Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ma este StarCraft Broodwar

Hozzászólások

(#801) PeliScan válasza crab (#799) üzenetére


PeliScan
addikt

nem tom, a középkori gámákat nem nagyon csípom.. főleg, ha nem rts. :)

(#802) PeliScan


PeliScan
addikt

2 vereség, 1 győzelem a mai egyenleg.... és ma az én team-em zúzott carri-val, öröm volt nézni. :)

(#803) Memphis


Memphis
tag

na mostmár én is ittvagyok nyomhatjuk :)

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#804) PeliScan válasza Memphis (#803) üzenetére


PeliScan
addikt

oksa, felőlem mehet, csak még eszem vmit előtte. :)

(#805) Memphis válasza PeliScan (#804) üzenetére


Memphis
tag

na most itt vagyok csak ebédeltem..megint csak 2-en vagyunk vagy van valami haverod a régi szerveren aki még jönne esetleg

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#806) [amne]


[amne]
senior tag

Telepítek és megyek én is, melyik verzióval nyomjátok, (melyik pecs? esetleg link :) )

(#807) Memphis válasza [amne] (#806) üzenetére


Memphis
tag

1.10 ha felmész bnetre letölti magától de lehet hogy nem bneten nyomjuk nem tudom amugy www.huncraft.hu elvileg.

De gyerekek elég nehéz itt megbeszélni a játékokat mert van olyan hogy elfelejtem megnézni és nem veszem észre hogy peliscan irt :)) vagy más ugyhogy ha ráértek és akartok játszani gyertek fel irc-re a broodwar.hu csatira és ott tök jól meglehet dumálni én ott morpheus néven vagyok de gyertek mert jó lenne egy sokvsok és ott meg is lehet dumálni

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#808) up válasza crab (#799) üzenetére


up
senior tag

Az nem Baal, hanem egy az őt megelőző szörnyek közül (nézd csak meg: Baal's minion).

(#809) up válasza PeliScan (#798) üzenetére


up
senior tag

Engem pont az nem győzött meg :). A formája jó, de kicsit óvodás azokkal a lángokkal meg batman-szerű jelvényekkel. Viszont a Baal's minion-t és a Corrupted rogue-t nem értem, azok nem olyan fontos szereplők... persze valami nőnek is lennie kell :).

(#810) [amne] válasza Memphis (#807) üzenetére


[amne]
senior tag

ok megyek is továbbiakban ott foglak zaklatni kérdésekkel. :)

(#811) [amne] válasza Memphis (#807) üzenetére


[amne]
senior tag

ööö biztos láma vagyok de *** Hibás csatornanév! (broodwar.hu) vaj miért?

(#812) crab válasza up (#808) üzenetére


crab
senior tag

Ja tényleg, nem is vettem észre, akkor már emlékszem melyik az!:)

(#813) Memphis válasza [amne] (#811) üzenetére


Memphis
tag

broodwar.hu de lehet hogy más serveren vagy.ird be statusban hogy /server irc.extra.hu:6667

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#814) [amne]


[amne]
senior tag

Na tehát most van gyülekező a #broodwar.hu csatni, és vmi nagyszabású gamet kéne összehozni jöjjön mindenki v1,1 patch kell és mehet a játék.

(#816) Memphis


Memphis
tag

gyertek mááááár nagyon jó lenne egy király kis game...de ha most nem tudtok jönni máskor is nézzetek be a csatira mert hátha összetudunk hozni valamit

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#817) Memphis


Memphis
tag

peliscan te nem jössz?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#818) PeliScan válasza Memphis (#816) üzenetére


PeliScan
addikt

Én fönt vagyok itt és a Bneten, IRCn most nem... szólj be ide vagy osda, ha van gém. reakcióidő avrg: 1-2 perc. :)

(#819) Memphis válasza PeliScan (#818) üzenetére


Memphis
tag

nem tudnál feljönni irc-re ott megdumálni mert amne nem tud bneten nyomulni és akkor kéne csinálni olyan tudod milyen szervert és te vagy az aki olyanon nyomult

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#820) PeliScan válasza Memphis (#819) üzenetére


PeliScan
addikt

:D ok, megpróbálom beizzítani a mIRCet, vagy vmit... de az sok idő lesz... nagyon nem vágom az iylen relay cseteket ám. :)

(#821) [amne]


[amne]
senior tag

Hogy minden játékoskedvű ph!-snak megkönnyítsem a dolgát (How to) :

Aki játszani akar telepítse a Stacraft-ot majd a Broodwar-t, ezután töltse le a patcheket, http://www.huncraft.hu/download/sc110.zip ; http://www.huncraft.hu/download/bw110.zip. Töltsön le vmilyen IRC klienst, ftp://ftp.freenet.de/pub/mirc.com/mirc603.exe. Ott irc.extra.hu Port 6667 majd #broodwar.hu és itt megbeszéljük a továbbiakat. Esetleg még szükség lehet erre a progira is: http://www.huncraft.hu/download/utility/fsgs.zip.

(#822) PeliScan


PeliScan
addikt

jöjjön mégvalaki, eddig 3an vagyunk: amne, Memphis és én.

