Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hardverapró! - kinek hogy tetszik? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Dizájn érdekes lett, vagy sokat ivott vagy keveset az elkövető. Bocsi. AdblockPlus elég sokmindent megfog belőle, de ez user error.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#102) 7 válasza GrandeP (#98) üzenetére


7
addikt

2: A bazárosok, üzletek eddig is fizettek.

(#103) Devid_81


Devid_81
nagyúr

TFT-n elég érdekes a színvilág... :U

...

(#104) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

no, megnézzük, lehet-e valamit a design szétverése nélkül csinálni a fehérrel, jövő héten lesz rá némi idő.

a leírásokon is finomítunk még, viszont a ne utalj előre részt nem szándékozom kivenni. mindenki eldönti, kockáztat-e, mi figyelmeztetni szeretnénk, határozottan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#105) Parci válasza mexel (#97) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szeretem ezeket a hozzászólásokat. a rendszerben semmi nem változott, kiszerveztük külön oldalra, ennyi. tehát nem megy semmilyen rossz irányba, mert nincs iránya neki. másrészt, 8 éve csináljuk ezeket az oldalakat, lécci legalább tök hülyének ne nézzetek minket. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#106) mexel válasza Racecam (#99) üzenetére


mexel
veterán

O.K. Megkövetlek, idegből írtam, még nem néztem végig mindent. Csak féltem hogy ez is eltűnik vagy elromlik. Most végigolvastam, már nem látom annyira borúsan a helyzetet. Bocs. Még körülnézek, hogy építő jellegűt is írhassak. :) :R

(#107) miccur


miccur
aktív tag

Hogy? hogy tetszik? Hát.. láttam már szebbet is :)) kicsit vakít ez a rózsaszín illetve kicsit kontrasztosra sikeredet," elmegy" , szerintem maradhatot volna a régi dizájn. Bár lehet csak a céges lcd miatt van , majd este otthon is megnézem a crt-n :K

Kicsit olyan light-os lányos :DD

[ Szerkesztve ]

no comment.....

(#108) miccur válasza miccur (#107) üzenetére


miccur
aktív tag

De lehet hogy mályva?

no comment.....

(#109) Parci válasza wwenigma (#101) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

blokkold a hirdetéseket, persze. miért is kéne bármit elismerni abból, amit csinálunk. érted, leszarozod totálba, amin dolgoztunk, blokkolod a hirdetéseink, és mindezt teljesen normálisnak tartod, itt és most, ezen a fórumon. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#110) pszihó


pszihó
aktív tag

Az apróban az új szinek nem is rosszak, sőt rettenetesen jól sikerült. Na de most frankón mondom rohadjak meg ha hazudok. Nem is estem hanyatt a fotelből attól hogy úgy vakított :DDD
Majd megszokjuk vagy inkább "P"-vel.
Szóval nekem bejön. :Y

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#111) wwenigma válasza Parci (#109) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Van egy olyan opció, hogy letölti, de elrejti... a kedvenc oldalaimnál használom...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#112) Ramius válasza wwenigma (#111) üzenetére


Ramius
őstag

De lehet, hogy a kattintás számít.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#113) Parci válasza wwenigma (#111) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor ezt is tedd hozzá, lécci. mindenesetre köszönjük a tudatosságot.
a kommented a designról ettől függetlenül picit erős volt, de betudjuk az első reakció hevességének. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#114) Parci válasza Ramius (#112) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyébként igen, a kattintás, pontosabban a hirdetés hatékonysága számít. de ez már messzire vezet, meg más tészta is, mindenki eldöntheti, h mi érdekli, viszont aki totál letiltaná a reklámokat az oldalon, az gyakorlatilag nullának tekintené a munkánkat. annál azért többet dolgozunk :), még akkor is, ha időnként tré designokat készítünk. ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#115) Panther válasza Genius007 (#96) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ennek a PhUpper problémának valszeg annyi lenne a megoldása, hogy átnevezni HaUpper-re aztán átírni benne a prohardver.hu-kat hardverapro.hu-ra :) Szóval nem nagy cucc.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#116) Ramius válasza Parci (#114) üzenetére


