Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enemy


Enemy
aktív tag

Behalt az ABIT AT7-max 2 lapom.. ezt kellene helyettesíteni valamivel....

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#2) Club válasza Enemy (#1) üzenetére


Club
őstag

Gigabyte 7N400 Pro2
Ficsörök:nForce2ultra, 5PCI, 8xAGP, 4ATA133R+2SATA, 2DualCh.DDR400, FSB400, 1Gbit, hang.
Ez szerintem tutti jó vétel.

(#3) klewy válasza Enemy (#1) üzenetére


klewy
aktív tag

ASUS a7n8x deluxe UA.mint elébb :)

music4ever

(#4) klewy


klewy
aktív tag

Itt 1 okosság:
http://www.asus.com/products/mb/socketa/a7n8x-d/overview.htm

music4ever

(#5) klewy válasza klewy (#4) üzenetére


klewy
aktív tag

Hurrá!Kvázi-tag lettem!!!!

music4ever

(#6) bogingrol válasza Club (#2) üzenetére


bogingrol
aktív tag

Csak erdekelne,hogy a gigabyte-on a SATA-nak meg a RAID-nek kulon van e a BIOS-a?Hogy a kerdes ne tunjon olyan benanak mint amilyen,arrol van szo hogy osszevissza 5 darab dógot (hehe) kene rakotnom,es a RAID-re kotnem mondjuk a rendszer hardot,igy maradna meg a tobbinek is elek hely,na ez az MSIK7N2 Delta ILSR-vel nekem nem sikerult,es lehet el tudnam bizniszelni a Deltat egy Gigabyte-ert.Eleg bizalomgerjesztoen nez ki a lap,de eleg sok rosszat hallottam a DualBiosarol,meg azt mondjak igen csak melegszik...

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#7) Club válasza bogingrol (#6) üzenetére


Club
őstag

Itt egy teszt a Ph-ról:[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=285&p=1[/L]
Bár itt nem konkrétan erről a lapról van szó, hanem a jóva szerényebb felszeretségűről, de kezdetnek nem rosz.
Eddig megvallom őszintén, Gigabyte-ról rosszat még nem halottam.
Viszont hogy megoldható-e az áltatad említett probléma, aztat sajnos nemtudom:)

(#8) bogingrol válasza Club (#7) üzenetére


bogingrol
aktív tag

Koszke!Amugy ha valakinek szinten ugy ki van diszitve a gepe mint az enyem akkor ajanlom neki a gigbyte-ot,de legalabb is azt hogy olyan lapot nezzen amin KULON van 2 SATA,2 PATA RAID, ES 2 PATA IDE csatlakozo.En az MSI haromas elrendezesevel nagyon beszoptam,ha jol ertelmeztem ott a SATA es egy darab PATA van tul. keppen RAID-be,ES SAJNA A GYARTO A HONLAPON ES MINDEN MASHOL MEGJELENO NYILVANOS SPECIFIKACIOBOL KIFELEJTETTE HOGY AZ IDE3-RA (a SATA csatlakozokkal RAID-elt(vigyazat,szoujjitas) csatlakozora ) CSAK EGY EGYSEGET LEHET KOTNI.Ez az info egyedul a konyvben szerepel amit a lappal kap az ember.Lehet hogy en vagyok tul nagy lama es ez masnak nyilvanvalo,akkor bocsi....

[Szerkesztve]

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.