Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sz.L.


Sz.L.
aktív tag

Genius Scorpion K215 -ről Noxo Fusionlight-ra való váltásnál döbbentem rá, hogy milyen fontos a gombok átvilágítása. Ebből a szempontból a cikkben lévő Corsair K70 core RGB is jó vételnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#2) Meridian


Meridian
senior tag

Ehhez ékezetes kupakokat lehet hozzá venni?

(#3) Eteke válasza Meridian (#2) üzenetére


Eteke
csendes tag

[link]

Ezek szerint nem. A magyar piac valahogy mindig kimard mindenből.

(#4) Agyasima


Agyasima
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5) Egon válasza Meridian (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

Kérdezd meg a billentyűzet topicban. Ha szabvány a méretezés, akkor elvileg igen.
Más kérdés, hogy silent kapcsolókkal szerelve jobban tetszene...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) Synthwave válasza Sz.L. (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Előbb-utóbb érdemes megtanulni vakon gépelni. Nem egy nagy ördöngösség.

--------------------------------------------------------

(#2) Meridian: Más gyártótól igen, Corsairtől nem. Feltételezem, magyarról van szó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Sz.L. válasza Synthwave (#6) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Jogos! Bár nem tudom, hogy game alatt mennyire hasznosítható ez a tudás. Ugye, mivel nem tudok vakon gépelni, így nincs összehasonlítási alapom. :D Ha egyszer megtanulnék vakon gépelni, akkor meg már nem tudnám visszacsinálni, ha mégsem válna be. :DDD

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#8) Synthwave válasza Sz.L. (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Bár nem tudom, hogy game alatt mennyire hasznosítható ez a tudás."

Annyiban, hogy ha sok hotkey van, nem kell lefelé bámulni. Meg így a világításnak nem kell kifolyatnia a szememet este, ha használnám a gépet. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) Sz.L. válasza Synthwave (#8) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Lehet, hogy szánok majd rá időt. Egyszer próbáltam zongorázni, de nem jártam sikerrel. :DDD

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#10) Brett001 válasza Sz.L. (#9) üzenetére


Brett001
aktív tag

Énnekem 56 év alatt nem sikerült. :DDD Pedig próbáltam autodidakta, de hamarosan feladtam. :( Kettő-négy újjal viszonylag gyorsan tudok gépelni, de ugye nézni kell a billentyűzetet. Ritkán használt szimbólumokat még néha ennyi idő után keresgélnem kell. Szóval nekem marad feltétel a magyar kiosztás. Amúgy nem nagy hátrány, nem szoktam esszéket írni meg sem a Háború és békét naponta. ;) Ennek ellenére nekem is mecha billem van (jelenleg egy Cooler Master CK550 brown) 3 éves, kerek 30e-ért vettem, előtte 4 évig Cougar volt, de elhalázott egy Hell energia italnak köszönhetően.

Egyébként itt szeretnék eloszlatni egy gyakori tévhitet, véleményt, hogy mecha bill csak azoknak éri meg akik tudnak vakon gépelni. No ez nem igaz! Két újjal is teljesen más érzés, mikor a Cougar megpusztult és néhány napig várni kellett a CM-re elővettem a vésztartalék Logitech membrásos billentyűzetemet...hát egy rémálom volt...mintha takonyba nyúlkáltam volna. ;]

A cikkhez is szóljak, szerintem Corsair viszonylatban korrekt a kb. 38e-39e Ft ár. Kár, hogy nincs magyar kiosztás tényleg. :(

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#11) Sz.L. válasza Brett001 (#10) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

A gyorsasággal nincs gondom. Nekem a Noxo Fusionlight nagyon bevált, remélem bírni fogja a strapát (most 1 éves).

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#12) 0xmilan


0xmilan
addikt

Veletlenul elirtad a "tasztatúrát" a cimben.

(#13) Synthwave válasza 0xmilan (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) 0xmilan válasza Synthwave (#13) üzenetére


0xmilan
addikt

Mmm. Megjott a kedvem egy kis setahoz. Viszek magammal cup noodles-t, ha esetleg megeheznek. Egy jo kis tesztatura lesz ez ^^. Milyen csodas kifejezes. Szerintem elrejtem majd minden kommentemben, hatha sikerul meghonositani. :)

(#15) Synthwave válasza 0xmilan (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ősöreg, német eredetű kifejezés, a magyar szakirodalom tele volt vele a '90-es évek első felében.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) 0xmilan válasza Synthwave (#15) üzenetére


0xmilan
addikt

Akkor en meg nem eltem. :'( Valszeg ezert frusztral annyira.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.