/packard-bell-easynote-tm85-jn-503hg-notebook-124019.

(#8813) dkface válasza AccA88 (#8812) üzenetére


dkface
aktív tag

ezek közül egyiket se : az asus szériahibás , a pacard bell meg szimplán rossz. Amit tudok ajánlani az a i3as fuji a530 iponról - ha nem kell játékra , ha igen 145 egy dell n5010 ati 5650-el szintén iponon

(#8814) spyduck válasza Chaser (#8802) üzenetére


spyduck
nagyúr

Kék, fekete, piros, rózsaszín. Tudomásom szerint az N\M5010 és N7010 modelleket csak ezekben a színekben lehet kapni.

(#8815) spyduck válasza Bikkrom (#8809) üzenetére


spyduck
nagyúr

MSI-ről nem hallani sokat, azaz rosszat sem, ami jó.
Jajjjjjj ne!!!Az MSI a legrosszabb anyaghasználattal és legrosszabb supporttal rendelkező gyártó!

Amúgy ha beírod a keresőbe sztem semmi jó nem fogsz róla olvasni, csak rosszat.

[ Szerkesztve ]

(#8816) Gergello


Gergello
addikt

Nézegettem itt a videókat. Ilyenkor gondolom még van valami fólia a kijelzők előtt, azért tükröződik ennyire. Igaz? Tudom, hogy tükröződés a kijelzője, de ennyire?

(#8817) ktommy91 válasza Gergello (#8816) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem, ez nem fólia. Ennyire tükröződik.

Nincs kerítés.

(#8818) msam


msam
tag

Sziasztok

A lányomnak szeretnék venni egy notebookot. Most megy egyetemre nem játszik csak nettezésre és szövegszerkesztésre használná. Lehetőleg megbizható jó minöséget szeretnék vásárolni. Van egy jelöltem:
http://pangalaktik.ipapercms.dk/METRO/201/MP09/metro_katalogus_2011_09_nonfood/
HP G62-b60SH

Ha van más ötlet azt is szívesen fogadom csak a piszkos anyagiak miatt gondoltam erre.

Köszönöm mielőbbi válaszotokat.

msam

(#8819) Gergello válasza ktommy91 (#8817) üzenetére


Gergello
addikt

És ezt, hogy (hol?) lehet normálisan használni? Működés közben talán nem jön ki ennyira.
Látszik, hogy eddig csak matt kijelzősöm volt. :Y

Kompromisszum, mi? :(

[ Szerkesztve ]

(#8820) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Sziasztok!

Új gépet szeretnék vásárolni, eddig aztaliban gondolkodtam, olyan 150 körül (monitorral mindennel) de eszembe jutott hogy átjöjjek ebbe a topikba is, és a hozzászólások olvasgatása során meglepődve látom, hogy talán van olyan notebook, ami kielégíthetné az igényeimet.

Nagyon szeretek játszani, és szeretnék is, ez az egyik legfontosabb tényező, egyébként filmeznék rajta, és általános felhasználói programokat futtatnék. Nem vagyok egy full HD gamer, elég nekem low beállításokkal a legtöbb játék, inkább RPG fan vagyok és a játékok történetéért szeretek játszani. De nagyon csábító a gondolat, hogy ha kell akkor magamra kaphatom a gépemet és átvihetem a következő albérletembe, vagy éppen ha ingázok hazavihetem.

Nagyjából 150 ezer környékén keresgélek, esetleg 20at még össze tudok kaparni, ha nagyon kell. Látom, hogy miket ajánlgattok, az általános favorit ez volt: LENOVO Y560, melyet preferáltatok a DELLel szemben. A kérdésem, hogy ez a gép elviszi a következő játékokat: Mass effect 1,2 (esetleg majd 3), dragon age 1-2, GTA IV - ezek lesznek a legfontosabbak, és ha elviszi, akkor milyen felbontáon viszi el és élvezhető lesz-e teljesen? (A Crysis 2 low-on menni fog rajta, csak a kíváncsiság kedvéért? csak belekóstolnék egy kcisit) Más igényem nincs, nem baj ha fényes, nem baj hogy nincs rajta usb3, és vigyázok rá mint a hímes tojásokra.