Ramius
őstag

A hardverapró nekem bejön, leszámítva azt, hogy tényleg túl világos.
A reklámokról meg annyit, hogy a villogó, képembe ugró, izgő-mozgó flash csodáktól feláll a szőr a hátamon. A lényegre törő, szolid maradhat.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#117) D1Rect


D1Rect
félisten

Nah:
Hmm....a dizájn kicsit szokatlan, de majd megszokom...
Nekem csak 1 probélmám van:
A Priviknél léci-léci-léci legyen egy olyan gomb hogy összes kijelölése :R
Akinek nem tetszik a szín, ITT a megoldás....
Amúgy a ph megbízhatóságot lehetne az oldalba integrálni... Sztem annak akinek számít megegyszerűsítené a dolgát, a csalók dolgát meg továbbra is megnehezítené a "Ne utalj előre" felhívás.

mod: és lehetne "összes hirdetés uppolása" gomb is

[ Szerkesztve ]

(#118) enterlaci


enterlaci
senior tag

Nekem tetszik a megújult design. ;)
- A hirdetések jobban láthatók és gyorsabban végignézhetők mert a világos háttérből a szöveg jobban "előugrik", gondolom ez volt a cél.
- A lapcsaládra való átlépést bevallom legalább fél percig kerestem, sztem ez sikerült a leggyengébben az egészből - bár talán ennek nem túl nagy a prioritása.
- A keresőfelhő kimondottan tetszik.
- Jó lenne a mondjuk 6 hónapnál régebben hozzászólt aprókat törölni-töröltetni a rendszerből, erre gondolom egy automatikus levélküldést be lehetne állítani, szóval talán állandó emberi erőforrás nem kellene a szelektáláshoz.

Nagyjából ennyi ami eszembe jutott így "reggel".

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#119) Genius007 válasza Panther (#115) üzenetére


Genius007
őstag

Most suliba vagyok még, kb. délután 6-ig, de utána kipróbálom! :) :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#120) @Pirate@


@Pirate@
tag

sokkal letisztultabb lett az apró portál!
nem olyan rossz ez így első benyomásra!
A fórumra való átlépést én is hiányolom!

jók a színválasztások! (kivilágosították ez tény)
habár a régi jobban tetszett az a barna egy sémájú ;)

...

(#121) Panther válasza Parci (#92) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Megemelve 20-ra az utolsó hsz-ok lista max mérete.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#122) z0d1AK válasza Panther (#121) üzenetére


z0d1AK
veterán

nah, ennek örülök én is, már be is nyomtam!
ez tényleg hasznos beállítás, így tovább! :)) :C :R

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#123) Genius007 válasza Panther (#121) üzenetére


Genius007
őstag

Köszönjük szépen! :R
Ez jól jött ^.^

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#124) old gray válasza Racecam (#99) üzenetére


old gray
addikt

"nem változott meg szinte semmi "

Hallod Panther, azt mondják, hogy melóban nem is csinálsz semmit, csak az xxx oldalakat nézegeted. :D

Nekem sem tetszik az új színvilág. A régi stílusosabb volt és olyan "Prohardveresebb". De felesleges a szánkat jártatni, úgy sem tudunk beleszólni. Csak akkor nem értem mi a lényege a topicnak?

- Kinek hogy tetszik?
- Nem tetszik.
- Nem baj, akkor is ilyen marad.

Nonszensz. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#125) Racecam válasza old gray (#124) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nono, azért azt javaslom, olvasgasd csak Parci hozzászólásait. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#126) 7 válasza old gray (#124) üzenetére


7
addikt

Ami változott, az egyelőre minimális volt. Főként a színek, a figyelmeztető box, illetve a fórumra visszavezető link az, ami a megváltozott dolgok közül negatív kritikát kapott (de amúgy ott a keresőfelhő is új funkcióként).

Színekre a válasz: [link]
Fórumra visszavezető linken már dolgoznak.
Figyelmeztető box szövegével kapcsolatban is biztos lesz egy-két újítás a javaslataitok alapján.

Azon túl Panther megnövelte az itt szóltam hozzá doboznak a méretét is, mert sokan panaszkodtak arra, hogy kicsi.

