Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) anulu válasza laze (#40) üzenetére


anulu
félisten

Részemről az E-Connect-et ajánlom ([L]http://www.e-connect.hu[/L]). Ott vettem a Chieftec TX10W-D házam. A táp 340W-os volt benne, de szerintem, ha felhívod őket (úgy, hogy tudud a ház kódját, meg a tápét is), lehet, h megoldják neked. Velem nagyon korrektek voltak, úgyhogy szerintem egy próbát megér. Vagy Wentiltech-ékkel beszélsz ([http://www.wentiltech.hu[/L]). Őket a Tt házak hivatalos beszállítói, és ha okosan beszélsz velük, még kisker szinten is adnak el. Árlistájukat viszont nem tudom, honnan lehetne belőni :( Amúgy szerintem egy Chieftec ház (táp nélkül) + Azona 400W-os kombóval is jól jársz. Nálam most így van, a tápnak semmi hangja, nem melegszik, és elbírja a ''hűde sok cucc''os gépeket is. (Most 4 vinyó, DVD-RW, DVD-ROM, rommá tuningolt NF7 + TBred 1700+ van a gépben...)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#52) laze válasza anulu (#51) üzenetére


laze
csendes tag

ja-ja-ja! Én is ezt nézegettem, de én 20e forintnál többet nem szeretnék kiadni egy házra semmiképpen, viszont ott a Chieftec házakból a legolcsóbb is 20 fölött van... :(
Egyébként AOpen mellett én is leginkább Chieftecen gondolkodom, de ha nincs árban megfelelő akkor lehet, hogy veszek egy Sweex-et ([L]http://www.gepbolt.hu/termek.php?t=58724052&f=CAS&o=5[/L]) azt csá... Mert ez olcsóbb, bár a minőségével nem vagyok isztában... :F

Let's bowling for columbine!

(#53) tibibi


tibibi
őstag

valaki erröl egy véleményt mondana ,abit nf7s konfighoz,mert jelenleg csak ez lehet kapni MIDI ATX12V 400W AZONA CS-9950P4A köszi

(#54) laze válasza tibibi (#53) üzenetére


laze
csendes tag

én nem tudok róla sokat, de tényleg, jó hogy bedobtad, mert nem jól néz ki, meg nem néz ki gagyinak... bár a tápja nem tudom milyen, és ugye tápokról már sok rosszat hallhat az ember... :(

Let's bowling for columbine!

(#55) tibibi válasza laze (#54) üzenetére


tibibi
őstag

na igen nekem is a táp lenne a lényeg :F

(#56) tibibi


tibibi
őstag

erről valami? TÁP ATX12V 360W CHIEFTEC HPC-360 a franc bele nem merem meg venni mig valaki azt nem mondja ,hogy jó :(

(#57) ISZOLE válasza laze (#52) üzenetére


ISZOLE
senior tag

A DH01-es 13 ezer körül van.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#58) laze válasza ISZOLE (#57) üzenetére


laze
csendes tag

DH01? az melyik? Sweex?

Let's bowling for columbine!

(#59) laze válasza ISZOLE (#57) üzenetére


laze
csendes tag

ja, és hol?

Let's bowling for columbine!

(#60) ISZOLE válasza laze (#59) üzenetére


ISZOLE
senior tag

Chieftec és pl.#44

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#61) laze válasza ISZOLE (#60) üzenetére


laze
csendes tag

hááát, megnéztem, és a táp az kibaszott drága bele... :(((

Let's bowling for columbine!

(#62) lumpi


lumpi
csendes tag

Hali!

Itt tenném le én is a voksomat a Casetek CK-1018-1A mellett,
kb 2 hónapja használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve,
a házról annyit hogy 1/1 TT klón leszámítva hogy nem aluminiumból
csinálták hanem vasból (táp nélkül kb 15 kiló szóval nem könnyű felrúgni :)

Tudnék róla pár apró rosszaságot is mondani, de ettől most eltekintek,
lévén ez itt a reklám helye :P és a PH-teszt többet elmond róla.

(#63) laze válasza lumpi (#62) üzenetére


laze
csendes tag

de ez mennyibe kerül, basszus!!! nettó 22e, táp nélkül!!! jó táp meg ugyanennyi, de nekem nincs 40ezrem egy házra... :((

Let's bowling for columbine!

(#64) lumpi válasza laze (#63) üzenetére


lumpi
csendes tag

Hát ha mondjuk 10e a limit akkor meg valami Codegent vennék, de abból mostmár akkora a választék hogy nem tudom melyik a jó, de sztem jó részüknél csak a design-t variálják. Előző házam Codegen volt, de régi fajta (2 éves), típust sem tudom, de nem volt különösebb bajom vele.

(#66) laze válasza lumpi (#64) üzenetére


laze
csendes tag

hát azért 10e-nél több, meg codegennél jobbat akarok... én most egy sweex-el kacérkodok.

Let's bowling for columbine!

