Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Templomegere válasza w-123 (#850) üzenetére


Templomegere
senior tag

onnan hogy nemrég vettem a 123-asba és a 126-osba is ! A 126-os ráadásúl erősített .

(#852) Templomegere válasza Batman2 (#848) üzenetére


Templomegere
senior tag

pedig de :D csak tudni kell mit és hol venni . Amúgy Mercedesnél eredetileg nem sokat vaciláltak a rugóval , mivel minden felszereltséghez más rugót szereltek ...... szóval külön szinjelölés stb . Jah meg a rugó tetején lévő gumigyürü vastagságával is játszottak elég sokat .

Teljesen jó rugók , számlával garanciával , asszem svéd gyártmány .

(#853) Templomegere válasza Batman2 (#847) üzenetére


Templomegere
senior tag

[link]

itt írtam mennyi volt a 4 db porlasztó .

(#854) kelaci69


kelaci69
csendes tag

Udv minden mercisnek kerdeznem hogy diferencialt hogy lehet konnyen kicserelni mi a munka menet ?
koszonom

(#855) Templomegere válasza kelaci69 (#854) üzenetére


Templomegere
senior tag

könnyen sehogy :D

(#856) kelaci69 válasza Templomegere (#855) üzenetére


kelaci69
csendes tag

ES NEM KONNYEN ? DE HONNAN FOGJAG HOZZA ???

(#857) sharpapa válasza Batman2 (#787) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Alaposan le lett pucolva az egesz (magasnyomasu, goz meg a fene tudja meg mivel), es kapottt egy festest. Egyebkent ez abszolut a gyari szine, bar sztem meg akkor sem volt ilyen szep. A blokk nem olajos, csak tiszta. Szinte meg egy porszem se volt rajta a kep keszulesekor...:D

Az oldtimer rendszam vegett minden egyes alkatresz, meg a csavarok is eredetiek, viszont teljesen uj allapotban. Ha benezel a kocsi ala, akkor latod hogy meg az alvaz is feketen csillog. Ennel teljeskorubb, precizeb es szebb munkat szerintem lehetetlen lett volna elvegezni:R. Barhol jar a gep mindenhok megnezik, es nem ritkan kivancsiak a motorterre aztan csak allnak es csodalkoznak...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#858) qdak válasza sharpapa (#857) üzenetére


qdak
addikt

s ez a mindennapi autod v ez csak különleges alkalmakor használod?
am minden elismerésem nagyon szép let,

kelaci69 kitartás bizti segiteni fognak ,én nem tudok :(

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#859) Templomegere válasza qdak (#858) üzenetére


Templomegere
senior tag

nem az ővé !

(#860) w-123 válasza Templomegere (#851) üzenetére


w-123
csendes tag

szia van annak a boltnak telefon száma mert szivesen vennék 5000-ért uj rugot és helyileg hol van

(#861) Templomegere válasza kelaci69 (#856) üzenetére


Templomegere
senior tag

autó segge fel az égbe , alábakol mindkét oldal , kerekek le , féltengely külső (agyban) csavar kiteker , kipufogó hátsó dob leszed , difi olaj le , kardán csavarok ki a difinél , kardán közepe táján van egy nagy anya ami rögzíti a kardán hosszát fixen , ezt is meglazít , difi alá emelő , difi hátsó dekni leszed , és az azt alvázhoz tartó 4 csavar is kiszed , dekni kidob akna szélére tartóbakostúl :D , difi leenged kicsit , féltengelyek rögzitő gyürüjét lepattint a féltengely végéröl ( difi belében) , féltengely kiszed vigyázva , van rajtuk távtartó gyürü is , difi teljesen leenged (nem kell fosni ott fog lógni mint egy darab xx , difi tetején 4 db anya , ezeket kiteker ha jó erőben vagy , akkor difi megrángat , és az szépen elindúl lefelé , szar helyen van és nehéz !!!! Én volt amikor féltengelyekkel együtt szedtem le , ilyenkor értelem szerüen csak a féltengely külső csavarjait szeded ki a kerékagyak közepéből . Arra is figyelj hogy a kardánnak van egy kis kinyúlása bele a difi hardytárcsájába , azt ki kell húzni , ezért lazítottuk meg a kardánon lévő nagy anyát !!!

nagyából ennyi . :DD

(#862) Templomegere válasza w-123 (#860) üzenetére


Templomegere
senior tag

ok, meg fogom kérdezni az a bolt BP-en van amúgy !!!

