Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Játszottam pár órát az elmúlt napokban, nem volt még sok időm rá.
Első benyomások: az első területen (Minas Ithil) még nem sok mindent mutatnak meg az új játékmenetbeli elemekből, volt is egy kis hiányérzetem. Ez simán lehetne a Mordor is.
A látványon nagyon minimálisat csiszoltak csak, alig szebb valamivel a játék, mint a Mordor volt (cserébe a gépigény is korrekt).
Sok a Mordorból egy az egyben átvett, rehashed szöveg, ork-beszólás is (the strategy is flawed, stb.).
Az egyszerű gruntok is gyakran ismételgetik ugyanazokat a hülyeségeket egymás után, a Mordorból nincs ilyen emlékem (10 napja végeztem vele, elég frissek az emlékek).
Szóval láthatóan nem fektettek nagy hangsúlyt a körítésre.
Vannak viszont új mozdulatok, animációk már a játék elején is. A harc nagyon hasonló a Mordoréhoz, de azért nagyon picivel taktikusabb már az elején is, ami jó.
Az az igazság, hogy nekem a régi skillfa jobban bejött, és a gemes rendszernél is jobban tetszett a rúnázgatás.
Van egy olyan érzésem, hogy csak azért lettek "átdolgozva" a játéknak ezen részei, hogy legyen valami látszata annak, hogy csináltak is valamit három évig a fejlesztők. Gyakorlati hasznát nem látom eddig a változtatásoknak.
És akkor jöjjön ami tetszett: az új Nemesis-rendszer már az elején is igen szórakoztató, a kapitányok kergetése továbbra is a legerősebb része a játéknak (eddig, írtam hogy még csak pár órám van benne).
Már az első terület sem kicsi, de ha kizoomolsz a térképen látszik, hogy csak egy apróbb része lesz az összes bejárható területnek.
A cserélhető itemek, rare/legendary loot is jópofa. Ezekhez tartozik challenge is, ha szeretné az ember az általuk nyújtott bónuszt maximálisan kihasználni.
Összességében véve nem tűnik rossznak eddig a játék, csak három év után azért többet vártam volna.
Kíváncsi leszek az ostromra, meg a játék későbbi szakaszaiban a hierarchia manipulálására, hogy ezek merre billentik majd a mérleget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.