Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ma este StarCraft Broodwar

Hozzászólások

(#551) Ivan válasza Ivan (#550) üzenetére


Ivan
csendes tag

:(:(:( Csak nekem lehet ilyen szerencsém, 9en vagyunk fenn a szerveren, és persze én vagyok az az 1 maradék, akivel senki nem játszik.((

Jöhetne még valaki, hogy ne unatkozzam...

(#552) Ivan válasza Ivan (#551) üzenetére


Ivan
csendes tag

Húú ez a nap durva volt, még most sem nagyon hiszem el hogy bdav, 17 éves vagy:), de már rájöttem miért hittem ezt. Előszőr is a viselkedésed, hogy majdnem mindenkit ismersz a KWSn, meg ugye az hogy kolokkel is jóba vagy, szóval ez megtévesztő volt, de igazából már rájöttem azért volt, mert itt a PH-n ilyen arcot választottál magadnak mint ami van, és az teljesen belémrögzült.:)

Szóval változtasd meg az arcképed vagy mindig idősebbnek foglak nézni!:)





(#553) up


up
senior tag

Uhh, ma jó meccsek voltak, köszi minden partnernek! :)

(#554) sebela válasza Ivan (#552) üzenetére


sebela
aktív tag

Hi Ivan (és többiek)
Bocsi de mostanában nem nagyon tudok jáccani mert tanulnom kell(ene) fizikaversenyre.:O
De májusban ha megvolt háváj!!!

OFF
Ivan küldök majd mélt csatolt fájlal (remélem így kell írni) vmikor.
Nem felejtettem el.

ON

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#555) sebela válasza Ivan (#550) üzenetére


sebela
aktív tag

Na ja.Találkozó.De hol?Addigra el kell érnem a 0 (azaz nulla ) pontot.:DDD

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#556) Ivan válasza sebela (#555) üzenetére


Ivan
csendes tag

Szia seb!!!! El nem menj nagyon régen láttalak.

(#557) Ivan válasza sebela (#555) üzenetére


Ivan
csendes tag

Sebela el kell, hogy keserítselek már rég nem vagy utolsó, már sokan túlteljesítettek téged:), de akkor sem hiszem el hogy egész nap csak tanulsz és 10 perc időd sincs...:(

(#558) sebela válasza Ivan (#557) üzenetére


sebela
aktív tag

Van!
Eddig egész szünetben LAN partyról LAN partyra jártam most meg szívok:O

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#559) sebela válasza sebela (#558) üzenetére


sebela
aktív tag

Minden dokumentum, így a HTML formátumú dokumentum is, alapvetôen bekezdésekre tagolódik.
A HTML fájlban a bekezdések kezdetét a <P> utasítás jelzi a böngészôprogram számára. (Tehát ezen elem nem az elôzô bekezdés végét, hanem a következô kezdetét jelzi, vagyis mindig megelôzi azt a bekezdést, amelyre vonatkozik!)
A bekezdés a következô bekezdés kezdetét jelzô utasításig tart, tehát nincs záróutasításpárja a bekezdés elemnek. A legtöbb böngészôprogram két bekezdés között egy üres sort szúr be megjelenítéskor!
A bekezdés elem hordozhat magában a bekezdés stílusát meghatározó opciókat. A bekezdés igazítását a <P ALIGN=''hely''> formájú utasítással szabályozhatjuk. Az automatikus tördelést a NOWRAP opció tiltja meg a böngészôprogram számára. Amennyiben tördelhetetlen szóközt igényel a szöveg, akkor az egyszerû szóköz helyett alkalmazzuk a   különleges karaktert.

Amennyiben egy bekezdésen belül mindenképpen új sort szeretnénk kezdeni, akkor a <BR> utasítást kell használni. (Nincs zárópárja!)

Gondoltam ezzel is tudsz vmit kezdeni.HTML tanoldalról (milyen szép szó én csináltam) vettem.Bár namtudom, hogy rios-on megy-e.

