Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) norb7


norb7
tag

Ha javasolhatom, akkor vagy Lg-t vagy Pio-t vegyél. Elfogadható az ára még dobozos változatban is. Vagy amit még javasolhatok, az a samsung, amit most az Auchan-ban kb. 18ért megkapsz dobozban, és szinte tiszta Lg.

(#52) gro0ms válasza Drizzt (#48) üzenetére


gro0ms
aktív tag

Megmondom a jót: most akarok SATAsat venni... :DD PLEXTOR természetesen. Ennyi. Sztem az a legjobb. :) SATA DVDíró és még PLEXTOR is... :C:C:C:C

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#53) erdoke válasza gro0ms (#52) üzenetére


erdoke
titán

Ha esetleg szét is néznél, mielőtt vásárolsz... Vagy mindegy, csak Plextor legyen? Akkor vegyél egy 712-est. ;)
A SATA-t pedig nézd meg, sok vezérlőn nem megy rendesen.

A legjobb aláírás a héten

(#54) erdoke válasza norb7 (#51) üzenetére


erdoke
titán

Az egyetlen, amit nem igazán érdemes venni, az a Samsung. Nincs egy indok, ami mellette szólna.

A legjobb aláírás a héten

(#55) PPeter


PPeter
addikt

BTC-t se, ha kedves az életed! :O

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#56) Bullet_ válasza erdoke (#49) üzenetére


Bullet_
tag

Hát ha vki 16* írja a lemezeit akkor eleve hülye...az 2 hónap mulva nem lesz olvasható...Aki hosszú távra ír DVD-t az úgyis 2* írja meg, max. 4*esen...Engem nem érdekel hogy írja 16*osan, hiszen még nem is nagyon kapható 16*DVD, majd lehet 2 év múlva számítani fog, de akkor már közeledik a blue ray, nem?

(#57) Bullet_ válasza erdoke (#53) üzenetére


Bullet_
tag

A 716os Plexet mér' szidod ennyire?

(#58) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Akkor eddig a pio nyert. (Nem szóvicc!) Dobozosat nem tudja valaki, hol lehetne venni?

I am having fun staying poor.

(#59) mattheus válasza Drizzt (#58) üzenetére


mattheus
őstag

A08-at kerestem Pio-ból égen és földön, de nekem nem sikerült találnom. Plextor 716A-t láttam Mikland árlistáján, 33 bruttóért. Pio engem is érdekelne, de idén a legtöbb bolt nem vár belőle szállítmányt. Lehet, hogy ezért Plex lesz..... De ha vki tud A08-as lelőhelyet, az megoszthatja velem is. :DDD

[Szerkesztve]

(#60) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Akkor már csak egy kérdésem maradt: Plextor, vagy pio?

I am having fun staying poor.

(#61) kribe válasza mattheus (#59) üzenetére


kribe
őstag

Velem is :)

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#62) kribe válasza Bullet_ (#42) üzenetére


kribe
őstag

Miskolcon nem láttál véletlenül valahol Pio A08-108-at? :)

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#63) gro0ms válasza Drizzt (#60) üzenetére


gro0ms
aktív tag

plextorra egy szavazat :) ha fontos a megbízhatóság, akkor plex.

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#64) gro0ms válasza gro0ms (#63) üzenetére


gro0ms
aktív tag

meg a sebesség... meg a :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#65) Bullet_ válasza kribe (#62) üzenetére


Bullet_
tag

''Sötétkompjúter''-ben van 108as pio 19k...

(#66) Bullet_


Bullet_
tag

Érdekes Ti pio-t nem tudtok venni, Miskolcon meg Plextort nem lehet venni, azt nem hoz senki, pedig 712A-t akartam venni, de most már hajlok a 716A felé...
Aki pio-t akar venni jöjjön Miskolcra és dobjon meg egy plexszel...

(#67) Drizzt válasza Bullet_ (#66) üzenetére


Drizzt
nagyúr

:DDD

Amúgy: Az ASUS1604P, LG-4160B(2év gar), Teac w516G, NEC 3500A, Pio 108, meg Plex 16* közül melyiket vennétek, ezek beleesnek a kíván árba, bár a Plex egy kicsit kilóg, milyen sorrendben javasolnátok őket, ha nincs a boltban, akkor tudjam, hogy milyen legyen a precedenciám. :D

Aki tud az eddig nem említett Teac, vagy Asusról valamit, az ne tartsa magában!!!

I am having fun staying poor.

(#68) erdoke válasza Bullet_ (#56) üzenetére


erdoke
titán

Az a hülye, aki még nem próbálta, és lehülyézi azt, aki igen. :U
Elárulod akkor, hogy miért fizetsz több mint kétszeres árat a Plextorért az NEC-hez képest, ha még 16X se tud írni? 180-ért kapható olyan lemez, amit a megfelelő íróval nyugodtan lehet 16X írni.
Megfizethető Blue-Ray író és lemez még a fasorban se lesz két év múlva.

