Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Lavar


Lavar
aktív tag

Hali!

Erről van valakinek tapasztalata?
Kapcsolatpontra venném, plusz 1500 forintot kéne rádobnom, megnéztem, máshol is ennyi. Megérhet ez tehát 1500-at? Hány töltést bírhat az ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#502) tibcsiworld válasza Lavar (#501) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ez egy nagy ceruzaelem! A xiaomi 10.000-ben ugye 4 van, ha jól tudom! Legjobb esetben abból kiindulva 2500-as lehet! kb. :(

(#503) Lavar válasza tibcsiworld (#502) üzenetére


Lavar
aktív tag

Gondolom hogy nem nagy cucc, de több mint valószínű, hogy eljövök a Telekomtól nemsokára, a kapcsolatpontokat meg nem hagynám kárba veszni. Egyébként nincs rá szükségem, de max. 4 ezerig ezt találtam a leghasználhatóbbnak, meg egy nokia mini hangszórót. :)

(#504) tibcsiworld válasza Lavar (#503) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Akkor meg nincs min gondolkodni! Jó esetben egy 2500-as aksit fel tud egyszer tölteni! 1500 hufért lassan mozijegyet sem adnak! :(

(#505) Lavar válasza tibcsiworld (#504) üzenetére


Lavar
aktív tag

:R

(#506) ZavaBalazs válasza lkristóf (#492) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

köszi! még filózok kicsit, hogy nagyon muszáj-e az a centis vastagság, vagy túl tudom-e élni a dupláját, mert kecsegtető az a dupla kapacitás. :K

tibcsiworld: téves, az előttem levő bejegyzések konkrétan a 10000 mAh xiaomi powerbankről szólnak, nem tudhattam hogy pont az lesz nekem is ajánlva. :P

inf3rno: ja, kezdem tapasztalni, visszavittem a szervizükbe, mellékelve egy az ide leírthoz hasonló, saccper pontos elemzést a működéséről, csávókám 10 percig csak nézegette, töltögette, további 15 perc volt megértetni vele, hogy mi a baja. az ügyfélszolgálatos kollégája azt írta mailben, hogy a leírásommal együtt küldik vissza a gyártónak, hogy a végére tudjanak járni, ehhez képest szerintem a fazon írt hozzá egy új hibajelentést, és a saját szerviznek adta le. mindegy, én egy türelmes és makacs szarházi vagyok, szóval levakarni nem fognak. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#507) inf3rno válasza ZavaBalazs (#506) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Engem sem sikerült nekik. Addig csesztettem őket, amíg visszaküldték a monitor árát. Felnyomtam őket még fogyasztóvédelemnél is, de azok kb körberöhögtek, hiába sértett 2 jogszabályt is a cég, nem foglalkoztak vele. Azóta jobb szeretek apróhirdetésből vásárolni, amit csak lehet, mert ha gond van, akkor a többséggel normálisan el lehet intézni a dolgot, ellentétben ezekkel a cégekkel. Vatera kivétel, ott csak addig lehet véleményed, amíg pozitív, különben nem pörög az adás-vétel, így az ottani pontok erősen torzítottak.

Buliban hasznos! =]

(#508) tibcsiworld válasza ZavaBalazs (#506) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Én már egy ideje olvasgatom ezt a fórumot, és szinte akármeddig visszaolvasva mindenki mindenkinek (nagyon kevés a kivétel) a xiaomit ajánlja! Valaki szóvá is tette, hogy ez már uncsi.

Most, hogy nekem is van ilyen,( és a havernak tavaly egy valami nonamet szereztünk be), teljeen megértem, hogy ezt miért ajánlja mindenki! Ár érték arányban teljesen verhetetlen!

Van noname 100.000-es is, de az csak a nyomdafesték!

Pedig eddig csak 1x próbáltam, de egy rossz szavam nem lehet rá! Csúcs! :)

(kicsit izgat a 16.000-es, de majd talán jövőre!)

