Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ma este StarCraft Broodwar

Hozzászólások

(#701) bdav válasza PeliScan (#700) üzenetére


bdav
őstag

jajjjjj.... leesett :))

mondok 1 hasonlot :)

-mi a tina nöi magazin férfi megfelelője?
-töcs

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#702) Ivan


Ivan
csendes tag

Na közzéteszek egy felhívást;), miszerint szombaton 8 órakor KWS Tali megbeszélés lesz a KWSen. Szerintem szükséges, hogy összegyűljünk és mindenki elmondja véleményét, esetleg kívánságát, mert különben nem lesz semmi. Már jóideje nem történt semmi a szervezásben:(, szóval megpróbálom ezzel felrázni az embereket.

(#703) PeliScan


PeliScan
addikt

Lesz fent ma vki? Kb 10től jó nekem, up to dawn. :DDD

(#704) hyper


hyper
csendes tag

juni 19től számítva 2hétig lesznek nagy SC BW és HC metsek, nemtom hogy csak lanon vagy neten és jöhetnek más érdeklődők, valszeg lanon lesz szóval sorry, de ha neten is akkor vagy battlenet vagy sixwatcher

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok

(#705) Kó Pé válasza hyper (#704) üzenetére


Kó Pé
csendes tag

Lanon? Mit tudsz róla? Hol lenne? Hogy lehet jelentkezni?

(#706) hyper


hyper
csendes tag

Ne haragudj, hogy itt csigáztalak, azért montam hogy sorry, mert elég zártkőrű, szal én középsulis vagyok, és egyik oszt táram régi sulija évente szervez ilyet vhol Budán és van jópár gép aztán megy az áldás Serios Sam, BW, Mohaa CS stb stb gőzöm sincs hogy lehet jelentkezni oda kell menni aztán fel kell iratkozni, (ha te is ilyen korosztályban vagy)

Ha meg csak ismerősök mehetnek akkor apszolut sorry,(esetleg utánajárhatok)


Viszont szoktunk mi is szervezni a Játékosok klubbjában 4-5 órás partikat
500/ora (4 ora után a 4. ingyen van) CS q3 stb ha van kedved jönni e-mailban szólhatok ha lesz

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok

(#707) hyper


hyper
csendes tag

+ 4-5 szoktunk battle neten küldeni ;)

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok

(#708) PeliScan válasza hyper (#704) üzenetére


PeliScan
addikt

HC? Komolyan játszik vki a HCvel? :) Nem rossz singleben, de multiban nyújt bármi többletet?

A Sixwatcher alatt a KWSt érted, ugye? mondjuk pont az érettségi&felvételi ciklus kellős közepén van... :(

Továbbra is fennáll a kérdés? Feljön vki ma estefelé?

(#709) bdav válasza PeliScan (#708) üzenetére


bdav
őstag

elképzelhető... talán... bár most rángatom le a war3 magyaritást :)) meg holnap nagyon nagyon nagyon nagy dolgozatot írunk franciából, és még semmit nem tanultam rá, szal korábban akarok kelni reggel :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#710) PeliScan válasza bdav (#709) üzenetére


PeliScan
addikt

pff, ne csináld már. Én nemrég írtam egy 25 pontos Rigó franciát, szóval velem ne vitatozz ám! :))

(aki nem tudná, 100 pont a max, és 60tól van meg...:DDD)

(#711) Kó Pé válasza hyper (#707) üzenetére


Kó Pé
csendes tag

Ja, bocs.
Aszthittem, hogy vmi nagy SC-s lanösszejövetel lesz, mert az érdekelt volna. Kisebb lanpartyt mi is szoktunk csinálni.

(#712) bdav válasza PeliScan (#710) üzenetére


bdav
őstag

ezt akarom elkerülni :)) különben is kell az évvégi 4-es (baromi hülyén néz ki egy színötös bizonyítvány 2db hármassal (egyik lefoglalva a tesinek :D))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#713) PeliScan válasza bdav (#712) üzenetére


PeliScan
addikt

:DDD

igazad van; jó tanulást! :)

(#714) bdav válasza PeliScan (#713) üzenetére


bdav
őstag

hát azér mostmár nem tanulok, de lépek, mert holnap reggel csakcsak kéne :)

amugy kösz.