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#560) sebela válasza sebela (#559) üzenetére


sebela
aktív tag

namtudom=nemtudom

:DDD

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#561) Ivan válasza sebela (#560) üzenetére


Ivan
csendes tag

kösz sebela a tippeket, amúgy én is konyítok keveset a htmlhez:), de amúgy már próbáltam és nem működött, simán szövegnek nézi.:(

Amúgy te is jó vagy, lanpartyra jársz de a kwsre fel nem jönnél, pedig én vártalak, rendes gyerek mondhatom.....
Pedig bdav is megmondhatja hogy nagyon jókat játszottunk, meg a legnagyobb poén az volt amikor egymás korát tárgyaltuk:)) (bigbrightyellow még mindig azt hiszi hogy 11 éves vagyok:)))

(#562) Ivan válasza Ivan (#561) üzenetére


Ivan
csendes tag

látom up fönn vagy, nincs kedved sczni? kéne még 1 ember, te pont jó lennél:)


(#563) Ivan


Ivan
csendes tag

Szóval sebela haragszom rád:((

(#564) sebela válasza Ivan (#563) üzenetére


sebela
aktív tag

Ne haragudj.
Este lehet, hogy felnézek de szenvedek az 110-el.
Per pillanat egyáltalán nincs SC a gépemen :O
OFF

JavaScript?

na jó ez csak poén :DDD

OFF

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#565) sebela válasza sebela (#564) üzenetére


sebela
aktív tag

küldtem mélt.Majdnem elfelejtettem.

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#566) Ivan válasza sebela (#564) üzenetére


Ivan
csendes tag

Az 110t csak tedd fel simán, és lapozz vissza párat itt a PH-n, az egyikbe adtam egy linket, ahonnan le lehet tölteni egy progit, amivel megy az 110 simán

bár ezt nem kéne elmondanom neked:((

(#567) up válasza Ivan (#566) üzenetére


up
senior tag

Bocs hogy nem voltam a helyzet magaslatán. Minden közbejött: asszony telefonál, ebédet kell főzni multitaskingban a türelmetlen, beteg édesanyának stb :)). Ahhoz képest nem volt rossz game! :)

(#568) Ivan válasza up (#567) üzenetére


Ivan
csendes tag

:)))))))))Ja jó tudni, hogy te ilyeneket is csináltál közben, semmi gond nagyon elszúrtuk ketten.:)

Tényleg nem volt olyan rossz, de az biztos hogy te vered a Windowst multitaskingba:)

(#569) sebela válasza Ivan (#568) üzenetére


sebela
aktív tag

Asszem jövök, de csak 8 után és kb. másfél órára (ez dinamikusan változhat :DDD )

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#570) bdav válasza sebela (#569) üzenetére


bdav
őstag

Na hajrá :) lehet hogy én is benézek majd vacsi után :) (attól is függ mi lesz a tévébe). Milyen fizikaversenyre mész amugy seb?

Ivan: nem cserélem le a fejemet (különben meg sztem egyik fej sem fejez ki itt kort, vagy csak nagyon kevés. Ez különben hasonlít is rám (nagyjából :D))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#571) sebela válasza bdav (#570) üzenetére


sebela
aktív tag

Mikola országos döntő.
Még semmit nem készültem pedig kellene.

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#572) bdav válasza sebela (#571) üzenetére


bdav
őstag

Ha döntőbe jutsz már ne is készülj :) akkor nagyon vágod a cuccot már :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#573) Ivan válasza bdav (#570) üzenetére


Ivan
csendes tag

Na gyere bdav, nehogy tévézz már!!


Ha a kép hasonlít rád, akkor igaziból is ekkora fejed van?:) Nehéz lehet mindig megtartani a helyén, már a súlya is lehúzzza:)

(#574) bdav válasza Ivan (#573) üzenetére


bdav
őstag

Aha :) fáj is a nyakam esténként rendesen :D

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#575) Ivan


Ivan
csendes tag

Huhh most nézem kvázi-tag lettem:)

(#576) Ivan válasza sebela (#571) üzenetére


Ivan
csendes tag

sebela nagyon gratulálok:), azért az országos döntő nem semmi, mostmár ''csak'' meg kell nyerned:)

(#577) sebela válasza Ivan (#576) üzenetére


sebela
aktív tag

AHA!!
CSAK AHHOZ TANULNOM KELLENE!!

