Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Lockerz! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cool Face


Cool Face
aktív tag

LOCKERZ

www.lockerz.com

1, Mi is az a Lockerz?

A Lockerz egy meghívásos rendszeren alapuló weboldal. Miután valaki meghívott, exkluzív videókat nézhetsz, király cuccokat vehetsz, új zenéket fedezhetsz fel, játszhatsz, vagy egyszerűen csak barátkozhatsz. És mindezt most egy helyen teheted, sőt még jutalom pontokat is kapsz, csupán azért, hogy azt csinálod, amit szeretsz! Ezeket a pontokat pedig értékes ajándékokra költheted!

A küldetésünk, hogy a napi szokásoddá váljunk! Ez az oldal nem a szüleidnek vagy a nagyszüleidnek szól, akik a rég elvesztett barátjukat keresik nap, mint nap az interneten. Nem. Itt elsősorban a véleményedre vagyunk kíváncsiak. Ki fogja megnyerni az NFL-t? Ki fog Oscar díjat kapni? stb. A véleményedért jutalom jár, király cuccokat küldünk az iPod-tól az XBOX360-ig, a pólóktól a PayPal pénzekig, vagy akármi mást. Előtte persze szükséged lesz megfelelő mennyiségű pontra, amit egyáltalán nem nehéz összeszedni.

2, Hogyan szerezhetek pontokat?

Jelenleg 4 féle módon tudsz pontokat szerezni: a napi belépésért, a napi válaszért, a meghívásért és a videók nézéséért.
Ezek mindegyikéért alapból 2 PTZ-t kapsz, ha Z-Lister vagy akkor 4 PTZ-t. A továbbiakban még várhatók különféle pontszerzési módszerek.

3, Mi az a Z-Lister? Hogyan lehetek az?

Ez egy VIP rang. Z-Lister akkor leszel, ha meghívsz 20 embert, a dupla pontokon túl még egy ingyen pólót is kapsz.

4, A redemption (aka restock, redeem)

Mondhatjuk úgy is, hogy ez a Lockerz lényege, erre vár mindenki minden hónapban. Ez az, az időintervallum, amikor megnyitják a PTZ Place-t és a pontokat értékes cuccokra lehet beváltani. A legértékesebb dolgokat 1-2 perc alatt elviszik így nem olyan könnyű megszerezni őket. A másik nehézség az, hogy amikor bejelentik a General Restock-ot, akkor pontos időt nem mondanak csak azt, hogy pl. a hét hátralévő részében valamikor. A Member Appreciation Redemption (MAR) annyiban különbözik a General Redemption-től, hogy ez fizetős, de pontos időponttal várhatod a vásárlást. Itt, ún. hullámok vannak, ezekre lehet esélyt venni. Ez egy új rendszer, a februári hónapban alkalmazták először, úgy hogy még sokat nem tudunk róla, és azt sem hogy lesz-e következő. Azt sem tudjuk pontosan, hogy mikor van a General Restock szóval ilyen kérdéseket nem várunk a fórumba.

5, A termékek utáni költségek

A házhozszállítás díjmentes. A vámolás viszont szinte meghatározhatatlan téma, rengeteg pletyka van a díjszabással kapcsolatban, nagy valószínűséggel az ár 25%-át kell kifizetni, de pontosat még senki se tud, mivel nagyobb értékű rendelés még nem történt. Szóval ezzel kapcsolatos kérdéseket se írjatok a fórumba, amint valaki nyer valami értékesebbet, ki lesz bővítve ez a rész.

6, Bizonyítékok

Joggal hiheted azt, hogy a Lockerz egy kamu oldal. De most nem ez a helyzet. Igaz magyar felhasználó még nem kapott nagyobb értékű cuccot, de már sokan megkapták a Z-Lister-es ingyen pólójukat. Ezekről itt találsz képeket:
regisembör @ 2GB Lego pendrive
mth @ Z-Lister póló

Külföldre már elég sok embernek megérkezett a megrendelt termékük, ezekről sok helyen találsz képeket, videókat de azért összeszedtük párat:
TalkPrizes.com - Prizes received
Youtube - Unboxing videók

Az alapelveket mindenképpen tartsd be!