Dios[Bejgli] off-line :)

u.i Ivan vagy mostanában? (hülye kérdés mert én nem voltam fent már pár napja :D)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#715) Ivan


Ivan
csendes tag

Nem, én sem vagyok mostanában, azt hiszem abbahagyom a bw-t;)

Na jó, azért abba nem hagyom, mindenesetre pihentetem egy jóidőre.

(#716) Dr.Prof


Dr.Prof
csendes tag

Szedd le a razort! Azzal mennie kell!

(#717) bdav válasza Ivan (#715) üzenetére


bdav
őstag

átállsz warcraft3-ra? :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#718) Ivan válasza bdav (#717) üzenetére


Ivan
csendes tag

hát nemnagyonhiszem;), se sc, se w3, se semmi...

(#719) PeliScan válasza Ivan (#718) üzenetére


PeliScan
addikt

Nah és szabadtudni miért? :) Mert nem egy hétköznapi elhatározás, nekem pl elkerekedettt a szemem rajta... :o

(#720) bdav


bdav
őstag

mostanában alig van ember a szerveren. gyertek má' :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#721) PeliScan válasza bdav (#720) üzenetére


PeliScan
addikt

Hónap pszi próbafelvételi... :(

(#722) bdav válasza PeliScan (#721) üzenetére


bdav
őstag

akkor menj aludni és ne a ph-n logj fél éjfélkor :D

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#723) bdav válasza PeliScan (#721) üzenetére


bdav
őstag

különben sok szerencsét :) (tudom h. csak proba de akkor is)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#724) bdav válasza Ivan (#702) üzenetére


bdav
őstag

sorry csak most értem fel, de sehol senki. szal akkor lelépek. este (éccaka :) ) még jövök.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#725) PeliScan


PeliScan
addikt

Nincs kedve ma este vkiknek, vkiknek jáccani egykettőt? Éjfél után kéne kezdeni, mert ugyabár akkortól érvényes a matáv-alamizsna...

Én biztos fent leszek, már 12.01tól, csak akkorra már meg van beszélve egykét féjsz-tu-féjsz meccs, utána lehetne nyomni sokan! Naa..?

(bárki jöhet, aki nem vágja a témát, hogy hogy kell a KWSre jönni, http://www.team2.hu/segitseg/bnethez.html#masolt a leutsó bekezdés, kell hozzá egy kis progi meg egy .dll, és máris kész!)

Üdv! :)

(#726) PeliScan


PeliScan
addikt

Nincs egy SC fantik sem ébren/otthon most..?

(#727) bdav


bdav
őstag

-------- TOPICFELHOZATAL --------

csáó all. mi van mostanában senkki sem ír ide? míting lesz valamikor?

sorry Peli nem voltam itthon a hétvégén (psz este)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#728) PeliScan


PeliScan
addikt

up! - dszászt for lúk

(#729) LukE válasza PeliScan (#728) üzenetére


LukE
veterán

hurrá:) bár freelancer kicsit jobban ment, mint az sc. 2-3 után alig laggol, meg kevesebben akartak kinyírni:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#730) PeliScan


PeliScan
addikt

Nagyon kihalt itt minden; mondjuk én az érettségi&felvételik miatt. :(

Pedig épp most kaptam meg az eredeti gámét, szóval már a Juróp is nyitva áll előttem! :)

(#731) Kó Pé


Kó Pé
csendes tag

Az lehet, de sztem a KWS en sokkal jobb a hangulat, szóval maradj itt, és gyere fel!

(#732) PeliScan válasza Kó Pé (#731) üzenetére


PeliScan
addikt

Nemsoká lesz ADSL, meg nyár; ott leszek minden este... :)

(#733) Ivan válasza PeliScan (#732) üzenetére


Ivan
csendes tag

PeliScan várunk;), úgyis romlik a KWSen a szinvonal, legalább vki majd ellensúlyozza.

Tényleg ne menj a europra, KWSen legalább a legtöbb ember nem paraszt és bunkó, engem nem számítva...;)

(#734) bdav


bdav
őstag

jaja yurop sux... gém nincs csak anyázás :) van azért néhány yofej ember, de nem sok.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#735) Ivan válasza bdav (#734) üzenetére


Ivan
csendes tag

bdav mit szolnál ha júliusban lenne, kws míting?