[ Szerkesztve ]

(#509) tibcsiworld válasza INTELligent (#496) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Az asszony 1,5A töltőjével nyomtam fel tegnap, és 6,5óra alatt felnyomta! Tehát hozta a 3x kevesebb időt a 0,5A-es töltővel szemben! Gondolom a 2A-es még javít a dolgon! Tehát amit le tud adni, azt fel is tudja venni! (vagyis nagyon úgy néz ki)

(#510) INTELligent válasza tibcsiworld (#509) üzenetére


INTELligent
senior tag

:R

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#511) tibcsiworld válasza INTELligent (#510) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Jól esik, köszi, de én nem vagyok senki, csak a tapasztalatom írom le, ahogy más! És nagyon meggyőző a cucc! :)

(#512) inf3rno válasza tibcsiworld (#511) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ár-érték arányban a xiaomi a legjobb. Viszont egy közepes minőséget ad csak. Nekem hiányzik a csepptöltés róla, ami szerintem egy Ankeren biztosan lenne. Dehát csóró magyarok vagyunk, nekünk az occsó kell. :D

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#513) tibcsiworld válasza inf3rno (#512) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Miért csak közepes minőség? Ugyan a csepptöltés nekem is nagyon hiányzik, de mi van még, ami miatt csak közepes kategóriát adtad Neki? :(

Az ankert láttam dupla árért (a xiaomihoz képest), és a sokszorosáért is! Az nem olcsó mulatság még hamisítványként sem!

Mivel a xiaomi leadja a ráírt mennyiséget, nálam tökéletes! (majdnem) :)

(#514) inf3rno válasza tibcsiworld (#513) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem a csepptöltés hiánya elég, hogy közepeset adjak neki. Anker ezen kívül kidolgozottságban is jobbnak tűnik a képek alapján. Nagyjából ennyi a különbség. Akinek van rá pénze, az nyilván Anker-t vesz, vagy 2 Xiaomit ugyanazért az árért. :-)

Buliban hasznos! =]

(#515) tibcsiworld válasza inf3rno (#514) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Megértelek! Azért picit bosszant, hogy ha este feldugom a telefont, reggelre már csak 99%, de cserébe nem nyúzza le az aksi kapacitását reggelre! Így jobban ki tudod használni! A pozitív oldal mellett megjelenik ez a negatívum is az Ankernél! :(

[ Szerkesztve ]

(#516) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Sziasztok!

Kéne nekem egy Power Bank a Nexus 5-höz. A nexus 5 aksija kezd kiöregedni és fél napot sem bír ki aktív használat mellett. Olyan power bank kéne nekem ami:
-10e alatt van, de a cél ár az valahol 6-8e FT.
-Legalább 1x fullra tudom vele tölteni a Nexus 5-öt, de job lenne ha 5 Ah-t azért le tudna adni. (az 2x elég egy nexus5-re)
-Ami a legfontosabb: PICI és Könnyű. Így is tele van a táskám nonstopp, és leszakad a hátam. Nem akarom hogy nagy és nehéz legyen, főleg, mivel rendszerint cipelném magammal. Nyilván azért annyira nem kritikus. Ha pl az egyik gyártóé 12mm 8e forintért, a másiké 9,5 10-ért akkor annyit nem ér meg, de a kategórián belül maradva a lehető legkisebb, és ami fontosabb a lehető legkönyebb kéne. Nem tudom mik az átlag tömegek, de örülnék ha 150g alatt tudnánk maradni.

(jó lenne ha lehetne kapni MO-n is (vagy a környező területeken), nem akarok 1,5 hónapot várni rá)

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Edit:
XIAOMI 5Ah-sat néztem. Az mennyit ad le? Van annál jobb ebben az árkategóriában?

Edit2:
Láttam mérést, kb 3,3Ah-t ad le, vagyis az elég kevés lenne. A nagyobb XIAOMI meg elég nehéz és nagy.

Vagyis ezek szerint valahol 8800mAh-nál kéne keresgélni.

[ Szerkesztve ]

(#517) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok!Te..o-ban lőttem,potom 3ezer forintért, egy 4400mAh-s Volt 24:7 LB PB440 típusú akkubankot/külső mobil akkut... Valami holland gyártmány,de persze Kínában gyártják.... Még most próbáltam ki...3/4-ig volt PC USB-n feltöltöttem teljesen,ahogy az a magyar (is)nyelvű papírjában volt....Rádugtam a telómra (2150mAh-s akksi van benne). Szépen teszi a dolgát....A kérdésem az, hogy az normális, ha (szerintem)piszok gyorsan tölti a telót?? :Y 92-100%-ra, kb 1 perc sem, ill a másik telón 47-52% kb 2 perc alatt... :Y Semmi melegedés közben, ill. a külső akku töltése közben sem..... Micro USB Input: 5V/1A , USB Output: : D C 5V /1A (A telóban lévő akksi BL53QH 3,8V, LG telóhoz,de azt nem találtam,hány Amperos) Nagyon királyul tölt,csak meglepődtem,hogy ilyen gyorsan....aggódom:nem szeretném kinyírni a telót....