[GYIK 1.0 - készítette: mth & sagesz]

[ Módosította: ollie ]

(#3) Darth_Revan válasza Cool Face (#1) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na erre kíváncsi leszek. Megy PM.

A linkelt kép pedig túl nagy, vagy töröld ki vagy méretezd át.

[ Szerkesztve ]

(#4) Cool Face válasza Darth_Revan (#3) üzenetére


Cool Face
aktív tag

Nem tudom szerkeszteni:( A képet már töröltem.

btw:
Köszi az érdeklődő e-maileket, a meghívókat folyamatosan küldöm. Az oldal nem fake, ha az akkor nyugodtan bannoljatok a fórumról. Az oldal még nagyon új beat verzióban van a végleges verzió decemberben lesz kész. 1-2 bug van még benne pl a pontokat nem írja ki, de az adatbázisban benne van, szal semmi nem vész el. Az oldal Amerika és kezd elég felkapott oldal lenni, szal igyekezni kell. Ha kérdésetek van akkor nyugodtan írjatok nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#5) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Bejelentkeztem, gratulált nagy felirattal, hogy már van 2 PT$-m, erre meg mire belépek a főoldalra le is 0-ázta :D

mod: most látom, hogy írtad, hogy még csak az adatbázisban látszódik.

[ Szerkesztve ]

(#6) concret_hp


concret_hp
addikt

nyílván bárkinek is megéri ingyen osztogatni mindent :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7) Cool Face válasza concret_hp (#6) üzenetére


Cool Face
aktív tag

Gondolom a közvélemény kutatásért kapnak valamit.

(#8) Bibby


Bibby
addikt

"ha nem akartok benne részt venni, de jó fejnek tartjátok magatokat (ugye? ) akkor is küldtök nekem e-mail címet hogy legalább én kapjak pontot"

Mi meg fincsi spam-áradatot? :U

Ελευθερια η θανατος

(#9) Bibby válasza Cool Face (#7) üzenetére


Bibby
addikt

Én meg gondolom hogy ez a beetetés része, mint ahogy a FAQ-ban írja is: az oldal elindulása után főleg a vásárlásra fognak rámenni, ráadásul mindennek az ára megnégyszereződik, tehát gondolom kb lehetetlen lesz ingyen beszerezni dolgokat.

"Beginning December 1, PTZ values will increase by 4x on average although there will be many more ways to earn PTZ than ever before. Even with the PTZ increase, prizes will still be very attainable for the active Lockerz member."

Ελευθερια η θανατος

(#10) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Jól hangzik bár nem hiszek benne.. :)

Üdv: Csabee.

(#11) Cool Face válasza Bibby (#9) üzenetére


Cool Face
aktív tag

Szerintem meg egyáltalán nem lehetetlen napi 8 pontot kapsz és 800 pont egy Apple macbook psp, itouch 200 pont ha még meg 4x-is akkor is 3 hónap ha csak bejelentkezel és válaszolsz a kérdésekre...ha embereket hívsz meg sokkal könnyebb meg a vip tagoknak kevesebb a pont...

(#12) samgar


samgar
őstag

Én most ráállok az éjjel 1től hajnali 5ig alvásra, szerintem bőven elég, nem kell mellé több alvás.

Oppo Find X5 PRO

(#13) Cool Face válasza samgar (#12) üzenetére


Cool Face
aktív tag

LOL?!

[ Szerkesztve ]

(#14) Cool Face


Cool Face
aktív tag

A hitetlenkedőknek egy kis kép. Egy másik fórumon a csávókámnak már meg is jött amit rendelt :P

(#15) Rics22


Rics22
tag

Up

Igen működik,csak min. 20 embert szedj össze,stb-stb

ha valakinek kell meghívó,tudok küldeni!
Próba cseresznye alapon napi 2 perc nem oszt nem szoroz szertintem..nemde?

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#16) eeeuser


eeeuser
csendes tag

én tőlem legalább 30-40 ember kért meghívót.abból 2-3-4 embernek érkezett meg,akárhányszor nyomok resend-et.és ráadásul mindegyik hotmail,gmail,freemail felhasználó.és az a kevés ember aki beregisztrált kajak nem jelenik meg a friends listembe,és ptz-t sem kapok utánuk...

