Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) k-adi válasza atainprison (#100) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha beküldöd pits fightba akkor se emel szintet neki ha győz? hm, ez érdekes! kösz az infot

(#102) atainprison válasza k-adi (#101) üzenetére


atainprison
senior tag

Sehogy sem lehet elvileg emelni a szintjét. Bár én még nem kísérleteztem vele, de ezt olvastam. Összességében nem sok értelme van a felélesztésnek, talán csak annyi, hogy a story befejezése után kapott geart úgy lehet fejleszteni.

(#103) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Olyanba futottam bele, hogy ostromon kívül sikerült levágnom a főnököt és most nem tudok ostromolni.
Hiába léptettem az időt megyek másik területre ugyan úgy üres a torony...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#104) k-adi válasza Egonyolc (#103) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hogy tudtad leölni az Overlordot ostomon kívül? :D ez érdekelne

(#105) Egonyolc válasza k-adi (#104) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

A második terület amire még act1-ben át lehetett menni. Csak azért írom, mert lehet, hogy azért bugzott..

Szóval volt egy bodyguardja jelölve, oda mentem és ott volt vele együtt.

de lehet, hogy azért mert ez még egy "korai" verzió ami azóta se lett frissítve... :B

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#106) Egonyolc válasza Egonyolc (#105) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

nah úgy néz ki mára meg gyógyult...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#107) k-adi válasza Egonyolc (#106) üzenetére


k-adi
nagyúr

hogyan? magától vissza spawnolt? :D

(#108) Dendytv


Dendytv
senior tag

Hát nálam most pihen :( egyszerüen nincs rá időm ! Napi 2-3 óra pubg meg a soroztaok amiket nézek ! Hétvégén meg 4-óra pubg +film +sorozat ! A pubg most minden időmet elveszi :) majd talán karácsonykor mikor nincs meló! Köszönöm, hogy itt lehettem, majd jelentkezem ha leszrá időm addig is mindenkinek jó Játékot kívánok hozzá :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#109) Egonyolc válasza k-adi (#107) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

nem, pihent egy napot és lett új Commander.

Ha csak simán "wait"-tel léptettem az időt akkor nem került elő...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#110) TommyGun válasza Egonyolc (#109) üzenetére


TommyGun
őstag

Szerintem ezt annak is javítania kéne ha átmész másik területre talán :F

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#111) Egonyolc válasza TommyGun (#110) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

mentem össze vissza, de kellett neki egy log off log on, ezek szerint.

ha már,

30-as szintű vagyok, meg van a déli sziget, meg két másik terület (a kezdő melletti, meg a munkahelyről vagyok nem emlékszem...). De a vulkános területnél átlagban jóval magasabb szintűek a kapitányok, vagy vissza kéne menni a Városba?
Ki milyen sorrendben vette végig a területeket?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#112) Peace válasza Egonyolc (#111) üzenetére


Peace
nagyúr

Mire végzel a többi területtel, addigra szintben lesznek a 30-40-es területen lévő mobok is. Értelemszerűen azt hagyd utoljára.

(#113) csababarca


csababarca
őstag

akit kineveztem várkapitánynak elárult:D francba

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#114) EmThor


EmThor
addikt

Nagyon örülök hogy a júliusi javításban átalakították a végjátékot, a harmadik fejezetet.

Korábban 10 körben kellett körönként egy vagy két várat védeni, erre nem volt türelmem, de most már csak három kör van: az első kettőben 1-1 vár, az utolsóban pedig 3. Utána átvezető videó és stáblista. Aztán jöhet a két kiegészítő.

Kivették a mikro tranzakciókat is, bár játékbeli miriammal is lehetett ládát venni, az erősebb orkok miatt néha hasznos volt. Miriamot most szereztem sokat a régi felszerelések szétbontásával és abból lehet 500 pontért 5 szintet fejleszteni az orkokon. Egyébként sok lenne az unalmas gyűjtögetés.

Nekem nagyon tetszett az eddigi történet is, kíváncsi vagyok merre viszik majd tovább a játékot.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#115) jamez


jamez
senior tag

Valaki játszik ezzel a remek játékkal még?

Már új területeken vagyok, de mintha nem tudnék visszaugrani a legelső helyszínre. Nem működik a fast tarvel a tornyokba.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#116) atainprison válasza jamez (#115) üzenetére


atainprison
senior tag

Van egy rész a sztoriban mikor limitált ideig nem tudsz visszamenni, de utána újra elérhető lesz az összes terület. Nekem már van benne 250+ órám, szóval egy ideje nem játszom, de biztos visszanézek még valamikor.

(#117) jamez válasza atainprison (#116) üzenetére


jamez
senior tag

köszi. :)
Van ennek a játéknak vége? :D :D :D
40%-ot ír ki nekem, de csak 30 van benne.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#118) atainprison válasza jamez (#117) üzenetére


atainprison
senior tag

Sztori szempontjából van vége, de utána is tovább lehet játszani.

