Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) tibcsiworld válasza jeni (#300) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Pár bejegyzéssel feljebb van egy banggoodos link ahol 17 dodóért árulják! Az már döfi! :)

Ezt a webshopot még nem ismerem. Legutoljára akkor figyeltem ezeket, amikor telefont rendeltem, de annak több, mint 1 éve!

Ebben az áruházban nincs értékelése az eladóknak? A lényeg, hogy megbízható?

Jogos, hogy akkor 2x10400mAh! :)

zeon.hu
Lehet, ezzel meg is győztél a "kisebbik" mellett! :)

[ Szerkesztve ]

(#302) jeni válasza tibcsiworld (#301) üzenetére


jeni
félisten

csak kérdés használsz egyszerre 2 külső aksit?
ha eladnád a másikat akkor 1db eső ár olcsóbb lenne
banggoodos
ezt nem ismerem és akivel rendeltem a cuccot,kérdés onnan is vállalja-e?

[ Szerkesztve ]

(#303) Tamás 72 válasza jeni (#300) üzenetére


Tamás 72
tag

Bocs de ez nem igy van! Eu-n kivül cég-magánszemély reláció 0-22 euró között vám- és adómentes csak.

(#304) jeni válasza Tamás 72 (#303) üzenetére


jeni
félisten

túl kevés az érték,a korábban rendelt 10-s BD-RE 50 lemezeim melyet kb. 8500 Ft volt nem kellett fizetnem semmilyen portói díjat utólag. az összegben nem volt benne a fuvardíj.

(#305) zeon.hu válasza jeni (#304) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

pedig ez a hivatalos érték.
persze előfordulhat, hogy átmegy a vámon, de mostanában nem ez a jellemző.
2014-es vámhatárok

#?*@&!

(#306) tibcsiworld válasza jeni (#302) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Egyszerre nyilván nem használok 2 külső aksit! :)

Gondolom nem komolyan kérdezted! :)

A rendeléshez annyit, hogy nyilván nem egy tételben rendelném, mert igen csak 22 juró felett lenne!

Ami engem kicsit zavart, az az "ingyenes" posta! A vámhatóság simán beletette az áfába a nyamvadt postázási díjukat is!!!!! Milyen jogon???

[ Szerkesztve ]

(#307) izee


izee
senior tag

Sziasztok, hány V-os és/vagy Wh-s a xiaomi akkuja?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#308) izee


izee
senior tag

Illetve a sok közül melyik V értéket nézzem?
Input V érték x mAh az jó?
[link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#309) 3800+


3800+
őstag

Sziasztok!

Tracer akksikrol van valami velemeny? Egy 5200mAh-es vetelet tervezem.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#310) Tamás 72


Tamás 72
tag

Ma jött a levél a postáról ,hogy küldjem be a számlát a rendelésről XIAOMI 5V 2A 10400mAh Power Bank,-ról mert vám elé állitották 5300Ft-ba került a Banggood-on,Több mint valószinű,hogy nem kell fizetnem semmit mert 22euró alatt van az érték de mégis "megfogták".Aki rendel a BG-ről a kinai raktárból akkor számoljon ezzel a lehetőséggel is.

[ Szerkesztve ]

(#311) Attici válasza Tamás 72 (#310) üzenetére


Attici
őstag

Benne van a pakliban, de ha alatta van, akkor úgysem kell fizetni. ;]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#312) 3800+ válasza 3800+ (#309) üzenetére


3800+
őstag

Sziasztok!

Jó vételnek tűnt így megvettem, de kicsit csalódtam. Nyugtassatok meg hogy ez a termék ennyit tud és nem egy hamisítványt kaptam.

Teljesen feltöltöttem, majd egy Ace 3 telefont (1800mAh) 19%-ról feltöltött, ma pedig 22%-ról 70-ig tudta pumpálni. Nem is teljes másfél töltés... 5200mAh-es az egység, 5V feszültséggel. Olvasgattam természetesen, tehát akkor ez lehet az a 30-40%-os veszteség?

3.690 forintért vettem, szakboltban. Ennyiért hülyeséget csináltam, vagy ezért a pénzért többet ne is várjak?

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#313) jeni válasza zeon.hu (#305) üzenetére


jeni
félisten

Hello
Megjött az eredeti Xiaomi 16000 mAh aksim gyári csomagolásban,még alufóliával is be volt takarva,volt mellékelve egy gumis külső tok is.
Semmilyen áfa és vámtétel nem volt.