(#17) Rics22 válasza eeeuser (#16) üzenetére


Rics22
tag

Tőlem mindenki megkapta,csak nem kapok én sem ptz-t :(

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#18) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Nálam minden működik, a meghívó is célba ér 1 perc alatt. Küldj pm-et és elküldöm a meghívókat. Amúgy írtam, hogy kb 2-3 hét még véglegesítik a regisztrációkat, ha abban az időben nem vagy aktív nem lesznek pontjaid. Ez azért van fogy ne lehessen olyan könnyen csalni a farmolásos technikával.

[ Szerkesztve ]

(#19) Rics22 válasza Cool Face (#18) üzenetére


Rics22
tag

Igen,meghívó 1 perc nekem is Viktor :R

akkor kell 2 hét hogy "aktiváljanak"

mert semmi nincs most :( üres a "bolt" :U

[ Szerkesztve ]

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#20) MarioGame


MarioGame
újonc

Ja sajnos üres :(( :(

(#21) MarioGame


MarioGame
újonc

AKINEK KELL MEGHÍVÓ AZ SZÓLJON!

(#22) Rics22 válasza MarioGame (#21) üzenetére


Rics22
tag

Hűha,Márió szabadlábon ;] :(

itt jó móka lesz,sőt Bwoay-és Z0DIAK Kollégáknak lesz Munka :DDD

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#23) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Frissítik az oldalt. Most már mindig lesz cucc amit lehet venni, mert idáig havonta 1-2x volt áru feltöltés.

akinek egyéb felvetése van annak ajánlom a psp forumot. Itt nagyon sok olyan ember van aki fanatikusan csinálja lockerzt.

[ Szerkesztve ]

(#24) Rics22 válasza Cool Face (#23) üzenetére


Rics22
tag

Ja igen,de oda nem fogok egyéb okokból regisztrálni :((
amúgy kezd KAMU szaga lenni,több mint 1 hete fejlesztés,semmit nem csinálnak,pontot nem kapok semmire se...dailies meg megy saját zsebre :F

vágom,megvolt 1 raktár ürités és ennyi?kamu?

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#25) Psychonaut válasza Rics22 (#24) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#26) eeeuser


eeeuser
csendes tag

konkrétan kamu az egész...
most tartok kb a 100-120.ik email-nél ebből már kb 80 ember regisztrált( egy sem saját,mind külső forrás),és egy rohadt pontot sem kapok értük,és ráadásul egy barát sem került a listára... oldal fejlesztése meg csak húzódik...szóval ennyit erről :(( :W

(#27) Rics22 válasza eeeuser (#26) üzenetére


Rics22
tag

:O

Mit kérsz az acc.-ért? komolyan
nekem van türelmem nyárig várni vele :K

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#28) eeeuser válasza Rics22 (#27) üzenetére


eeeuser
csendes tag

én? :D
nemtom,egy új psp-t :P
de amúgy se ér semmit,nagyon úgy néz ki :DDD

(#29) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Az oldal tökéletesen megy, csak aki új annak várnia kell...nekem van rá napi 10 percem hogy foglalkozzak vele. Ha rendelek és nem jön meg az áru, akkor lesz kamu. De addig még minden meghívott emberért és minden kérdésre kapom rendesen a pontot addig csinálom. Nekem tökéletesen megy...Ha azt mondjátok, hogy kamu akkor nem kell csinálni ilyen egyszerű...

(#30) Rics22 válasza Cool Face (#29) üzenetére


Rics22
tag

Persze,tökéletessen,de tudtál már rendelni is??!
várj,kitalálom: NEM? :Y el se hiszem....
nem kell hogy küldjék,addig nem jutsz el :DD
szerinted egy fejlesztés hónapokig tart??? HAHAHA
1 hetet még adok neki,de nem sok remény van benne

szerk

lesz restock?ezek a 4x-es árak?vagy ezek lesznek 4x-ezve?

[ Szerkesztve ]

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#31) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Ezek lesznek 4x-ezve

(#32) Rics22 válasza Cool Face (#31) üzenetére


Rics22
tag

az akkor nagyon f@sza :W
miértis éri meg ez nekünk?4x drágább minden,igaz hogy lesz,de fél év egy 10k-s játék :(((

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#33) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Ha már z-lister vagy akkor csökkennek a pontok....

