Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Lockerz! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2501) GabN73 válasza Norbancs (#2498) üzenetére


GabN73
addikt

ennek nem itt a helye :(((

(#2502) csokee1


csokee1
csendes tag

hello mindenkinek..
az van, hogy nagynenim kanadaba lakik..nagyobb eselye van h elkuldik ha az o cimet adom meg?? en felvideken elek..
es amugy meg milyen kerdesekre kell valaszolni?? es azt hol talalom? mert tesom csinalja ezt de o csak a videokert es a belepeset kap pontot..elore is koszii :)

(#2503) Brenyo válasza csokee1 (#2502) üzenetére


Brenyo
tag

Jobboldalt alul a PTZ mellett találod a DAILIES-nél a kérdéseket!! Lényegtelen , hogy mit írsz be , de csak az adott napi kérdésre jár a pont.

(#2504) maRci002


maRci002
csendes tag

Most már van 208 PTZ m ha elérem a 325 PTZ t akkor rendelhetek egy iPod touch 8GB ot? es ez teljesen ingyenes még a kiszállítás is? És a megrendelés egyhónapban csak 1 napon és azon belül is csak 1 ora időnk van rá?

(#2505) maathe válasza maRci002 (#2504) üzenetére


maathe
senior tag

Első hsz.

(#2506) Mad Monkey válasza maRci002 (#2504) üzenetére


Mad Monkey
csendes tag

kevesebb...

(#2507) zerocool2.0


zerocool2.0
csendes tag

azt csak akkor tudod megrendelni amikor pont beváltásra van lehetőség akkor is egy adott pillanatba, és ha nem vagy elég gyors akkor elkapkodják előled és akkor várhatsz még egy hónapot!

Tóth Benjámin

(#2508) Lien


Lien
tag

Azt ne mondjátok, hogy már mindenki arra az iPod Touch 8 GB-osra gyűjt. Arra mennek az emberek, aztán nyer vagy 10.
Sebaj, ezért is jó, hogy nekem rengeteg pontom van (1000+) és én a nagyobbakat is megpályázhatom.
UPDATE Valaki olvasta már a Ponter témámat itt a Fáradt Gőz témái között? =)

[ Szerkesztve ]

(#2509) Tokikee válasza Lien (#2508) üzenetére


Tokikee
csendes tag

Enis nyugi:) Macbook 13-ra mek ha nem nyerunk msot akkor a pro ra:)

(#2510) csokee1


csokee1
csendes tag

koszi :) de nem irtatok meg h nagyobb e az esely ha kanadai cimet rakok..tudom hogy sokaig kell gyujteni meg minden....es amugy azt kiirjak elore h miko lesz nyitva a "bolt"?? es ha megnyitjak akko milyen hosszu ideig? :D

(#2511) Tokikee válasza csokee1 (#2510) üzenetére


Tokikee
csendes tag

erre eztfogjak irni: 1 hszXDXD

(#2512) Norbancs válasza csokee1 (#2510) üzenetére


Norbancs
tag

Azt hiszem elvileg mind1, hogy milyen címet adsz meg, meg kellene érkeznie a csomagnak.
Viszont ha a kanadai rokonod küldi tovább:
+Esetleg nem vámolják meg (ebben nem vagyok otthon, ha nem így van, javítsatok).
-Postaköltséget kell fizetni.

Hirtelen most csak ennyi jutott eszembe. :))

(#2513) nokiafann


nokiafann
csendes tag

Szerintetek ki nyer???Mi vagy az amcsik?

(#2514) Norbancs válasza nokiafann (#2513) üzenetére


Norbancs
tag

Akik több pontot szereznek.

(#2515) gotlockerzed válasza nokiafann (#2513) üzenetére


gotlockerzed
csendes tag

hát kéne hívni pár kisebbségit és ,ha nem nyernének akkor rinyálhatnának xD és a MAGYAR kormány menne és beperelné az amcsikat.

(#2516) Norbancs válasza gotlockerzed (#2515) üzenetére


Norbancs
tag

Szerintem Kínában és Japánban kellene toborozni, tuti nyernénk. :DDD

(#2517) csokee1


csokee1
csendes tag

koszonom :) postakolcseget kell fizetni azt tudom..de olcsobban kijon mint a vam..:D eee van ez a verseny..amerika vs mindenki :D amerikaba beletartozik kanada is? :D

(#2518) Norbancs válasza csokee1 (#2517) üzenetére


Norbancs
tag

Azt hiszem azt olvastam, hogy az USA tagállamai, tehát Kanada már a többiek kategóriába tartozik. :K

(#2519) Lien


Lien
tag

Mondjuk, ha még mi is nyernénk meg a Márciusi redemption lehetőséget, nem biztos, hogy mi nyernénk benne. =D
Mivel akkor meg az lesz a baj, hogy ó a fenébe, mert vagyunk X millióan, aztán 10 másodperc sem kellett, de már elvitték a cuccainkat.
Utána meg jön a sírás, káromkodás, hogy miért nem sikerült, meg hogy ennyit güriztünk ezért.