[ Szerkesztve ]

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#518) Gsx-rr válasza R3nts (#517) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem nem, de elvileg a telefon szabalyozza mennyit vegyen fel.

(#519) sityupityu


sityupityu
veterán

Sziasztok!

Milyen powerbankot ajánlanátok ami tudja a csepptöltést is?
Kritérium, hogy minimum 10000 mAh legyen és azt le is tudja adni. Nem olvastam vissza a fórumon, és elég sürgős lenne. Ja, és csak hazai piacos érdekel.
Köszi.

ui: Legyen két usb kimenete is.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#520) inf3rno válasza Sotyks94 (#516) üzenetére


inf3rno
nagyúr

10.400mAh-s xiamomi-mnál 3.6V-ra adják meg az értéket, szóval kb 36Wh ~ 130kJ-t tud letárolni. Szerencsésebb lenne, ha nem mAh-t meg ilyen hülyeségeket használnánk, hanem maradnánk a Joule-nál, mert az az SI mértékegység, vagy legalább a Wh-nál, aminél ugyanúgy nyomonkövethető, hogy mennyi az annyi, és nem feszültség függő. Úgy sejtem te az 5Ah-t 5V-ra gondolhattad, ami 90kJ. Ehhez még hozzá kell csapni a vésztöltő leadási és a mobil aksi felvételi veszteségét. Azt írják wikipedian, hogy olyan 80-90% körül van a töltési, leadási hatásfok lítiumos aksiknál, szóval legyen 1/0.85^2. Ez alapján kb 125kJ-os vésztöltő kell neked. Súlyra max 150g-ot határoztál meg, így az energiasűrűség 0.83 MJ/kg. Angol wikipedia szerint 0.36–0.95 MJ/kg amit lítiumos aksik tudnak jelenleg, szóval belefér, de elég high end-nek kell lennie, ha még hozzácsapjuk a műanyagot is a súlyához. Összehasonlításként a xiaomi 10400-as 250g, 0.5 MJ/kg, 5 pénzbe kerül, és a maga árkategóriájában nem hiszem, hogy nagyon van, ami megverné. Ha ennél könnyebbet vagy nagyobb kapacitásút szeretnél, akkor az biztosan több pénzbe fog kerülni.

Buliban hasznos! =]

(#521) inf3rno válasza R3nts (#517) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Teljes feltöltést nézd meg, hogy mennyi idő alatt csinálja. Abból ki tudod számolni, hogy hány amperral tölt.

Buliban hasznos! =]

(#522) inf3rno válasza sityupityu (#519) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem biztos, hogy van ilyen magyar piacon. Kb 10.000Ft körülieket nézzél meg, azok valszeg már tudják. (yoobao és xiaomi nem tud ilyet, legalábbis a sajátok)

Buliban hasznos! =]

(#523) sityupityu válasza inf3rno (#522) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#524) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!

Olyan 1700-2500 mah közötti külső akksit keresek, ami a lehető legkisebb, mondjuk zsebre tudom vágni a telefon mellé. Szóval, az ergonómia a fontos.

Előre is köszi!

(#525) laszlohu


laszlohu
addikt

Egy érdekes új felfedezés, akkutöltés egy perc alatt,
alumínium-ion akksival,

bár a cikk már több hónapos :

[Magyar link]

[Angol nyelvű link]

azért ide írom, mivel vannak még vele problémák ( Energiasűrűség ), azt írták róla,
először a külső, hordozható akksikban fog megjelenni.

