Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Megmakkant ntfs particio: mit lehet tenni? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) KennyOMG


KennyOMG
csendes tag

Sziasztok!

Bocs, ha ez mar volt korabban tema, de jelenleg a fenti problema miatt nem igazan tudom emberi mertekben hasznalni a gepem. :( A helyzet a kovetkezo, adott ket M*xtor gyartmanyu csodavinyo, raid0-ban, hogy az elet szep legyen. Az egyik elkezd hulyesegeket irogatni, pl ehhez meg ahhoz a szektorhoz nem fer hozza, chkdsk raereszt, chkdsk meghal egy ''unspecified error'' hibauzenettel, vinyo particio + windows meghal. Csodas, kezdek panikba esni, mert hala a jo egnek jopar evnyi nem mentett adat van rajta, probal igy bootolni (hal.dll missing), probal ugy repair-elni (setup cannot repair this installation), install uj windows mas particiora, na erre megjavult a regi (mostani). Ha a fentieket valaki nem erti, akkor nincs egyedul.

A lenyeg az, hogy most csigalassusaggal, de kuszik a rohadek, szaggat akozben is, hogy a szoveget irom. A kerdesem az, hogy meg lehet-e javitani azt az ominozus particiot valahogy, mert a file-ok es konyvtarak tok jol megvannak, a chkdsk javitgatja is oket, egeszen addig, amig az ominozus unspecified error meg nem jelenik ismet, akkor nagy halal kovetkezik ujra. A tobbi particiorol mar lementettem ami kell, de azon azert van szinten jopar giga, kozte 17 ev mentesei, de fontos munkank is... Szoval irtozatosan boldog lennek, ha valaki tudna nekem mondani valami biztatot, hogy juthatok azokhoz az adatokhoz hozza. Koszi elore is.

(bocs, ha osszevissza, de most tancoltam vissza a totalis kiborulas szakadekanak szelerol :DDD)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Megmakkant ntfs particio: mit lehet tenni? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.