(#2520) Norbancs válasza Lien (#2519) üzenetére


Norbancs
tag

Eddig általában zömében amcsik nyertek, nem?
És néhány fórumtársnak így is sikerült rendelnie.
Na most, hogyha majdnem a fél társaság kiesik, akkor talán egy picivel több esélyük lenne az embereknek. Persze így sem garantált, az tény... :)

(#2521) maathe


maathe
senior tag

Ha mi nyerünk akkor sem lesz nehéz rendelni, eddig sem volt az.

(#2522) nokiafann válasza maathe (#2521) üzenetére


nokiafann
csendes tag

neked hogy sikerült elcsípned azt az Ipodot?

(#2523) GabN73 válasza nokiafann (#2522) üzenetére


GabN73
addikt

pont mákja volt :K

lehet h épppen jól csípte el a refresht és az elsők közt volt :C

(#2524) Norbancs válasza maathe (#2521) üzenetére


Norbancs
tag

Már boccs, de az a nem nehéz elég relatív. :U
Nem sok magyarról tudunk, akinek sikerült volna...
Persze rajtatok kívül. :DDD

(#2525) Lien


Lien
tag

Hát úgy tudott rendelni, hogy meg volt adva az időpont. Minden másodpercben refresselt, és sikerült, ennyi.

(#2526) csokee1


csokee1
csendes tag

es legkozelebbi alkalomkor is meg lesz adva?? en ugyszamolom, hogy olyan majus junius ig ossze tudok szedni vmi normalis dologra pontokat..akko kb meg lesz adva a pontos datum? es ido??

(#2527) Tokikee


Tokikee
csendes tag

Aztaaa 20 videoooo

(#2528) nokiafann válasza Tokikee (#2527) üzenetére


nokiafann
csendes tag

Zsír + 80 pont

(#2529) gotlockerzed válasza nokiafann (#2528) üzenetére


gotlockerzed
csendes tag

hát már biztos ,hogy megnégyszerezik az árakat :S :( de azééé jóóó :D

(#2530) halowars


halowars
csendes tag

Azért az vicces , hogy most aki március 19-ig z-lister lesz akkor az kap valami ajándékot plusszba,meg nemtudom miket, meg most van ez a verseny is amit írtak, de az a bibi ,hogy nem működik a meghívó küldőjük, úgyhogy így tényleg sok az esély mindenre!! :(((

(#2531) Tokikee válasza halowars (#2530) üzenetére


Tokikee
csendes tag

Az a vicc ha 20 embert nemtudsz meghivni! Nah ez a vicc!!

(#2532) halowars válasza Tokikee (#2531) üzenetére


halowars
csendes tag

Lehet hogy ez is vicc , de hiába tudnák 20 embert, akkor se lehet elküldeni nekik a meghívót!!Szerintem inkább ez a vicc!!

(#2533) Tokikee válasza halowars (#2532) üzenetére


Tokikee
csendes tag

Probalj meg 1 hulye emailt pl jozsi17@gmail.com ennek lehet lekuldi.. olyannak nemkuld aki mar regelt! Nekem is kiirta ma 3x!

(#2534) halowars válasza Tokikee (#2533) üzenetére


halowars
csendes tag

hát ez nem jött be, pedig próbáltam van 8 embert aki tuti hogy még nem regelt be, és hiába kattintottam a küldésre akárhányszor, akármennyit, semmi csak mindig az a üzenet, hogy 'Exceeded maximum invitations per day limit.', halandzsa címnek is próbáltam küldeni,az se jó!

(#2535) tibce90


tibce90
újonc

Sziasztok!

Még új vagyok itt ezért üdvözlök mindenkit!
Nemtudom nektek mi nem jó, de nekem kiküldi a meghívót!
Igaz még nem vagyok z-list-er, ezért hogyha vkinek meghívó kell az plz írjon rám! :D

(#2536) zerocool2.0


zerocool2.0
csendes tag

nem mondom raktak fel pár videót! 29-et :D

Tóth Benjámin

(#2537) .wantííd válasza zerocool2.0 (#2536) üzenetére


.wantííd
tag

Nagy videű feltöltő nap:D

Most biztosan vannak egy páran és elég lassú...

(#2538) bordass


bordass
újonc

Nálam az új videok nem nyínak meg ! Egy női hang karattyol valamit és utánna semmi !

(#2539) .wantííd válasza bordass (#2538) üzenetére


.wantííd
tag

Nálam se, 1-et tudtam megnézni talán 2

[ Szerkesztve ]

(#2540) speedavid


speedavid
csendes tag

Na megjött az email a Z-List polóról. Nálam nem "fogyott el", valaki írta, hogy neki nem tudnak küldeni. Az email-t 1 héten belül elküldték.
Valaki lefordítaná a 3. Bekezdést ?(Before we...)

