Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) stol válasza Messi19 (#331) üzenetére


stol
addikt

Még mindíg szar.
Bővebben, még mindíg: -> kereső :DDD

(#352) stol válasza czanga (#333) üzenetére


stol
addikt

Nem, igen, igen.

(#353) stol válasza Synthwave (#330) üzenetére


stol
addikt

Ami jó, de nincs PCI-E csati, az a 350-es FSP PNF/PNR.
Ami ócsó, de legalább szar, az 450-es Merkúrí, viszont van PCI-E csatija :DDD

(#354) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Jahh erről jut eszembe... a 200W-os Vargánya táp helyére egy 250W-os Mercury meg egy 250W-os Linksys mehetett volna... sztem jó a felhozatal :D

(#355) Synthwave válasza stol (#353) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD :DDD :DDD :C

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#356) BioNiCMaN válasza Synthwave (#346) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Egyénihez: [link] ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#357) Synthwave válasza Szten Márs (#347) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi.(Neked is, istentelenülfelreflexgyorsítotthiperhallásúmosolygép alias BioNiCMaN. :R)
Az avatár ezek szerint még bőven várat magára... :O
:R




[Szerkesztve]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#358) Hiba66 válasza Kriza (#319) üzenetére


Hiba66
tag

:D :D :D

Ezen jót derültem!!

[Szerkesztve]

(#359) Kriza válasza Pompi (#1) üzenetére


Kriza
őstag

Üdv!

Szerintem a veszélyes tápok közé bevehetnétek a Stability Power (vagy más néven Linkworld Stability Power) tápokat is. Nekem réges-régen volt Linkworld tápom: [link] , de ezek az újak sem hiszem hogy sokkal jobbak, márha az árukból indulok ki. (AQUA árlista: Stability Power 550W 12cm Low Noise tápegység: 5000HUF+ÁFA)

:R :R :R

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#360) Relod12345


Relod12345
tag

HEllo! megkérdezném hogy ez a táp elég lesz e ehez a confighoz Gigabyte GA-p35-ds3
aTi x1950 Pro 2 giga ram Intel core 2 duo e6420 80 gb -os vinyo:(csoro régi szarr fajta:D)
És enekk kéne futnia egy FSP Bluestorm 400 W-oson köszi
(És mi történhet ha kis táppal nyomatom ezeket KISÜLHET?)

[Szerkesztve]

^^

(#361) Eagle16 válasza Relod12345 (#360) üzenetére


Eagle16
addikt

Elég lesz.
Nem sül ki, maximum újraindul, vagy el se indul.

[Szerkesztve]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#362) Arius válasza Arius (#51) üzenetére


Arius
aktív tag

Megoldódott a nagy rejtély. ''Miért megy az aktív pfc-s táp a smart 1000-es apc usp-el''. Azért mert az valóban szinuszos és nem csak lépcsőzetesen modulált szinuszos jelet ad.
Viszont a 750-es alatti smartok és pl az összes back típus az APC-nél csak lépcsőzetesen modulált szinuszt ad, így azokkal nem ajánlatos összekötni az aktív pfc-s táppal rendelkező pc-t.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#363) Synthwave válasza Relod12345 (#360) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hali. Figy'! Ha beleraknál még egy X1950PRO-t (már ha CF-es lapról lenne szó...:) ), még egy DVD-írót, meg még 2 vinyót, meg 3 házventit, meghúznád a procidat, akkor is VIDÁMAN pöfögne az a tápocska...(a 400-as Bluestorm-ról beszélünk)
:R


[Szerkesztve]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#364) Relod12345


Relod12345
tag

A jo öreg fsp bluestorm:D
Köszzii

[Szerkesztve]

^^

(#365) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tényleg! Szerintetek:

Chieftec GPS-350EB-101A vs. FSP ATX-350PNF

??

Az árkülönbség 1k a Chieftec javára.

Várom a véleményeket! :))
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#366) Szten Márs válasza Synthwave (#365) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A Chieftec az olcsóbb? :F

Egyébként mkettő remek táp, én - szubjektív okokból - a Chieftecet választanám... már szereltem pár konfigba a 350-est :)

(#367) Synthwave válasza Szten Márs (#366) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha, mert az használt...:)
Boltban drágább 2k-val.
Igen, én is talán a Csifire gondoltam, mert aktív PFC-s, meg van rajta PCI-E csati is...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#368) Szten Márs válasza Synthwave (#367) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A 350-es Chieftec nem aktív PFC-s. Egyébként is miért előny az aktív PFC? :F
Viszont használt tápot én annyira nem vennék, ki tudja mennyire van kitaposva a bele...