(#119) Polllen válasza EmThor (#114) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ugyan régi poszt, de ennek örülök. A 3. körnél járok és amikor megláttam az IGN-n a végigjátszásban, hogy 10 kör van, majdnem le is töröltem. Értem, hogy Shadow of War, de az egész játék alatt ez ment. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#120) jamez válasza Polllen (#119) üzenetére


jamez
senior tag

Érdemes kitartani. Csak ne veszítsd el a védelmet egyik várnál sem.
Most játszom a csajjal a történetet.
Kb 60 órám van benn eddig. Meddig lehet fejleszteni Taliont?

[ Szerkesztve ]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#121) Polllen válasza jamez (#120) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lvl 80, ha minden igaz.

Végigcsináltam végül. 1-2 védést buktam, de visszafoglalni sokkal könnyebb volt, mint bevédeni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#122) jamez


jamez
senior tag

Most a csajos történetet viszem, elég jó lett az is. Épp összecsapni készülök a sárgaszemű Talionnal. :Y

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#123) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok
Most kezdtem el a játékot brutálisan leköt. A tegnapi nap 10 órát raktam bele :D
Az elődjével is eljátszottam de ez most valahogy még jobb lett. :D Én az első szálat viszem 11% tartok még csak :D

(Ithildin door)
Egy kérdés az első pályán össze kellett gyűjteni ilyen fal írásokat, és a lenti templomnál a szöveget beilleszteni. Nekem a térkép csak 5/6 ot mutatott. A 6. ot mikor lehet megtalálni? Vagy bug os a játék?

Crypto

(#124) atainprison válasza CJ3 (#123) üzenetére


atainprison
senior tag

Minden összegyűjthető cuccost megtaláltam a játékban, szóval azt is biztos meg lehet, nem hinném, hogy bugos.

(#125) CJ3 válasza atainprison (#124) üzenetére


CJ3
senior tag

Rájöttem :D Kicsit Assassin's Creed flash... a tornyok-at meg kell hódítani, mert akkor látom a megszerezhető dolgokat
. Mos tmár Lvl 20-as vagyok :DDD Nagyon belelendültem.

Crypto

(#126) jamez


jamez
senior tag

a végefelé már 80 körül leszel. jól jön az erődök bevételénél.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#127) atainprison válasza jamez (#126) üzenetére


atainprison
senior tag

#125) CJ3:

Elég jó kis játék, kb. 190 órám van benne, de még mindig előveszem néha.

[ Szerkesztve ]

(#128) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Elég régen halott a téma amint látom, de hátha tud nekem valaki segíteni. Miután átmentem az erdős része (3. terület) és elkezdem gyűjteni a kapitányokat akkor egyszer bejön a Brúz csávó aki adja a tanácsokat és miután elmondta a mondandóját lefagy a játék. Többször próbáltam különböző grafikai beállításokkal, gép újraindítás után is, frissített driverrel, de sajnos ugyanaz. A konfig i3770 & 1050Ti, eddig nem volt ilyen gond, Steam-ről van a játék.

(#129) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Hátha :)
Meg van már egy jó ideje a játék, de más volt ami lefoglalt, de ma belekezdtem.

Van egy dolog ami marhára zavar, mégpedig az, hogy ugye itt a SPRINT az alapból a SPACE-re van rakva, sok egyéb cuccal egyetemben.
Én viszont megszoktam, hogy ilyenre mindig a LEFT SHIFT-t használom, amikor viszont át akarom állítani, akkor a teljes csoportot, ami arra a billentyűre van bindelve átállítja.
Ez tényleg így működik? Mert akkor ez nekem nagyon gáz :U
Csak a futást szeretném átrakni, mert állandóan félrenyomom (meg még pár másik billentyűt, pl lopakodás), és így játszhatatlan, mivel teléjesen másképp van nekem beidegződve az irányítás...

;) - The Power of the Light Side

(#130) Pikkolo^^ válasza Anonymus23 (#129) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Előtte és a State of Decay 2-vel játszottam és ott is mások voltak, de szépen megszoktam. Szerintem így is játszható, az átállításra nem tudom a választ.

(#131) Anonymus23 válasza Pikkolo^^ (#130) üzenetére


Anonymus23
veterán

Agond inkább az, hogy párhuzamosan játszok más játékkal, amit évek óta játszok, és nem akarok átszokni másra, mert ott meg ezek a billentyűk a megszokottak.
Jellemzően nem ennek a játéknak a kiosztása a megszokott, pl ugrás mindehol (99%) space-re szokták tenni, itt meg valami más, most nem ugrik be.

;) - The Power of the Light Side

(#132) Georg00001


Georg00001
friss újonc

Sziasztok egy olyan miatt érdeklődnék hogy a játék 99%-os viszont a Nemesis Missio pedig 91%-on megállt , de látom hogy van még 3 vagy 4 elfoglalandó terület de nincs ott ellenfél, ilyenkor hogy tudom megcsinálni valahogy hogy oda kerüljön egy kapitány vagy valaki akit legyözhetek és feloldjam a területet, vagy ez ennyi lenne és vége ? Válaszotokat elöre is köszönöm. :)

(#133) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Kis érdekesség :) Valaki nagyon sok időt tett ennek az orknak a fejlesztésébe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.