Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hardverapró! - kinek hogy tetszik? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Parci válasza h-yle (#196) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ilyesmi lesz, de ez komoly fejlesztés, tehát inkább fél éven, mint egy héten belül.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#202) Genius007 válasza Lortech (#189) üzenetére


Genius007
őstag

" A legutolsó letöltési link helyén van mindig a legfrissebb változat. "

Háát őőő, én megnéztem a legutolsót de az ugyan az ... nem tudok belépni :U
Vagy most a linket irjam át?
Esküszöm nem értem ..... :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#203) Lortech válasza Genius007 (#202) üzenetére


Lortech
addikt

Nézd meg jobban, az utolsó linken lévő változat tegnap ilyenkor módosult.
A visszajelzések szerint azzal belép, de nem tölti le a topikokat. Nekem nincs hirdetésem, nem tudom és nem is igazán akarom már tesztelni. Szóval ha a cím átírása nem volt elegendő, akkor ez van.

Thank you to god for making me an atheist

(#204) Genius007 válasza Lortech (#203) üzenetére


Genius007
őstag

Óóó pedig úgy szerettem ezt a kis progit .. volt amikor éjfél előtt 1percel, még tudtam UP!-olni az összes hirdetésem, most meg ... ááááá ... sajnálom, hogy nem folytatod! :(

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#205) littlelion21


littlelion21
addikt

Elég vegyesek az érzéseim...mikor megláttam a kiemelést, kezdtem örülni, azt hittem egy normális értékelési rendszer bevezetésére is sor került.
Kár hogy nem.
Igazából nem látom túl sok értelmét ennek a különválsztásnak - hú lett még egy oldal, bár ennek bizonyára megvannak a technikai okai.
A színséma egyszóval: borzalmas és átláthatatlan. Igaz ez kettő volt, de talán így tudom kifejezni pontosabban azt a sokkot, ami a látószerveimet érte először.
Tehát egy sötétebb színvilágnak feltétlen örülnék.
A másik: a lapcsaládok közti váltást meg lehete oldani füles módszerrel, mert ez legördülősdi nem a legkézreállóbb.

(#206) Parci válasza littlelion21 (#205) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszönjük, h elmondtad a véleményed. ha majd el is olvasod a topikot, nem csak írod, akkor látni fogod, h jópár része már ki lett vesézve a mondandódnak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#207) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Vki tudja hogy mi a fene van hogy nekem meg 1-2 isminek külön kell belépkednem minden portálra? Vagy menjek át másik topikba? Vagy vmi!? Mert ha nem muszáj nem idegesítem magam hogy a 30 portál között állandoan loginoljak, főleg ha meg van oldva elvileg hogy nem kell.

(#208) Racecam válasza ez_meg_emaz (#207) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Innentől olvasgass, hátha. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#209) littlelion21 válasza Parci (#206) üzenetére


littlelion21
addikt

Nos, a topic-címben foglaltara válaszoltam, azaz leírtam a rövid véleményem.
Az hogy másnak is ez/hasonló, esetleg volt róla sz, attól még had engedtessen meg nekem is hogy megosszam másokkal.

Köszönöm.

(#210) I_Am


I_Am
veterán

Már van "hivatalos" írás és totyik is.

Nem lenne jobb ott folytatni? Mert két párhuzamos totyikot nehéz követni... :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#211) I_Am


I_Am
veterán

Tehát akkor:

A hivatalos totyikban folytatódjon tovább a beszélgetés és eszmecsere a jobb átláthatóság érdekében.

Megértést köszönöm szépen és további jó ötletgyártást, kivitelezést mindenkinek. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Hardverapró! - kinek hogy tetszik? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.