Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen cordless optikai egeret? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Petester


Petester
senior tag

Hi all!
Vettem egy ilyen egeret, de nem vált be. (Logitech Mousman)
Holnap vissza akarom vinni a boltba, de nemtom milyen egérre cseréljem.
Kinek milyen tapasztalata van e téren?
Ha lehet, legyen töltö is hozzá!
Thx! Petester

(ó\_!_/ó)

(#2) PodMAN válasza Petester (#1) üzenetére


PodMAN
senior tag

Logitech MX700. Nagy álmom egy ilyen rágcsáló.

(#3) LukE


LukE
veterán

cordless trackman optical, 2-ből 3 feltétel kielégítve:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) LukE


LukE
veterán

Logitech cordless trackman optical, 2-ből 3 feltétel kielégítve:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#5) Cathfaern válasza Petester (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Logitech MX700

(#6) róland


róland
veterán

MX700

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7) mura81 válasza Petester (#1) üzenetére


mura81
senior tag

Én logitech Cordless desktop opticalt használok és nagyon jó, bár ez bill+egér, ha javasolhatom akkot mx700, drága, de minden egyes buznyákot megér!:DD

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#8) up


up
senior tag

Hm... én fogdostam mx700-at a Media Marktban, de nem állt rá a kezem. Nekem egy Dexxa Wireless Optical-om van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon kényelmes fogású, preciz (játékra is), jó helyen vannak a gombjai, halk, pontos és megfelelő lépésközű a görgője. Van hozzá egy faintos kis töltő, amibe bele kell állítani, ha nem használod, nagyon vagányul néz ki :). Egyetlen hibája, hogy a szoftvere kissé butácska, szerettem volna alt+tab-ot mappelni az egyik gombjára, de azt pont nem lehet. Egyébként sirály, akksit is adnak bele, de rakhatsz bele izmosabbat, és akkor tovább bírja. Dexxa weboldalát most hirtelen nem találom, de ott láthatsz róla képet, meg biztos máshol is. :)

(#9) róland válasza up (#8) üzenetére


róland
veterán

Az is Logitech, csak az előző széria. (Ha lehet még a Logitech/Dexxa esetében szériákról beszélni.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#10) up válasza róland (#9) üzenetére


up
senior tag

Jaja.

(#11) Petester


Petester
senior tag

A töltö nem vágja haza egy idő után az aksit? Mennyi ideig bírja az aksi az állandó rátöltéssel?

(ó\_!_/ó)

(#12) up válasza Petester (#11) üzenetére


up
senior tag

Ha az enyémet kérdezed, akkor
- kb egy nap folyamatos használatot bír, de ez a hozzá adott kicsi akksi, csak 700mAh-s. Ha teszel bele egy nagyobbat, azzal tovább elvan
- kétlem, hogy tönkretenné, mivel ez ilyen használatra van kitalálva. Ha mégis, akkor cserélheted: két ceruzaakksi ilyen hosszú időre számolva jelentéktelen kiadás (1-2e ft). De nekem már vagy másfél éve ezekkel megy.

(#13) Petester válasza up (#12) üzenetére


Petester
senior tag

Szerintem nálam is ennyit bírna. Ami most van, ahhoz nincs töltő és nem akarok minden héten új elemet venni. Szal inkább kifizetem azt a 15 ezer plusszt.
Thx mindenkinek!
Bye! Pete

(ó\_!_/ó)

(#14) up válasza Petester (#13) üzenetére


up
senior tag

Amúgy én 8-9ezer körül vettem újonnan. Lényegesen az mx700 alatt van és szerintem jobb is, bár ez szubjektív. :)

(#15) gesuz


gesuz
senior tag

A4tech-ekben is gondolkodhatsz HOZZÁ adnak négy aksit melyből ha kettőt használ a másik kettőt a vevő tölti.
Az a lényeg logitech cordless opticalt ne vegyél még nem láttam olyan sz@r egeret mint az:(

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#16) LordX válasza gesuz (#15) üzenetére


LordX
veterán

Azért jó cucc az...
Ha nem játszasz vele az időd 100%-ában FPS-t, akkor jó...

Nekem bevált, és nem fogok 20e-t kiadni, mert annyival nem jobb az MX700.

Ha újonnan venném, mondjuk inkább, mint ez 14e-ét...

(#17) gesuz válasza LordX (#16) üzenetére


gesuz
senior tag

Nem tudom én egy órát használtam prohardverre,de nem cserélném le a 3eFt egeremre ingyen se:(

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#18) atus válasza gesuz (#15) üzenetére


