Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) DrDobos válasza ledgeri (#1850) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen sajnos :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#1852) tibcsiworld válasza DrDobos (#1847) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Nem állt sokat 100 vagy 0%-on az a powerbank? Nagyon gyanús, hogy ennyire gyenge a kapacitása.

A telefon töltése közben használatban van? Mert képes gyorsabban merülni, mint tölteni magát, és így nem valós a power bank-ról elképzelt kapacitás.

Nekem egy hasonló van 2018 január óta.

(#1853) DrDobos válasza tibcsiworld (#1852) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem. Viszont az elmult ket ev ~900 napjabol 300 napon biztos hasznalatban volt. Legtobbszor hasznalatban van a telefon a toltes alatt, de ez igy volt regen is, nem volt ezzel gond eddig :B

Samsung Galaxy A55 5G

(#1854) bencze


bencze
senior tag

Csak így berakom, kicsit olvasgattam én is aztán vettem egy Anker 535-öt. Állítólag nemc sak hype hanem tényleg elég jó minőségűnek számítanak, de igazából fogalmam nincs. Hype is kell legyen benne mert 80 euró volt. Egyúttal lőttem egy 65w töltőt is tőlük, nem mértem, de pofás darab a 3 kimenettel és állítólag - egyes youtuberek szerint - tudja is a ráírt kimeneti értékeket.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#1855) tibcsiworld válasza bencze (#1854) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Azon az ankeron 2 töltőcsati van. Lehet egyszerre használni? Azaz befér fizikailag 2 csatlakozókábel?

Kérdés, hogy mit tud 2,5x-ös árért a xiaomihoz képest (18W)? A gyorshoz (50w) képest is a duplája.

(#1856) DrDobos válasza DrDobos (#1853) üzenetére


DrDobos
őstag

Nos, ahogy nezem a kis toltomet, 100% toltottsegerol feltoltom a telefonomat vele ameddig sikerul, majd toltore rakom. Ilyenkor volt, hogy rogton a 2.toltottsegjelzo led villogott a 4ből, ami arra enged kovetkeztetni, hogy marad a toltoben kb. 25% toltottseg :( nem tudom ez miert van es ki tudnam e valahogy ezt a bennemaradt toltottseget hasznalni :(

Samsung Galaxy A55 5G

(#1857) bencze válasza tibcsiworld (#1855) üzenetére


bencze
senior tag

Hogyne férne, vicces lenne ha nem, tölt mindháromról.
Nem tudom az milyen, én eleve olyan céget kerestem ami ilyesmivel foglalkozik, a xiaomi inkább egy lifestyle / marketing cég és ott az embernek fogalma nincs mi van a címke alatt. A xiaomi itt 62 euró, ez 80 volt, tényleg drágább de emiatt úgy voltam vele ez jó nekem. Töltőt is vettem tőlük, ugyancsak 3 eszközre valót (kompakt 65w, 2x usb-c és usb-a) és már emiatt is innen. Még nitecore-t néztem de az övéké 120 eur és nem biztos, hogy szükségem van rá (alkalmilag használok powerbankot, félévente mondjuk, nem baj ha nem lassú de nem kell villámgyors legyen de tölthessek több eszközt, és ha lehet pl repülőn ne gyúljon meg). Van jobb, ez elég átlagos, de ami jobban tetszett az drágább. Nem vártam akcióra mert most kell, 2 hét múlva megyek nyaralni és ne ott kelljen keressem.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#1858) stuka20 válasza bencze (#1846) üzenetére


stuka20
aktív tag

Amazonon az értékelések között elő szokott fordulni, hogy valaki szétszedi és megosztja a tapasztalatait. Sok terméknél láttam már. Redditen is nézted?

(#1859) bencze válasza stuka20 (#1858) üzenetére


bencze
senior tag

Erről semmit nem találtam, még magát a terméket sem, azért vettem Ankertől teljes áron. Lehet, hogy új termék.
Nem töltötte az optikai pulzusmérőm, írtam supportnak, olyan megoldást mondtak amiről nem is tudtam - gomb lenyomva tartva kicsit, az első töltöttség jelző led zöldre vált és állandóra tölt, nem kapcsol le az alacsony áramfelvétel esetén sem. A termékkel nem volt semmiféle user guide ahol ilyesmi le lett volna írva. Vicces ez az Anker. Azért tök jó, hogy megtudtam, hasznos.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#1860) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

20000 mAh-s powerbank S10e-hez (tehát USB Type C) kellene, mi jelenleg a legjobb ár/érték arányú?