A legjobb aláírás a héten

(#69) erdoke válasza Bullet_ (#57) üzenetére


erdoke
titán

Nem szidom, csak látom, hogy milyen. Ugyanolyan élőben is mint amit a nagy fórumokon írnak. 12X-ig teljesen jó, 16X gáz. Az MSI-m (BenQ 1620) szarrá veri +R lemezekkel úgy általában is, 16X sebességnél meg végképp. 16X a Piom és az NEC-m is sokkal jobb. CSak az A07-em gyengébb ebben, mert az csak 8X tud írni. :D

A legjobb aláírás a héten

(#70) erdoke válasza Drizzt (#67) üzenetére


erdoke
titán

Dobozos Asus a legjobb vétel ezek közül (= Pioneer 108).

A legjobb aláírás a héten

(#71) Drizzt válasza erdoke (#70) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nah, én is ezen gondolkozom. Azért inkább ez, mint a sima pio, mert azért csak másképp néz ki a fa alatt.

Boráros tér közelében, vagy a 4-6 vonalán nem tudjátok, milyen sztech boltok vannak?

I am having fun staying poor.

(#72) kribe válasza Bullet_ (#65) üzenetére


kribe
őstag

Köszi szépen, beugrom majd a ''sötétkomp''-ba, aztán hátha szerencsém lesz :) Remélem nem olyan ál-108-ast árulnak ott is mint amit a Pio topicban említettek :)

Respect.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#73) Bullet_ válasza erdoke (#69) üzenetére


Bullet_
tag

A 712A jó vételnek számít??Bár nem ír DL lemezt...
Azt szeretném tudni, hogy milyen idős az agyonsztárolt NEC és mennyi lemezt írtál ki vele?


[Szerkesztve]

(#74) Bullet_ válasza kribe (#72) üzenetére


Bullet_
tag

Mára hoztak árut, és mostanában csak azt szolgálják ki aki megrendelte, de próba szerencse...Nagyon vigyázz a ''Sötétkomjjúterrel'', nézdd meg mit veszel és sztem jobb ha ki is próbáltatod..

(#75) erdoke válasza Bullet_ (#73) üzenetére


erdoke
titán

A 712 talán a legjobb nem DL-es író, de jó vételnek nem mondanám, mert a tudásához képest is drága.
NEC vadi új, és még nincs is a gépben. :D

A legjobb aláírás a héten

(#76) Thunder78


Thunder78
senior tag

Lehet hogy drága a Plextor, és gázos a 16X-os írásban, de szerintem akkor is a legmegbízhatóbb. Már ha számít a végeredmény a lemezen.
Meg mint ahogy már korábban olvastam mástól, úgysem érdemes 4x sebesség felett írni, ha sokáig szeretnétek még nézni azt a filmet asztali dvd-be. Adat lemeznek esetleg 8x-en mehet (Plex-szel legalábbis).

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#77) Bullet_ válasza erdoke (#75) üzenetére


Bullet_
tag

Csak azért, mert valszeg nem fog annyi lemezt megírni, mint a Plex...Én 2*esen fogom írni a lemezeket, de nem akarok évekig írót venni...
Még azt szeretném tudni, hogy a Pioneer-ra hány DVD megírást biztosítanak a garanciában???(a plexre 500db fölött)

(#78) Bullet_ válasza Thunder78 (#76) üzenetére


Bullet_
tag

Ember!!Nálatok nem pereg a vakolat???

(#79) erdoke válasza Thunder78 (#76) üzenetére


erdoke
titán

Ez mind urban legend. Mivel az ''adat'' lemez semmiben nem különbözik a DVD-Video-tól szerkezetileg, ezért nem értem, hogy miért lehetne azt 8X sebességgel írni, míg a filmet csak 4X-en. Minden az író-lemez-olvasó kombinációtól függ, nekem bizonyos összetételnél nincs gondom a 16X írással sem, míg más esetben a 8X is sok.
A megírt lemez minőségét tekintve ott vannak a tesztek, nagy átlagban semmivel sem jobb a Plextor mint az említett másik 3-4 márka írója.

A legjobb aláírás a héten

(#80) erdoke válasza Bullet_ (#77) üzenetére


erdoke
titán

Ha 2X fogsz lemezt írni, akkor jól tárazz be, mert lassan már nem kapsz 4X lemezt se. A 8X és gyorsabb lemezeket pedig sok író nem is írja meg 2X sebességgel, és esetenként a lassabban írt lemez gyengébb minőségű is.

A legjobb aláírás a héten

(#81) Drizzt válasza erdoke (#79) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hehe, ez igaz, de általában az asztali dvd-k régebbiek, mint pl.: a dvd-írók, így valószínüleg azért írta, hogy az adatot lehet gyorsabban is írni, mert a számítópées olvasók általában jobb olvasási tulajdonságokkal rendelkeznek. De ez lehet, hogy tévhit, én nem tudom, általában melyik a jobb\rosszabb.

