Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Metál (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dj Polc


Dj Polc
tag

Metál mint zene.Mindenről de tényleg mindenről ami ezzel kapcsolatos, kicsit is kötődik hozzá arról lehet itt beszélni.
Események, előadók albumok s a többi.

(#2) #65675776 válasza Dj Polc (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#3) Dj Polc válasza #65675776 (#2) üzenetére


Dj Polc
tag

Akkor várom a modit.

(#4) Dj Polc


Dj Polc
tag

De amíg nem szüntetik be , írjatok!

(#5) Szten Márs válasza Dj Polc (#4) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A metál milyen alfajét szereted, mert azért van neki elég sok, a lágy, szimfónikus metáltól a gore death metálig.
Érdekes módon azt figyeltem meg, hogy aki manapság azt mondja, hogy a metál az ő műfaja és a metált szereti, az a death metálra gondol - nem tudom miért van így, de eléggé ezt lehet tapasztalni.
Mindenesetre amit én szeretek: [link], ezen kívül pedig tradícionális heavy metál :K

(#6) V.Stryker válasza Szten Márs (#5) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Arra kiváncsi lennék, hogy a heavy metálhoz képest hol helyezkedik el pl. az általam nagyon kedvelt power rock vagy hogy mondják. (?)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7) Dj Polc válasza Szten Márs (#5) üzenetére


Dj Polc
tag

Hát biztos nem death metal:)Mostanában nálam a Black Sabbath a nyerő , az hova sorolható?
Na de én megyek , ,jó éjt.

(#8) Szten Márs válasza V.Stryker (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Power metál inkább :K
Bár nem feltétlen az én műfajom, azt a barátnőm szereti inkább. Én a Sonata Arcticát elhallgatom, de tőlük is inkább a kevésbé power metálos dalokat :) A power metálban a klasszikus heavy metálhoz képest sokkal gyorsabban nyúzzák a gitárokat, és úgy, egyáltalában a dallamvezetése a daloknak sokkal gyorsabb. A témák, amikről énekelnek, azok is eléggé mások, csak nézd meg a szövegeket ;)

Dj Polc:
Fene tudja, nem hallgatok Black Sabbath-ot. Nem tudok olyan együttest hallgatni, ahol a frontember... nos, hát nem akarok rosszat mondani, de a valóságshow-jából nem olyannak láttam, mint akiben bármit is látnék. Előítélet, rossz, pfujj stb stb... majd belehallgatok pár Black Sabbath számba, kíváncsi vagyok mit is képviselnek. A nagykönyv szerint leginkább doom metal. Sőt, ugye a doom metal megalakulásában nagy szerepük volt. Most meghallgattam egy számot fene tudja. Majd hnap hallgatok többet :K

(#9) Dj Polc válasza Szten Márs (#8) üzenetére


Dj Polc
tag

Kösz.Ozzy tényleg nem valami aranyifjú , de a zenéjük jó.

(#10) cucka válasza Szten Márs (#5) üzenetére


cucka
addikt

Érdekes módon azt figyeltem meg, hogy aki manapság azt mondja, hogy a metál az ő műfaja és a metált szereti, az a death metálra gondol - nem tudom miért van így, de eléggé ezt lehet tapasztalni.
Ez furcsa, főleg azért, mert a death metál nem is annyira népszerű mostanában.

A Black Sabbath-nál pedig átsiklottál afölött, hogy az Ozzy-s lemezek és a valóságsó között eltelt 20-30 év, tehát nem ennek fényében kell megítélni :)

(#11) Szten Márs válasza cucka (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem hiszem, hogy aki most ilyen szellemi szinten van, az fiatal korában sokkal magasabbra taksálható lett volna.

(#12) Kidus


Kidus
őstag

Akkor ezt most zartam.

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Metál (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.