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#578) sebela válasza sebela (#577) üzenetére


sebela
aktív tag

Miért nincs fent senki?

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#579) Ivan válasza sebela (#578) üzenetére


Ivan
csendes tag

Jó lenne ha jönne még legalább még 1 ember, mert csak 3an vagyunk:(


bdav tedd gipszbe a nyakad, hogy el ne törjön, aztán gyere, úgy sincs egy jó film se most!!!

(#580) bdav


bdav
őstag

----Topic felhozatal ----

Ivan örömmel látom hogy az rts.hu-n lelkesen kommentelsz a fórummoderálás mellett :D Csak lezs már valami :(

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#581) Ivan válasza bdav (#580) üzenetére


Ivan
csendes tag

Én is örültem amikor láttam hozzászólásaidat:), de szerintem mi kevesek vagyunk, hogy legyen valami.:( Nem tudom lehet, hogy kellene még csinálni vagy 30 nicket, és mindegyikkel erősen a moderálás mellé állni:), de azt hiszem nem érdekelne senkit:((

(#582) Ivan válasza Ivan (#581) üzenetére


Ivan
csendes tag

Vagy lehet hogy a PHsokat kéne megkérni, hogy regisztrálják magukat az rtsen és tiltakozzanak a primitív emberek ellen:))

(#583) bdav válasza Ivan (#582) üzenetére


bdav
őstag

vagy készíteni egy másik oldalt...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#584) Ivan válasza bdav (#583) üzenetére


Ivan
csendes tag

Na igen, de ki csinálja azt meg? Vagy Te elvállalod?:)

(#585) sebela válasza Ivan (#584) üzenetére


sebela
aktív tag

Fölnéztem, regisztráltam magam.
Hol lehet a moderálás mellett írni?

OFF
Végre tudom honnan szereztél replay-eket:DD

ON

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#586) sebela válasza sebela (#585) üzenetére


sebela
aktív tag

HELP!

Valaki legyenszives linkeljen be egy jól működő 109b-s no-cd crack/patch-et, amihez nem kell az install exe és működik.(iskolába kell). köszi

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#587) sebela válasza sebela (#586) üzenetére


sebela
aktív tag

hopp!!
Ezért lehet, hogy az orromra koppintanak.Szóval csak írjon vki valami jó no-cd-t.kösz

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#588) Ivan válasza sebela (#587) üzenetére


Ivan
csendes tag

Szia sebela!

Az rts alapból jó lenne, de mivel tele van parasztokkal nagyon utálom:((.Ha tényleg akarod támogatni a moderálást, akkor itt egy link ami elvezet oda(írj valami értelmeset:D, és akkor biztos lehetsz benne, hogy lehülyéznek:) ):
http://rts.hu/index.php?action=forum&forum_tree_id=274
A jobb oldalon találhatod meg, amúgy a használt fórumokat.
A replayeket meg nem mind innan szereztem.:)

(#589) Ivan válasza sebela (#586) üzenetére


Ivan
csendes tag

A másik problémádat nem teljesen értem. Egy olyan crack kell amivel, egyáltalán nem kell a CD? Ha a suliba kell akkor gondolom azért, hogy ne kelljen feltelepíteni, és lehessen cdről játszani. Na ha találsz rá megoldást engem is érdekelne, mert ilyen nekem is kéne:DD

(#590) Kó Pé


Kó Pé
csendes tag

Up, titeket is ledobott a szerver?