atus
senior tag

Elhiszem, hogy késő van, de ettől még nem kellene ekkora badarságokat beszélni. Még a végén elhiszi valaki amit mondasz. Ha nem házigazda lennék, most valószínűleg valami nagyon csúnyát mondanék neked amit utána kimoderálnának...
Azért a logitech cordless opticalnál létezik szarabb egér. Lehet, hogy te eddig életedben csak ilyet és MX-et láttál, akkor nem szóltam semmit. De nem tartom valószínűnek, hogy nem találkoztál még soha életedben másik egérrel. Nekem az általad említett (LogiCoOpt) egerem van, egy a4tech dual scroll-os cuccról váltottam rá, és mondhatom megváltás. Nem FPS harcos, ráadásul nehéz is, ez igaz. Amikor megvettem, hirtelen a Hardcore botok is elnáspángoltak Q3ban. Egy délután vga-hűtő tesztelés után megint úgy ment, mint régen, szóval csak megszokás kérdése. Az meg, hogy ennél szarabb egér nem létezik, egész egyszerűen felháborító állítás. Egy igényesen megtervezett, összerakott, minőségi anyagokból összeállított, nagyon kézreálló, négygombos, scrollos, optikai, rádiós egérnél _én_személy_szerint nagyon könnyen el tudok képzelni rosszabbat. Sőt, talán ennél 5 jobb egeret nem is tudok hirtelen felsorolni.
Értem, hogy neked nem jön be, de akkor azt mondd.
Ha valamit nagyon rühellek, az az barokk túlzással cizellált alaptalan fikázás...

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#19) Petester


Petester
senior tag

Na most akkor mi legyen? Egyesek istenítik az mx 700-at mások azt mondják van tőle jobb is. Akkor most már lehet indokokat is mondani, hogy miért nem jó, ill miért jó. Én se szivesen adok ki ennyi pénzt, de egeret se minden hónapban veszek. Ez nekem legalább 3 évig fog tartani, gayit meg nem akarok venni.

(ó\_!_/ó)

(#20) tomcs válasza Petester (#19) üzenetére


tomcs
őstag

mx700 vevoje ilyen dokkolo renceru tolto.. mondjuk nekem azota van kuldo toltom is fenykepezogephez de ez is megteszi, legjobban ugy jarsz ha meg veszel hozza 2 masik ceruzaakkut es felvaltva hasznalod oket mert ratoltest akarki akarmit mond nem szeretik az meg nem jo ha pont hasznalat kozben merul ki. 1 toltessel igy nekem par (3-4-5) napig birja hasznalattol fuggoen, es ez az ertek amiota megvan nem csokkent (kb fel eve)

ami nem tetszik benne az a festett ezust felulet, fakulasra es kopasra hajlamos valamint a taskvalto gombot meg egyszer nem hasznaltam rajta es azt ha jol tudom nem le7 jatekhoz se beallitani de nem probaltam meg. nehezebb mint az atlag optikai de mind a formaja mind a sulya megszokhato, engem inkabb a pehelysulyu egerek zavarnak. vevoegyseg megfelelo elhelyezesevel kenyelmesen megy agyrol, valamivel a megadottnal messzebbrol is. reakcioideje nem igazan zavar, viszont elkezdi ''pihentetni'' magat azaz egyre lassabban villogtatni a ledet, takarekon csak 2-t villan masodpercenkent es ilyenkor nem is erzekel mindent, szal neha van amikor megpockolom es a kepernyovedo meg marad ahogy volt, viszont gombbal ''ebresztesre'' nincs szukseg mert teljesen sose kapcsol ki. szurke butorlap szamgepasztalon es agynemun tokeletesen megy. asszem ennyi eleg is lesz rola

(#21) Petester válasza tomcs (#20) üzenetére


Petester
senior tag

Játékra használod? A reakcióidőt csak a hosszú nem használás után mondtad, vagy használat közben is lassú?
HA a festék meg lekopott, akkor meg lefestem magam. :DDD

(ó\_!_/ó)

(#22) tomcs válasza Petester (#21) üzenetére


tomcs
őstag

arra ertettem amikor pihire kapcsol, ez ilyen 10masodperc nagysagrendu lepesekben tortenik fokozatosan szal jatek kozben nem fogod ezen kapni magad

nalam megjarta unreal2-t, mohaat, mohaa:sh-t, par rtst meg ilyesmit. erezheto lagot normal hasznalat kozben egyaltalan nem csinal, bar ezt inkabb probald ki. elfelejtettem mondani, akkor le7 problemas ha nagyon lassan 1pixeleket akarsz rajta mozditani ugyanis ha leallsz egybol lekapcsol kisebb fenyerore. jatekban meg normal hasznalatban ez nem sokat szamit, viszont grafikai munkahoz ezt 1 picit szerencsetlennek tartom (en ezt kb 2 hettel a hasznalatba vetele utan vettem eszre egyaltalan)

(#23) atus válasza tomcs (#22) üzenetére


atus
senior tag

Ez először nálam is előfordult, de mostanában már nincs ilyen gáz. Hozzá lehet szokni könnyen. Mondjuk úgy, hogy meg kell tanulni használni. Mint sok minden mást.
Ami hátránya, hogy soha nem kapcsol ki teljesen, még ha a gépem ki is van húzva a konnektorból, akkor is pislog a piros led az aljában. BIOS-ban nem lehet állítani, az alaplapi jumper-állításra meg rá se hederít. Emiatt pár hetente kell elemet tölteni benne...

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#24) PodMAN


PodMAN
senior tag

NEkem egy vezetékes optikai Logitech MouseMan Wheel Optical egerem van. Ennél nehezebbet még nem láttam. Haverom MX500-a jóval könnyebb, gondolom az MX700 is ugyanolyan súlyú.
A festék kopás meg szerintem amiatt lehet, mert a Logitecheket hamisítják mostanában. ÉN csak akkor vennék Logitechet, ha a bolt megadja rá az 5 év garit. Akkor biztos lehetsz benne hogy eredeti a cucc.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen cordless optikai egeret? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.