[ Szerkesztve ]

(#526) inf3rno válasza laszlohu (#525) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát maximum annyiban lehet jobb, hogy a külső aksit gyorsan feltölti. Amit rádugsz, annak ugyanúgy több óra kell, mert az marad lítiumos. Súlyra viszont 5-10x akkora, szóval nem túl jó a hordozhatósága. Nem tudom, hogy milyen alkalmazása lehet majd így. Gondolom még fejlesztik majd tovább, hogy javuljanak a mutatói.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#527) laszlohu válasza inf3rno (#526) üzenetére


laszlohu
addikt

Így van, érted a lényeget,

ezért nem rakják eleinte telókba, stb. mert ott a súly elsődleges szempont,
a pontos súlykülönbség maximum 6.5 X - ös jelenleg,
tehát 5 - 6.5 X nagyobb a súly.

A másik két előnye, azon felül, hogy 1 perc alatt feltölthető, hogy hajlítható, és
hogy pl. nem robban fel ( gyullad meg ) a kezedben, mint pl. a Lítium akksiknál előfordulhat.

(#528) inf3rno válasza laszlohu (#527) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én inkább úgy tudnám elképzelni, hogy kocsiba begyűrik valahova, ahova amúgy is kell töltő anyag, esetleg szünetmentesbe teszik bele. Azért nem mindegy, hogy 200g-ot vagy 1kg-ot cipelsz ugyanakkora kapacitású aksival.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#529) laszlohu válasza inf3rno (#528) üzenetére


laszlohu
addikt

Így van, az energiasűrűség növelésével egyre több mindenre használható lesz,
a másik, hogy megszűnik a lítiumtól való függés, amely kémiai elem bizonyos országok privilégiuma.

Eredetileg az elektromos autók gyorstöltésére tervezték, de erre a célra szintén az
energiasűrűség (40W/kg )
miatt jelenleg nem alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#530) inf3rno válasza laszlohu (#529) üzenetére


inf3rno
nagyúr

W/kg az nem energia sűrűség. Wh/kg vagy J/kg esetleg.

Buliban hasznos! =]

(#531) laszlohu válasza inf3rno (#530) üzenetére


laszlohu
addikt

Jogos, Wh /kg - ot akartam írni.

(#532) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Csináltam egy szép grafikont, hogy a xiaomi 10400 hogyan tölti fel a mobilomat 20%-ról 100%-ra. Nagyjából lineárisnak tűnik a dolog, bár elég kevés pontot használtam. Így számolva a teljes feltöltés durván 3 óra lett volna.

Az aksira az van írva, hogy 3,7V és 4,81Wh. Egyenáramnál úgy tudom a VA és a W azonosak, csak váltóáramnál van egy elég komoly szorzó. Szóval elvileg a I = 8,81Wh/3h/3,7V képlet stimmel és 0.79A-el tölti a cuccot. Összehasonlítva a mobiltöltőre 0.7A van ráírva. Elvileg akkor az is hasonló sebességgel kellene, hogy töltsön, de úgy emlékszem, hogy jóval lassabb, mint az a vésztöltő. Lemérem majd azt is, aztán adok report-ot róla. Kíváncsi vagyok. Mindenesetre a 3 órás töltési idő tök jó sztem, és nincs is benne akkora erő, hogy szétvigye az aksit. Tudtok esetleg bármi info-t arról, hogy mekkora amper értékeknél kell már aggódni?

Buliban hasznos! =]

(#533) xors


xors
senior tag

Sziasztok!
Külső akksit keresek, látom, hogy ezt a xiaomi 10400 -t nagyon ajánlják, ez nem is rossz, csak nehéz hozzájutni.
Ezzel szemben mondjuk ez a Tp-link mennyivel rosszabb?
http://www.aqua.hu/mobile/tp-link-tl-pb10400-10400mah-akkumulatorpowerbankbeepitett-led-lampa-298815.html?utm_source=AQUA&utm_medium=e-mail&utm_campaign=aqua_hetiakcio_w38

Vagy esetleg más lehetőségek? (Kb 10E Ft -ig)

(#534) xors válasza xors (#533) üzenetére


xors
senior tag

Közben lejárt a szerkesztés, még találgam egy ilyen ütésálló darabot, erről esetleg tudtok mindani valamit?
http://www.speedshop.hu/termekek/2020101/coolup-utesallo-univerzalis-kulső-akkumulator-2xusb-kimenet-10000mah-li-ion-2a-fekete.html

(#535) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

Sziasztok!