Lehet hogy jobban megérné nekem notebookot venni, mint asztali gépet, hiszen lassan diplomázok, lehet állást s kapok és nem lesz időpm játszani, valamint az évek során kifakul a játékkedv. Nem akarok annyira játszani az újabb és újabb játékokkal, be kell pótolnom az el,últ éveket, amikre nem volt elegendő gépem.

Kicsit kaotikus lett, de remélem mindent sikerült leírnom amit akartam.

Köszönöm a segítséget.

(#8821) Gergello válasza nagy.laurent (#8820) üzenetére


Gergello
addikt

Neked kb. ugyanazok az igényeid, mint nekem.
Szerintem viszi a játékokat amiket leírtál. Ezen az oldalon láthatsz FPS értékeket is. (épp nem azt a kártyát linkeltem ami a lenovoban van)

150k-ig eddig ezt a 3 gépet láttam, amiről korábban szó volt. A dell n0510, a lenovo és a toshi amit korábban linkeltem.

(#8822) dkface válasza nagy.laurent (#8820) üzenetére


dkface
aktív tag

Játékra alkalmas gépek közül magasan most a Lenovo Y560 a legjobb csak siessetek a vásárlással mert nem rég beszéltem egy radiumos sráccal és azt mondták , hogy már alig van a nagykerben.
Ez a gép 1366x768 -ban a játékok nagy részével megbirkózik high grafikán hogyha nem erölteted az élsimítást , a crysis 2 például így fut : youtube - szerintem ez több mint kielégítő egy laptoptól.
Amiket felsoroltál játékokat mindet kiválóan és normálisan játszhatóan viszi a gép.
Szerintem ez a gép már egyértelműen képes egy asztali kiváltására , a tükröződés csökkentett kijelző és a remek JBL hangszórók csak hab a tortán :)

[ Szerkesztve ]

(#8823) tomcat1977


tomcat1977
csendes tag

Sziasztok!

Mi a vélemény a következő "vasról":
[TOSHIBA Satellite L650-1K5]

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8824) dkface válasza tomcat1977 (#8823) üzenetére


dkface
aktív tag

azt hogy nem éri meg mivel ugyanezt megkapod 5650-el (3x gyorsabb játékra) 149ért :
itt

(#8825) Maddoxtomi


Maddoxtomi
tag

Mi a véleményetek a Dell xps l502x ről olyan szempontból, hogy szerintetek le megy e az ára május végéig nettó 150 körnékére max 170 (játékra kéne, sztem jobb mint az y560)

(#8826) energy_


energy_
senior tag

Szerintem játékra most az uj dv6 lesz a bestbuy ha rizso megirja hogy f*sza :)

(#8827) dkface válasza Maddoxtomi (#8825) üzenetére


dkface
aktív tag

nem vagyok jós de általában 3hónap amíg egy új generáció kifutja magát annyira , hogy elkezdjenek csökkeni az árak szóval május-június

(#8828) tomcat1977 válasza dkface (#8824) üzenetére


tomcat1977
csendes tag

Köszi, igaz annyira nem lényeg a játék, de megnézem azt is amit ajánlottál.
Úgy alapban jók a Toshibák?

[ Szerkesztve ]

(#8829) FireKeeper válasza tomcat1977 (#8828) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha nem hányod el magad a csillogó-villogó műanyag burkolattól akkor ja...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8830) stifi válasza Maddoxtomi (#8825) üzenetére


stifi
senior tag

1-2 hetet várj, ha felbukkan több konfiguráció a kínálatokban, akkor befutott az új szállítmány és abból érdemes válogatni, de ezeknek nem nagyon mozog az ára, prémium kategória, kis mennyiséges beszállítás.

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#8831) ledgeri válasza dkface (#8822) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van akármilyen márkájú sandy-s megfelelője a lenovo y560-nak, teljesítményben most?
Mikor lesz elérhető az 570?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8832) rizso válasza ledgeri (#8831) üzenetére


rizso
addikt

Az Y560 mostani áráért nem kapsz SB alapú gépet Y560 teljesítménnyel. Hasonló teljesítményű vga a GT540m, meg a 6650m is, de ezek ~200k körül mennek.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8833) Maddoxtomi