(#591) bdav válasza Ivan (#589) üzenetére


bdav
őstag

Létezik egy olyan törés, amivel működik cd nélkül a cucc, de azt az ~570 megás fájlt fel kell pakolnod vinyóra mindenképpen (olyan nincs, ami enélkül is menne). Sima Starcraftot lehet spawnolni, annak nem kell cd.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#592) up válasza Kó Pé (#590) üzenetére


up
senior tag

Ya. De ezt már online megtárgyaltuk! :)

(#593) Ivan


Ivan
csendes tag

Kws talákozó:

Eddig 4 embertől kérdeztem meg, hogy biztos jön-e, és ők mind jönnek:
bdav, bigbrightyellow, KóPé, Er~81307 meg persze én:)

Szóval ez 5 ember, Portnoy lehet, hogy jön még. (őt big hívta)
Up téged meg itt kérdezlek meg akarsz-e jönni. Szóval akarsz?;)

Azt nem tudom, hogy mennyire szűk réteget hívjak meg, bdav szerinted? Szóval elegen leszünk-e így, vagy még olyannak is szóljak akit kevésbé ismerek?
Így nem lenne olyan rossz, mert a legnormálisabbak jönnek, a KWS elit:)

Jaj sebelát ki is felejtettem:), ő még nem mondta biztosra, a szüleitől függ. Sebela légyszíves ha akarsz jönni(márpedig azt mondom, hogy akarsz:) ), akkor kérdezd meg biztosra!

Na eddig ennyi, ja a taliról csak annyit, hogy ez nem lanparty lesz vagy ilyesmi(azt majd csak a másodikon:) ), hanem Bpén csinálunk valamit:), majd big keres valami jó helyet:)

(#594) Ivan válasza bdav (#591) üzenetére


Ivan
csendes tag

bdav nekem olyan crack kéne, hogy megtudjam azt csinálni, hogy a bw csak simán a Cd-ről fusson, ne kelljen telepíteni, vagy másolni semmit se.
(Mert a suliba vinnénk be, de oda nem lehet semmit se feltelepíteni, mert szépen kitiltanak a számtech teremből:) )

(#595) PeliScan


PeliScan
addikt

NAh, vki most épp..?

(#596) sebela válasza Ivan (#593) üzenetére


sebela
aktív tag

Azért Bp-re nem hiszem hogy felengednek egyedül:O.

Nekem azért kell a crack, hogy ne kelljen cd másolnom.A másik, hogy 133-as gépekre lesz (meg 733 cerkára) amikre azért 500 megát felpakolni nem nagy élmény.Meg nekem az install.exe felmásolása után se ment a no-cd crack:O.
Viszont ahova most járok (nem ide kell) ott vmi razor1911 vagy vmi hasonlóval megy cd nélkül a 109 (133MHz 16 ram word minimum 1,5 perc nagy élmény ilyenekkel játszani :DD csak akkor jó ha a tanár csinálja a szervert:DDD).

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#597) Ivan válasza sebela (#596) üzenetére


Ivan
csendes tag

De nem egyedül mész:), én is megyek veled, Budapesten meg már sokan fognak rád vigyázni: KóPé aki nagyon erős, big aki meg már elég idős(mondhatod azt is, hogy felnőtt is lesz, mert igazából big már az;))
Elég ha Veszprémig egyedül utazol, utána már mehetünk együtt.

Próbáld őket meggyőzni!!! Ha valami nem tiszta kérdezd meg tőlem!

sebela neked jönnöd kell!!

(#598) Ivan válasza PeliScan (#595) üzenetére


Ivan
csendes tag

Peliscan Te mindig olyan későn jössz, egyszer szólj előtte és megvárlak! (bár volt már olyan hogy 6ig fennvoltam:D)

(#599) sebela válasza Ivan (#597) üzenetére


sebela
aktív tag

Igen de már a veszprémi dolog is érdekes:O.
Majd rábeszélem fatert vigyen fel kocsival :DDD.
Mikor lesz?
Majd próbálok szervezkedni.


no-cd crack semmi?:O

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#600) Ivan


Ivan
csendes tag

bdav kicsit durva volt a tegnapi 4v4:DD, 30 Battlecruiser meg még legalább 20 carrier:), tényleg nem lehetett alatta látni a képet:).

A replay még mindig nagyon kell, remélem majd sikerül átvennem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ma este StarCraft Broodwar
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.