Powerbank vásárlás előtt állok és a segítségeteket szeretném kérni ez ügyben. Ár/érték arányban keresek valami jót, lehetőleg 10.000Ft alatt 5-7000 Ft között.

Alcatel pop c7 telefonhoz kellene. Ha 4-5 töltést bírna az jó lenne. 10000mAh körül nézelődtem.

Első ötlet ez lenne: [link]
Erről mi a véleményetek? Valakinek tapasztalata vele? Esetleg más?

Milyen szempontokra érdemes odafigyelni a vásárlás előtt?

Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#536) feel2006 válasza nemethchek19 (#535) üzenetére


feel2006
tag

Szia,
ha nem akarsz "rendelni" és postára várni 2-3 hetet akkor ne olvass vissza, egyébként megéri az a 25-50 hozzászólást.

Amit linkeltél szerintem "vedd és vidd :) " Ennyiért, és magyar garis, amire írod jó lesz. :C

Nekem Xiaomi 10400-asról fentebb írtam, hány töltést hogyan bírtam vele megvalósítani, szerintem ez is tud minimum annyit. :))

üdv,
Zsolti

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#537) nemethchek19 válasza feel2006 (#536) üzenetére


nemethchek19
aktív tag

Nem tudom mennyire lehet hinni az IPON-nak, de azt írták, hogy teljesen a 10000-et nem tudja leadni, de megközelítőleg a 90%-át igen. Elméletben a telefon akkumulátorát 4-5 alkalommal fel lehet tölteni vele.

Nekem ez már jó lenne, de személyes tapasztalatokat, ajánlást sehol se találok az eszközről. Bár tudomásom szerint az ADATA nem rossz gyártó.

(#538) baboss


baboss
őstag

Erről mi a véleményetek ? Nem lehet valami jó,mert gyanúsan alacsony az ára. :F SJ4000 -as kamerához kellene.

(#539) repvez


repvez
addikt

egy kicsit off lehet,de közvetve a töltéshez kapcsolódik.Szóval tud valaki olyan gyártót vagy terméket ami biztosan tudja 2m hosszuságban a mobil készülékek gyors töltését és az adatok küldés fogadássát?
Mert sikerült egy gyengébb usb töltőkábelt rendelni,de ezzel egy nap kell mire feltölti a telefonomat.

Egy Huawei p7-hez és egy mobilbank töltéséhez kéne igy nem árt ha tudja a 2A áramot a 2m hosszon biztositani.
Aliexpress vagy ebay játszik lehetőleg olcsó legyen,de tudja biztosan a fenti paramétereket, mert mégegy 2mes kábel nem kell ami nem használható normálisan.

(#540) Segesdy


Segesdy
tag

Helló! Elsősorban telefon töltésre kellene power bank. Lumia 1520 az elsődleges, legalább 10000 mAh legyen. Ne legyen durung kinézete. Márkában nem tudom miben lehet megbizni vagy melyik a jó ezért is irok ide.. Ebayen van 20.000 mAh közel 3000Huf ért, jol hangzik de ez amolyan noname cucc és így annyira nem bizok meg benne. Ötletek, vélemények?

Egy egy ilyen power bank pl 20e. mAh-s mennyit ad le? Gondolom a 20at tuti nem, de ha már 17 körül az már bőven jó, de ez cska mellékes kérdés.

(#541) tibcsiworld válasza Segesdy (#540) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ha gondolod, olvass vissza! Az enyém 10.000-es, és leadja a 9500-at tuti!

(#542) Segesdy


Segesdy
tag

Helló! No vissza ovlastam és ez a Xiaomi tetszik nagyon! Ebayen lestem utána és találtam is 16e. mAh -st durván 4000Ft ért... Az nem rossz nem? vagy ez kamu lehet? 98% az eladó.

Itt találjátok

(#543) inf3rno válasza Segesdy (#542) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Talán ha megnéznéd a review-okat: [link] róla... Elég sokan írják, hogy fake.