(#369) Arius válasza Szten Márs (#368) üzenetére


Arius
aktív tag

Nálam a passzív az előny. De kinek a pap, kinek a papné ugye :)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#370) Kriza


Kriza
őstag

Biztosan volt már róla szó, de én nem találtam, ezért ha valaki esetleg dobna egy linket, hogy miben különböznek az FSP tápszériák egymástól (BlueStorm, BlueStorm2, GreenPS, Epsilon, meg a többiek).
És melyik a legjobb 4-500W között (tudom-tudom, nem kell ennyi a gépemhez... :DDD )

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#371) Synthwave válasza Szten Márs (#368) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, egy régi barátomtól veszem, szóval csak nem...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#372) werman


werman
tag

Hi all!

Megadta magát a tápom tegnap. 3,5 éves a gép, noname 400W van(volt) benne.
Kérdésem hogy mit ajánlatok nekem? A gép egy AMD Athlon XP(palomino) 1600Mhz(valós érték), 2 vinyó, 2 optika egység ,2 ház venti , VGA pedig egy ősrégi ATI radeon 8500 64Mb.
Szóval nem ez komoly gép, lehet sokk bele a 400W de nem tudom mennyi kell neki ehhez annyira nem értek. Azt viszont tudom hogy a táp hatásfoka szörnyű lehet mert melegszik(melegedet) mint állat és hangos is volt. Egy halkabb, takarékosabb táp jó lenne nekem. Segítséget meg köszönném.

Üdv

(#373) Kriza válasza werman (#372) üzenetére


Kriza
őstag

Pl.: [link] Chieftec vagy FSP 3-350W körül bőven elég

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#374) Csákk válasza werman (#372) üzenetére


Csákk
senior tag

hello, akkor neked is a szokásos fsp pnf 300 ill 350w os tápokat fogják ajánlani a kollegák^^

^^

(#375) Csákk válasza Kriza (#373) üzenetére


Csákk
senior tag

gyors vagy :DDD

^^

(#376) Kriza válasza Csákk (#374) üzenetére


Kriza
őstag

:)
Ja-ja, FSP óccsóbb! :DDD De jó azt mondják, nekem még nem volt.

[Szerkesztve]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#377) werman válasza Kriza (#373) üzenetére


werman
tag

Köszi!! Az FSP-böl green ps sorozat megfelelne nekem?

(#378) vepe válasza Kriza (#376) üzenetére


vepe
senior tag

nekem van egy fsp blue storm 350w és egy chieftec 400w, mindkettő 12cm-es...chieftec nem melegszik még ilyen melegben sem..fsp igen...

(#379) elfelejtette válasza Kriza (#376) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy!
Nekem FSP 350PNF-em van, és frankón müxik, és halk is! :C :DD

Üdv.
MOD. Verman: A Green Power nagyon jó választás!


[Szerkesztve]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#380) AMD Power


AMD Power
titán

Melyik a jobb?

Super-Flower 400W 12cm Vent. P.PFC (ATLAS)
FSP 350W (350PNF, ATX v2.01, 12cm, 2 év gar.)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#381) werman válasza elfelejtette (#379) üzenetére


werman
tag

Uh ,ezer hála és még ahogy látom jó ára van! köszi.

(#382) AMD Power válasza AMD Power (#380) üzenetére


AMD Power
titán

Illetve a FSP 350PNF és a 350PNR között mi a különbség? Az egyik 6K a másik majdnem 10K. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#383) #91574272


#91574272
törölt tag

Hi

Azt szeretném megtudni hogy a 4 pin-es molex csatlakozó hány voltot ad le?
És a tápon melyik csatlakozó ad le 12 V-t?

(#384) Sdi válasza #91574272 (#383) üzenetére


Sdi
addikt

''És a tápon melyik csatlakozó ad le 12 V-t?''

Pl. az amit kérdeztél.

