Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 16:15:37

LOGOUT.hu

Szerkesztés alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#324) jeni válasza tibcsiworld (#323) üzenetére


jeni
félisten

Sajnos beigazolódott,hogy amit kaptam a Xiaomi 16000mAh PowerBank nagyon szépen néz ki amúgy,de eleve fel volt bontva,belül nem volt védő fólia ragasztás a csatlakozóknál vagyis az előlapon. Ráadásul még azon belül egy alu fóliába be volt csomagolva az aksi,mint egy szendvicset csomagolna be az ember útravalónak. A gumi "védőruha" az szép,igaz nem is volt a hirdetésben,de az érdekes,hogy gyári csomagolt cucc. A dobozon a Mi hologram a másik oldalon van és nem lekaparható.
Érdekes,hogy ez jött meg Svédországból.
Ez már a második,hogy hamisat kapok. Pár hónapja egy OLX oldalról egy sráctól egy 64GB Samsung micro SD kártyát adott el,de jeleztem neki 24 órán belül,hogy hamis. Átvételnél mondtam neki,hogy ha nem jó,még este vissza szolok. Reagált rá de nem áll módjában vissza venni. Az OLX vezetősége felé jeleztem,de ők azt írták,hogy sajnálják a dolgot,próbáljak az eladóval egyeztetni. Azon 6000 Ft buktam, 64Gb csak 8GB a valós háttértár. Mindkettőt sem lenne értelme feljelenteni mert többe kerülne az egész hercehurca és aztán hónapokig,évekig tartana az ügy! A Xiaomin,meg közel 9000 Ft-t,bár működik ahogy kell,kérdés meddig és milyen minőségben tudom majd használni?

Így innentől már csak magyar boltokban vagyok hajlandó vásárolni,számlásan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.