Ezek után ezt írod: "De felesleges a szánkat jártatni, úgy sem tudunk beleszólni. Csak akkor nem értem mi a lényege a topicnak?"

(#127) kew


kew
senior tag

hát nekem valahogy nem tetszik :(
túl világos, bántja a szemeimet az új színösszeállítás. A két oldalt lévő csikozott háttér meg lcd-n scrollozáskor villog (tán még magában is).

Amúgy maga az elgondolás nem rossz, csak a dizájn szembántó nagyon :U

(#128) z0d1AK válasza 7 (#126) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jó munkához idő kell, rosszhoz meg még több, szóval majdcsak haladnak a felhasználói tippek véghezvitele :))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#129) old gray válasza 7 (#126) üzenetére


old gray
addikt

Feltételes reflex-szerűen böfögtem ki a hsz-em, ez egy általános téma, sírunk, mi halandó fórumozók, ami meghallgattatásra lel és megoldás is születik, csak nem úgy ahogyan elképzeltük.

Egyelőre ígéretek vannak. Azokban már nem hiszek....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#130) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Olvasva a sok rossz kritikát be sem merem vallani,hogy nekem nagyon bejön. :C

(#131) 7 válasza old gray (#129) üzenetére


7
addikt

Az arculat kivételével az általam felsorolt pontokból nem tudom, hogy mi az, ami máshogy valósulhatna meg, mint ahogy ti gondoljátok.

(#132) eXodus válasza Parci (#95) üzenetére


eXodus
őstag

Csak mellékesen megjegyzem h 1024*768 CRT-n egészen jó.

(#133) z0d1AK válasza eXodus (#132) üzenetére


z0d1AK
veterán

nekem is

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#134) Racecam válasza old gray (#129) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most már azért álljunk meg egy szóra.
Van aki sír, van aki nem. Vannak javaslatok, amiket meghallgatunk. Néhányat ezek közül megvalósítunk, néhányat nem tudunk, néhányat nem akarunk.
De azt, hogy bárki a "fórumozók nevében szóljon", ahogy itt néhányan ezt előadják, nem nagyon szeretem. Legfeljebb a magad nevében beszélj.

Az utolsó mondatoddal, pedig burkoltan hazugoknak neveztél minket és ezt visszautasítom. yetike leírta, hogy már eddig is figyelembe vettük a véleményeket, úgyhogy nem tudom, miért érzed szükségét, hogy továbbra is ostorozz minket. Sohasem értettem meg azokat, akik jószándékú segítség helyett, inkább odadöfnek egyet, hadd lássa mindenki, mennyire kemény legények. :U :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#135) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

halkan jegyzem meg, h a hangosan sírók mellett csöndben és félve egyre többen jegyzik meg, h nem is olyan rossz az új. ezen felül amin tudunk, tekerünk. ezen felül pedig nincs, ami ezen felül lenne, az a saját honlap...

...és megint szeretném felhívni a figyelmet arra, h próbáljon meg bárki egy index arculatváltáskor reklamálni. szóval, visszaszállva a földre, elmondható, h marha nyitottak vagyunk, messze átlagon felül, és igenis figyelembe szoktuk venni a felhasználók szempontjait.

nem mindent, és nem azonnal, de mint írtam, az a saját honlap kategória. ott aztán mindent lehet, és azonnal.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#136) einstein


einstein
senior tag

Már biztos írták, de hiányzik egy, a fórumba visszavezető link, ami eddig volt.
Amúgy az oldal tetszik, talán a hirdetések háttere túl világos.

(#137) 7 válasza einstein (#136) üzenetére


7
addikt

Írták, az illetékesek dolgoznak is majd rajta, ha idejük engedi. :K

[ Szerkesztve ]

(#138) old gray válasza Racecam (#134) üzenetére


old gray
addikt

Nem kell mindent megmagyarázni és túlreagálni. Írok először humorosan ill. normálisan, erre te mint aki citromba harapott jössz és kiosztasz.

"Burkoltan hazugnak neveztél minket"

Ember neked is szövegértelmezési problémáid vannak????