Dear Lockerz Member,

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of early members who discovered Lockerz before our official launch. As a member of the Z-List, you will enjoy lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt.

Before we can ship your Z-List t-shirt, you must verify and update your account settings by 7:00 AM EST, Friday, 12 March 2010. If your address is not verified, chances are we will not be able to send out your free Lockerz t-shirt. You can locate your settings in the top right of your Lockerz page under 'My Account'.

If your mailing address is accepted at the deadline above you will receive a shipping confirmation within 4-6 weeks.

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-List status. Check out PLAY, our newest feature, where you'll earn 4 PTZ for watching videos. Stay tuned as we introduce even more ways for you to earn and use PTZ.

Sincerely,
The Lockerz Crew

[ Szerkesztve ]

(#2541) madspider15


madspider15
csendes tag

maathe!
Amint látom te nyertél!
Ha megkapod a csomagot emailben leirnad hogy volt e vám és ha igen mennyi?
(madspider88@freemail.hu) köszi elöre is

Most jottem 1 masik forumrol ott az a vita hogy állitolag áfa és vámadó is lehet.
Szerintetek? vagy csak rairjak hogy ajándék és akkor teljesen ingyen lenne?

[ Szerkesztve ]

(#2542) madspider15


madspider15
csendes tag

am ez psp vagy psp játék?
Ratchet & Clank Bundle - PSP>200 Ptz

(#2543) syler123 válasza madspider15 (#2542) üzenetére


syler123
veterán

Psp, azzal a játékkal :)

(#2544) Benny04 válasza speedavid (#2540) üzenetére


Benny04
csendes tag

Én is ma reggel kaptam meg! ;)

(#2545) rocco021


rocco021
tag

menyire csalnak ezek a lockerz-esek tettek fel 29videót és nem lehet megnézni mert be mondja a nő hogy contry biztos csak az amerikaik tudják nézni és ez igy már nemér mert nekünk nem megy a pont csak nekik enyit a versenyről!!!!!

(#2546) maathe válasza rocco021 (#2545) üzenetére


maathe
senior tag

Most perpill nem tudok Lockerz-re felmenni de ha ez a gond akkor elég könnyen megoldható

Lien: egyiknél sem volt meg adva az időpont és így is tudtam 2x rendelni, ha meg van adva akkor már semmi nehézség nincs benne.

(#2547) #51634688


#51634688
törölt tag

One year ago today, with six employees and a handful of members, Lockerz began. It's been an amazing year -- we've grown beyond our wildest expectations, thanks to the support of the loyal and large Lockerz community. Today, we have millions of members around the world and the early stage of PLAY is a popular new feature. We're busy preparing to launch two new features: CONNECT and SHOP. On top of all this, we're working on making Z-List status mean even more for those who get on the Z-List.

Since it's our birthday, we'd like to thank you for helping to make this a great first year.

Here are a few things we'd like to do for you:

1. We are going to "grandfather in" our early members by giving you an extra number of months before your PTZ and Z-List status expire. We will be announcing more details in the next few weeks.

2. Members who make the Z-List after March 19 will be given a new prize (and more perks) instead of a t-shirt. That's right - - if you became a Z-Lister during our first year, your t-shirt is sure to become a collector's item! We will send t-shirts to everyone who makes the Z-list by March 19 at 6 PM Eastern time, so you have a little more than a week to invite your friends if you are not yet a Z-Lister and want the shirt. We think our new Z-List prizes and perks will be loved as much as the shirt, if not more. Much more!

Stay tuned to the hallway in the next few months to discover exciting news from Lockerz. Thank you for your support! Year Two is going to be even better, and we're looking forward to spending it with you!

Valaki magyarul? :B
Köszíí.

(#2548) pityu14


pityu14
csendes tag

Helosztok..Én márt második napja probálok meghivot küldeni de eredménytelenül.Azt irja hogy a napi limited elérted..Pedig lennének akik regisztrálnának mert érdekli öket az oldal..Remélem megcsinálják..MEg olvastam olyan hozzászolást hogy aki Z-lister lesz Márc 19 ig az kap ajándékot? vagy mi?Az durva lenne^^ Hajrá mi:) Amugy nekem a Célom egy PSP csak nem tudom meiket válasszam..Javaslatokat kérem:)

Bogesz !!!

(#2549) Lac3e


Lac3e
újonc

Hello all halljátok mi ez a női hang?:S itt van még nekem 15 vidi XD tegnap éjfélkor még megnéztem 6 os és most nem engedi mi ez már lol :S

(#2550) nokiafann válasza Lac3e (#2549) üzenetére


nokiafann
csendes tag

bazd nekem se negedi..és valami csaj dumál...fa@@kivan

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Lockerz! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.