(#863) kelaci69 válasza Templomegere (#861) üzenetére


kelaci69
csendes tag

koszi szepen a valaszt ugy ertelmeztem hogy feltengelyel eggyutt konnyebb .akkor is le kell engedni az olajat ? es megbontani a difit ? vagy eleg csak a tartocsavarokat es a kardant ? :R

(#864) odie


odie
csendes tag

Akksit megvettem. végülis 28000ért megkaptam 2 év garival és 2008. januári dátummal! Egyből vittem a fényezőhöz, ahol 2 napig az udvaron állt az autó minusz 10-12 fokban. Beraktam az akksit és izzítás nélkül pöcc-röff! Majd elsírtam magamat örömömben! Kell a 300D-nek a 100Ah, mert így hidegben is azonnal indul! Most nagyon happy vagyok. Jövőhéten kész lesz a fényezés is :))

BARNA BELSŐ ha kell valakinek:
KLIKK

[ Szerkesztve ]

Odie

(#865) odie válasza w-123 (#820) üzenetére


odie
csendes tag

Pesti fiú lennék :K

Odie

(#866) w-123 válasza odie (#865) üzenetére


w-123
csendes tag

ha nem vagyok indiszkrét pontossaban utca nem kell csak kerűlet

(#867) w-123 válasza Templomegere (#862) üzenetére


w-123
csendes tag

az jo ha pesten van mert bármikor eltudok menni

(#868) odie válasza Batman2 (#837) üzenetére


odie
csendes tag

Coupe-ból európai piacra összesen 84375 db készült (230C,CE,280C,CE 1976-85)
Amerikai piacra összesen 15509 db (300CD 1977-81 és Turbo CD 1981-85)

A "háromajtóst" PULLMANN-nak hívják és 20720-at gyártottak összesen belőle

Odie

(#869) odie válasza w-123 (#866) üzenetére


odie
csendes tag

26 évig kispesten laktam, most a belvárosban ideigleneskedem

Odie

(#870) odie


odie
csendes tag

most nézem hogy két account-om van :DD

Odie

(#871) Templomegere válasza kelaci69 (#863) üzenetére


Templomegere
senior tag

elég csak a tartócsavarokat es a kardánt , viszont nehezebb kijátszani a helyéről .

(#872) Templomegere válasza odie (#864) üzenetére


Templomegere
senior tag

kirááááály !!! :R

(#873) Templomegere válasza Templomegere (#871) üzenetére


Templomegere
senior tag

+kipuf

(#874) Dawess válasza Puttyos (#849) üzenetére


Dawess
csendes tag

Ha hiszed, ha nem egyetlen hely ahol azt mondták hogy van az Szentendrén volt, többi helyen nem tudtak segiteni.Nemtom mennyire vág földhöz anyagilag ha el tudnál küldni nekem kettőt :D , kifizetnék mindent Neked, csak nemtom idővel hogy rendelkezel...Ha aktuális volna PM-ben elküldöm cimem... :DDD
A rugókhoz még annyit, hogy nekem nemrég ajánlottak utángyártott 30 mm-rel alacsonyabb rugókat, 30 000Ft-ért :F Nah nemtom nem-e lesz túl alacsonyan a verda... :))

MB W123 240D Automatic transmission 84 RULZ!!!!

(#875) w-123 válasza odie (#869) üzenetére


w-123
csendes tag

és az autodat kint mered tartani az utcán bátor vagy

(#876) odie válasza w-123 (#875) üzenetére


odie
csendes tag

kamerával és biztonsági őrrel védett garázsban alussza át a telet :P

Odie

(#877) w-123 válasza w-123 (#875) üzenetére


w-123
csendes tag

hát ugy kőnnyű

(#878) w-123 válasza odie (#876) üzenetére


w-123
csendes tag

ilyen szomoru esős vasárnapot full unalom

(#879) kelaci69 válasza Templomegere (#871) üzenetére


kelaci69
csendes tag

azt hiszem az enyem alatt benzines a difi mert a 200d motor 80 km\h-nal mar ki van porogve addig is varjuk a tavaszt es a meleget

(#880) odie válasza w-123 (#878) üzenetére


odie
csendes tag

annyira azért nem. Épp a PhotoShoppal játszadozom ;]

Odie

(#881) w-123 válasza odie (#880) üzenetére


w-123
csendes tag

tervezed a pick-upot

(#882) w-123 válasza odie (#880) üzenetére


w-123
csendes tag

kűldtem emilbe egy képet probáld tovább fejleszteni

(#883) Templomegere válasza kelaci69 (#879) üzenetére


Templomegere
senior tag

bele van ütve a házba a difi áttétele . Abból kiderül minek a difije !!!

