Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) gLes


gLes
őstag

Nekem egy 120-asom van és minden indításkor kattog egyet (tehát minden hidegindításnál, amikor először feszültséget kap, melegindításnál nem, pl. reboot), és szerintem kb. azóta amióta a nyári meleg miatt beraktam még két ventit (az egyiket pont RÁ csavaroztam hogy hűccse a pociját:)) ) Gondolom nem a táp teljesítményével van a gond, hanem az lehet, hogy amikor felpörögnek a ventik akkor hirtelen elszíjják a cuccot és kész a kattogás...de ha jön a tél nameg a hideg lehet hogy leszedünk párat elég hideg lesz az...elvileg menet közben a vinyó azért kattoghat, vagy inkább azért kapcsolhat ki, mert túlmelegszik, nem is nagyon, tehát önvédelemből, de mivel te épp filmet nézel vagy letöltesz, vár a munka nem lehet totojázni ezért folytatja a témát...egyébként Seagate-et is hallottam már kattognak...csak eddig azért nem hallottunk róluk itt annyi panaszt, mert ide a Maxtorosok jönnek panaszkodni...nah meg lehet hogy alig vesznek Seagate-et csak Maxtort, és a többség talán elégedett is vele :)) (Ezeket az adatokat nem tudom szakszerű statisztikai eredményekkel alátámasztani, csakúgy viccbő mondtam :) ) Szóval AIDA-val nézzétek hány fokos...mert az frankó hogy bírja a 60 Celsiust is papiron, nade nem biztos, hogy azt a vinyó is olvasta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.