Maddoxtomi
tag

Tekintve, hogy azt írtátok hogy nem valószínű hogy le fog menni az ára a Dell xps l502x nek,
az járható út, hogy veszek egy xps 501 -et egy gyengébb ( nVidia GeForce GT 420) VGA-val
és 1-1,5 év múlva (vagy hamarabb mikor már nem megy el ezen mediumon egy játék) akkor veszek bele egy erősebb VGA-t? Vagy notiknál nem ilyen egyszerű a dolog?
Azért erőltetem ennyire ezt az xps szériát mert sztem sokkal jobb az anyaghasználata mint pl. az Y560nak. 2. kérdés: Mit tud kezdeni ez a vga egy Crysis 2 vel? (Csak mert ha azt viszi persze nem low-on akkor nálam kitart sokáig mert főleg stratégiákat tolok)

(#8834) dkface válasza Maddoxtomi (#8833) üzenetére


dkface
aktív tag

vga-t cserélni nem tudsz , és az XPS tényleg sokkal jobb anyaghasználattal rendelkezik, a crysis 2-t meg linkeltem , hogy hogy fut

(#8835) lacko22


lacko22
aktív tag

Sziasztok.
Ismerősöm szeretne egy új gépet venni milyet ajánlanátok.
Ami kellene:
- Dell márka kilőve
- legyen minőségibb anyaga
- legyen csendes
- legyen szigetes a billentyűzete
- játékra nem használná
- jó minőségű kijelzője legyen szép színekkel /nem DELL/
- ne recsegjen ropogjon
- legalább core i 3-as procival legyen
- ár kb 150-200 ezerig
- színe nem annyira számít

köszönöm

(#8836) Maddoxtomi válasza dkface (#8834) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Valóban linkelted, de a videón egy i7 procis gép van 5650el, xps 501be amit kinéztem pedig i3 van és nVidia GeForce GT 420

Vagy nem olyan nagy az eltérés a 2 vga között?

[Dell] VS. Lenovo

Melyiket választanád?

[ Szerkesztve ]

(#8837) Z86 válasza lacko22 (#8835) üzenetére


Z86
őstag

Mondjuk egy ilyen?
Mi ez a nagy dell ellenszenv :F

(#8836) Maddoxtomi:
Inkább dell (részemről :) )

[ Szerkesztve ]

(#8838) Maddoxtomi válasza Z86 (#8837) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Kösz a választ, más is reagáljon még azért ha kérhetem :) ; sajnos a szerkesztésről lecsúsztam de hozzácsapnám még ezt is mert megtetszett: [HP]

(#8839) donatel válasza Maddoxtomi (#8838) üzenetére


donatel
tag

Az hiszem erre a hp-re azt írták hogy valahol bal oldalt van a vga a csuklótámasznál(tuchpad mellet tán) és annyira melegszik hogy szinte szét égeti a csuklódat. Amúgy egy teljes értékú HD5650 van benne nincs visszafogva mint pl. dell.

itt van még néhány
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8840) energy_ válasza Maddoxtomi (#8838) üzenetére


energy_
senior tag

erről most fog nem sokára tesztet irni rizso csak erősebb vga-s valtozattal ami egy 10essel drágább ugy hogy ha iet veszel akkor ne h5650el vedd:D

(#8841) Bikkrom válasza Maddoxtomi (#8838) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Egyértelműen a Lenovo. Az 5730 megeszi reggelire a GT420-at. Valamint nem kevesebbel olcsóbb is. Itt összehasonlíthatod.

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#8842) rizso válasza energy_ (#8840) üzenetére


rizso
addikt

Igen, ha minden igaz, akkor talán még a héten megjön egy ilyen gép (i3-2310m, 6770m 1GB GDDR5, 8GB, 500GB, fém burkolat, Beats Audio 4 hangszóróval, HD webcam, Coolsense Technology, stbstb).