Nah, jöhet bárki, de most! :DDD

(#823) Memphis


Memphis
tag

vagy azt is lehet hogy jöjjön még 3 és akkor leszünk 6-an :DDD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#824) PeliScan


PeliScan
addikt

alakulunk, csak kéne még egy ember! vagy több is, de csak páratlan számú sokaság jöhet... :) vagy vmelyik fél kap egy copm.ot allynak. ;]

(#825) PeliScan


PeliScan
addikt

nah, hogy állunk most BW fronton..? :F :)

(#826) Panther válasza PeliScan (#825) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Csao :) Épp ma vittem vissza gariba a 60 GB-os winyómat, helyette most egy 500 MB-osra húztam fel vmi alap rendszert :) Nincs rajta semmi, úgyhogy még lehet hogy lesz hely SC-nek :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#827) PeliScan válasza Panther (#826) üzenetére


PeliScan
addikt

Gyere! :)

(#828) PeliScan válasza Panther (#826) üzenetére


PeliScan
addikt

[OFF]
amúgy örülök, hogy sikerült megoldani. remélem nem fognak szívózni a garival.
[/OFF]

(#829) PeliScan válasza Panther (#826) üzenetére


PeliScan
addikt

NAh lesz itt gáma..? :F mert ha nem, tövid úton megyek alszani! :D

(#830) PeliScan


PeliScan
addikt

Vki most egy lájtos meccset? :)

(#831) PeliScan válasza PeliScan (#830) üzenetére


PeliScan
addikt

És most?

(#832) berle


berle
csendes tag

bocsi de nem volt időm elolvasni az egészet, a végén ott van, hogy mit kell leszednem, de nekem még BW-m sincs légyszi valaki nyomjon már be vmi linket. Amúgy kb 1hete multizok, nagyon ÁLLAT

(#833) PeliScan válasza berle (#832) üzenetére


PeliScan
addikt

hogy honnan lehet BWt leszedni, azt nem tudom. ha megvan, szólj. :)

(#834) berle


berle
csendes tag

mindenképpen beszállok ,ha sikerül!
(csak BW kell :)

(#835) PeliScan


PeliScan
addikt

Nah, volt már egy nyereség ma... :) nah, ki mer vki állni? :D (talán a provokatív dumára buknak az emberek;))

(#836) bdav válasza PeliScan (#835) üzenetére


bdav
őstag

igy fél kettő tájban nem igazán :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#837) PeliScan válasza bdav (#836) üzenetére


PeliScan
addikt

pedig én még nem álltam vissza szigetről...

(#838) PeliScan


PeliScan
addikt

És most..? nemigazmá' kihal a PH!SCBW kommunity? :o

(#839) bdav válasza PeliScan (#838) üzenetére


bdav
őstag

aha. de kb. 15 perccel utánad gameltem egyet fent ;) jól elkerüljük egymást mindig :U

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#840) berle


berle
csendes tag

most töltöm a dolgokat hozzá....
ma játszik velem valaki?
amugy sztem elég kezdővagyok...

(#841) berle


berle
csendes tag

mircen már fennt vagyok, oda íírjatok!!

(#842) PeliScan


PeliScan
addikt

játszanék, de holnap indulok 3-4 napra, és csomagolni kell. de azért soksikert. :) gl hf!

(#843) Pacák


Pacák
senior tag

Piszkosul viszket a tenyerem. A PH érdi szekciója nem akar összejönni egy jó kis Broodwar -os LAN-ra? :) Belefér levezetésként egy kis Counter Strike is.. :DDD A másik fene nagy bajom az, hogy vasárnap utazom Békéscsabára, mert készülődni kell az esküvőnkre. Ma estig meg biztos, hogy bennt fogok muhogni a munkahelyen a baranyai telefonkönyveket tördelni.. Kizárásos alapon marad a szombat.. De hol? :U

Nuclear launch detected

(#844) Pacák válasza Pacák (#843) üzenetére


Pacák
senior tag

UP.. :D Panther és a többiek figyeltek? :D

Nuclear launch detected

(#845) bdav


bdav
őstag

Jééé ezt a topikot még látogatják ? wow ;) Ivan veled mivan amugy? nem láttalak már rég óta

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#846) Pacák


Pacák
senior tag

Persze, hogy nem látogatják. Nyár van, mindenki nyaral és nincs kereső. :DDD

Nuclear launch detected

(#847) Pacák válasza Pacák (#843) üzenetére


Pacák
senior tag

7UP! :DDD

Nuclear launch detected

(#848) Pacák válasza Pacák (#847) üzenetére


Pacák
senior tag

Senki nincs itt az érdi szekcióból? Utolsó sansz, hogy a legénybúcsúma lanpartyn tartsam meg.. :DDD

Nuclear launch detected

(#849) PeliScan


PeliScan
addikt

NAh, ha vkinek most van kedve játszani, emelje fel a kezét... :U :DDD

(#850) bdav válasza PeliScan (#849) üzenetére


bdav
őstag

nekem aludni van kedvem :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ma este StarCraft Broodwar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.