Buliban hasznos! =]

(#544) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Egy kis infó kellene.
Szerintetek mobilokhoz szánt power bankról mennyire lehetne-e 5db 3wattos power ledet meghajtani (kerékpár világítás)? Itt van pár kép még az első verzióról [link]
Jelenleg kamera aksikról és egy köztük lévő feszszabályzóról üzemeltetem ezt a világítást.
Ami teljes fényerőn olyan 1.7-1.8 amperrel megy a 3 voltos ágban.
Ez azt jelenti, hogy messze nincsenek kihajtva a ledek.
Igaz nem is a max fényerőt adják le, ami nem is baj hisz hosszabb lesz az élettartamuk.
Általában csak egy led megy de néha kell az öt is de még így is bővel 2 amper alatt lennék.
Ár érték arányban ezek az akku pakkok a legjobbak, igaz az amperitásuk korlátozott mondjuk az RC pakkokhoz képest.
Viszont nekem nem kell több száz amperes csúcs terhelhetőség.
Jelenleg ezzel a termékkel szemezek: [link] ami napelem is de a lényeg víz és ütésálló is. Jah és a mobilomat is töltené.
Szerintetek vegyem meg?

(#545) tibcsiworld válasza SlyChocolate (#544) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A napelemmel sokra nem mész ilyen terhelés mellett! Viszont az árát rendesen megdobja a terméknek! Ha tudja azt, ami rá van írva! (ezt mondjuk ilyen árért kétlem)
Csak összehasonlításképpen egy NEM noname 16.000-es klasszikus is ennyire jön ki, és az nem napelemes. Ebből kiindulva a linkelt cucc max, de nagyon max 10.0000-es. Szerintem!
A súlyt a "napelem" funkció miatt nem lehet most összehasonlítani! :(

Ha nem számít a pénz, akkor szerintem mindenképp érdemes kísérletezni! Ha igen, akkor utána kell járni, hogy visszaveszik e a terméket, ha xar!

(#546) SlyChocolate válasza tibcsiworld (#545) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi az infókat.
Olyan 16-20 Ah-ra környékén mit ajánlanál ami esőben nem ázik be?

(#547) tibcsiworld válasza SlyChocolate (#546) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Igazából csak A klasszikussal van tapasztalatom, ami jó! Megint csak azt tudom mondani, hogy ha megoldható, akkor egy olyan 16.000-t becsomagolni "esővédelemmel"! Akár erős nylon zacsiba is! Félek, hogy ha van is olyan, az erősen duplázza vagy triplázza az árat!
De vannak itt nálam okosabbak is! Én csak egy lelkes felhasználó vagyok! :)

(#548) SlyChocolate válasza tibcsiworld (#547) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Így van ezen agyaltam én is...
Hisz akár az esőkabátom alatt is elfér, védve a víztől a PB.
Csak megfelelő hosszúságú USB kábel kell...
Szerinted a Xiaomi termékei (persze csak az eredeti) mennyire megbízhatóak?

[ Szerkesztve ]

(#549) baboss válasza SlyChocolate (#548) üzenetére


baboss
őstag

1 hete használom itt vettem és nekem nincs vele semmi gondom,még nem sikerült lemerítenem.Egy SJ4000 wifi kamerát használok vele 4-5 órát.Az 5 ledből csak 1 alszik el.Egy jó USB töltővel hamar fel szoktam tölteni.

(#550) tibcsiworld válasza SlyChocolate (#548) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Ahogy az előttem szóló is írja, jók!

A lényeg. Kérdés, hogy mit jelent az, hogy megbízható! A lényeg, hogy leadja azt, ami rá van írva! Én nagyon kellemesen csalódtam egy 20.000-es noname után, ami 2x nem töltötte a telefonom fel. Ez a 10.000-es 3x simán feltölti, de úgy, hogy közben nagyon is nyúzom a telefont! (2500-as aksi van benne) Nem átlagosan!

A kábel hosszára, ha jól tudom, figyelni kell! Ehhez már tényleg nem értek! Hosszú kábelen nem biztos, hogy átmegy a megfelelő áram. (bár az autós kamerám 2,9m-es kábelen üzemel, de az szivargyújtó)
A lényeg, hogy ennek nézz utána, és csak minőségi kábelt vegyél!

Jah, és van 16.000-es xiaomi is 10.000-es áráért, de nagyon kis betűvel van írva, hogy utánzat! Majdnem belefutottam! Ha nagyon olcsó, átverés. Max 1-5dodó lehet a különbség!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.