Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3) maniac


maniac
senior tag

Hmm valahogy megse birom magam raszanni a film megnezesere, foleg hogy itt megy a retekklubbon vmi Goldie Hawn film (ez a no csak sztem nez ki jobban oregebben? :) ), aztan ezt hugom nezi es valami eszmeletlen hangerovel - ja kozben nincs itt a szobaban mert miert lenne, jol felhangositja mikor latja hogy mar annyira surun nem kapok idegrohamokat a filmtol akkor kiballag, mikor atkapcsolom, lehallkitom egyszercsak megjelenik verben forgo szemekkel, visszakapcsolja, es felhangositja es mar megint az elejenel vagyunk... na mind1 legalabb a hazastarsi eletre felkeszit :). Ja letoltottem vmi nagyon jo kis zenet - elnezest a boltbol hoztam csak vhogy igy na mind1, ezt mar ki nem magyarazom, de 24 ora mulva letorlom igerem :). Ja az egyuttes neve Nocturnal Breed, es vmi iszonyatosan jo zenet jatszanak :). Szigetre kikene mennem csak meg nem tudom hogy mibol. Ebbol kovetkezik hogy kene melo, de hat az nincsen, igy oneletrajzon is kene torni a fejecskemet. Na asszem mara tenyleg befejezem a bloggolast.

[SZERK.]


Lehet hogy hamarosan leelozom twollah nagyurt ? :)



[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.