Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Így nem lehet elkezdeni a tanévet. Hogy mutatkozzon az egyszeri diák tavalyi telefonnal? :U

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) DrBubo77 válasza janeszgol (#1) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Az amerikai fiataloknál ez egy valós probléma. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#3) TESCO-Zsömle válasza DrBubo77 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vajh hányan fognak a frusztráció hatására identitást váltani... :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg kellene lépnie az iPhone-nak is az éves számozást, ez lehetett volna iPhone 24 Pro Max, és akkor tudod hol tartól. Lehet írok is nekik. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Soros

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#6) TESCO-Zsömle válasza nylontacsko (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

ELÁGAZÁS NÉLKÜLI!! :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) DrBubo77 válasza TESCO-Zsömle (#6) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Jah. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8) Ricardo válasza DrBubo77 (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Sajnos az.
Androidot öregek használnak, a sima iPhone használattal nem lehet kítűnni, mert az már nem a menő faktort mutatja, hanem hogy nem vagy Boomer. :DDD
Csak úgy tudod megmutatni ki vagy, hogy villantod az újat. Sajnos most muszáj a régit vinni év elején. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Segal válasza janeszgol (#1) üzenetére


Segal
veterán

Kínából biztos lehet már valami klónt rendelni a 15 Pro Max-ból ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Szerintem későbbre kéne tenni az iskolakezdést.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#11) pusszycat válasza LurkerSheik (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy előbbre hozni a cumót.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#12) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez jutott eszembe, ide illik: [link] :DD

B.Cs.

(#13) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Azért remélem páran túlélik.

(#14) hankock


hankock
tag

Közhely amit írok, de szeptember közepén lesz a 15 széria bemutatója, tehát mindegyik (nem csak a pro) lekési az iskola kezdést. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Remélem a 3x zoom kamera mellé jön egy legalább 5x periscope és nem helyette lesz egy szintén 3x.
Ha így lesz, végre felzárkózik zoomban is az Apple. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#16) Braddock


Braddock
őstag

Mindig is így volt...

(#17) joey04 válasza hankock (#14) üzenetére


joey04
titán

jó, de így a hater cikkíró és hater olvasóközönsége kiélhette magát! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Hallosz


Hallosz
senior tag

Megértem őket, én is sokkos állapotban voltam minden tanévkezdésnél. Úgy, hogy még a legújabb iPhone sincs a zsebben pláne gáz. Aztán nehogy diáklázadás legyen belőle. . . .

Mert lakni, muszáj.

(#19) doooo válasza joey04 (#17) üzenetére


doooo
veterán

Azt hittem, hogy ez a cikkíró egy másik gyártó ellen táplál rendkívül erős ellenérzéseket (sokszor már csak azért is mert egyéb gyártók felé viszont rendkívül erős, pozitív érzéseket táplál). :o

(#20) janeszgol válasza doooo (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Szegény joey már azt se tudja ki melyik táborba tartozik. Csak jön és büfög.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) joey04 válasza doooo (#19) üzenetére


joey04
titán

Kína fan szóval...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Gyanítom, itthon a legtöbb családnak iskolakezdésre nem az új ájfón hiánya lesz a legégetőbb probléma.

#2 DrBubo77: Igen, az amerikai diákok ritka kötsög sznobok. Akinek androidos telefonja van, azt is képesek akár kiközösíteni is. Pont nemrég olvastam ezzel kapcsolatban egy cikket. Ritka betegek.

[ Szerkesztve ]

(#23) Felesbandi válasza janeszgol (#20) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Hozzatennem, hogy a legtobb itteni hozzaszolas (koztuk a te elso hsz-ed is) a bufoges kategoriaba sorolhato. Es a cikkiro pont ezt akarta elerni ezzel a cimmel, kizart, hogy ne latta volna elore, hogy ez lesz.

(#24) Segal válasza Felesbandi (#23) üzenetére


Segal
veterán

Kell a kattintasszam ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25) TESCO-Zsömle válasza Segal (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Clickbait or die! :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) janeszgol válasza Felesbandi (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Edzeni kell a bemutatóra. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) LurkerSheik válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Szerencsére a magyar gyerekek tök szolidárisak és a divat ipar is remegő kézzel mer árazni forintban mert rendkívül tudatosak is!

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#28) SkyLine3000 válasza LurkerSheik (#27) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A mai magyar diákokról inkább nem nyilatkjozok. Én a 80-as években voltak ált isk diák. Szal ez már teljesen más világ. A gyerkőcnek megveszik a legújabb, legdrágább mobilt, miközben kilóg a segge a gatyából és egy 7-8 ezer ft-os cipőre nem telik.. Ezt saját magam tapasztaltam.

(#29) judas13


judas13
addikt

Inkább tolják el azt az iskola kezdést szerintem is, de tavalyi szégyennel ne kezdjünk már tanévet! Na.

Kezdődik az iskola!
[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) kchris78 válasza SkyLine3000 (#28) üzenetére


kchris78
veterán

85-93 alt isk. Akkor is megvoltak a kulonfele dolgok, csak talan nem volt ennyire kiugro mint most.. Pl ki tud elmenni mekibe otthoni szamitogep, nyugati cuccok stb... (normal gyerekek, vagy akiknek a szulei mar butikolnak gmkznak stb vagy normal munkas..)

[ Szerkesztve ]

(#31) Neurotoxin válasza Segal (#9) üzenetére


Neurotoxin
őstag

;] :C Pont ez jutott eszembe, a tokok már minden variációban úgyis régen készen vannak.... :DDD

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#32) Xiaomiuser


Xiaomiuser
újonc

(#33) pusszycat válasza Xiaomiuser (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Persze. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#34) kchris78 válasza pusszycat (#33) üzenetére


kchris78
veterán

nem allitja hogy iphone :D i15!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.