[Szerkesztve]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#385) elfelejtette válasza AMD Power (#382) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy!
[link]
A Super-Flowert meg felejtsd el, inkább TÁPot vegyél!
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#386) killipoly


killipoly
aktív tag

hi!tanácsot szeretnék kérni!tápvásárlás elött állok és szemügyre vettem 3 tápot!1.coolermaster extreme power 430w passzív pfc(8000ft)
2.fsp 400w-os passzív pfc(8800ft)
3.chieftec 400w aktív pfc(10700ft)
rendszerem:abit ic7 max3,intel 3ghz dual core(ht-s) socket 478,nvidida 7600gst,2X512 mb kingston 400mhz,250gb sata2 samsung,dvd-rw

meyiket ajánljátok?
elöre is köszi!

[Szerkesztve]

(#387) Sdi válasza killipoly (#386) üzenetére


Sdi
addikt

1. FSP 2. Chifi

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#388) elfelejtette válasza killipoly (#386) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy!
A CM eXtreme Power pedig nincs az ajánlott tápok listájában! (Lásd az #1-es hsz-ben.)
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#389) killipoly


killipoly
aktív tag

köszi mindenkinek!akkor asszem megis veszem az fsp-t amint csak tudom!mégegy kérdés!:Da hűtője halkabb az fsp-nek mint a chieftecnek?mi a különbséga v2.0-ás és v1.3as tápok között!lehet h tök baromság volt de egyik fórumtag azt irta h agp-s rendszerekhez ajánlottabb a v1.3!mivel fogalmam sincs mit jelent ezért ne nézettek hülyének ha orbitális baromságot irtam:):)köszi

(#390) AMD Power válasza elfelejtette (#385) üzenetére


AMD Power
titán

Így már akkor értem ,hogy miért drágább. Bár az 4K + nem ér egy kis ''erő'' többletet a számomra.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#391) elfelejtette válasza AMD Power (#390) üzenetére


elfelejtette
veterán

De hol drágább 4k-vak a PNF a PNR-nél?
Tudtommal mindenhol 6-7k a 350PNF.
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#392) AMD Power válasza elfelejtette (#391) üzenetére


AMD Power
titán

[link]

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#393) Kriza válasza #91574272 (#383) üzenetére


Kriza
őstag

A molex +5V és +12V-ot ad le, amiből a piros az 5V, a sárga a 12V, a fekete a 0V.
Egyébként azok a csatlakozók képesek 12V-ot (is) leadni, amiben van sárga vezeték. De miért kérded?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#394) Kriza


Kriza
őstag

#370-re valaki? :(

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#395) elfelejtette válasza AMD Power (#392) üzenetére


elfelejtette
veterán

Miért nem itt a PH!-n veszed meg? Nálunk (Debrecen) a helybéli bazárosnál ennyi:
350PNF 6300HUF
400PNF 8600HUF
Blue Storm2 350W 8800HUF

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#396) Gyuro!


Gyuro!
aktív tag

Meg tudnátok mondani, h elég-e egy alul írott konfighoz a táp, amit kinéztem?

Konfig: 6600 vagy 6750-es proci + P35-ös lap + 2 giga ram (800) + 250GB WD HDD+ 1 dvd író + min. 5.1-es hangkari ( ebből még nem tudom, h melyik, legjobb esetben X-Fi) és majd egy kis tuning is lenne, nem extrém!

Ehhez néztem: Chieftec GPS-400AA-101A Dobozos 400W ATX vagy a 450-es
Cooler Master eXtreme Power 430W V2.0
FSP 400W ATX-400PNF Passive PFC

Előre is köszi a véleményeket, tanácsokat! Megköszönném, ha árat is írnátok, vagy elérhetőséget, linket! :R

[Szerkesztve]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

(#397) Synthwave válasza Gyuro! (#396) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én a helyedben a Chieftec-en meg az FSP-n gondolkodnék.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#398) AMD Power válasza elfelejtette (#395) üzenetére


AMD Power
titán

Azért mert én BP-i vagyok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#399) Gyuri27 válasza Gyuro! (#396) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mennyi az annyi? Az itt a kérdés?
Meg akorol e harisnyázott kábeleket v levehetőeket? ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#400) killipoly


killipoly
aktív tag

légyszi válaszoljatok a 389-re!
köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.