A válaszokat előre is köszi! :R

(#1861) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy Redmi power bankot, ami telefon töltés közben sípol. Ez normális?

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#1862) ledgeri válasza Majkee84 (#1861) üzenetére


ledgeri
Topikgazda

Tipusa alapján használatija, és abban a hibaeéhárítás mit mond erről? Sípol ahogy kell neki, vagy "videkaris magasfrekvenciás hang"?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1863) Majkee84 válasza ledgeri (#1862) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Nem olvastam utána, a párom Mi10t Pro töltésénél nem csinálja. Nekem Mi11 Ultra van, de így nem merem használni.
[link] Erről van szó egyébként.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#1864) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Látom, hogy nem túl aktiv a topik. De esetleg ha valaki itt jár, akkor meg tudja mondani, hogy van-e valami best-buy, amit érdemes venni?

Nincsenek nagy igények, főleg telefonok, esetleg notebook töltéséhez lenne használva a powerbank. UBS-A, USB-C kimenet kellene mindenképpen azért.

(#1865) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Sziasztok!
Van köztünk olyan, aki csinált már "félig" DIY powerbankot? Gondolok itt arra, hogy kaphatóak 18650-es akkumulátorokat fogadó készülékházak elektronikával és a saját celláimat tenném bele.
LG HG2 akksikat tervezek használni, a ház az ami kérdéses még, hogy melyik legyen. Van valakinek ezzel tapasztalata?
Töltés szempontjából van külön töltőm, így ha a töltőelektronika nem a legjobb, az nem probléma.

(#1866) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Kissé halott a topik, de teszek egy kísérletet.. Meg lehet nézni valahogy, hogy egy külső akksi milyen állapotban van?

(#1867) ledgeri válasza zsoltzsolt (#1866) üzenetére


ledgeri
Topikgazda

Szerintem a legjobb ilyet kérdezni a gyártótól első körben... Lehet hogy van egy kis eldugott supportoldal amin van nekik speciális progi.
Ha más nem, akkor pl egy USBs volt/árammérővel tölteni, majd ugyanazzal leszivatni.. és végig monitorozni, hogy hogy esik/emelkedik, melyik értéke....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1868) zsoltzsolt válasza ledgeri (#1867) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi szépen! Lehet hülye kérdés, de valamilyen andorid progi nem tudja mérni a töltés "erejét"?

(#1869) ledgeri válasza zsoltzsolt (#1868) üzenetére


ledgeri
Topikgazda

Az kb az lesz, mint mikor hardwareinfóban látod, hogy mennyit fogyaszt a proci PC-n... Háát...
Míg mondjuk egy USBs mérő mint egy fali konnektoros fogyasztás mérő...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#1870) zsoltzsolt válasza ledgeri (#1869) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez igaz, köszi!

(#1871) sebestyen93


sebestyen93
tag

Sziasztok!

Baseus megbízható? [Őt néztem ki]

iPhone 13 és 13 Pro lenne töltve vele. USB-C-n tudjak tölteni, az fontos lenne.

Köszönöm!

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#1872) zsoltzsolt válasza sebestyen93 (#1871) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerintem nincs gond vele. A súlya is rendben van, de tudd, hogy több mint 60 dkg.

(#1873) tibcsiworld válasza sebestyen93 (#1871) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Tölteni tudni fogsz, de max. 3A a kimenet. Tehát ha mindkettő telefont töltöd, akkor a 3A felével fogja mindkettőt.

(#1874) tibcsiworld válasza zsoltzsolt (#1866) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Bocsi a késő válaszért, nyaralni voltam. Nekem ilyesmi van!

Viszont a veszteségeket is bele kell számolni az értékébe. Főleg, hogy a kapacitás nem 5V-on van megadva, ...

(#1875) zsoltzsolt válasza tibcsiworld (#1874) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#1876) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

iPhone 15 Pro Max készülékemhez szeretnék vásárolni power bankot.
Melyik gyártó termékei a leginkább ajánlottak?

Van egy ami kinézetre nagyon tetszik, de nem tudom, hogy ez pontosan milyen minőséget képvisel:
[link]
Van valakinek tapasztalata ezzel a termékkel kapcsolatban?

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.