(#67) LordX válasza lumpi (#64) üzenetére


LordX
veterán

Amíg nem volt Chieftek házam, addig nekem sem :)

De ha 1x használsz egy olyat, már nincs szived lemondani a q** jó kialakításáról, amit a Codegen 10e-ért nem fog neked nyújtani.

(#68) ISZOLE válasza laze (#61) üzenetére


ISZOLE
senior tag

26 bruttó körül vettem egy 360-as táppal. Házat meg tápot nem akarok minden kétévben venni.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#69) tildy válasza laze (#66) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem amolyan mosolygós kinézetű sweex házam van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#70) laze válasza tildy (#69) üzenetére


laze
csendes tag

és mik a tapasztalatok?!

Let's bowling for columbine!

(#71) laze válasza tildy (#69) üzenetére


laze
csendes tag

és elég csendesnéma? :)

Let's bowling for columbine!

(#72) tildy válasza laze (#71) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem recseg nem zörög, viszont ma már vannak sokkal jobb házak:)
Pl. ezen nincs usb kivezetés az elejére:-/
Sínes megoldás, ez is hiányzik!
Hátulra csak 6 cm-es venti menne...
Az új alaplapomnál kicsit variálni kellett, mert volt úgy hogy ügyesen , a táp kivétele nélkül bele tudtam rakni az alaplaptartó lapot, de volt úgy is, hogy nem.

Semmi bajom vele, de ma már nem ezt választanám (az oldalán a lyukak miatt enm tudom úgy moddolni, amilyen ötletem lett volna rá!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Ami jobb mint egy Codegen és nincs 20e fölött: Nekem egy Morex házam vanfekete(jó desing sztem) BR. 8000.-


+ veszel hozzá egy olyan tápot amilyet akarsz én egy 350W os Coolimket vettem és így 17-18- ból van egy designes házam meg egy egész jó táp...

/a házhoz gyárilag nincs Usb ,de az e-connect-nél lehet hozzá venni kb Br 2000.-/

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#74) Mosqu!to válasza Joey_the_man (#73) üzenetére


Mosqu!to
addikt

látszik hogy még új vagy....
1. másik topicban láttam hogy Tt Spire 9... nos az nem spire, a spire 1 külön márka, és az spark.
2. nem csak adsl-el meg lannal rendelkező emberek élnek vazeg. szted modemesnek ezt a képet amit ide beszúrtál mennyi idő betölteni? 10 perc minimum. nem ártana a ph-ra csatlakozóknak elolvasni a súgót, hgoy mi hogy merre, mert ezek nagyon nemjó dolgok..(inkább a 2.-ra értem.) szal moderátort kerítsd, és szedesd ki ezt a képet 1 linkire...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#75) Mosqu!to válasza Joey_the_man (#73) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ja most látom csak: Coolimk... lehet hogy elgépelés, bár a spire-s dolog után nem hiszem. az nem coolimk hanem coolink.
aztán volt fentebb 1 link ahol ugyanez a ház volt már említve. érdemesebb lenne az ilyen dolgok elött elolvasni a topicot, ésnem írogatni összevissza.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#76) WN31RD válasza Joey_the_man (#73) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem akarok megsérteni senkit, és szigorúan csak (szükségszerűen szubjektív) esztétikai szempontból mondok véleményt:
Szerintem ennek a háznak az előlapja rémronda! :O
De persze ízlések és pofonok... :P

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#77) Joey_the_man válasza Mosqu!to (#75) üzenetére


Joey_the_man
tag

1. A Sparkos dolgot már letisztáztam...
2. MODERÁTORT IDE
3.Tudom hogy említve volt már erről a házról egy link de nem ez a kép volt belinkelve (nem volt fekete és nem látszott az ablak, ami elég megyőző tud lenni design szempontjából)
4. Azért gépelek el mindig mindent mert nem tudok prfin gépelni + szar a billentyűzetem néhány gombja..

5. Azért mert elírom a spiret meg a coolimket nem biztos hogy kezdő vagyok... max a gpelésben

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#78) Joey_the_man válasza Mosqu!to (#74) üzenetére


Joey_the_man
tag

Hadd kritizáljalak én is. :)

1. TT Volcano9 vagy TT Spark 7 vagy 7+
2. nekem is ISDN-em van (64k)
3. kiszedetem a képet egy linkire

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#79) Joey_the_man válasza Joey_the_man (#77) üzenetére


Joey_the_man
tag

Visszatérve a kép dologra ha valamelyik kedves moderátor erre jár kérem szedje ki azt a képet, és tegyen helyette egy linket. Köszönöm

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#80) LukE válasza Mosqu!to (#74) üzenetére


LukE
veterán

szegény. Ez csak 187k*2, amikor persze mindenféle moderátorok linkelik a 4-600k-s képeket a házaikról, akkor meg miért nem szólsz?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#81) Mosqu!to válasza LukE (#80) üzenetére


Mosqu!to
addikt

mutatnál nekem ilyet? ugyanis én még ilyet nem láttam, de biztos neked van igazad.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.