(#884) odie válasza w-123 (#882) üzenetére


odie
csendes tag

mire elküldted az emilt, addigra nagyjából kész lettem ezzel a "vázlattal". Nagyon kezdetleges lett, de ez csak azért van, mert megadta magát az egerem és touch pad-dal elég nehéz PSezni.

Másik: A hátfalat csak úgy levágtam, ha lesz türelmem az egér nélküli szerkesztgetéshez, akkor azt is megheggesztem.

KÉP 1.
KÉP 2.

[ Szerkesztve ]

Odie

(#885) w-123 válasza odie (#884) üzenetére


w-123
csendes tag

ez király te photoshop guru vagy

(#886) odie válasza w-123 (#885) üzenetére


odie
csendes tag

örülök hogy megmozgatta a fantáziádat, virágot az öltözőmbe :DD Ahogy elnéztem a válaszaidból, Te is Pesten élsz. Melyik kerületben tervezed a merész ötleted végrehajtását?
Még egy kis motiváció ;)
Megvalósult gép 1.
Megvalósult gép 2.
Megvalósult gép 3.

[ Szerkesztve ]

Odie

(#887) odie


odie
csendes tag

(#888) kelaci69 válasza Templomegere (#883) üzenetére


kelaci69
csendes tag

mit kell irjon a 200 d-nek ? es merre keressem ?

(#889) w-123 válasza odie (#887) üzenetére


w-123
csendes tag

zugloi vagyok de 10éve kikőltőztem a F1pálya mellé kerepesre mindegyik kép qrva király de az utolso fehér az mindegyiket felűl mulja az fantasztikusan el nyerte a fantáziámat egy ilyennel már én is elkocsikáznék

(#890) w-123 válasza odie (#887) üzenetére


w-123
csendes tag

zugloi vagyok de 10éve kikőltőztem a F1pálya mellé kerepesre mindegyik kép qrva király de az utolso fehér az mindegyiket felűl mulja az fantasztikusan el nyerte a fantáziámat egy ilyennel már én is elkocsikáznék :C :C

(#891) w-123 válasza odie (#887) üzenetére


w-123
csendes tag

zugloi vagyok de 10éve kikőltőztem a F1pálya mellé kerepesre mindegyik kép qrva király de az utolso fehér az mindegyiket felűl mulja az fantasztikusan el nyerte a fantáziámat egy ilyennel már én is elkocsikáznék :C :C

(#892) odie válasza w-123 (#889) üzenetére


odie
csendes tag

Nekem is az tetszik a legjobban. Még van is hely a platón. CS (CarStyling) autónak szánod? Akkor porig ültetni. Ha nem akkor alá kellene rakni nagyobb futóművet, "traktor" kereket és vényócat ;] Mindkettő eléggé perverz

Odie

(#893) w-123 válasza odie (#887) üzenetére


w-123
csendes tag

van egy 35nm-es garázsom van egy komoly co gépem szerszám is van ami kell és egy nagyon jo kasznis barátom aki tud is nem csak száj hős. de ahogy el nézem a fehér pick-uppot az kombibol van csinálva {a hátso lámpábol itélve

(#894) w-123 válasza w-123 (#893) üzenetére


w-123
csendes tag

hát igen valami kinget csinálni belőle 17-es alufelnim az van nagyon szép és mérg az a legszebb hogy jo is 123-ra alkatrészem is van egy rakat szoval most már csak lové kellene meg egy kis + fokok

(#895) w-123 válasza odie (#892) üzenetére


w-123
csendes tag

de csak usába lehet ilyeneket forgalomba helyezni itthon felejtő itt ha csinálsz valamit egyből ,,szabadalmaztatni" kell

(#896) odie


odie
csendes tag

Az elszántság bennem is meg van :))

Odie

(#897) w-123 válasza odie (#896) üzenetére


w-123
csendes tag

:DD 70 -es vagy mármint a telefonszámod

(#898) w-123 válasza odie (#896) üzenetére


w-123
csendes tag

bennem 100% :Y

(#899) w-123 válasza odie (#896) üzenetére


w-123
csendes tag

mit melozol?

(#900) sharpapa válasza qdak (#858) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Mégegyszer mondom nem az enyém, nagybátyám a szerencsés. Amúgy igen ez a mindennapi autója, de gondolkozik egy másik beszerzésén mert ezt sajnálja használni...Javasoltam neki ugyanezt kabrióban benzinmotorral:D.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.