(#314) zeon.hu válasza jeni (#313) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor nem csak jó, de olcsóbb is :)
Majd számolj már be róla, hogy mennyit bír!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#315) tibcsiworld válasza jeni (#313) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Én is kíváncsi vagyok! :)

(#316) Attici válasza jeni (#313) üzenetére


Attici
őstag

Honnan rendelted, és mennyi idő alatt ért ide?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#317) jeni válasza Attici (#316) üzenetére


jeni
félisten

Ebay .Több mint 1 hónap Svédországból jött a csomag.

[ Szerkesztve ]

(#318) jeni válasza jeni (#317) üzenetére


jeni
félisten

még annyit,hogy mellékelve volt a csomagban a dobozon kívül egy ilyen szilikonos tok fehér színben.
az USB csatlakozó műanyag része szinte mindenhol fehér, nálam sötét színben,a videót megtekintve is sötét színű ott is.
azért írtam le mert több helyen is FAKE cuccként van hirdetve.
gondolom ez a szilikonos fehér tok nem alapfelszereltség sehol sem találok utalást rá.

(#319) jeni válasza jeni (#318) üzenetére


jeni
félisten

az eredeti terméknél az aksira való csatlakozásánál a telónál automatikusan el kell,hogy induljon a töltés-nálam ez szerencsére megtörténik.

a másik Power bankos töltőnél ilyet kaptam egy rossz helyett,ennél nem történik meg automatikusan a töltés,ott be kell kapcsolni a töltésre az aksit.

ez nagy valószínű,hogy Xiaomi utánzat mivel 8000mAh nem létezik

(#320) lkristóf válasza jeni (#319) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nem vita indításnak írom csak a véleményem: Ez a bonzoportal.hu hihetetlen mennyire le akarja húzni az embert, minden olyan akciósan van feltüntetve, hogy pl: 9 990 Ft helyett most "csak" 1 990 Ft a bluetooth camera shutter amikor ugyan ezt megkapom ebay -en 400-600 forintért és más cuccok is túl vannak árazva, én biztos nem vennék innen semmit. Power bankot se rendelnék tőlük ha egyáltalán tudja a ráírt értéket...

(#321) izee


izee
senior tag

13200mAh 5V ->66 Wh-s Dörr akku. [link]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#323) tibcsiworld válasza jeni (#322) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Egész elfogadható az ára!

(#324) jeni válasza tibcsiworld (#323) üzenetére


jeni
félisten

Sajnos beigazolódott,hogy amit kaptam a Xiaomi 16000mAh PowerBank nagyon szépen néz ki amúgy,de eleve fel volt bontva,belül nem volt védő fólia ragasztás a csatlakozóknál vagyis az előlapon. Ráadásul még azon belül egy alu fóliába be volt csomagolva az aksi,mint egy szendvicset csomagolna be az ember útravalónak. A gumi "védőruha" az szép,igaz nem is volt a hirdetésben,de az érdekes,hogy gyári csomagolt cucc. A dobozon a Mi hologram a másik oldalon van és nem lekaparható.
Érdekes,hogy ez jött meg Svédországból.
Ez már a második,hogy hamisat kapok. Pár hónapja egy OLX oldalról egy sráctól egy 64GB Samsung micro SD kártyát adott el,de jeleztem neki 24 órán belül,hogy hamis. Átvételnél mondtam neki,hogy ha nem jó,még este vissza szolok. Reagált rá de nem áll módjában vissza venni. Az OLX vezetősége felé jeleztem,de ők azt írták,hogy sajnálják a dolgot,próbáljak az eladóval egyeztetni. Azon 6000 Ft buktam, 64Gb csak 8GB a valós háttértár. Mindkettőt sem lenne értelme feljelenteni mert többe kerülne az egész hercehurca és aztán hónapokig,évekig tartana az ügy! A Xiaomin,meg közel 9000 Ft-t,bár működik ahogy kell,kérdés meddig és milyen minőségben tudom majd használni?

Így innentől már csak magyar boltokban vagyok hajlandó vásárolni,számlásan.