(#34) Rics22 válasza Cool Face (#33) üzenetére


Rics22
tag

AHA

Akkor aki z-list member annak u.a lesz mint most egy "átlag" tagnak? sok az értelem :(

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#35) Cool Face


Cool Face
aktív tag

igen, ennek az az értelme, hogy rákényszerítik a usereket hogy legalább 20 embert meghívjon. Csak ennyi

(#36) giigz


giigz
veterán

Mikor lesz újra készlet?:D :R

(#37) asdarkii válasza giigz (#36) üzenetére


asdarkii
csendes tag

Nem hiszem, hogy kamu lenne---> http://www.youtube.com/watch?v=gfMm_9MmGNU

---

(#38) blueMerle


blueMerle
veterán

Nem érdekel mindenféle kamu youtube videó meg amcsi fórumos ÉN MEGKAPTAM post. A kérdésem tehát: konkrétan közületek van már aki kapott bármit is?

[ Szerkesztve ]

(#39) asdarkii válasza blueMerle (#38) üzenetére


asdarkii
csendes tag

Én még nem kaptam meghívót, de ha lesz, majd megrendelem a legolcsóbb cuccot, az hamar megvan, és írok, hogy megjött-e.

---

(#40) Rics22 válasza blueMerle (#38) üzenetére


Rics22
tag

Így van,eddig még 1 valaki kaptam meg,az is egy pendrive volt,ami 2000ft :)

2.napja nem megy az oldal...jól haladnak

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#41) blueMerle válasza Rics22 (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Köszi a választ. :K

(#42) giigz


giigz
veterán

Nekem ismerősöm egy Dirt2-t rendelt PS3-ra és meg is jött neki, semmi baj nincs vele, működik...

Szerk.: Most nem azért nem megy az oldal, mert az ajándékokat töltik fel?:D

[ Szerkesztve ]

(#43) asdarkii válasza giigz (#42) üzenetére


asdarkii
csendes tag

Szerintem igen.
Mert napokig csak nem fejlesztenek, egy kész weboldalt. :)

---

(#44) Rics22 válasza giigz (#42) üzenetére


Rics22
tag

:DDD

nekem meg a öcsém barátjának a hugának a ismerősének a bátyának a kersztapja élettársa rendelt egy ps3-at ki is hozták neki,biztos infó....................... :o

menni fog,de olyan drága lesz minden,hogy majd nézhettek :)

(én is tudok meghívót küldeni! 3 ember kell,de olyan aki tényleg regel és megvan a Z-LIST :Y márha menni fog az oldal)

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#45) giigz válasza Rics22 (#44) üzenetére


giigz
veterán

ez viszont télleg így van....egyébként én sem hiszek addig benne, amíg kézhez nem kapok valamit. pl. ha egy 2gigás pendrive ára lesz 160ptz, akkor kb 1 hónap alatt meg tudom rendelni, és majd akkor kiderül...csak lehet hogy 1 hónap alatt elfogy minden, aztán megint várás.

[ Szerkesztve ]

(#46) Odacsap77


Odacsap77
csendes tag

Sziasztok nem ma rakják fel a cuccokat nem azér nem lehet most belépni már 2 napja?? :Y

:)

(#47) blueMerle


blueMerle
veterán

Gyerekek na ne szórakozzunk már. Jól is nézne ki ha pár naponta bezárna minden webshop mert teszik fel az új cuccokat. Web2 jónapotkívánok :U Admin panel, termékek, azon belul hozzáadás vagy módosítás, szerkesztés majd klikk az OK-re és helló megjelenik. Ez a legegyszerubb open source webshop scriptben is így megy.

(#48) Odacsap77 válasza blueMerle (#47) üzenetére


Odacsap77
csendes tag

Micsoda akkor nem most töltik fel a cuccokat?

Amúgy Z-list member vagyok és csak közlöm megjött a Z-listeres póló és a matricaa

:)

(#49) Odacsap77


Odacsap77
csendes tag

Akkor most mivan?

:)

(#50) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Az jó mert én is z-lister vagyok és nekem semmi nem jött, de nem is fog sztem

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Lockerz! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.