Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Mikroszaggatás

Hozzászólások

(#11) Passape


Passape
tag

Érdekes én meg pont most akarok kicsit megkésve xp ről win7re váltani. MW2-re kell csak nem vagyok nagy új játék fan inkább csak társaságkedvelő de a hideg kiver a wowtól :D 4850-esem most akarom lecserélni mert azt hittem hogy amiatt röcög néha, meg reméltem win7 64 bittől is javul majd a helyzet, de nem nyugtattatok meg. maradt még előző évből két kicsi 32-es transcend ssd-m de eddig csak az egyikről ment és csak a winxp, a mw2 a WD caviar green-re volt feltolva mondván annak nem kell úgyse folytonos pörgés. Kipróbálom milyen a helyzet egy raid 0-s 64 megás ssd-s rendszerrel win7-tel, arra már a játék maga is felfér talán a rendszer mellett, aztán beirkálom mire jutottam. Hamár téma valakinek tapasztalata hogy videókaritól mennyire függ ez a "laggolás"? mondok példát 4870X2 2G-nél vagy 6850 1G-nél röcög vaj'h jobban? Egyébként gyanítom hogy a probléma valahol ott válik láthatóvá, hogy több helyen is olvastam hogy az FPS stabilitása a geforceoknál jobb, mélyebbre nézve aztláttam hogy konkrétan ha nagyobb a busz sávszélessége akkor az átlag Fps és a min Fps közelebb van egymáshoz, ha meg időintervallumot néztünk akkor nem volt annyi eltérés. Lehet, hogy egy 384bit kevésbé "karcol" mint egy 256 bit vagy akár 128 bit? Vagy tök evidens dologról kérdezek?

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Mikroszaggatás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.