I am having fun staying poor.

(#82) Bullet_ válasza erdoke (#80) üzenetére


Bullet_
tag

2*esen fogok megírni 8*osan írható lemezeket..LOL
Minden lemezt 12*esen írsz???Te meddig akarod ezekez beolvasni???Jövő ilyenkor csak egy nagy kupac sz@r lesz mind...

[Szerkesztve]

(#83) Sanya


Sanya
nagyúr

még van nem dual dvd író a boltok polcain?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#84) Bullet_ válasza Sanya (#83) üzenetére


Bullet_
tag

van: pio 107, plex 712a..pl..

(#85) Loha


Loha
veterán

És mi a véleményetek a TEAC W516D-ről?

(#86) PPeter válasza Loha (#85) üzenetére


PPeter
addikt

Pioneer DVR-108 bele van, innentől kezdve mindent megtalálsz a megfelelő topikban.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#87) erdoke válasza Bullet_ (#82) üzenetére


erdoke
titán

Ezt a kijelentést mire alapozod? Kizárólag felső kategóriás minőségű lemezeket használok saját célra. A 8X megírt februári lemezeim is tökéletesen olvashatóak még.

A legjobb aláírás a héten

(#88) Bullet_ válasza erdoke (#87) üzenetére


Bullet_
tag

Hát ha megteheted,hogy 800ftot költs egy DVD lemezre...(azt mondod minőségi:TDK,Verbatim az eredeti, amit boltokban vásárolsz az ennyi)

(#89) erdoke válasza Bullet_ (#88) üzenetére


erdoke
titán

249-ért van Verbatim valamelyik hipermarketben. ;) Ismerőstől 180 a 8X +R Fuji, 150 a 8X -R Verbatim és 140 a 8X +R Platinum hengerben.
Sokkal fontosabb a minőségi lemez mint az író, ha még erre nem jöttél volna rá...

A legjobb aláírás a héten

(#90) Bullet_ válasza erdoke (#89) üzenetére


Bullet_
tag

Én is beszereztem ilyen ''minőségi'' hengeres Verbatimot...
Ez nem tűnik eredetinek a Verbatim oldala nincs lefolyva!!, ennek meg igen, ha jobban megnézed...Inkább a Philips-re jellemző...

(#91) Bullet_ válasza Bullet_ (#90) üzenetére


Bullet_
tag

Ja ezen is rajta volt a Verbatim borítás meg ilyenek, de felmentem a Verba oldalára és ilyen kinézetű DVD csak a 4* lemezből van...

(#92) erdoke válasza Bullet_ (#90) üzenetére


erdoke
titán

Nálam teljesen jó 12X írva is, engem ez érdekel. Nem kérdezősködtem, hol vette, a boltban se szoktam...

A legjobb aláírás a héten

(#93) Bullet_


Bullet_
tag

Itt a gond! Hamisításról nem halottál???
Szted, miért ilyen olcsó??? Nem az áfa miatt...A saját kis hasznát pedig ő is ráteszi....(vagyis kb 120ftért veszi)
Minap láttam, hogy kölyök árulja: Verbatim DVD (Mitsubitsi alap) 190ft...

(#94) PPeter válasza Bullet_ (#93) üzenetére


PPeter
addikt

Nem láttam még hamis Verbatim DVD-t mostanában (régebben volt, hogy valami kókler Princora szitáztatott Verbatim logós lemezzel próbálkozott, de nem igazán jött be nekik szerintem). A lemezek nem azért ilyen olcsók, mert hamisak, hanem mert nemcsak az ÁFA, hanem a nettó 150 Ft-os ARTISJUS matrica sincs rajtuk. Szerintem egy kicsit tájékozódj, mielőtt farkast kiáltasz :U.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#95) Atis!


Atis!
csendes tag

Hello!

A NEC-2500A DVD íróhoz milyen patch kell hogy képes legyen Dual-t írni?
Honnan tölthető le?

Előre is köszi!

(#96) Drizzt válasza Drizzt (#81) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nah, megrendeltem végül a Dvd-írót. Holnapra legkésőbb meglesz...

I am having fun staying poor.

(#97) Bullet_ válasza Drizzt (#96) üzenetére


Bullet_
tag

Milyet veszel??

(#98) Drizzt válasza Bullet_ (#97) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Asus.

I am having fun staying poor.

(#99) gergod


gergod
tag

Miért nem vártok amíg kijön a kétrétegű újraíró? Az az érdekes nem ez a gány 1xesen írható. Csak lehúznak minket a gyártók.
Nincs értelme most írót venni.

(#100) Drizzt válasza gergod (#99) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Totál mindegy, tesómnak akármilyen jó lenne, de én úgy döntöttem, hogy akkor már az elérhető legjobbat adjam.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.