Maddoxtomi: Dv6-3160eh-m volt, amiben AMD P540+5650 kombó volt, és játékok alatt bizony melegedett a fém burkolat a bal csuklóm alatt, és néha már elég kellemetlen volt.
Továbbá: GT420m és 5730 között azért már nem 1-2 FPS lesz a különbség.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8843) energy_ válasza rizso (#8842) üzenetére


energy_
senior tag

ez a melegedés a régebbi dv6okban volt nem? mer akkor az újakra hátha kijavitották :) ha megjon akkor ezt a melegedést teszteld le elöször :P

(#8844) rizso válasza energy_ (#8843) üzenetére


rizso
addikt

Hát remélem, hogy ennél az új sorozatnál már nem lesz melegedés. Itt arról beszél Kevin barátunk, hogy a Coolsense Technology miért is jó ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8845) Shon000


Shon000
csendes tag

Üdv!
Voltam közben a Radiumos srácoknál, akik nagyon segítőkészek voltak. Köszönöm szépen ezúton is :) A Lenovo Y560 nálam sajnos a "gamer" külső miatt bukott, amúgy kifejezetten jó gépnek tűnt (a hangja is nagyon klassz).

Közben kialakultak az elvárások: 15,6" LED, USB3, HDMI, webcam, ha lehet 7200rpm-es HDD, eSATA, bruttó 200-230eFt, i5 vagy jobb SB proci, korrekt videókártya (ami nálam a Radeon 5650 körülit jelent)

Úgy tűnik két versenyző maradt:
Asus N53SV vs. DELL n5110

Ár: DELL (~210K) vs ASUS (~230K) (bár nem néztem mindenütt körül)
Proci: DELL (i7-2630QM 2.00GHz) vs ASUS (i5-2410M 2.3Ghz, TURBO MÓD 2.9Ghz)
RAM: DELL (8GB) vs ASUS (4GB)
UDB: DELL (2+2 USB3) vs ASUS (2+1 USB3)
Video: ASUS (GT 540M) vs DELL (GT 525)
HDD: ASUS (640GB) vs DELL (500GB)

A DELL messze jobb választásnak tűnik, de:
- piros (jól láttam, hogy a fedlap cserélhető pl más színűre?)
- a videokártya az ASUSban sokkal jobb, a játékokhoz pedig az kell inkább (máshoz, - pl filmnézés, programozás, net - mindkét gép bőven elég)
- a DELL minőségéről több helyről rosszat hallottam, hiába 1 évvel több gari, ha 2 hetente újra elromlik

Érdekelnének a tapasztalatok, vélemények a márkákkal kapcsolatban, illetve ha van a kettejükkel felérő további alternatíva, akkor persze az is :)
Köszi előre is mindenkinek!

(#8846) Z86 válasza Shon000 (#8845) üzenetére


Z86
őstag

Biztosan lesz más színben is, de tényleg lehet cserélgetni a fedlapokat.
Talán nem akkora a különbség, az 540 frekvenciái magasabbak, viszont 10 W-tal többet fogyaszt és gondolom jobban is fűt. szerk: jó lenne tudni vajon milyen memóriákkal szerelték őket :U
Hát ha minőségről van szó részemről inkább 100x dell mint 1x asus :)

[ Szerkesztve ]

(#8847) LurkerSheik válasza rizso (#8844) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Egy-két review-t én is olvasnék a frissített dv6 os pavikról, ha nincs valami nagy hülyesége, akkor hamarosan egy dv6-6003eg -vel összeköltözök :B , mondjuk jó lenne feketében vagy fehérben is ha kiadnák, megcsodálni.
vaio e - t várom még mellette a vásárlásig, SB-vel meg valami combos vgaval, de semmi hír :(((
várom a teszted :P

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#8848) msam


msam
tag

Tudna válaszolni valaki erre a hozzászólásra?

8818

Köszönöm

msam

(#8849) Maddoxtomi válasza rizso (#8844) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Tudnál linkelni pár ilyen új típusú gépet? Vagy ez annyira új hogy még nem is lehet kapni sehol? Mert beírom bármilyen keresőbe hogy pavilion dv6 és ilyen 6000-es meg régi dv6osok jönnek fel mindenhol. Esetleg van neki valami még a neve után ami utal az új szériára?Mennyibe kerül majd ez a vas várhatóan?

(#8850) Maddoxtomi válasza msam (#8848) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Én nem régen nézegetek notebookokat de szerintem ez a vga például felesleges a lányodnak hogyha csak netezik meg szöveget szerkeszt, valamint ekkora hdd sem hiszem hogy kell neki, szóval szerintem ha találsz olcsóbbat gyengébb felszereléssel (esetleg jobb anyaghasználattal) akkor érdemesebb azt választani.

De szerintem biztos lesz itt olyan aki tud neked ajánlani 1-2 jófajta notit. :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.