(#325) zeon.hu válasza jeni (#324) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

na, ezért vásárolok csak az ebayen, valódi a vásárlóvédelem, nem csak úgy kiírják, hogy "ellenőrzött felhasználók..."
vatera, stb-ről csak azoktól, akik évek óta megbízhatóan jó árut küldenek nekem, így az esetleges reklamáció sem gond.
a svéd kamu MI elég furcsa sajnos.

mellesleg már itthon is elég jó az MI ára, főleg a 10400-as.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#326) tibcsiworld válasza jeni (#324) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Most nagyon szomorú lettem, mert itt az idő nyárra megrendelni a power bankot, de itthon csak szemetet adnak, vagy eszméletlen drága cuccot.
Az apró oldalakkal soha nem foglalkoztam, inkább csak a teszvesz és a vatera, csak az is drága! :(

(#325) zeon.hu
Az ebay-en is ugyanúgy kaphatsz szemetet kínából. :(

Mi a garancia, hogy az itthoni webáruház"uk" eredeti árut árul? Mert ugye ezt csak apró jelekből láthatja az ember, de bizonyítani igen nehézkes, vagyis szinte lehetetlen! :(

[ Szerkesztve ]

(#327) zeon.hu válasza tibcsiworld (#326) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kaphatsz, de itt visszakapod a pénzed legalább.
én amúgy rászántam inkább némi plusz pénzt és eu-ból rendeltem, alaposan megnéztem, hogy kitől veszem, és itt ellenőriztem az eladó termékének értékeléseit.
1 hét alatt megjött, plusz 1000-be fájt mindössze, így bőven megérte.
és ismétlem: véd az ebay és a paypal is!
ezen írás segítségével pedig alaposan ellenőrizhető az MI power bankok eredetisége, így bizonyítható is, ha kamut küldenek.

#?*@&!

(#328) jeni válasza zeon.hu (#325) üzenetére


jeni
félisten

Ebayos a cucc! Akkor most? 99,7% értékelése volt neki mikor lett rendelve. Most meg 93,2%. Ebben a hónapban 4 negatívumot kapott.
A felhasználó spanyolként volt megadva EU.-s város volt megadva és végül Svédországban lett feladva legalábbis annak a címe és feladása volt megadva.

[ Szerkesztve ]

(#329) werszomjas válasza zeon.hu (#325) üzenetére


werszomjas
őstag

Jó árnak azért nem nevezném, banggodon kb fele ennyibe kerül :)

Az ebay-en ugyan úgy kaphatsz hamisat, sőt az ebay-en kiírják nagy mellénnyel, hogy ORIGINAL és hamisat küldenek, ilyen dolgokat én inkább webáruházból veszek, paypallal kell fizetni, ha nem eredeti, dispute.

Én banggodrol már vettem 1db 10400-ast 1db 5000-es slimet és mindkettő eredeti volt.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#330) jeni


jeni
félisten

Nem csak nagy mellényel hirdetik, hanem a gyári termék ismertetőt teszik oda. Kérdés,hogy aki által rendeltem meg az aksit az mit tud tenni majd ezután?

(#331) werszomjas válasza jeni (#330) üzenetére


werszomjas
őstag

Első körben írni kell az eladónak, hogy a termék nem eredeti, és teljes visszafizetést kérsz (refund), ha nem megy bele, akkor paypal-on belül nyitni kell egy disputet, akkor ismét levelezni kell az eladóval, de azt már a paypal is látja majd, és ha minden jól megy a paypal neked ad igazat és visszaküldi a kifizetett vételárat. (Akkor, ha valóban eredetiként volt hirdetve és valóban hamisítvány)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#332) jeni válasza werszomjas (#331) üzenetére


jeni
félisten

Az itteni tag a fórumról már lezárta az értékelést aki által lett megrendelve . Azt írta vissza nekem, hogy mikor átvétel erről van nyoma és ha vissza jelzett akkor már nem tud reklamálni ez ügyben.

(#333) zeon.hu válasza werszomjas (#329) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

itthoni korábbi árához képest jó most az ára nyilván, mivel volt az 10K fölött is.
(a szolgáltatóipart leszámítva minden drágább itthon, ez van)
igen, ebayen is vehetsz gagyit, ezért ellenőrizzük az eladókat és nem az első találatot ütjük le. tisztelet a kivételnek, akik így meg is érdemlik :)
plusz mint írtam, én az 1 hetes szállítás és a valamivel nagyobb biztonság miatt rendeltem inkább eu-ból, ez nekem megért egy ráadás ezrest és még így is jó vétel volt.