(#736) PeliScan


PeliScan
addikt

Érdekes beleolvasgatni; StarCraft 2 Wish List:

http://pc.ign.com/articles/426/426348p1.html

(#737) bdav válasza PeliScan (#736) üzenetére


bdav
őstag

vannak benne jó hülye ötletek.

Ivan: nekem tök8, már amúgy is alig járok fel (meg asszem nem is nagyon fogok, valószínű War3 Frozen Throne lesz helyette).

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#738) PeliScan


PeliScan
addikt

Igen sajnálatos tényt közölt a minap a Blizzard csapata. Úgy tűnik,
hogy a csapat tősgyökeres, alapító tagjai (Erich Schaefer, Max
Schaefer, David Brevik, Bill Roper) elhagyják a céget, hogy más
lehetőségek után kutassanak...
Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy ez
milyen hatással lesz a jelenlegi és a jövőbeni fejlesztésekre.
Érdekességképpen megjegyzem, hogy az eleddig Xbox exkluzívnak
kikiáltott Starcraft: Ghost-nak tervezik egyéb konzolos kiadását is (a
fejlesztések még nem kezdődtek el).
Disznóság, hogy a PC még mindig
nem jött szóba!

(#739) PeliScan válasza PeliScan (#738) üzenetére


PeliScan
addikt

Hová tűnt a sortörés..? :)

(#740) PeliScan válasza PeliScan (#739) üzenetére


PeliScan
addikt

eh, _sorkizárást_ akartam mondani, csak néha összeszavakat a keverem. :)

(#741) Panther válasza PeliScan (#740) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ne tegyél bele ENTER-eket :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#742) PeliScan válasza Panther (#741) üzenetére


PeliScan
addikt

Kikérem magamnak, csak 2 van benne, a több helyen... hmm... vagy lehet az enter-t is kopipászteli, eszerint? bár én mindig előbb berakom a notepadba, hogy levadássza a fölös formázást, de lehet hogy most kimaradt..?

(#743) Panther válasza PeliScan (#742) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Bizony lehet.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#744) Panther válasza PeliScan (#738) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen sajnálatos tényt közölt a minap a Blizzard csapata. Úgy tűnik, hogy a csapat tősgyökeres, alapító tagjai (Erich Schaefer, Max Schaefer, David Brevik, Bill Roper) elhagyják a céget, hogy más lehetőségek után kutassanak... Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy ez milyen hatással lesz a jelenlegi és a jövőbeni fejlesztésekre. Érdekességképpen megjegyzem, hogy az eleddig Xbox exkluzívnak kikiáltott Starcraft: Ghost-nak tervezik egyéb konzolos kiadását is (a fejlesztések még nem kezdődtek el). Disznóság, hogy a PC még mindig nem jött szóba!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#745) sebela


sebela
aktív tag

Na én is élek innentől!(Főleg Ivan miatt, de a többiek miatt is)

Kicsit keveset játszottam mostanában, de majd bepótolom.(eddig se voltam jó, de ezután a kihagyás után ...)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#746) PeliScan


PeliScan
addikt

Van kedve vkinek nyomni egyet? KWS? Europa? Mindkettőn?

(t.i. elég jó sikerült az írásbelim, és most pihenni köll:) )

(#747) sebela


sebela
aktív tag

Ilyenkor miért nincs senki KWS-en?

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#748) Memphis


Memphis
tag

Hi! Én még cask most fedeztem fel ezt a topicot de nem olvastam el.sry túl hosszú.Én júrópon nyomom már pár éve és szerinten nem sux...mind1.PeliScan valamikor nyomhatnánk pár gémet..mondjuk ma? most?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#749) PeliScan válasza Memphis (#748) üzenetére


PeliScan
addikt

Hát, szivesen, csak hétfőn felvételi, úgyhogy most arra tanulok... :( úgyh egy kicsit halasszuk, ok? :)

(#750) Memphis válasza PeliScan (#749) üzenetére


Memphis
tag

jó ok persze.Amúgy jól tolod?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ma este StarCraft Broodwar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.