Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Mikrotik DDNS beállítás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Amd_Boy


Amd_Boy
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy üzemel egy szerver a routeren. A szükséges port forwardolva van a külső háló fele, külső hálóról működik is. Belső hálóról belső IP címmel szintén egyértelmű, hogy elérhető a szerver. Viszont ha belső hálós gépen adom meg a DDNS címemet, és úgy próbálok a szerverre csatlakozni nem működik. (Ha bárki mástól egy másik netről próbálom a akkor működik, csak a sajátomról nem. Az eddigi routeremmel ez szépen működött. (Teszt céljából, néha megnézném a DDNS-emmel elérhető e a szerver.) Mit kell tennem, hogy az én belső hálómról indulva is elérhető legyen a DDNS-emmel a szerver? :W

Üdv: Csabi

(#2) at3ssz válasza Amd_Boy (#1) üzenetére


at3ssz
csendes tag

Sajnos én is így vagyok ezzel, mezei Routereknél nem volt gond de ez a Mikrotik kicsit összetettbe, szerintem valami hiányzik valami beállítás, hogy ez megvalósuljon!

(#3) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na ezért kár volt topikot nyitni! Van egy elég régi és ettől kicsit aktívabb Mikrotik topik, de tényleg csak kicsit, go oda a kérdéssel, és érdeklődjetek a "NAT Loopback" után, az kell nektek! Vagy ha ott nem, akkor a router gondok is megteszi!

[ Szerkesztve ]

(#4) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Átirányítás után a topikot zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Mikrotik DDNS beállítás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.