#?*@&!

(#334) zeon.hu válasza jeni (#332) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ezért is nem szabad rögtön rávágni, hogy jó és értékelést adni.
ha megjön, maradok szép csendben, ellenőrzöm, az értékelés megvár.
én a legolcsóbb dolgokat is ellenőrzöm, unpack videót csinálok, ellenőrzöm a működést, eredetiséget, így érhet a legkevesebb baj.

#?*@&!

(#336) Attici


Attici
őstag

A xiaomi utánzatai azért használhatók vagy felejtősek?
Ezt ismeri valaki?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#337) tibcsiworld válasza Attici (#336) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A napelemes érdekes lehet! Főleg 1 hetes sátorozásnál! :)

Csak félek, hogy az nem 12000mA :(

(#338) zeon.hu válasza Attici (#336) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

6-7K-ből már eredetit is vehetsz, bőven megéri.

#?*@&!

(#339) Attici válasza zeon.hu (#338) üzenetére


Attici
őstag

Ok, de ezeket ismeri valaki,
Van valakinek tapasztalata vele?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#340) valaki_xy


valaki_xy
tag

Sziasztok!
Olyan akksit keresek, ami a telefonomat (Lumia 1020, 2000mAh) legalább kétszer fel tudja tölteni. Jelenleg van egy 1500mAh-s noname de az csak 30%-ot tud, szemben az 1020mAh-s Camera Grippel, ami 40%-ot...
Elsősorban most ezt néztem ki, de picit tartok, hogy esetleg ezzel is úgy járok, mint a másikkal. Illetve ebben az árkategóriában még ezt és ezt néztem ki. Ti melyiket ajánljátok? Vagy, ha tudtok valamit ajánlani 5000 Ft körül, akkor azt is megnézem.

(#341) TXT


TXT
őstag

iPhone 6 Plus-hoz keresek megbizhato kulso akksit, ami lehetoleg gyorsan (?) fel tudja tolteni, plusz egy olyat, ami kepes napenergiaval is mukodni-toltodni, amennyiben van ebbol korrekt megoldas esszeru aron. (Esetleg 2in1, de ez nem feltetel) Segitenetek tapasztalatokkal sracok? :R

(#342) schumi


schumi
aktív tag

Az normalis ha toltes kozben sipol a powerbank (v7 6600 mAh)

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#343) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

S6-hoz keresnék valami nagyon tuti külső akkumulátort. Sajnos, nem vagyok a témában otthon. Ki mit tudna ajánlani? Milyen márkával érdemes foglalkozni? Eddig az UNU márkával szemeztem, de sajnos, S6-ra még nem jelent meg a gyorstöltő akkumulátoruk.

- mozi bolondéria -

(#344) jeni válasza devil-k (#343) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Szerintem az aprón kapható gyári Xiaomi PowerBank 10400 ilyen célra tökéletesen megfelelne neked.

(#345) devil-k válasza jeni (#344) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm a választ!

Az ára sem vészes. Mit kell tudni erről az eszközről?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#346) jeni válasza devil-k (#345) üzenetére


jeni
félisten

semmi rosszat nem lehet mondani róluk. az a lényeg,hogy eredeti legyen. mert én is belefutottam egy másolatba ami egy gyönyörűen kinéző hibátlanul működő eredetire 99%-ban hajazó darabra amit az ebayról lett más által megrendelve.

[ Szerkesztve ]

(#347) devil-k válasza jeni (#346) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ezek szerint a http://xiaomishop.hu/-ról kell rendelni, nemde?

- mozi bolondéria -

(#348) jeni válasza devil-k (#347) üzenetére


jeni
félisten

elvileg igen,de most elfogyott,de van aki megtudja szerezni (FELTÉVE HA EREDETIT KAP) gyári eredeti cuccot ebayról,banggodról,vagy az alibabától.

(#349) tibcsiworld válasza jeni (#348) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Most nézem a magyar webshopot, és a "hivatalos" európait! Nem tudom, hol mennyi a posta, de nem sokkal drágább a magyar, ahol magyar garancia van! :)

(#350) tirdi


tirdi
csendes tag

Sziasztok!
Nem vagyok túlzottan jártas power bank ügyben. Szerintetek
[ezt] mennyire éri meg megvenni? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.