Téma lezárva, azt csináltok amit akartok, úgyis mindent megmagyaráztok. A jószándékról meg ne kezdj el papolni, nem ismerjük egymást. Persze te 1-2. hszből már konzekvenciákat vonsz le és személyeskedsz. Jah, hogy ezt a "Sohasem értettem meg azokat, akik jószándékú segítség helyett, inkább odadöfnek egyet, hadd lássa mindenki, mennyire kemény legények. " részt nem nekem szántad? Akkor kinek? Isteni kinyilatkoztatás? Ugyan..... példamutató magatartás, five star *****

Befogtam és többet nem is írok, nehogy a ban átka sújtson. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#139) z0d1AK válasza old gray (#138) üzenetére


z0d1AK
veterán

azért már csak azt nem árt megjegyezni, h illik azért nézni valakinek egy moderátort, hiszen ő az ÚR itt..

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#140) enterlaci válasza einstein (#136) üzenetére


enterlaci
senior tag

Szerk: A PH-ra link benne van, a jobb felső sarokban legördíthető menü, utána repülhetünk a fórumra. Illetve oldalt megy a kedvencek menü. Én ezt használom most.

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#141) Jag válasza eXodus (#78) üzenetére


Jag
senior tag

Egyet értek, rendkívül zavaró.
Pláne mikor egy konkrét hirdetést nézel, amiben kevés a hsz.
Ha nem ismerném az oldalt, azt sem tudnám, merre nézzek...

A színekkel kellene játszani, kicsit összhangba hozni egymással.

[ Szerkesztve ]

(#142) pink75


pink75
aktív tag

ölég buzis lett
aztán meg ölég baj, hogy nem átjárható a többi laphoz (nekem az apró volt berakva könyvjelző-kedvencnek, és ha láttam vmi érdekes fórum-, logout-témát, akkor léptem csak oda, most akkor ez nincs)
Nekem anno ez a most leváltott se jött be az addigi káoszhoz képest, de végülis megszoktam, viszont ez a fentiek mellett csúnya is, szerintem. Azt meg nem szokom meg.
Javasolnám, mindenesetre, hogy a szélső függőleges sávok legyenek egyszínűek, így most iszonyatosan jobbra húzza a tekintetet.

[ Szerkesztve ]

xxx

(#143) Coyot


Coyot
őstag

Lehetne nem középre rendezni, többi igazából megszokható.
Bár a színeket lehetne sötétíteni kicsit, a PH felülete után kisüti a szememet.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#144) Gyuri27 válasza Coyot (#143) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valóban kicsit világos.
A többi viszont jó! Szép munka. :C

Amd - Radeon - Ryzen

(#145) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...kissé szokatlan...de mindenképp zavaró a vakító fehér háttér...lehetne akár halványkék,vagy valami nyugtató,mert ez nagyon bántja a szemem...az elrendezés logikusnak tűnik...hozzá kell szokni, és bíztos jó lessz...szerintem...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#146) z0d1AK válasza Str8 sk8r (#145) üzenetére


z0d1AK
veterán

lehet engem elcsesztek anyámék, de engem nem is zavar a színe...
vagy csak lekellene végre cserélni ezt a szar crt-t :D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#147) ABnormal


ABnormal
őstag

amennyiben megoldható kérem vissza a hardverapróban a rendes pH-s dizájnt,olyat lehet,hogy aki a pH-ról lép be oda annak marad a megjelenés olyan mint volt?

(#148) 7


7
addikt

Szeretném megkérni a topicba újonnan betévedőket, hogy olvassanak vissza egy kicsit, mert egyre-másra olyan témákat dobtok fel, amikkel már foglalkoztunk.

(#149) ABnormal


ABnormal
őstag

amennyiben ez nekem szólt akkor vedd úgy,hogy csak a topik címében lévő "kinek hogy tetszik?" kérdésre válaszoltam...vagy nem kell kérdezni vagy nem kell berágni,ha valaki válaszol a kérdésre... :peace:

(#150) snoopy


snoopy
aktív tag

már csak azért is bejön mert az a lap már végre középre ugrik. nem monitor baloldalát kell sasolnom legalább már azon a részen. többinél is meg lehetne ezt csinálni.
ja igen, a színek szerintem is. nem tudja a szemem hirtelen hogy hova is nézzen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hardverapró! - kinek hogy tetszik? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.