Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Memoria tesztelők (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gazs


Gazs
tag

Az lenne a kérdésem hogy milyen memoria tesztelök vannak a memtest86-on kivül??? Mert úgy jártam hogy a két darab 256mb-os ramom közül az egyik hibás ,és 3hiba volt a memtest 86-ban!!! Elvidtem garanciásan a boltban, és letesztelték és azt mondták hogy hibátlan:( de ha az a ram van a gépemben akkor lefagy meg ujraindul stb:( . Szerintetek milyen programmal futtaták le??? A válaszokat elöre is köszönöm!!!

(#2) Petie válasza Gazs (#1) üzenetére


Petie
veterán

szerintem mondd nekik hogy teszteljék le rendesen előtted :) csináltak már másik is ismerősökkel ilyet, hogy nem ment otthon boltban meg jo volt.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3) Flashy válasza Gazs (#1) üzenetére


Flashy
veterán

talán vidd el a gépeddel együtt. függ az alaplaptól, meg attól hogy milyen memória van mellette, meg órajeltől meg még sok mindentől. lehet hogy a memóriamodulod tényleg hibátlan - egy másik gépben. nem a programod rossz, a memtest86 vagy memtest+nál jobb progi nincs.

(#4) Gazs


Gazs
tag

Direkt kiszurnak az emberekel???? Ez akkora pöcsség:( De szerinted ha megmondom nekik,hogy teszteljék le elöttem mit mondanak???

(#5) Gazs válasza Flashy (#3) üzenetére


Gazs
tag

Már kicseréltem az alaplapot és ugyanaz a jelenség:(

(#6) Petie válasza Gazs (#4) üzenetére


Petie
veterán

azt nemtom :)
de jo a 3hsz is, vidd el gépestül és nézzék meg abban és akkor Te is legyél ott

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Milyen Memoriatestelő progikat ismertek Memtest86on kívül?

(#8) Gazs


Gazs
tag

Az lesz:D

(#9) Robi_73 válasza Fade_Away (#7) üzenetére


Robi_73
őstag

GoldMemory! Én jobban szeretem a memtesztnél, mert hamarabb jelzi a hibát.

[L]http://www.goldmemory.cz/gm664.zip[/L]

Robi73

(#10) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Nekem valami olyan memtestelő kéne ami winalatt fut.....

Se kislemez se cdrom nincs gépben usb pendrivom meg nincs

(#11) Gazs


Gazs
tag

:)

(#12) arpi6k válasza Fade_Away (#10) üzenetére


arpi6k
addikt

Hot CPU tester.

Intel & ATI

(#13) Flashy válasza Fade_Away (#10) üzenetére


Flashy
veterán

win alatt rendes memóriatesztelő nemnagyon van, sokkal egyszerűbb az önálló bootoló memteszt ami szép kényelmesen a béna oprendszert kikerülve végigolvashatja a memóriát. és persze a foglalt területeket XP alatt nem is lehet rendesen tesztelni. nem egyszerűbb belerakni addig egy flopimeghajtót vagy cdromot? vagy a memót áttenni másik gépbe.

(#14) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

ja igaz

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Memoria tesztelők (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.