Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor d540x-4k panel kellene (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jaker


Jaker
csendes tag

Sziasztok!

Van egy (valószínűleg) panelhibás Maksztorom (20GB) d540x-4k típusú, régebi, vastag házas 7200-as RPM-es, fontos adatokat tartalmazó HDDm, amihez panelt keresek. Esetleg valaki tudna nekem ilyet felajánlani, természetesen térítés ellenében is, akár.
Segítségeteket előre is köszöni egy időben nem archiváló szerencsétlen.

[Szerkesztve]

(#2) Hitman


Hitman
aktív tag

Bocs hogy ezt mondom, de arra a winyóra már keresztet vethetsz, és persze a fontos adataidra is, mer nem nagyon akad olyan ember aki megteszi neked ezt a kockázatos szivességet (tapasztalatból tudom:Quantum10GB:((, Maxtor40GB:(()

Amúgy ha tányleg oltárian fontos fordulj a Kürt-höz, azok segítenek, persze egy kisebb vagyonért.
Esetleg érdeklődhetsz használt cuccosokkal foglalkozóknál (számítógép bizományi), de akkor meg kell venned a teljes vinyót, és még így sem garantált hogy megtűri annak a winyónak a paneljét
szal szo mi szo az egész egy nagy lutri, de azért ne add fel:P

(#3) Hitman


Hitman
aktív tag

Ja és másik fontos, hogy a típuskód ,sorozatszám egyes részeinek egyeznie kell, ez elengedhetetlen, azonos szériának kell lennie, még az is lehet hogy a gyártási év is egyezőnek kéne lennie(ez nem bizti)

Amúgy mi szállt el rajta?(az előbb 40-est írtam, na az 60Gb-os volt bocs:DD)

Mellesleg a gyártó honlapján a te általad említett típus(d540x-4k)csak 5400 on pörög, szal lehet hogy túlhajszoltad:DD:DD

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor d540x-4k panel kellene (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.